mhl***

SKA-1946 Saint Petersburg U21 VS Atlanty Mytishchi U21


SKA-1946 Saint Petersburg U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Atlanty Mytishchi U21

Atlanty Mytishchi U21

1117****77872

Hranica u/o: U/O typ:

SKA-1946 Saint Petersburg U21 (T1) VS Atlanty Mytishchi U21 (T2)

SKA-1946 Saint Petersburg U21

Atlanty Mytishchi U21

Zaujímavé

SKA-1946 Saint Petersburg U21

  • 81% (13 z 16) výhier mužstva SKA-1946 Saint Petersburg U21.
  • Až 10 zápasov tímu SKA-1946 Saint Petersburg U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 16 zápasov, to je až 63%.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Atlanty Mytishchi U21

  • Mužsvo Atlanty Mytishchi U21 prehralo až 67% svojích zápasov (12 prehier z 18).
  • Tím Atlanty Mytishchi U21 odohral až 13 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 72% z celkového počtu 18 zápasov.
  • Atlanty Mytishchi U21 už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Atlanty Mytishchi U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Atlanty Mytishchi U21 už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 6 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 83%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 6 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
12.10.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
11.10.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:2 1:0,2:1,3:1
Rusko / MHL / 2017/2018
02.03.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
01.03.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.09.2017 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2 1:1,0:1,2:0
04.09.2017 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:4 2:2,3:0,0:2

SKA-1946 Saint Petersburg U21

5 - 0 - 1

Atlanty Mytishchi U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:2 1:0,4:0,1:2
15.10.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
12.10.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
11.10.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:2 1:0,2:1,3:1
06.10.2018 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:1 0:0,0:0,0:0
05.10.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:0,1:2,0:2
28.09.2018 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:4 0:3,0:1,0:0
27.09.2018 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
19.09.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
18.09.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:1 0:0,2:1,2:0
15.09.2018 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:4 1:1,0:0,1:3
14.09.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:2 0:0,2:1,2:1
10.09.2018 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 4:1 3:0,1:0,0:1
08.09.2018 07:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
06.09.2018 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:2
05.09.2018 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 3:0,0:2,2:0

Atlanty Mytishchi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
15.10.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:2 1:0,1:1,3:1
12.10.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
11.10.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:2 1:0,2:1,3:1
08.10.2018 18:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
06.10.2018 12:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
03.10.2018 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4sn 2:1,0:2,1:0,0:0,0:2
02.10.2018 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:6 1:0,0:2,1:4
28.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:1 1:0,3:1,1:0
27.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 0:1,0:0,2:0
24.09.2018 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 7:5 2:2,3:3,2:0
23.09.2018 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:3 2:1,1:0,2:2
19.09.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:2 0:0,3:1,1:1
18.09.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
15.09.2018 12:00 Kapitan Stupino U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:3 0:1,2:1,0:1
14.09.2018 18:00 Kapitan Stupino U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:2 2:1,1:0,1:1
10.09.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Red Star Kunlun U21 over 7:0 3:0,2:0,2:0
09.09.2018 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Red Star Kunlun U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2018 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
21.10.2018 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
24.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
25.10.2018 09:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
30.10.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
31.10.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
03.11.2018 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
04.11.2018 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
16.11.2018 15:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
17.11.2018 15:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
20.11.2018 15:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
21.11.2018 15:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
28.11.2018 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Red Star Kunlun U21 porovnaj tímy
29.11.2018 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Red Star Kunlun U21 porovnaj tímy
05.12.2018 15:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
06.12.2018 15:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
09.12.2018 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
10.12.2018 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
14.12.2018 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
15.12.2018 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
18.12.2018 15:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
19.12.2018 15:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
26.12.2018 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
27.12.2018 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
29.12.2018 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
30.12.2018 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
05.01.2019 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
06.01.2019 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
15.01.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
16.01.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
19.01.2019 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
20.01.2019 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
24.01.2019 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
25.01.2019 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
27.01.2019 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
28.01.2019 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
03.02.2019 15:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
04.02.2019 15:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
07.02.2019 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
08.02.2019 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
12.02.2019 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
13.02.2019 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
16.02.2019 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.02.2019 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
21.02.2019 15:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
23.02.2019 15:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
28.02.2019 15:00 Red Star Kunlun U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
01.03.2019 15:00 Red Star Kunlun U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy

Atlanty Mytishchi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.10.2018 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
23.10.2018 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
30.10.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
31.10.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
03.11.2018 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
04.11.2018 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
16.11.2018 15:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
17.11.2018 15:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
20.11.2018 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
21.11.2018 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
25.11.2018 15:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
26.11.2018 15:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
09.12.2018 15:00 Red Star Kunlun U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
10.12.2018 15:00 Red Star Kunlun U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
14.12.2018 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
16.12.2018 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
18.12.2018 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
19.12.2018 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
23.12.2018 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
24.12.2018 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
04.01.2019 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
05.01.2019 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
09.01.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
10.01.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
15.01.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
16.01.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
19.01.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
20.01.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
26.01.2019 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
27.01.2019 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
01.02.2019 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
02.02.2019 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
05.02.2019 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
06.02.2019 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
12.02.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
13.02.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
16.02.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
17.02.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
20.02.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
21.02.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
24.02.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
25.02.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
28.02.2019 15:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
01.03.2019 15:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
04.03.2019 15:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
05.03.2019 15:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 11 1 2 -1 32 57 25 28
2. Loko Yaroslavl U21 20 9 2 1 5 22 63 41 27
3. Almaz Cherepovets U21 20 11 1 0 7 19 60 41 26
4. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 2 2 2 26 63 37 26
5. SKA-Varyagi U21 16 7 2 1 3 23 53 30 23
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 16 9 1 0 5 27 60 33 22
7. Krylya Sovetov MHC U21 18 4 3 2 4 0 56 56 22
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 20 8 1 1 8 -9 48 57 21
9. Kapitan Stupino U21 20 6 2 1 8 -1 55 56 21
10. MHC Spartak Moscow U21 16 7 1 0 7 14 48 34 18
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 3 2 1 7 -20 39 59 15
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 4 1 3 6 -7 45 52 15
13. HC MVD Balashikha U21 16 6 0 0 10 -8 38 46 12
14. HK Riga U21 16 5 0 2 7 -18 31 49 12
15. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 0 2 9 -21 39 60 12
16. Atlanty Mytishchi U21 18 5 0 1 11 -18 46 64 11
17. Red Star Kunlun U21 14 2 0 0 12 -61 23 84 4

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 17 13 0 2 0 36 58 22 28
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 17 10 2 0 3 35 54 19 28
3. Avto Yekaterinburg U21 17 10 1 1 3 28 60 32 25
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 17 8 1 1 5 9 50 41 21
5. Tyumen Legion U21 17 -2 6 0 7 -14 34 48 20
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 15 7 1 1 4 4 37 33 19
7. Ladia Tolyatti U21 16 5 2 0 7 3 46 43 18
8. Snezhnye Barsy Astana U21 19 3 2 4 4 -18 49 67 18
9. Sputnik Almetievsk U21 17 8 0 1 7 -7 38 45 17
10. Omskye Yastreby U21 12 5 1 2 1 7 39 32 16
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 13 4 1 3 1 1 33 32 15
12. Sarmaty Orenburg U21 15 5 1 0 8 -5 32 37 14
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 4 1 1 6 13 54 41 13
14. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -13 32 45 13
15. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 0 3 6 -22 34 56 9
16. Altay Barnaul U21 19 1 0 1 16 -57 27 84 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 17 13 0 2 0 36 58 22 28
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 17 10 2 0 3 35 54 19 28
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 11 1 2 -1 32 57 25 28
4. Loko Yaroslavl U21 20 9 2 1 5 22 63 41 27
5. Almaz Cherepovets U21 20 11 1 0 7 19 60 41 26
6. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 2 2 2 26 63 37 26
7. Avto Yekaterinburg U21 17 10 1 1 3 28 60 32 25
8. SKA-Varyagi U21 16 7 2 1 3 23 53 30 23
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 16 9 1 0 5 27 60 33 22
10. Krylya Sovetov MHC U21 18 4 3 2 4 0 56 56 22
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 17 8 1 1 5 9 50 41 21
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 20 8 1 1 8 -9 48 57 21
13. Kapitan Stupino U21 20 6 2 1 8 -1 55 56 21
14. Tyumen Legion U21 17 -2 6 0 7 -14 34 48 20
15. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 15 7 1 1 4 4 37 33 19
16. MHC Spartak Moscow U21 16 7 1 0 7 14 48 34 18
17. Ladia Tolyatti U21 16 5 2 0 7 3 46 43 18
18. Snezhnye Barsy Astana U21 19 3 2 4 4 -18 49 67 18
19. Sputnik Almetievsk U21 17 8 0 1 7 -7 38 45 17
20. Omskye Yastreby U21 12 5 1 2 1 7 39 32 16
21. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 3 2 1 7 -20 39 59 15
22. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 4 1 3 6 -7 45 52 15
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 13 4 1 3 1 1 33 32 15
24. Sarmaty Orenburg U21 15 5 1 0 8 -5 32 37 14
25. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 4 1 1 6 13 54 41 13
26. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -13 32 45 13
27. HC MVD Balashikha U21 16 6 0 0 10 -8 38 46 12
28. HK Riga U21 16 5 0 2 7 -18 31 49 12
29. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 0 2 9 -21 39 60 12
30. Atlanty Mytishchi U21 18 5 0 1 11 -18 46 64 11
31. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 0 3 6 -22 34 56 9
32. Red Star Kunlun U21 14 2 0 0 12 -61 23 84 4
33. Altay Barnaul U21 19 1 0 1 16 -57 27 84 3

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 0 2 -1 22 45 23 20
2. Loko Yaroslavl U21 12 7 1 0 3 22 42 20 18
3. Almaz Cherepovets U21 12 8 0 0 4 13 39 26 16
4. Dynamo St.Petersburg U21 14 7 1 1 3 22 48 26 19
5. SKA-Varyagi U21 8 4 2 0 0 23 34 11 16
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 6 1 0 2 25 44 19 16
7. Krylya Sovetov MHC U21 8 1 2 1 1 1 24 23 11
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 12 5 1 1 3 4 37 33 15
9. Kapitan Stupino U21 12 4 1 1 4 10 34 24 13
10. MHC Spartak Moscow U21 8 4 1 0 2 14 30 16 12
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 -2 10 12 4
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 3 0 2 -1 9 27 18 8
13. HC MVD Balashikha U21 8 3 0 0 5 -2 16 18 6
14. HK Riga U21 6 4 0 0 2 6 17 11 8
15. Taifun Primorsky Krai U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
16. Atlanty Mytishchi U21 6 3 0 1 1 7 22 15 7
17. Red Star Kunlun U21 4 1 0 0 3 -14 7 21 2

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 18 35 17 18
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 6 2 0 2 27 40 13 20
3. Avto Yekaterinburg U21 12 8 1 0 2 28 48 20 20
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 9 4 1 1 1 9 29 20 13
5. Tyumen Legion U21 12 -1 5 0 3 -3 29 32 18
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 6 0 1 2 5 27 22 13
7. Ladia Tolyatti U21 8 3 1 0 3 6 23 17 10
8. Snezhnye Barsy Astana U21 5 3 0 1 0 2 13 11 7
9. Sputnik Almetievsk U21 9 4 0 0 5 -5 23 28 8
10. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 8 18 10 7
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 5 0 0 0 14 20 6 10
12. Sarmaty Orenburg U21 8 3 1 0 3 7 21 14 10
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 2 1 1 0 17 34 17 9
14. Irbis Kazan U21 6 1 1 0 3 -5 15 20 6
15. Kuznetskie Medvedi U21 5 2 0 0 3 0 14 14 4
16. Altay Barnaul U21 5 1 0 1 2 -11 8 19 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 6 2 0 2 27 40 13 20
2. Avto Yekaterinburg U21 12 8 1 0 2 28 48 20 20
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 0 2 -1 22 45 23 20
4. Dynamo St.Petersburg U21 14 7 1 1 3 22 48 26 19
5. Tolpar Ufa U21 12 8 0 2 0 18 35 17 18
6. Loko Yaroslavl U21 12 7 1 0 3 22 42 20 18
7. Tyumen Legion U21 12 -1 5 0 3 -3 29 32 18
8. SKA-Varyagi U21 8 4 2 0 0 23 34 11 16
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 10 6 1 0 2 25 44 19 16
10. Almaz Cherepovets U21 12 8 0 0 4 13 39 26 16
11. Russkie Vityazi Podolsk U21 12 5 1 1 3 4 37 33 15
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 9 4 1 1 1 9 29 20 13
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 6 0 1 2 5 27 22 13
14. Kapitan Stupino U21 12 4 1 1 4 10 34 24 13
15. MHC Spartak Moscow U21 8 4 1 0 2 14 30 16 12
16. Krylya Sovetov MHC U21 8 1 2 1 1 1 24 23 11
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 5 0 0 0 14 20 6 10
18. Sarmaty Orenburg U21 8 3 1 0 3 7 21 14 10
19. Ladia Tolyatti U21 8 3 1 0 3 6 23 17 10
20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 2 1 1 0 17 34 17 9
21. HK Riga U21 6 4 0 0 2 6 17 11 8
22. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 3 0 2 -1 9 27 18 8
23. Sputnik Almetievsk U21 9 4 0 0 5 -5 23 28 8
24. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 8 18 10 7
25. Snezhnye Barsy Astana U21 5 3 0 1 0 2 13 11 7
26. Atlanty Mytishchi U21 6 3 0 1 1 7 22 15 7
27. Taifun Primorsky Krai U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
28. HC MVD Balashikha U21 8 3 0 0 5 -2 16 18 6
29. Irbis Kazan U21 6 1 1 0 3 -5 15 20 6
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 0 0 2 -2 10 12 4
31. Kuznetskie Medvedi U21 5 2 0 0 3 0 14 14 4
32. Altay Barnaul U21 5 1 0 1 2 -11 8 19 3
33. Red Star Kunlun U21 4 1 0 0 3 -14 7 21 2

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 10 12 2 8
2. Loko Yaroslavl U21 8 2 1 1 2 0 21 21 9
3. Almaz Cherepovets U21 8 3 1 0 3 6 21 15 10
4. Dynamo St.Petersburg U21 4 1 1 1 -1 4 15 11 7
5. SKA-Varyagi U21 8 3 0 1 3 0 19 19 7
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 0 0 3 2 16 14 6
7. Krylya Sovetov MHC U21 10 3 1 1 3 -1 32 33 11
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 0 5 -13 11 24 6
9. Kapitan Stupino U21 8 2 1 0 4 -11 21 32 8
10. MHC Spartak Moscow U21 8 3 0 0 5 0 18 18 6
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 1 2 1 5 -18 29 47 11
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 1 1 1 7 -16 18 34 7
13. HC MVD Balashikha U21 8 3 0 0 5 -6 22 28 6
14. HK Riga U21 10 1 0 2 5 -24 14 38 4
15. Taifun Primorsky Krai U21 12 2 0 2 6 -23 22 45 6
16. Atlanty Mytishchi U21 12 2 0 0 10 -25 24 49 4
17. Red Star Kunlun U21 10 1 0 0 9 -47 16 63 2

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 5 5 0 0 0 18 23 5 10
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 4 0 0 1 8 14 6 8
3. Avto Yekaterinburg U21 5 2 0 1 1 0 12 12 5
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 0 21 21 8
5. Tyumen Legion U21 5 -1 1 0 4 -11 5 16 2
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 5 1 1 0 2 -1 10 11 6
7. Ladia Tolyatti U21 8 2 1 0 4 -3 23 26 8
8. Snezhnye Barsy Astana U21 14 0 2 3 4 -20 36 56 11
9. Sputnik Almetievsk U21 8 4 0 1 2 -2 15 17 9
10. Omskye Yastreby U21 8 2 1 1 2 -1 21 22 9
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 -1 1 3 1 -13 13 26 5
12. Sarmaty Orenburg U21 7 2 0 0 5 -12 11 23 4
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 2 0 0 6 -4 20 24 4
14. Irbis Kazan U21 10 1 1 1 5 -8 17 25 7
15. Kuznetskie Medvedi U21 10 1 0 3 3 -22 20 42 5
16. Altay Barnaul U21 14 0 0 0 14 -46 19 65 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krylya Sovetov MHC U21 10 3 1 1 3 -1 32 33 11
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 1 2 1 5 -18 29 47 11
3. Snezhnye Barsy Astana U21 14 0 2 3 4 -20 36 56 11
4. Tolpar Ufa U21 5 5 0 0 0 18 23 5 10
5. Almaz Cherepovets U21 8 3 1 0 3 6 21 15 10
6. Sputnik Almetievsk U21 8 4 0 1 2 -2 15 17 9
7. Loko Yaroslavl U21 8 2 1 1 2 0 21 21 9
8. Omskye Yastreby U21 8 2 1 1 2 -1 21 22 9
9. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 10 12 2 8
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 5 4 0 0 1 8 14 6 8
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 0 21 21 8
12. Ladia Tolyatti U21 8 2 1 0 4 -3 23 26 8
13. Kapitan Stupino U21 8 2 1 0 4 -11 21 32 8
14. Dynamo St.Petersburg U21 4 1 1 1 -1 4 15 11 7
15. SKA-Varyagi U21 8 3 0 1 3 0 19 19 7
16. Irbis Kazan U21 10 1 1 1 5 -8 17 25 7
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 1 1 1 7 -16 18 34 7
18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 5 1 1 0 2 -1 10 11 6
19. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 0 0 3 2 16 14 6
20. MHC Spartak Moscow U21 8 3 0 0 5 0 18 18 6
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 0 5 -13 11 24 6
22. HC MVD Balashikha U21 8 3 0 0 5 -6 22 28 6
23. Taifun Primorsky Krai U21 12 2 0 2 6 -23 22 45 6
24. Avto Yekaterinburg U21 5 2 0 1 1 0 12 12 5
25. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 -1 1 3 1 -13 13 26 5
26. Kuznetskie Medvedi U21 10 1 0 3 3 -22 20 42 5
27. Sarmaty Orenburg U21 7 2 0 0 5 -12 11 23 4
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 2 0 0 6 -4 20 24 4
29. HK Riga U21 10 1 0 2 5 -24 14 38 4
30. Atlanty Mytishchi U21 12 2 0 0 10 -25 24 49 4
31. Tyumen Legion U21 5 -1 1 0 4 -11 5 16 2
32. Red Star Kunlun U21 10 1 0 0 9 -47 16 63 2
33. Altay Barnaul U21 14 0 0 0 14 -46 19 65 0