SKA-1946 Saint Petersburg U21 VS Amurskie Tigry Khabarovsk U21


SKA-1946 Saint Petersburg U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21 (T1) VS Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T2)

SKA-1946 Saint Petersburg U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Zaujímavé

SKA-1946 Saint Petersburg U21

  • 76% (13 z 17) výhier mužstva SKA-1946 Saint Petersburg U21.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 10 zápasov v rade neprehrali.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 ťahá aktuálne sériu 9 prehier v rade.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

  • Mužsvo Amurskie Tigry Khabarovsk U21 prehralo až 71% svojích zápasov (12 prehier z 17).
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 90%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
17.10.2019 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:0 1:0,4:0,1:0
16.10.2019 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,1:0,4:1
Rusko / MHL / 2018/2019
25.01.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 2:1,2:0,2:0
24.01.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
21.10.2018 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 1:0,0:3,1:2
20.10.2018 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
30.01.2018 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:3 0:3,0:0,0:0
29.01.2018 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 0:0,0:1,2:2
15.10.2017 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
13.10.2017 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0

SKA-1946 Saint Petersburg U21

9 - 1 - 0

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.10.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
17.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:0 1:0,4:0,1:0
16.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,1:0,4:1
11.10.19 18:00 ORG Beijing U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:9 0:3,1:2,0:4
10.10.19 18:00 ORG Beijing U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:6 0:2,1:2,0:2
07.10.19 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 0:1,1:3,1:1
06.10.19 12:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
30.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.09.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:0,2:1,1:1
26.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
25.09.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:2 3:0,2:1,0:1
20.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
19.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
16.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
15.09.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:5 0:1,0:3,0:1
06.09.19 12:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 0:9 0:2,0:4,0:3
05.09.19 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.19 12:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
17.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:0 1:0,4:0,1:0
16.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,1:0,4:1
13.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
12.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
07.10.19 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4 0:3,2:1,1:0
06.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
29.09.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
28.09.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
21.09.19 12:00 ORG Beijing U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 1:8 1:0,0:3,0:5
20.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:4 0:1,0:1,1:2
17.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
16.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
10.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:3 1:3,0:0,4:0
09.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 1:0,1:1,4:0
06.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:0 2:0,2:0,0:0
05.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2019 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
26.10.2019 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
27.10.2019 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
30.10.2019 08:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
31.10.2019 08:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
11.12.2019 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
29.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
03.03.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
04.03.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2019 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
26.10.2019 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
27.10.2019 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
30.10.2019 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
31.10.2019 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
10.11.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
17.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
05.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
06.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 18 8 3 1 2 22 60 38 29
2. Avto Yekaterinburg U21 18 7 3 2 1 17 49 32 28
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 2 2 20 62 42 26
4. Tolpar Ufa U21 18 9 1 4 -1 17 57 40 26
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 4 4 2 2 15 56 41 26
6. Sputnik Almetievsk U21 18 7 2 2 3 8 46 38 24
7. Altay Barnaul U21 20 1 5 2 5 4 57 53 24
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 9 1 1 5 5 49 44 23
9. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 -2 57 59 20
10. Irbis Kazan U21 16 6 2 0 6 7 38 31 20
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 18 3 2 5 1 -1 45 46 19
12. Sarmaty Orenburg U21 18 -1 4 4 3 -5 52 57 18
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 3 2 2 5 2 43 41 16
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 18 3 1 3 7 -23 49 72 13
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 3 1 1 9 -5 33 38 11
17. Snezhnye Barsy Astana U21 20 1 1 4 9 -29 54 83 10
18. Tyumen Legion U21 18 1 1 1 13 -52 28 80 7

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 17 9 4 0 0 56 77 21 34
2. Loko Yaroslavl U21 17 9 2 1 2 38 73 35 27
3. HK Riga U21 20 9 2 1 5 8 59 51 27
4. Almaz Cherepovets U21 17 8 2 1 3 26 59 33 25
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 17 9 1 2 2 26 52 26 24
6. HC MVD Balashikha U21 17 7 2 1 4 16 48 32 23
7. MHC Spartak Moscow U21 15 7 2 1 2 5 41 36 23
8. Dynamo St.Petersburg U21 15 9 0 3 0 14 42 28 21
9. Taifun Primorsky Krai U21 17 9 0 0 8 1 56 55 18
10. Krylya Sovetov MHC U21 17 6 1 2 5 -4 45 49 18
11. Sakhalinskie Akuly U21 17 6 1 0 9 8 48 40 16
12. Kapitan Stupino U21 17 6 0 1 9 0 51 51 13
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 5 0 1 11 -9 45 54 11
14. Atlanty Mytishchi U21 17 4 0 2 9 -24 36 60 10
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 4 0 1 11 -23 33 56 9
16. SKA-Varyagi U21 15 2 1 1 9 -26 28 54 9
17. ORG Beijing U21 20 0 0 0 20 -112 26 138 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 17 9 4 0 0 56 77 21 34
2. Omskye Yastreby U21 18 8 3 1 2 22 60 38 29
3. Avto Yekaterinburg U21 18 7 3 2 1 17 49 32 28
4. Loko Yaroslavl U21 17 9 2 1 2 38 73 35 27
5. HK Riga U21 20 9 2 1 5 8 59 51 27
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 2 2 20 62 42 26
7. Tolpar Ufa U21 18 9 1 4 -1 17 57 40 26
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 4 4 2 2 15 56 41 26
9. Almaz Cherepovets U21 17 8 2 1 3 26 59 33 25
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 17 9 1 2 2 26 52 26 24
11. Sputnik Almetievsk U21 18 7 2 2 3 8 46 38 24
12. Altay Barnaul U21 20 1 5 2 5 4 57 53 24
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 9 1 1 5 5 49 44 23
14. HC MVD Balashikha U21 17 7 2 1 4 16 48 32 23
15. MHC Spartak Moscow U21 15 7 2 1 2 5 41 36 23
16. Dynamo St.Petersburg U21 15 9 0 3 0 14 42 28 21
17. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 -2 57 59 20
18. Irbis Kazan U21 16 6 2 0 6 7 38 31 20
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 18 3 2 5 1 -1 45 46 19
20. Taifun Primorsky Krai U21 17 9 0 0 8 1 56 55 18
21. Krylya Sovetov MHC U21 17 6 1 2 5 -4 45 49 18
22. Sarmaty Orenburg U21 18 -1 4 4 3 -5 52 57 18
23. Sakhalinskie Akuly U21 17 6 1 0 9 8 48 40 16
24. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 3 2 2 5 2 43 41 16
25. Kapitan Stupino U21 17 6 0 1 9 0 51 51 13
26. Kuznetskie Medvedi U21 18 3 1 3 7 -23 49 72 13
27. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 5 0 1 11 -9 45 54 11
28. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 3 1 1 9 -5 33 38 11
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Atlanty Mytishchi U21 17 4 0 2 9 -24 36 60 10
31. Snezhnye Barsy Astana U21 20 1 1 4 9 -29 54 83 10
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 4 0 1 11 -23 33 56 9
33. SKA-Varyagi U21 15 2 1 1 9 -26 28 54 9
34. Tyumen Legion U21 18 1 1 1 13 -52 28 80 7
35. ORG Beijing U21 20 0 0 0 20 -112 26 138 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 8 5 1 1 -1 13 27 14 15
2. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 7 1 0 1 22 39 17 18
4. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
6. Sputnik Almetievsk U21 8 5 1 1 -1 10 24 14 15
7. Altay Barnaul U21 8 1 3 1 -1 12 28 16 15
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 5 1 1 1 3 26 23 15
9. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
10. Irbis Kazan U21 6 4 1 0 0 8 15 7 12
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
12. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 1 1 0 5 -4 19 23 6
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 0 0 6 -3 17 20 4
17. Snezhnye Barsy Astana U21 8 1 0 1 5 -14 21 35 3
18. Tyumen Legion U21 8 0 1 0 6 -16 18 34 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 7 5 1 0 0 19 27 8 14
2. Loko Yaroslavl U21 7 4 0 1 1 13 28 15 9
3. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
4. Almaz Cherepovets U21 7 5 0 0 2 17 29 12 10
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 11 5 1 2 0 21 36 15 16
6. HC MVD Balashikha U21 11 6 1 0 3 14 37 23 16
7. MHC Spartak Moscow U21 11 6 1 1 1 3 27 24 17
8. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
9. Taifun Primorsky Krai U21 5 2 0 0 3 -1 15 16 4
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
11. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
14. Atlanty Mytishchi U21 13 4 0 1 7 -14 31 45 9
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
16. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
17. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 7 1 0 1 22 39 17 18
2. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
4. MHC Spartak Moscow U21 11 6 1 1 1 3 27 24 17
5. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 11 5 1 2 0 21 36 15 16
7. HC MVD Balashikha U21 11 6 1 0 3 14 37 23 16
8. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
9. Omskye Yastreby U21 8 5 1 1 -1 13 27 14 15
10. Sputnik Almetievsk U21 8 5 1 1 -1 10 24 14 15
11. Altay Barnaul U21 8 1 3 1 -1 12 28 16 15
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 5 1 1 1 3 26 23 15
13. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
14. SKA-1946 Saint Petersburg U21 7 5 1 0 0 19 27 8 14
15. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
16. Irbis Kazan U21 6 4 1 0 0 8 15 7 12
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
18. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
19. Almaz Cherepovets U21 7 5 0 0 2 17 29 12 10
20. Loko Yaroslavl U21 7 4 0 1 1 13 28 15 9
21. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
22. Atlanty Mytishchi U21 13 4 0 1 7 -14 31 45 9
23. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
24. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
25. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 1 1 0 5 -4 19 23 6
26. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
27. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
28. Taifun Primorsky Krai U21 5 2 0 0 3 -1 15 16 4
29. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 0 0 6 -3 17 20 4
30. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
31. Tyumen Legion U21 8 0 1 0 6 -16 18 34 4
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
33. Snezhnye Barsy Astana U21 8 1 0 1 5 -14 21 35 3
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
2. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 9 21 12 11
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
4. Tolpar Ufa U21 6 4 0 1 0 7 18 11 9
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 0 2 1 2 -3 17 20 9
6. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
7. Altay Barnaul U21 12 0 2 1 6 -8 29 37 9
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
9. Ladia Tolyatti U21 8 2 0 0 6 -12 19 31 4
10. Irbis Kazan U21 10 2 1 0 6 -1 23 24 8
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 -2 2 3 2 -13 21 34 7
12. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 1 4 -7 22 29 5
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 2 1 2 0 6 24 18 10
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 10 1 1 1 5 -17 21 38 7
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
17. Snezhnye Barsy Astana U21 12 0 1 3 4 -15 33 48 7
18. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
3. HK Riga U21 8 6 0 0 2 8 25 17 12
4. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
6. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
7. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
8. Dynamo St.Petersburg U21 7 4 0 1 1 3 17 14 9
9. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
10. Krylya Sovetov MHC U21 13 3 1 2 4 -8 34 42 12
11. Sakhalinskie Akuly U21 13 4 1 0 7 8 41 33 12
12. Kapitan Stupino U21 9 2 0 0 7 -11 17 28 4
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 3 0 1 5 -9 22 31 7
14. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 11 3 0 0 8 -15 21 36 6
16. SKA-Varyagi U21 5 1 0 0 4 -10 8 18 2
17. ORG Beijing U21 7 0 0 0 7 -51 6 57 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
3. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
4. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
5. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
6. HK Riga U21 8 6 0 0 2 8 25 17 12
7. Sakhalinskie Akuly U21 13 4 1 0 7 8 41 33 12
8. Krylya Sovetov MHC U21 13 3 1 2 4 -8 34 42 12
9. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 9 21 12 11
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 2 1 2 0 6 24 18 10
11. Tolpar Ufa U21 6 4 0 1 0 7 18 11 9
12. Dynamo St.Petersburg U21 7 4 0 1 1 3 17 14 9
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 0 2 1 2 -3 17 20 9
14. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
15. Altay Barnaul U21 12 0 2 1 6 -8 29 37 9
16. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
17. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
18. Irbis Kazan U21 10 2 1 0 6 -1 23 24 8
19. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
20. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
22. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 3 0 1 5 -9 22 31 7
23. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 -2 2 3 2 -13 21 34 7
24. Kuznetskie Medvedi U21 10 1 1 1 5 -17 21 38 7
25. Snezhnye Barsy Astana U21 12 0 1 3 4 -15 33 48 7
26. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 11 3 0 0 8 -15 21 36 6
28. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 1 4 -7 22 29 5
29. Kapitan Stupino U21 9 2 0 0 7 -11 17 28 4
30. Ladia Tolyatti U21 8 2 0 0 6 -12 19 31 4
31. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3
32. SKA-Varyagi U21 5 1 0 0 4 -10 8 18 2
33. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 7 0 0 0 7 -51 6 57 0