SKA-1946 Saint Petersburg U21 VS Krylya Sovetov MHC U21


SKA-1946 Saint Petersburg U21

Krylya Sovetov MHC U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21 (T1) VS Krylya Sovetov MHC U21 (T2)

SKA-1946 Saint Petersburg U21

Krylya Sovetov MHC U21

Zaujímavé

SKA-1946 Saint Petersburg U21

  • 78% (14 z 18) výhier mužstva SKA-1946 Saint Petersburg U21.
  • Až 10 zápasov tímu SKA-1946 Saint Petersburg U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 18 zápasov, to je až 56%.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 11 zápasov v rade neprehrali.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 ťahá aktuálne sériu 10 prehier v rade.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Krylya Sovetov MHC U21

  • Krylya Sovetov MHC U21 už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Krylya Sovetov MHC U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Krylya Sovetov MHC U21 už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 13 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 12, čo je 92%.
  • 62% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 13 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
21.10.2019 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,0:1,4:0
19.10.2019 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
27.12.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
26.12.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
28.09.2018 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:4 0:3,0:1,0:0
27.09.2018 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
Rusko / MHL / 2017/2018
14.03.2018 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:5 2:4,0:0,1:1
11.03.2018 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:0,2:0,1:2
10.03.2018 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 6:3 2:1,3:0,1:2
11.12.2017 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
10.12.2017 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.11.2017 17:30 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
12.11.2017 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 1:1,0:1,0:1

SKA-1946 Saint Petersburg U21

12 - 1 - 0

Krylya Sovetov MHC U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,0:1,4:0
19.10.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
17.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:0 1:0,4:0,1:0
16.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,1:0,4:1
11.10.19 18:00 ORG Beijing U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:9 0:3,1:2,0:4
10.10.19 18:00 ORG Beijing U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:6 0:2,1:2,0:2
07.10.19 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 0:1,1:3,1:1
06.10.19 12:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
30.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.09.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:0,2:1,1:1
26.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
25.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:2 3:0,2:1,0:1
20.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
19.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
16.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
15.09.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:5 0:1,0:3,0:1
06.09.19 12:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 0:9 0:2,0:4,0:3
05.09.19 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1

Krylya Sovetov MHC U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,0:1,4:0
19.10.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
17.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 0:2,3:0,0:0
16.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 3:1,2:0,0:0
12.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
07.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3 1:1,0:0,1:2
06.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2 1:0,0:1,2:1
29.09.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
28.09.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
21.09.19 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
20.09.19 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4pp 0:3,3:0,1:1,1:0
17.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:5 0:4,1:0,2:1
16.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:6 0:1,2:1,0:4
10.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 6:0 0:0,3:0,3:0
08.09.19 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
06.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.10.2019 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
27.10.2019 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
30.10.2019 08:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
31.10.2019 08:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
11.12.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
29.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
03.03.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
04.03.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Krylya Sovetov MHC U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.10.2019 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
26.10.2019 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
09.11.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
10.11.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
17.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 18 8 3 1 2 22 60 38 29
2. Avto Yekaterinburg U21 18 7 3 2 1 17 49 32 28
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 2 2 20 62 42 26
4. Tolpar Ufa U21 18 9 1 4 -1 17 57 40 26
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 4 4 2 2 15 56 41 26
6. Sputnik Almetievsk U21 18 7 2 2 3 8 46 38 24
7. Altay Barnaul U21 21 1 5 2 6 3 61 58 24
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 9 1 1 5 5 49 44 23
9. Irbis Kazan U21 17 7 2 0 6 8 43 35 22
10. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 -2 57 59 20
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 18 3 2 5 1 -1 45 46 19
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 17 4 2 2 5 3 46 43 18
13. Sarmaty Orenburg U21 18 -1 4 4 3 -5 52 57 18
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 18 3 1 3 7 -23 49 72 13
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 3 1 1 9 -5 33 38 11
17. Snezhnye Barsy Astana U21 21 1 1 4 10 -30 56 86 10
18. Tyumen Legion U21 18 1 1 1 13 -52 28 80 7

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 18 10 4 0 0 60 82 22 36
2. HK Riga U21 21 10 2 1 5 9 62 53 29
3. Loko Yaroslavl U21 18 9 2 1 3 37 75 38 27
4. Almaz Cherepovets U21 18 9 2 1 3 35 68 33 27
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 10 1 2 2 29 55 26 26
6. HC MVD Balashikha U21 18 8 2 1 4 19 51 32 25
7. MHC Spartak Moscow U21 16 8 2 1 2 7 46 39 25
8. Dynamo St.Petersburg U21 16 8 1 3 0 15 46 31 23
9. Taifun Primorsky Krai U21 18 9 0 0 9 0 59 59 18
10. Sakhalinskie Akuly U21 18 7 1 0 9 9 52 43 18
11. Krylya Sovetov MHC U21 18 6 1 2 6 -8 46 54 18
12. Kapitan Stupino U21 18 6 0 1 10 -2 54 56 13
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 5 0 1 11 -9 45 54 11
14. Atlanty Mytishchi U21 18 4 0 3 8 -25 39 64 11
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 4 0 1 12 -26 33 59 9
16. SKA-Varyagi U21 16 2 1 1 10 -29 28 57 9
17. ORG Beijing U21 21 0 0 0 21 -121 26 147 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 18 10 4 0 0 60 82 22 36
2. HK Riga U21 21 10 2 1 5 9 62 53 29
3. Omskye Yastreby U21 18 8 3 1 2 22 60 38 29
4. Avto Yekaterinburg U21 18 7 3 2 1 17 49 32 28
5. Loko Yaroslavl U21 18 9 2 1 3 37 75 38 27
6. Almaz Cherepovets U21 18 9 2 1 3 35 68 33 27
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 10 1 2 2 29 55 26 26
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 2 2 20 62 42 26
9. Tolpar Ufa U21 18 9 1 4 -1 17 57 40 26
10. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 4 4 2 2 15 56 41 26
11. HC MVD Balashikha U21 18 8 2 1 4 19 51 32 25
12. MHC Spartak Moscow U21 16 8 2 1 2 7 46 39 25
13. Sputnik Almetievsk U21 18 7 2 2 3 8 46 38 24
14. Altay Barnaul U21 21 1 5 2 6 3 61 58 24
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 9 1 1 5 5 49 44 23
16. Dynamo St.Petersburg U21 16 8 1 3 0 15 46 31 23
17. Irbis Kazan U21 17 7 2 0 6 8 43 35 22
18. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 -2 57 59 20
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 18 3 2 5 1 -1 45 46 19
20. Taifun Primorsky Krai U21 18 9 0 0 9 0 59 59 18
21. Sakhalinskie Akuly U21 18 7 1 0 9 9 52 43 18
22. Krylya Sovetov MHC U21 18 6 1 2 6 -8 46 54 18
23. Chaika Nizhny Novgorod U21 17 4 2 2 5 3 46 43 18
24. Sarmaty Orenburg U21 18 -1 4 4 3 -5 52 57 18
25. Kapitan Stupino U21 18 6 0 1 10 -2 54 56 13
26. Kuznetskie Medvedi U21 18 3 1 3 7 -23 49 72 13
27. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 5 0 1 11 -9 45 54 11
28. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 3 1 1 9 -5 33 38 11
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Atlanty Mytishchi U21 18 4 0 3 8 -25 39 64 11
31. Snezhnye Barsy Astana U21 21 1 1 4 10 -30 56 86 10
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 4 0 1 12 -26 33 59 9
33. SKA-Varyagi U21 16 2 1 1 10 -29 28 57 9
34. Tyumen Legion U21 18 1 1 1 13 -52 28 80 7
35. ORG Beijing U21 21 0 0 0 21 -121 26 147 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 8 5 1 1 -1 13 27 14 15
2. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 7 1 0 1 22 39 17 18
4. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
6. Sputnik Almetievsk U21 8 5 1 1 -1 10 24 14 15
7. Altay Barnaul U21 9 1 3 1 0 11 32 21 15
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 5 1 1 1 3 26 23 15
9. Irbis Kazan U21 6 4 1 0 0 8 15 7 12
10. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 1 1 0 5 -4 19 23 6
13. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 0 0 6 -3 17 20 4
17. Snezhnye Barsy Astana U21 9 1 0 1 6 -15 23 38 3
18. Tyumen Legion U21 8 0 1 0 6 -16 18 34 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 6 1 0 0 23 32 9 16
2. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
3. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 1 2 12 30 18 9
4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 26 38 12 12
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 6 1 2 0 24 39 15 18
6. HC MVD Balashikha U21 12 7 1 0 3 17 40 23 18
7. MHC Spartak Moscow U21 12 7 1 1 1 5 32 27 19
8. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
9. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 18 20 4
10. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
11. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
14. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
16. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
17. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. MHC Spartak Moscow U21 12 7 1 1 1 5 32 27 19
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 6 1 2 0 24 39 15 18
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 7 1 0 1 22 39 17 18
4. HC MVD Balashikha U21 12 7 1 0 3 17 40 23 18
5. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
7. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 6 1 0 0 23 32 9 16
9. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
10. Omskye Yastreby U21 8 5 1 1 -1 13 27 14 15
11. Sputnik Almetievsk U21 8 5 1 1 -1 10 24 14 15
12. Altay Barnaul U21 9 1 3 1 0 11 32 21 15
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 5 1 1 1 3 26 23 15
14. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
15. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
16. Irbis Kazan U21 6 4 1 0 0 8 15 7 12
17. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 26 38 12 12
18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
19. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
20. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
21. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 1 2 12 30 18 9
22. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
23. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
24. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
25. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 1 1 0 5 -4 19 23 6
26. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
27. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
28. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 18 20 4
29. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 0 0 6 -3 17 20 4
30. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
31. Tyumen Legion U21 8 0 1 0 6 -16 18 34 4
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
33. Snezhnye Barsy Astana U21 9 1 0 1 6 -15 23 38 3
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
2. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 9 21 12 11
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
4. Tolpar Ufa U21 6 4 0 1 0 7 18 11 9
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 0 2 1 2 -3 17 20 9
6. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
7. Altay Barnaul U21 12 0 2 1 6 -8 29 37 9
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
9. Irbis Kazan U21 11 3 1 0 6 0 28 28 10
10. Ladia Tolyatti U21 8 2 0 0 6 -12 19 31 4
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 -2 2 3 2 -13 21 34 7
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 9 3 1 2 0 7 27 20 12
13. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 1 4 -7 22 29 5
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 10 1 1 1 5 -17 21 38 7
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
17. Snezhnye Barsy Astana U21 12 0 1 3 4 -15 33 48 7
18. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
2. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
3. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
4. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
6. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
7. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
8. Dynamo St.Petersburg U21 8 3 1 1 1 4 21 17 11
9. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
10. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
11. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
12. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 20 33 4
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 3 0 1 5 -9 22 31 7
14. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
16. SKA-Varyagi U21 6 1 0 0 5 -13 8 21 2
17. ORG Beijing U21 8 0 0 0 8 -60 6 66 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
3. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
4. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
5. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
6. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
7. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 9 3 1 2 0 7 27 20 12
9. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
10. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 9 21 12 11
11. Dynamo St.Petersburg U21 8 3 1 1 1 4 21 17 11
12. Irbis Kazan U21 11 3 1 0 6 0 28 28 10
13. Tolpar Ufa U21 6 4 0 1 0 7 18 11 9
14. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 0 2 1 2 -3 17 20 9
15. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
16. Altay Barnaul U21 12 0 2 1 6 -8 29 37 9
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
18. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
19. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
20. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
22. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 3 0 1 5 -9 22 31 7
23. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 -2 2 3 2 -13 21 34 7
24. Kuznetskie Medvedi U21 10 1 1 1 5 -17 21 38 7
25. Snezhnye Barsy Astana U21 12 0 1 3 4 -15 33 48 7
26. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
28. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 1 4 -7 22 29 5
29. Ladia Tolyatti U21 8 2 0 0 6 -12 19 31 4
30. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 20 33 4
31. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3
32. SKA-Varyagi U21 6 1 0 0 5 -13 8 21 2
33. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 8 0 0 0 8 -60 6 66 0