Altay Barnaul U21 VS Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


Altay Barnaul U21

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Altay Barnaul U21 (T1) VS Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 (T2)

Altay Barnaul U21

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Zaujímavé

Altay Barnaul U21

  • Počet remíz tímu Altay Barnaul U21 je až 7 z celkového počtu 17 zápasov, čo je až 41%.
  • Až 10 zápasov tímu Altay Barnaul U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 17 zápasov, to je až 59%.
  • Altay Barnaul U21 už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Altay Barnaul U21 už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Altay Barnaul U21 už 2 zápasov v rade nevyhrali.
  • Altay Barnaul U21 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

    H2H

    • Hosťujúce mužstvo vyhralo 70% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 10 zápasov.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 10 vzájomných zápasov, čo je 90%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / MHL / 2019/2020
    09.10.2019 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2ppsn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:1
    08.10.2019 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:1 0:0,2:0,1:1
    Rusko / MHL / 2018/2019
    23.02.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
    22.02.2019 13:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
    01.12.2018 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 0:0,1:1,4:1
    30.11.2018 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
    Rusko / MHL / 2017/2018
    10.02.2018 09:00 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
    09.02.2018 09:00 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:5 0:0,0:1,0:4
    31.10.2017 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
    30.10.2017 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 under 3:2 1:0,1:1,1:1

    Altay Barnaul U21

    2 - 1 - 7

    Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

    Altay Barnaul U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    14.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
    09.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:1
    08.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:1 0:0,2:0,1:1
    05.10.19 13:00 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
    04.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 0:1,0:0,5:0
    29.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
    28.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 4:2 1:0,0:2,3:0
    26.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
    24.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
    20.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
    19.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
    17.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 over 5:4sn 3:1,0:0,1:3,0:0,2:1
    16.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
    09.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 6:3 1:1,2:0,3:2
    07.09.19 13:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
    05.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Altay Barnaul U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
    04.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1

    Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    09.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:1
    08.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:1 0:0,2:0,1:1
    05.10.19 13:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 7:5 2:2,3:3,2:0
    04.10.19 10:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:7 2:1,1:4,0:2
    30.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
    29.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 1:1,1:1,3:0
    26.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 2:4 1:2,0:0,1:2
    25.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
    19.09.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 6:3 3:0,2:1,1:2
    18.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
    15.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
    14.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 0:2,3:0,1:0
    09.09.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:3 3:0,2:0,0:3
    08.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
    05.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
    04.09.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0

    Altay Barnaul U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    15.10.2019 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    18.10.2019 16:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    19.10.2019 09:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    22.10.2019 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
    23.10.2019 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
    26.10.2019 13:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
    27.10.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
    07.11.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    08.11.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    13.11.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
    23.11.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
    27.11.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
    28.11.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    13.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
    14.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
    16.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
    15.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    19.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    20.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
    02.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    04.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    06.02.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    07.02.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    10.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
    19.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
    26.02.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    01.03.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    02.03.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    ukáž viac

    Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    16.10.2019 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
    17.10.2019 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
    25.10.2019 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
    26.10.2019 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
    29.10.2019 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
    30.10.2019 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
    03.11.2019 09:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    04.11.2019 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    07.11.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    08.11.2019 17:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    18.11.2019 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
    23.11.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    27.11.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    28.11.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    08.12.2019 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    13.12.2019 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
    14.12.2019 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
    18.12.2019 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    24.12.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    04.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
    15.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
    19.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    20.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
    26.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    04.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    05.02.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    08.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    09.02.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    14.02.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
    16.02.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
    19.02.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
    26.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
    ukáž viac

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Avto Yekaterinburg U21 17 6 3 2 1 15 45 30 26
    2. Omskye Yastreby U21 15 5 3 1 2 16 46 30 23
    3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 15 3 4 1 2 16 50 34 23
    4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 8 1 2 2 14 53 39 22
    5. Tolpar Ufa U21 16 7 1 4 -1 13 53 40 22
    6. Altay Barnaul U21 17 0 5 2 3 6 46 40 22
    7. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 4 49 45 18
    8. Sputnik Almetievsk U21 15 4 2 2 3 2 34 32 18
    9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 15 3 2 4 0 3 39 36 18
    10. Sarmaty Orenburg U21 15 -1 4 4 0 -2 46 48 18
    11. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 6 1 1 4 2 38 36 17
    12. Irbis Kazan U21 13 5 1 0 6 4 32 28 14
    13. Chaika Nizhny Novgorod U21 13 3 1 2 4 0 32 32 12
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Kuznetskie Medvedi U21 16 3 1 2 7 -17 46 63 12
    16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 3 1 1 6 1 31 30 11
    17. Snezhnye Barsy Astana U21 17 1 1 3 8 -23 48 71 9
    18. Tyumen Legion U21 15 1 0 1 12 -54 17 71 3

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 6 4 0 0 44 62 18 28
    2. Loko Yaroslavl U21 14 7 2 1 1 26 55 29 23
    3. HK Riga U21 17 7 2 1 4 6 50 44 23
    4. Almaz Cherepovets U21 14 6 2 1 2 15 44 29 21
    5. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 3 -2 15 35 20 19
    6. Taifun Primorsky Krai U21 16 9 0 0 7 2 53 51 18
    7. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 6 1 2 2 16 40 24 18
    8. Krylya Sovetov MHC U21 14 6 1 2 2 3 40 37 18
    9. HC MVD Balashikha U21 14 4 2 1 4 10 39 29 17
    10. MHC Spartak Moscow U21 12 4 2 1 2 0 32 32 17
    11. Sakhalinskie Akuly U21 16 5 1 0 9 7 44 37 14
    12. Kapitan Stupino U21 16 6 0 1 8 2 50 48 13
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 5 0 1 9 -6 42 48 11
    14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 14 4 0 1 8 -12 32 44 9
    15. Atlanty Mytishchi U21 14 3 0 2 7 -21 29 50 8
    16. SKA-Varyagi U21 12 1 1 1 7 -20 23 43 7
    17. ORG Beijing U21 17 0 0 0 17 -87 25 112 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 6 4 0 0 44 62 18 28
    2. Avto Yekaterinburg U21 17 6 3 2 1 15 45 30 26
    3. Loko Yaroslavl U21 14 7 2 1 1 26 55 29 23
    4. HK Riga U21 17 7 2 1 4 6 50 44 23
    5. Omskye Yastreby U21 15 5 3 1 2 16 46 30 23
    6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 15 3 4 1 2 16 50 34 23
    7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 8 1 2 2 14 53 39 22
    8. Tolpar Ufa U21 16 7 1 4 -1 13 53 40 22
    9. Altay Barnaul U21 17 0 5 2 3 6 46 40 22
    10. Almaz Cherepovets U21 14 6 2 1 2 15 44 29 21
    11. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 3 -2 15 35 20 19
    12. Taifun Primorsky Krai U21 16 9 0 0 7 2 53 51 18
    13. Ladia Tolyatti U21 14 7 1 0 5 4 49 45 18
    14. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 6 1 2 2 16 40 24 18
    15. Krylya Sovetov MHC U21 14 6 1 2 2 3 40 37 18
    16. Sputnik Almetievsk U21 15 4 2 2 3 2 34 32 18
    17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 15 3 2 4 0 3 39 36 18
    18. Sarmaty Orenburg U21 15 -1 4 4 0 -2 46 48 18
    19. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 6 1 1 4 2 38 36 17
    20. HC MVD Balashikha U21 14 4 2 1 4 10 39 29 17
    21. MHC Spartak Moscow U21 12 4 2 1 2 0 32 32 17
    22. Sakhalinskie Akuly U21 16 5 1 0 9 7 44 37 14
    23. Irbis Kazan U21 13 5 1 0 6 4 32 28 14
    24. Kapitan Stupino U21 16 6 0 1 8 2 50 48 13
    25. Chaika Nizhny Novgorod U21 13 3 1 2 4 0 32 32 12
    26. Kuznetskie Medvedi U21 16 3 1 2 7 -17 46 63 12
    27. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 5 0 1 9 -6 42 48 11
    28. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 3 1 1 6 1 31 30 11
    29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 14 4 0 1 8 -12 32 44 9
    31. Snezhnye Barsy Astana U21 17 1 1 3 8 -23 48 71 9
    32. Atlanty Mytishchi U21 14 3 0 2 7 -21 29 50 8
    33. SKA-Varyagi U21 12 1 1 1 7 -20 23 43 7
    34. Tyumen Legion U21 15 1 0 1 12 -54 17 71 3
    35. ORG Beijing U21 17 0 0 0 17 -87 25 112 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
    2. Omskye Yastreby U21 5 2 1 1 -1 7 13 6 9
    3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
    4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 7 0 0 1 16 30 14 14
    5. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
    6. Altay Barnaul U21 8 1 3 1 -1 12 28 16 15
    7. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
    8. Sputnik Almetievsk U21 5 2 1 1 -1 4 12 8 9
    9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
    10. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
    11. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 1 1 0 0 15 15 9
    12. Irbis Kazan U21 3 3 0 0 0 5 9 4 6
    13. Chaika Nizhny Novgorod U21 5 1 0 0 4 -6 8 14 2
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
    16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 2 0 0 3 3 15 12 4
    17. Snezhnye Barsy Astana U21 8 1 0 1 5 -14 21 35 3
    18. Tyumen Legion U21 5 0 0 0 5 -18 7 25 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 7 12 5 8
    2. Loko Yaroslavl U21 4 2 0 1 0 1 10 9 5
    3. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
    4. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 6 14 8 6
    5. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
    6. Taifun Primorsky Krai U21 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    7. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 2 0 11 24 13 10
    8. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
    9. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 8 28 20 10
    10. MHC Spartak Moscow U21 8 3 1 1 1 -2 18 20 11
    11. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
    12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
    14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
    15. Atlanty Mytishchi U21 10 3 0 1 5 -11 24 35 7
    16. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
    17. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
    2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
    3. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
    4. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
    5. Altay Barnaul U21 8 1 3 1 -1 12 28 16 15
    6. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
    7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 7 0 0 1 16 30 14 14
    8. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
    9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
    10. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
    11. MHC Spartak Moscow U21 8 3 1 1 1 -2 18 20 11
    12. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 2 1 2 0 11 24 13 10
    13. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 8 28 20 10
    14. Omskye Yastreby U21 5 2 1 1 -1 7 13 6 9
    15. Sputnik Almetievsk U21 5 2 1 1 -1 4 12 8 9
    16. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 2 1 1 0 0 15 15 9
    17. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
    18. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 7 12 5 8
    19. Atlanty Mytishchi U21 10 3 0 1 5 -11 24 35 7
    20. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
    21. Irbis Kazan U21 3 3 0 0 0 5 9 4 6
    22. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
    23. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 6 14 8 6
    24. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
    25. Loko Yaroslavl U21 4 2 0 1 0 1 10 9 5
    26. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
    27. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 2 0 0 3 3 15 12 4
    28. Taifun Primorsky Krai U21 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    29. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
    30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
    31. Snezhnye Barsy Astana U21 8 1 0 1 5 -14 21 35 3
    32. Chaika Nizhny Novgorod U21 5 1 0 0 4 -6 8 14 2
    33. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    34. Tyumen Legion U21 5 0 0 0 5 -18 7 25 0
    35. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Avto Yekaterinburg U21 5 2 1 1 -1 7 17 10 9
    2. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
    3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 5 -1 2 0 2 -2 11 13 6
    4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
    5. Tolpar Ufa U21 4 2 0 1 0 3 14 11 5
    6. Altay Barnaul U21 9 -1 2 1 4 -6 18 24 7
    7. Ladia Tolyatti U21 4 1 0 0 3 -6 11 17 2
    8. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
    9. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 7 -2 2 2 1 -9 15 24 6
    10. Sarmaty Orenburg U21 5 0 1 1 1 -4 16 20 5
    11. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
    12. Irbis Kazan U21 10 2 1 0 6 -1 23 24 8
    13. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 2 1 2 0 6 24 18 10
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 1 0 5 -11 18 29 6
    16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
    17. Snezhnye Barsy Astana U21 9 0 1 2 3 -9 27 36 6
    18. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
    2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
    3. HK Riga U21 5 4 0 0 1 6 16 10 8
    4. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
    5. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 1 -1 4 10 6 7
    6. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
    7. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
    8. Krylya Sovetov MHC U21 10 3 1 2 1 -1 29 30 12
    9. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
    10. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
    11. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 7 37 30 10
    12. Kapitan Stupino U21 8 2 0 0 6 -9 16 25 4
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 1 3 -6 19 25 7
    14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -4 20 24 6
    15. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
    16. SKA-Varyagi U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
    17. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
    2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
    3. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
    4. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
    5. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
    6. Krylya Sovetov MHC U21 10 3 1 2 1 -1 29 30 12
    7. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 2 1 2 0 6 24 18 10
    8. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 1 0 7 7 37 30 10
    9. Avto Yekaterinburg U21 5 2 1 1 -1 7 17 10 9
    10. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
    11. HK Riga U21 5 4 0 0 1 6 16 10 8
    12. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
    14. Irbis Kazan U21 10 2 1 0 6 -1 23 24 8
    15. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
    16. Dynamo St.Petersburg U21 4 3 0 1 -1 4 10 6 7
    17. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
    18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
    19. Altay Barnaul U21 9 -1 2 1 4 -6 18 24 7
    20. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 1 3 -6 19 25 7
    21. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
    22. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 5 -1 2 0 2 -2 11 13 6
    23. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -4 20 24 6
    24. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 7 -2 2 2 1 -9 15 24 6
    25. Kuznetskie Medvedi U21 8 1 1 0 5 -11 18 29 6
    26. Snezhnye Barsy Astana U21 9 0 1 2 3 -9 27 36 6
    27. Tolpar Ufa U21 4 2 0 1 0 3 14 11 5
    28. Sarmaty Orenburg U21 5 0 1 1 1 -4 16 20 5
    29. Kapitan Stupino U21 8 2 0 0 6 -9 16 25 4
    30. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3
    31. Ladia Tolyatti U21 4 1 0 0 3 -6 11 17 2
    32. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
    33. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    34. SKA-Varyagi U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
    35. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0