mhl***

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 VS Altay Barnaul U21


Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970

Altay Barnaul U21

1117****77872

Hranica u/o: U/O typ:

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 (T1) VS Altay Barnaul U21 (T2)

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Altay Barnaul U21

Zaujímavé

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

  • 36 víťazstiev z celkového počtu 56 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Stalnye Lisy Magnitogorsk U21. 64% úspešnosť výhier.
  • Až 30 zápasov tímu Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 56 zápasov, to je až 54%.
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Altay Barnaul U21

  • Mužsvo Altay Barnaul U21 prehralo až 75% svojích zápasov (40 prehier z 53).
  • Tím Altay Barnaul U21 odohral až 30 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 57% z celkového počtu 53 zápasov.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 88%.
  • 88% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
12.02.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 6:3 0:0,4:2,2:1
11.02.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0
20.11.2018 13:30 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:6 0:2,1:3,1:1
19.11.2018 08:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 1:8 0:3,0:3,1:2
Rusko / MHL / 2017/2018
27.02.2018 13:30 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:2 1:0,1:0,2:2
26.02.2018 13:30 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:7 0:3,0:3,2:1
09.09.2017 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 7:1 1:0,4:0,2:1
08.09.2017 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 6:1 2:0,4:1,0:0

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

7 - 0 - 1

Altay Barnaul U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.02.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 6:3 0:0,4:2,2:1
11.02.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0
08.02.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 5:0 1:0,0:0,4:0
07.02.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
31.01.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 6:2 1:0,1:2,4:0
30.01.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
27.01.2019 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 0:6 0:1,0:1,0:4
26.01.2019 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 1:6 1:2,0:2,0:2
21.01.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
20.01.2019 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 4:1 1:1,1:0,2:0
17.01.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:2 1:1,2:1,1:0
16.01.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 7:1 0:0,1:0,6:1
07.01.2019 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:4 0:0,0:3,1:1
06.01.2019 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:4 1:1,0:2,0:1
30.12.2018 09:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 1:5 0:4,1:0,0:1
29.12.2018 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:4 0:2,0:0,0:2
26.12.2018 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 1:0,0:2,0:0
25.12.2018 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
21.12.2018 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 over 5:4sn 0:2,2:0,2:2,0:0,-:-
20.12.2018 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
17.12.2018 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 1:5 1:0,0:3,0:2
16.12.2018 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
11.12.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
10.12.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 6:5sn 3:2,2:3,0:0,0:0,2:2
07.12.2018 12:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
06.12.2018 12:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:3 2:1,1:1,1:1
30.11.2018 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 over 4:3 2:1,2:2,0:0
29.11.2018 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 over 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,2:1
27.11.2018 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 7:2 2:1,4:0,1:1
25.11.2018 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 6:4 4:0,2:2,0:2
20.11.2018 13:30 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:6 0:2,1:3,1:1
19.11.2018 08:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 1:8 0:3,0:3,1:2
17.11.2018 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:6 1:2,2:2,0:2
16.11.2018 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
03.11.2018 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:2 0:1,3:0,2:1
01.11.2018 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:2 3:0,1:1,0:1
30.10.2018 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 3:4sn 2:0,0:3,1:0,0:0,1:2
29.10.2018 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
23.10.2018 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:7 1:2,0:3,1:2
22.10.2018 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
19.10.2018 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4sn 2:1,0:2,1:0,0:0,0:2
18.10.2018 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:1,3:0,0:0
09.10.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 1:2 0:1,0:0,1:1
08.10.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 2:5 1:1,0:1,1:3
01.10.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 2:3 1:1,0:0,1:1
30.09.2018 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
28.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:1,1:2,0:0
26.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:3 3:0,1:3,0:0
20.09.2018 14:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:0,1:2,1:1
19.09.2018 14:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 0:0,1:0,0:1
16.09.2018 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 1:0,2:0,0:1
15.09.2018 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
10.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
08.09.2018 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2 1:0,1:2,1:0
06.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 4:1 2:1,0:0,2:0
05.09.2018 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1

Altay Barnaul U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.2019 13:30 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 3:0,0:1,2:0
12.02.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 6:3 0:0,4:2,2:1
11.02.2019 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0
08.02.2019 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Altay Barnaul U21 over 4:5sn 0:0,2:1,2:3,0:0,0:2
07.02.2019 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Altay Barnaul U21 over 5:4sn 0:1,3:2,1:1,0:0,2:1
31.01.2019 13:30 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 0:10 0:2,0:7,0:1
30.01.2019 13:30 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:2,0:1,1:0
27.01.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
26.01.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 over 2:5 1:0,0:4,1:1
20.01.2019 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 over 10:1 4:0,1:1,5:0
19.01.2019 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 over 8:0 2:0,3:0,3:0
16.01.2019 13:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 over 11:0 4:0,2:0,5:0
15.01.2019 14:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 over 6:2 2:2,3:0,1:0
10.01.2019 15:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 over 7:1 2:0,2:0,3:1
09.01.2019 15:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 under 4:0 0:0,2:0,2:0
01.12.2018 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 0:0,1:1,4:1
30.11.2018 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
27.11.2018 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
26.11.2018 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
20.11.2018 13:30 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:6 0:2,1:3,1:1
19.11.2018 08:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 1:8 0:3,0:3,1:2
17.11.2018 12:00 Altay Barnaul U21 Sarmaty Orenburg U21 over 3:4 1:0,1:2,1:2
16.11.2018 13:30 Altay Barnaul U21 Sarmaty Orenburg U21 over 2:5 1:4,0:0,1:1
12.11.2018 13:30 Altay Barnaul U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 1:3 1:0,0:0,0:3
11.11.2018 12:00 Altay Barnaul U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:2 1:1,3:1,0:0
08.11.2018 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Altay Barnaul U21 over 6:1 0:0,5:0,1:1
07.11.2018 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Altay Barnaul U21 over 4:3pp 0:2,3:0,0:1,1:0
03.11.2018 12:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2
02.11.2018 08:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
30.10.2018 08:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 0:7 0:1,0:4,0:2
29.10.2018 13:30 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 7:6pp 2:2,3:1,1:3,1:0
23.10.2018 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
22.10.2018 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3 1:0,1:1,0:2
19.10.2018 10:00 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 under 0:5 0:2,0:2,0:1
18.10.2018 10:00 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 over 1:7 0:1,0:1,1:5
12.10.2018 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0
11.10.2018 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 over 5:3 2:0,1:2,2:1
08.10.2018 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 1:0,3:1,1:1
07.10.2018 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 over 10:2 3:1,5:0,2:1
04.10.2018 16:30 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 7:2 1:0,4:1,2:1
03.10.2018 11:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
29.09.2018 13:00 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 1:0,0:2,1:0
28.09.2018 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
25.09.2018 14:30 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 over 1:6 1:0,0:1,0:5
24.09.2018 14:30 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 under 1:2 0:0,0:0,1:2
20.09.2018 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 6:1 2:0,2:0,2:1
19.09.2018 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.09.2018 14:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
15.09.2018 14:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
10.09.2018 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Altay Barnaul U21 over 5:1 1:0,3:0,1:1
09.09.2018 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Altay Barnaul U21 under 4:1 0:1,4:0,0:0
06.09.2018 15:30 Reaktor Nizhnekamsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
05.09.2018 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Altay Barnaul U21 over 5:1 1:1,4:0,0:0

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 35 6 5 3 102 207 105 99
2. Dynamo St.Petersburg U21 60 34 4 9 0 102 214 112 93
3. Loko Yaroslavl U21 60 32 5 6 6 89 208 119 90
4. Almaz Cherepovets U21 62 31 5 4 13 96 214 118 86
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 25 8 4 11 59 168 109 86
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 60 19 10 4 13 29 179 150 82
7. Krylya Sovetov MHC U21 60 15 9 7 13 13 167 154 73
8. SKA-Varyagi U21 58 23 5 3 19 46 168 122 69
9. MHC Spartak Moscow U21 56 15 8 5 15 34 165 131 67
10. Kapitan Stupino U21 58 16 6 3 24 -11 167 178 59
11. HC MVD Balashikha U21 56 19 3 5 21 -9 138 147 55
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 58 10 6 4 28 -38 122 160 48
13. HK Riga U21 56 15 1 10 19 -60 103 163 44
14. Atlanty Mytishchi U21 56 18 1 3 30 -41 139 180 43
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 58 5 6 4 33 -96 119 215 38
16. Taifun Primorsky Krai U21 58 10 2 8 28 -87 134 221 36
17. Red Star Kunlun U21 60 0 3 4 46 -228 87 315 16

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 56 30 6 6 2 116 194 78 90
2. Avto Yekaterinburg U21 58 38 2 3 10 81 183 102 87
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 56 30 5 4 8 81 199 118 84
4. Tolpar Ufa U21 58 33 2 6 9 75 185 110 80
5. Omskye Yastreby U21 54 20 5 8 8 29 166 137 68
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 56 22 4 5 16 4 154 150 65
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 54 9 9 6 15 44 182 138 60
8. Sputnik Almetievsk U21 56 17 5 3 23 -17 122 139 57
9. Irbis Kazan U21 56 14 6 5 20 -4 139 143 57
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 55 15 5 6 18 -10 124 134 56
11. Ladia Tolyatti U21 56 14 6 3 24 -21 151 172 55
12. Snezhnye Barsy Astana U21 53 8 8 7 15 -29 132 161 55
13. Tyumen Legion U21 56 1 12 4 23 -52 120 172 54
14. Sarmaty Orenburg U21 56 17 3 2 29 -45 129 174 48
15. Kuznetskie Medvedi U21 55 10 1 7 29 -101 124 225 31
16. Altay Barnaul U21 53 4 2 6 33 -151 94 245 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 35 6 5 3 102 207 105 99
2. Dynamo St.Petersburg U21 60 34 4 9 0 102 214 112 93
3. Loko Yaroslavl U21 60 32 5 6 6 89 208 119 90
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 56 30 6 6 2 116 194 78 90
5. Avto Yekaterinburg U21 58 38 2 3 10 81 183 102 87
6. Almaz Cherepovets U21 62 31 5 4 13 96 214 118 86
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 25 8 4 11 59 168 109 86
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 56 30 5 4 8 81 199 118 84
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 60 19 10 4 13 29 179 150 82
10. Tolpar Ufa U21 58 33 2 6 9 75 185 110 80
11. Krylya Sovetov MHC U21 60 15 9 7 13 13 167 154 73
12. SKA-Varyagi U21 58 23 5 3 19 46 168 122 69
13. Omskye Yastreby U21 54 20 5 8 8 29 166 137 68
14. MHC Spartak Moscow U21 56 15 8 5 15 34 165 131 67
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 56 22 4 5 16 4 154 150 65
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 54 9 9 6 15 44 182 138 60
17. Kapitan Stupino U21 58 16 6 3 24 -11 167 178 59
18. Sputnik Almetievsk U21 56 17 5 3 23 -17 122 139 57
19. Irbis Kazan U21 56 14 6 5 20 -4 139 143 57
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 55 15 5 6 18 -10 124 134 56
21. HC MVD Balashikha U21 56 19 3 5 21 -9 138 147 55
22. Ladia Tolyatti U21 56 14 6 3 24 -21 151 172 55
23. Snezhnye Barsy Astana U21 53 8 8 7 15 -29 132 161 55
24. Tyumen Legion U21 56 1 12 4 23 -52 120 172 54
25. Sarmaty Orenburg U21 56 17 3 2 29 -45 129 174 48
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 58 10 6 4 28 -38 122 160 48
27. HK Riga U21 56 15 1 10 19 -60 103 163 44
28. Atlanty Mytishchi U21 56 18 1 3 30 -41 139 180 43
29. Chaika Nizhny Novgorod U21 58 5 6 4 33 -96 119 215 38
30. Taifun Primorsky Krai U21 58 10 2 8 28 -87 134 221 36
31. Kuznetskie Medvedi U21 55 10 1 7 29 -101 124 225 31
32. Altay Barnaul U21 53 4 2 6 33 -151 94 245 22
33. Red Star Kunlun U21 60 0 3 4 46 -228 87 315 16

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 22 2 4 -2 63 116 53 56
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 22 1 3 2 62 118 56 51
3. Loko Yaroslavl U21 30 16 3 2 4 49 105 56 46
4. Almaz Cherepovets U21 32 19 2 2 5 64 122 58 48
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 10 5 2 4 41 91 50 42
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 6 2 5 34 112 78 48
7. Krylya Sovetov MHC U21 28 9 3 2 9 16 79 63 32
8. SKA-Varyagi U21 26 8 3 2 8 13 73 60 30
9. MHC Spartak Moscow U21 24 9 4 1 5 29 80 51 35
10. Kapitan Stupino U21 30 8 3 3 10 -5 82 87 31
11. HC MVD Balashikha U21 26 11 1 1 11 6 61 55 27
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 3 3 10 0 81 81 31
13. HK Riga U21 28 11 0 4 9 -10 60 70 26
14. Atlanty Mytishchi U21 30 10 1 2 14 -19 72 91 26
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 3 4 2 17 -44 72 116 24
16. Taifun Primorsky Krai U21 30 8 0 5 12 -39 73 112 21
17. Red Star Kunlun U21 28 -1 3 4 15 -81 42 123 14

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 4 4 1 44 87 43 46
2. Avto Yekaterinburg U21 30 21 1 0 7 57 103 46 46
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 16 3 2 4 41 106 65 46
4. Tolpar Ufa U21 28 17 1 4 1 47 98 51 42
5. Omskye Yastreby U21 24 13 1 4 1 20 78 58 34
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 15 2 4 3 18 93 75 42
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 5 7 1 5 52 109 57 39
8. Sputnik Almetievsk U21 30 13 1 2 11 -4 75 79 32
9. Irbis Kazan U21 26 7 4 1 9 15 71 56 31
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 16 2 2 6 22 82 60 42
11. Ladia Tolyatti U21 26 10 2 0 12 -1 76 77 28
12. Snezhnye Barsy Astana U21 23 6 4 2 5 8 57 49 30
13. Tyumen Legion U21 30 0 8 2 10 -30 67 97 34
14. Sarmaty Orenburg U21 30 11 2 2 11 6 90 84 32
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 5 1 4 13 -36 66 102 18
16. Altay Barnaul U21 23 4 1 3 11 -45 48 93 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 22 2 4 -2 63 116 53 56
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 22 1 3 2 62 118 56 51
3. Almaz Cherepovets U21 32 19 2 2 5 64 122 58 48
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 6 2 5 34 112 78 48
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 4 4 1 44 87 43 46
6. Avto Yekaterinburg U21 30 21 1 0 7 57 103 46 46
7. Loko Yaroslavl U21 30 16 3 2 4 49 105 56 46
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 16 3 2 4 41 106 65 46
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 10 5 2 4 41 91 50 42
10. Tolpar Ufa U21 28 17 1 4 1 47 98 51 42
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 16 2 2 6 22 82 60 42
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 15 2 4 3 18 93 75 42
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 5 7 1 5 52 109 57 39
14. MHC Spartak Moscow U21 24 9 4 1 5 29 80 51 35
15. Omskye Yastreby U21 24 13 1 4 1 20 78 58 34
16. Tyumen Legion U21 30 0 8 2 10 -30 67 97 34
17. Krylya Sovetov MHC U21 28 9 3 2 9 16 79 63 32
18. Sputnik Almetievsk U21 30 13 1 2 11 -4 75 79 32
19. Sarmaty Orenburg U21 30 11 2 2 11 6 90 84 32
20. Irbis Kazan U21 26 7 4 1 9 15 71 56 31
21. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 3 3 10 0 81 81 31
22. Kapitan Stupino U21 30 8 3 3 10 -5 82 87 31
23. Snezhnye Barsy Astana U21 23 6 4 2 5 8 57 49 30
24. SKA-Varyagi U21 26 8 3 2 8 13 73 60 30
25. Ladia Tolyatti U21 26 10 2 0 12 -1 76 77 28
26. HC MVD Balashikha U21 26 11 1 1 11 6 61 55 27
27. HK Riga U21 28 11 0 4 9 -10 60 70 26
28. Atlanty Mytishchi U21 30 10 1 2 14 -19 72 91 26
29. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 3 4 2 17 -44 72 116 24
30. Taifun Primorsky Krai U21 30 8 0 5 12 -39 73 112 21
31. Kuznetskie Medvedi U21 28 5 1 4 13 -36 66 102 18
32. Altay Barnaul U21 23 4 1 3 11 -45 48 93 15
33. Red Star Kunlun U21 28 -1 3 4 15 -81 42 123 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 13 4 1 5 39 91 52 43
2. Dynamo St.Petersburg U21 28 12 3 6 -2 40 96 56 42
3. Loko Yaroslavl U21 30 16 2 4 2 40 103 63 44
4. Almaz Cherepovets U21 30 12 3 2 8 32 92 60 38
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 15 3 2 7 18 77 59 44
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 28 8 4 2 8 -5 67 72 34
7. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 5 4 -3 88 91 41
8. SKA-Varyagi U21 32 15 2 1 11 33 95 62 39
9. MHC Spartak Moscow U21 32 6 4 4 10 5 85 80 32
10. Kapitan Stupino U21 28 8 3 0 14 -6 85 91 28
11. HC MVD Balashikha U21 30 8 2 4 10 -15 77 92 28
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 2 3 1 18 -38 41 79 17
13. HK Riga U21 28 4 1 6 10 -50 43 93 18
14. Atlanty Mytishchi U21 26 8 0 1 16 -22 67 89 17
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 2 2 2 16 -52 47 99 14
16. Taifun Primorsky Krai U21 28 2 2 3 16 -48 61 109 15
17. Red Star Kunlun U21 32 1 0 0 31 -147 45 192 2

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 17 2 2 1 72 107 35 44
2. Avto Yekaterinburg U21 28 17 1 3 3 24 80 56 41
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 14 2 2 4 40 93 53 38
4. Tolpar Ufa U21 30 16 1 2 8 28 87 59 38
5. Omskye Yastreby U21 30 7 4 4 7 9 88 79 34
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 7 2 1 13 -14 61 75 23
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 4 2 5 10 -8 73 81 21
8. Sputnik Almetievsk U21 26 4 4 1 12 -13 47 60 25
9. Irbis Kazan U21 30 7 2 4 11 -19 68 87 26
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 -1 3 4 12 -32 42 74 14
11. Ladia Tolyatti U21 30 4 4 3 12 -20 75 95 27
12. Snezhnye Barsy Astana U21 30 2 4 5 10 -37 75 112 25
13. Tyumen Legion U21 26 1 4 2 13 -22 53 75 20
14. Sarmaty Orenburg U21 26 6 1 0 18 -51 39 90 16
15. Kuznetskie Medvedi U21 27 5 0 3 16 -65 58 123 13
16. Altay Barnaul U21 30 0 1 3 22 -106 46 152 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 17 2 2 1 72 107 35 44
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 15 3 2 7 18 77 59 44
3. Loko Yaroslavl U21 30 16 2 4 2 40 103 63 44
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 13 4 1 5 39 91 52 43
5. Dynamo St.Petersburg U21 28 12 3 6 -2 40 96 56 42
6. Avto Yekaterinburg U21 28 17 1 3 3 24 80 56 41
7. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 5 4 -3 88 91 41
8. SKA-Varyagi U21 32 15 2 1 11 33 95 62 39
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 14 2 2 4 40 93 53 38
10. Tolpar Ufa U21 30 16 1 2 8 28 87 59 38
11. Almaz Cherepovets U21 30 12 3 2 8 32 92 60 38
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 28 8 4 2 8 -5 67 72 34
13. Omskye Yastreby U21 30 7 4 4 7 9 88 79 34
14. MHC Spartak Moscow U21 32 6 4 4 10 5 85 80 32
15. Kapitan Stupino U21 28 8 3 0 14 -6 85 91 28
16. HC MVD Balashikha U21 30 8 2 4 10 -15 77 92 28
17. Ladia Tolyatti U21 30 4 4 3 12 -20 75 95 27
18. Irbis Kazan U21 30 7 2 4 11 -19 68 87 26
19. Sputnik Almetievsk U21 26 4 4 1 12 -13 47 60 25
20. Snezhnye Barsy Astana U21 30 2 4 5 10 -37 75 112 25
21. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 7 2 1 13 -14 61 75 23
22. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 4 2 5 10 -8 73 81 21
23. Tyumen Legion U21 26 1 4 2 13 -22 53 75 20
24. HK Riga U21 28 4 1 6 10 -50 43 93 18
25. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 2 3 1 18 -38 41 79 17
26. Atlanty Mytishchi U21 26 8 0 1 16 -22 67 89 17
27. Sarmaty Orenburg U21 26 6 1 0 18 -51 39 90 16
28. Taifun Primorsky Krai U21 28 2 2 3 16 -48 61 109 15
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 -1 3 4 12 -32 42 74 14
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 2 2 2 16 -52 47 99 14
31. Kuznetskie Medvedi U21 27 5 0 3 16 -65 58 123 13
32. Altay Barnaul U21 30 0 1 3 22 -106 46 152 7
33. Red Star Kunlun U21 32 1 0 0 31 -147 45 192 2