mhl***

Red Star Kunlun U21 VS Chaika Nizhny Novgorod U21



Notice: Undefined variable: logo1 in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match.tpl.php on line 178

Red Star Kunlun U21


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Chaika Nizhny Novgorod U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

1117****77872

Hranica u/o: U/O typ:

Red Star Kunlun U21 (T1) VS Chaika Nizhny Novgorod U21 (T2)

Red Star Kunlun U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Zaujímavé

Red Star Kunlun U21

  • Mužsvo Red Star Kunlun U21 prehralo až 84% svojích zápasov. 51 prehier z 61 odohraných zápasov.
  • Až 42 zápasov tímu Red Star Kunlun U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 61 zápasov, to je až 69%.
  • Red Star Kunlun U21 už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Red Star Kunlun U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Red Star Kunlun U21 ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Red Star Kunlun U21 už 6 zápasov v rade nevyhrali.

Chaika Nizhny Novgorod U21

  • Mužsvo Chaika Nizhny Novgorod U21 prehralo až 66% svojích zápasov (38 prehier z 58).

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
11.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Red Star Kunlun U21 over 6:2 1:1,2:1,3:0
10.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Red Star Kunlun U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.12.2018 15:00 Red Star Kunlun U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
06.12.2018 15:00 Red Star Kunlun U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
16.02.2018 18:00 Red Star Kunlun U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 5:6pp 2:2,3:1,0:2,0:1
15.02.2018 18:00 Red Star Kunlun U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
27.09.2017 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Red Star Kunlun U21 over 3:5 0:0,2:3,1:2
26.09.2017 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Red Star Kunlun U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0

Red Star Kunlun U21

2 - 2 - 4

Chaika Nizhny Novgorod U21

Red Star Kunlun U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.02.2019 16:30 Red Star Kunlun U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:13 0:4,1:4,1:5
17.02.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Red Star Kunlun U21 over 6:1 1:1,3:0,2:0
16.02.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Red Star Kunlun U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
13.02.2019 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Red Star Kunlun U21 over 11:3 1:1,3:2,7:0
12.02.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Red Star Kunlun U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
08.02.2019 16:30 Red Star Kunlun U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:2
07.02.2019 16:30 Red Star Kunlun U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:6 0:3,1:1,1:2
03.02.2019 11:00 Red Star Kunlun U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:9 0:2,1:3,1:4
29.01.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Red Star Kunlun U21 over 9:0 2:0,2:0,5:0
28.01.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Red Star Kunlun U21 over 6:2 3:0,2:1,1:1
25.01.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Red Star Kunlun U21 over 9:2 5:1,3:1,1:0
24.01.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Red Star Kunlun U21 over 7:5 2:0,3:2,2:3
06.01.2019 10:00 Red Star Kunlun U21 SKA-Varyagi U21 over 0:7 0:0,0:1,0:6
05.01.2019 10:00 Red Star Kunlun U21 SKA-Varyagi U21 under 0:5 0:2,0:0,0:3
30.12.2018 09:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Red Star Kunlun U21 over 5:1 1:0,1:1,3:0
29.12.2018 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Red Star Kunlun U21 over 5:1 2:0,1:0,2:1
26.12.2018 17:00 HC MVD Balashikha U21 Red Star Kunlun U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
25.12.2018 17:00 HC MVD Balashikha U21 Red Star Kunlun U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
20.12.2018 12:00 Red Star Kunlun U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 0:8 0:4,0:1,0:3
19.12.2018 12:00 Red Star Kunlun U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 1:5 0:1,1:0,0:4
17.12.2018 06:00 Red Star Kunlun U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:4
16.12.2018 10:00 Red Star Kunlun U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 1:5 0:2,1:2,0:1
11.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Red Star Kunlun U21 over 6:2 1:1,2:1,3:0
10.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Red Star Kunlun U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.12.2018 15:00 Red Star Kunlun U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
06.12.2018 15:00 Red Star Kunlun U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
04.12.2018 11:00 Red Star Kunlun U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:3 0:0,0:0,1:3
03.12.2018 11:00 Red Star Kunlun U21 Atlanty Mytishchi U21 over 1:5 1:2,0:1,0:2
29.11.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Red Star Kunlun U21 over 8:1 1:0,3:1,4:0
28.11.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Red Star Kunlun U21 over 5:2 3:0,0:0,2:2
26.11.2018 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Red Star Kunlun U21 over 6:2 3:1,0:1,3:0
25.11.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Red Star Kunlun U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1
21.11.2018 12:00 Red Star Kunlun U21 MHC Spartak Moscow U21 over 1:6 1:2,0:2,0:2
20.11.2018 12:00 Red Star Kunlun U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:5 1:1,0:3,2:1
17.11.2018 10:00 Red Star Kunlun U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
16.11.2018 13:00 Red Star Kunlun U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 1:6 0:2,0:2,1:2
13.11.2018 06:00 Red Star Kunlun U21 HK Riga U21 under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,5:3
12.11.2018 12:00 Red Star Kunlun U21 HK Riga U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
04.11.2018 12:00 Almaz Cherepovets U21 Red Star Kunlun U21 over 7:0 3:0,2:0,2:0
03.11.2018 12:00 Almaz Cherepovets U21 Red Star Kunlun U21 over 6:2 1:1,3:0,2:1
31.10.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Red Star Kunlun U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
30.10.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Red Star Kunlun U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
25.10.2018 13:00 Red Star Kunlun U21 Kapitan Stupino U21 over 3:4 1:1,0:0,2:3
24.10.2018 13:00 Red Star Kunlun U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2 0:0,0:0,1:2
21.10.2018 11:00 Red Star Kunlun U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,4:5
20.10.2018 11:00 Red Star Kunlun U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
07.10.2018 12:00 HK Riga U21 Red Star Kunlun U21 over 2:4 0:1,1:3,1:0
06.10.2018 12:00 HK Riga U21 Red Star Kunlun U21 under 3:2 2:1,0:0,1:1
03.10.2018 18:00 SKA-Varyagi U21 Red Star Kunlun U21 over 10:2 3:1,4:1,3:0
02.10.2018 12:00 SKA-Varyagi U21 Red Star Kunlun U21 over 7:1 2:1,3:0,2:0
28.09.2018 13:00 Red Star Kunlun U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:5 0:0,2:3,0:2
27.09.2018 13:00 Red Star Kunlun U21 HC MVD Balashikha U21 over 0:6 0:0,0:4,0:2
24.09.2018 11:00 Red Star Kunlun U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:2 1:2,1:0,2:0
23.09.2018 14:00 Red Star Kunlun U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 1:8 0:0,1:6,0:2
19.09.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Red Star Kunlun U21 over 7:1 4:0,3:1,0:0
18.09.2018 09:00 Taifun Primorsky Krai U21 Red Star Kunlun U21 over 5:2 1:1,3:0,1:1
15.09.2018 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Red Star Kunlun U21 over 7:3 0:1,5:1,2:1
14.09.2018 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Red Star Kunlun U21 over 9:1 3:0,3:0,3:1
10.09.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Red Star Kunlun U21 over 7:0 3:0,2:0,2:0
09.09.2018 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Red Star Kunlun U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
04.02.2019 16:00 Red Star Kunlun U21 Loko Yaroslavl U21 over 0:8 0:0,0:3,0:5

Chaika Nizhny Novgorod U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.02.2019 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
16.02.2019 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3 0:0,2:1,2:2
13.02.2019 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 2:4 0:2,1:1,1:1
12.02.2019 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:3pp 0:1,0:2,3:0,1:0
06.02.2019 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
05.02.2019 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 4:1 2:0,1:1,1:0
02.02.2019 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 11:4 5:0,4:1,2:3
01.02.2019 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 4:1 2:1,1:0,1:0
27.01.2019 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,3:1
26.01.2019 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Atlanty Mytishchi U21 over 1:6 0:1,1:2,0:3
20.01.2019 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:0,0:0,1:3
19.01.2019 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:4 2:2,0:1,1:1
16.01.2019 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 0:6 0:0,0:3,0:3
15.01.2019 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 0:7 0:2,0:1,0:4
09.01.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0
08.01.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:3 1:2,2:1,3:0
28.12.2018 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
27.12.2018 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:11 1:3,2:4,0:4
24.12.2018 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 0:2,1:2,1:1
23.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 1:3,0:1,1:1
19.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kapitan Stupino U21 over 3:5 1:1,2:0,0:4
18.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kapitan Stupino U21 under 0:5 0:2,0:3,0:0
15.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
14.12.2018 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 0:1,2:1,0:2
11.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Red Star Kunlun U21 over 6:2 1:1,2:1,3:0
10.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Red Star Kunlun U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.12.2018 15:00 Red Star Kunlun U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
06.12.2018 15:00 Red Star Kunlun U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
29.11.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 HK Riga U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
28.11.2018 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 HK Riga U21 over 3:5 1:2,1:2,1:1
26.11.2018 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 SKA-Varyagi U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
25.11.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 SKA-Varyagi U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
21.11.2018 17:00 HC MVD Balashikha U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:0 2:0,0:0,1:0
20.11.2018 17:00 HC MVD Balashikha U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:2 1:0,2:2,1:0
17.11.2018 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
16.11.2018 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
04.11.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.11.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:3
31.10.2018 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:0 2:0,0:0,1:0
30.10.2018 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:3
23.10.2018 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:2 1:0,2:1,1:1
22.10.2018 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
16.10.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:2 1:0,4:0,1:2
15.10.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
12.10.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:2 4:1,1:1,1:0
11.10.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 8:0 1:0,3:0,4:0
07.10.2018 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:3 1:3,0:0,0:0
06.10.2018 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
03.10.2018 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:6 1:1,1:3,0:2
02.10.2018 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
28.09.2018 17:30 Almaz Cherepovets U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:3 2:2,1:1,3:0
27.09.2018 17:30 Almaz Cherepovets U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:3 1:0,0:1,0:2
24.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:1 1:0,2:1,3:0
23.09.2018 12:00 Loko Yaroslavl U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1 1:1,0:0,0:0
19.09.2018 18:00 Kapitan Stupino U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:5sn 2:2,1:0,1:2,0:0,1:3
18.09.2018 18:00 Kapitan Stupino U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
15.09.2018 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:5 0:2,1:1,1:2
14.09.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2 0:1,2:1,1:0

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 61 35 6 5 4 99 208 109 99
2. Dynamo St.Petersburg U21 61 35 4 9 0 113 227 114 95
3. Loko Yaroslavl U21 60 32 5 6 6 89 208 119 90
4. Almaz Cherepovets U21 62 31 5 4 13 96 214 118 86
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 25 8 4 11 59 168 109 86
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 60 19 10 4 13 29 179 150 82
7. Krylya Sovetov MHC U21 60 15 9 7 13 13 167 154 73
8. SKA-Varyagi U21 59 24 5 3 19 49 172 123 71
9. MHC Spartak Moscow U21 57 16 8 5 15 39 171 132 69
10. Kapitan Stupino U21 58 16 6 3 24 -11 167 178 59
11. HC MVD Balashikha U21 56 19 3 5 21 -9 138 147 55
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 58 10 6 4 28 -38 122 160 48
13. HK Riga U21 57 15 1 10 20 -65 106 171 44
14. Atlanty Mytishchi U21 57 18 1 3 31 -46 140 186 43
15. Taifun Primorsky Krai U21 59 11 2 8 28 -82 142 224 38
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 58 5 6 4 33 -96 119 215 38
17. Red Star Kunlun U21 61 0 3 4 47 -239 89 328 16

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 56 30 6 6 2 116 194 78 90
2. Avto Yekaterinburg U21 58 38 2 3 10 81 183 102 87
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 56 30 5 4 8 81 199 118 84
4. Tolpar Ufa U21 58 33 2 6 9 75 185 110 80
5. Omskye Yastreby U21 56 20 5 8 10 26 170 144 68
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 56 22 4 5 16 4 154 150 65
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 56 11 9 6 15 47 189 142 64
8. Sputnik Almetievsk U21 56 17 5 3 23 -17 122 139 57
9. Irbis Kazan U21 56 14 6 5 20 -4 139 143 57
10. Snezhnye Barsy Astana U21 54 9 8 7 15 -27 136 163 57
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 56 15 5 6 19 -12 126 138 56
12. Ladia Tolyatti U21 56 14 6 3 24 -21 151 172 55
13. Tyumen Legion U21 56 1 12 4 23 -52 120 172 54
14. Sarmaty Orenburg U21 56 17 3 2 29 -45 129 174 48
15. Kuznetskie Medvedi U21 56 10 1 7 30 -102 127 229 31
16. Altay Barnaul U21 54 5 2 6 33 -150 98 248 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 61 35 6 5 4 99 208 109 99
2. Dynamo St.Petersburg U21 61 35 4 9 0 113 227 114 95
3. Loko Yaroslavl U21 60 32 5 6 6 89 208 119 90
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 56 30 6 6 2 116 194 78 90
5. Avto Yekaterinburg U21 58 38 2 3 10 81 183 102 87
6. Almaz Cherepovets U21 62 31 5 4 13 96 214 118 86
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 25 8 4 11 59 168 109 86
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 56 30 5 4 8 81 199 118 84
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 60 19 10 4 13 29 179 150 82
10. Tolpar Ufa U21 58 33 2 6 9 75 185 110 80
11. Krylya Sovetov MHC U21 60 15 9 7 13 13 167 154 73
12. SKA-Varyagi U21 59 24 5 3 19 49 172 123 71
13. MHC Spartak Moscow U21 57 16 8 5 15 39 171 132 69
14. Omskye Yastreby U21 56 20 5 8 10 26 170 144 68
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 56 22 4 5 16 4 154 150 65
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 56 11 9 6 15 47 189 142 64
17. Kapitan Stupino U21 58 16 6 3 24 -11 167 178 59
18. Sputnik Almetievsk U21 56 17 5 3 23 -17 122 139 57
19. Irbis Kazan U21 56 14 6 5 20 -4 139 143 57
20. Snezhnye Barsy Astana U21 54 9 8 7 15 -27 136 163 57
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 56 15 5 6 19 -12 126 138 56
22. HC MVD Balashikha U21 56 19 3 5 21 -9 138 147 55
23. Ladia Tolyatti U21 56 14 6 3 24 -21 151 172 55
24. Tyumen Legion U21 56 1 12 4 23 -52 120 172 54
25. Sarmaty Orenburg U21 56 17 3 2 29 -45 129 174 48
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 58 10 6 4 28 -38 122 160 48
27. HK Riga U21 57 15 1 10 20 -65 106 171 44
28. Atlanty Mytishchi U21 57 18 1 3 31 -46 140 186 43
29. Taifun Primorsky Krai U21 59 11 2 8 28 -82 142 224 38
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 58 5 6 4 33 -96 119 215 38
31. Kuznetskie Medvedi U21 56 10 1 7 30 -102 127 229 31
32. Altay Barnaul U21 54 5 2 6 33 -150 98 248 24
33. Red Star Kunlun U21 61 0 3 4 47 -239 89 328 16

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 22 2 4 -2 63 116 53 56
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 22 1 3 2 62 118 56 51
3. Loko Yaroslavl U21 30 16 3 2 4 49 105 56 46
4. Almaz Cherepovets U21 32 19 2 2 5 64 122 58 48
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 10 5 2 4 41 91 50 42
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 6 2 5 34 112 78 48
7. Krylya Sovetov MHC U21 28 9 3 2 9 16 79 63 32
8. SKA-Varyagi U21 27 9 3 2 8 16 77 61 32
9. MHC Spartak Moscow U21 25 10 4 1 5 34 86 52 37
10. Kapitan Stupino U21 30 8 3 3 10 -5 82 87 31
11. HC MVD Balashikha U21 26 11 1 1 11 6 61 55 27
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 3 3 10 0 81 81 31
13. HK Riga U21 28 11 0 4 9 -10 60 70 26
14. Atlanty Mytishchi U21 30 10 1 2 14 -19 72 91 26
15. Taifun Primorsky Krai U21 31 9 0 5 12 -34 81 115 23
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 3 4 2 17 -44 72 116 24
17. Red Star Kunlun U21 29 -1 3 4 16 -92 44 136 14

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 4 4 1 44 87 43 46
2. Avto Yekaterinburg U21 30 21 1 0 7 57 103 46 46
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 16 3 2 4 41 106 65 46
4. Tolpar Ufa U21 28 17 1 4 1 47 98 51 42
5. Omskye Yastreby U21 26 13 1 4 3 17 82 65 34
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 15 2 4 3 18 93 75 42
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 5 7 1 5 52 109 57 39
8. Sputnik Almetievsk U21 30 13 1 2 11 -4 75 79 32
9. Irbis Kazan U21 26 7 4 1 9 15 71 56 31
10. Snezhnye Barsy Astana U21 24 7 4 2 5 10 61 51 32
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 16 2 2 6 22 82 60 42
12. Ladia Tolyatti U21 26 10 2 0 12 -1 76 77 28
13. Tyumen Legion U21 30 0 8 2 10 -30 67 97 34
14. Sarmaty Orenburg U21 30 11 2 2 11 6 90 84 32
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 5 1 4 13 -36 66 102 18
16. Altay Barnaul U21 24 5 1 3 11 -44 52 96 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 22 2 4 -2 63 116 53 56
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 22 1 3 2 62 118 56 51
3. Almaz Cherepovets U21 32 19 2 2 5 64 122 58 48
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 6 2 5 34 112 78 48
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 4 4 1 44 87 43 46
6. Avto Yekaterinburg U21 30 21 1 0 7 57 103 46 46
7. Loko Yaroslavl U21 30 16 3 2 4 49 105 56 46
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 16 3 2 4 41 106 65 46
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 10 5 2 4 41 91 50 42
10. Tolpar Ufa U21 28 17 1 4 1 47 98 51 42
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 16 2 2 6 22 82 60 42
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 15 2 4 3 18 93 75 42
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 5 7 1 5 52 109 57 39
14. MHC Spartak Moscow U21 25 10 4 1 5 34 86 52 37
15. Omskye Yastreby U21 26 13 1 4 3 17 82 65 34
16. Tyumen Legion U21 30 0 8 2 10 -30 67 97 34
17. Snezhnye Barsy Astana U21 24 7 4 2 5 10 61 51 32
18. SKA-Varyagi U21 27 9 3 2 8 16 77 61 32
19. Krylya Sovetov MHC U21 28 9 3 2 9 16 79 63 32
20. Sputnik Almetievsk U21 30 13 1 2 11 -4 75 79 32
21. Sarmaty Orenburg U21 30 11 2 2 11 6 90 84 32
22. Irbis Kazan U21 26 7 4 1 9 15 71 56 31
23. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 3 3 10 0 81 81 31
24. Kapitan Stupino U21 30 8 3 3 10 -5 82 87 31
25. Ladia Tolyatti U21 26 10 2 0 12 -1 76 77 28
26. HC MVD Balashikha U21 26 11 1 1 11 6 61 55 27
27. HK Riga U21 28 11 0 4 9 -10 60 70 26
28. Atlanty Mytishchi U21 30 10 1 2 14 -19 72 91 26
29. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 3 4 2 17 -44 72 116 24
30. Taifun Primorsky Krai U21 31 9 0 5 12 -34 81 115 23
31. Kuznetskie Medvedi U21 28 5 1 4 13 -36 66 102 18
32. Altay Barnaul U21 24 5 1 3 11 -44 52 96 17
33. Red Star Kunlun U21 29 -1 3 4 16 -92 44 136 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 29 13 4 1 6 36 92 56 43
2. Dynamo St.Petersburg U21 29 13 3 6 -2 51 109 58 44
3. Loko Yaroslavl U21 30 16 2 4 2 40 103 63 44
4. Almaz Cherepovets U21 30 12 3 2 8 32 92 60 38
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 15 3 2 7 18 77 59 44
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 28 8 4 2 8 -5 67 72 34
7. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 5 4 -3 88 91 41
8. SKA-Varyagi U21 32 15 2 1 11 33 95 62 39
9. MHC Spartak Moscow U21 32 6 4 4 10 5 85 80 32
10. Kapitan Stupino U21 28 8 3 0 14 -6 85 91 28
11. HC MVD Balashikha U21 30 8 2 4 10 -15 77 92 28
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 2 3 1 18 -38 41 79 17
13. HK Riga U21 29 4 1 6 11 -55 46 101 18
14. Atlanty Mytishchi U21 27 8 0 1 17 -27 68 95 17
15. Taifun Primorsky Krai U21 28 2 2 3 16 -48 61 109 15
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 2 2 2 16 -52 47 99 14
17. Red Star Kunlun U21 32 1 0 0 31 -147 45 192 2

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 17 2 2 1 72 107 35 44
2. Avto Yekaterinburg U21 28 17 1 3 3 24 80 56 41
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 14 2 2 4 40 93 53 38
4. Tolpar Ufa U21 30 16 1 2 8 28 87 59 38
5. Omskye Yastreby U21 30 7 4 4 7 9 88 79 34
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 7 2 1 13 -14 61 75 23
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 6 2 5 10 -5 80 85 25
8. Sputnik Almetievsk U21 26 4 4 1 12 -13 47 60 25
9. Irbis Kazan U21 30 7 2 4 11 -19 68 87 26
10. Snezhnye Barsy Astana U21 30 2 4 5 10 -37 75 112 25
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 -1 3 4 13 -34 44 78 14
12. Ladia Tolyatti U21 30 4 4 3 12 -20 75 95 27
13. Tyumen Legion U21 26 1 4 2 13 -22 53 75 20
14. Sarmaty Orenburg U21 26 6 1 0 18 -51 39 90 16
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 5 0 3 17 -66 61 127 13
16. Altay Barnaul U21 30 0 1 3 22 -106 46 152 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 17 2 2 1 72 107 35 44
2. Dynamo St.Petersburg U21 29 13 3 6 -2 51 109 58 44
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 15 3 2 7 18 77 59 44
4. Loko Yaroslavl U21 30 16 2 4 2 40 103 63 44
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 29 13 4 1 6 36 92 56 43
6. Avto Yekaterinburg U21 28 17 1 3 3 24 80 56 41
7. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 5 4 -3 88 91 41
8. SKA-Varyagi U21 32 15 2 1 11 33 95 62 39
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 14 2 2 4 40 93 53 38
10. Tolpar Ufa U21 30 16 1 2 8 28 87 59 38
11. Almaz Cherepovets U21 30 12 3 2 8 32 92 60 38
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 28 8 4 2 8 -5 67 72 34
13. Omskye Yastreby U21 30 7 4 4 7 9 88 79 34
14. MHC Spartak Moscow U21 32 6 4 4 10 5 85 80 32
15. Kapitan Stupino U21 28 8 3 0 14 -6 85 91 28
16. HC MVD Balashikha U21 30 8 2 4 10 -15 77 92 28
17. Ladia Tolyatti U21 30 4 4 3 12 -20 75 95 27
18. Irbis Kazan U21 30 7 2 4 11 -19 68 87 26
19. Sputnik Almetievsk U21 26 4 4 1 12 -13 47 60 25
20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 6 2 5 10 -5 80 85 25
21. Snezhnye Barsy Astana U21 30 2 4 5 10 -37 75 112 25
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 7 2 1 13 -14 61 75 23
23. Tyumen Legion U21 26 1 4 2 13 -22 53 75 20
24. HK Riga U21 29 4 1 6 11 -55 46 101 18
25. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 2 3 1 18 -38 41 79 17
26. Atlanty Mytishchi U21 27 8 0 1 17 -27 68 95 17
27. Sarmaty Orenburg U21 26 6 1 0 18 -51 39 90 16
28. Taifun Primorsky Krai U21 28 2 2 3 16 -48 61 109 15
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 -1 3 4 13 -34 44 78 14
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 2 2 2 16 -52 47 99 14
31. Kuznetskie Medvedi U21 28 5 0 3 17 -66 61 127 13
32. Altay Barnaul U21 30 0 1 3 22 -106 46 152 7
33. Red Star Kunlun U21 32 1 0 0 31 -147 45 192 2