mhl***

MHC Spartak Moscow U21 VS Loko Yaroslavl U21


MHC Spartak Moscow U21

MHC Spartak Moscow U21


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Loko Yaroslavl U21

Loko Yaroslavl U21

1117****77872

Hranica u/o: U/O typ:

MHC Spartak Moscow U21 (T1) VS Loko Yaroslavl U21 (T2)

MHC Spartak Moscow U21

Loko Yaroslavl U21

Zaujímavé

MHC Spartak Moscow U21

  • Až 26 zápasov tímu MHC Spartak Moscow U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 38 zápasov, to je až 68%.
  • MHC Spartak Moscow U21 už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • MHC Spartak Moscow U21 už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • MHC Spartak Moscow U21 už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Loko Yaroslavl U21

  • 66% (27 z 41) výhier mužstva Loko Yaroslavl U21.
  • 24 z celkového počtu 41 zápasov tímu Loko Yaroslavl U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 59%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 63% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
06.12.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
05.12.2018 10:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
06.09.2018 15:30 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
05.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
Rusko / MHL / 2017/2018
25.02.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
24.02.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 over 5:6 1:2,4:2,0:2
14.09.2017 17:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:2 1:2,1:0,2:0
12.09.2017 17:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:3 2:0,0:0,3:3

MHC Spartak Moscow U21

2 - 1 - 5

Loko Yaroslavl U21

MHC Spartak Moscow U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.12.2018 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
16.12.2018 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
09.12.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:9 0:1,0:4,1:4
08.12.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
06.12.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
05.12.2018 10:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
30.11.2018 17:00 Kapitan Stupino U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:4 0:1,1:2,0:1
29.11.2018 17:00 Kapitan Stupino U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:3 3:1,2:0,0:2
26.11.2018 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 over 6:3 2:1,2:2,2:0
25.11.2018 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
21.11.2018 12:00 Red Star Kunlun U21 MHC Spartak Moscow U21 over 1:6 1:2,0:2,0:2
20.11.2018 12:00 Red Star Kunlun U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:5 1:1,0:3,2:1
17.11.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
16.11.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 5:6pp 2:1,1:2,2:2,0:1
04.11.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
03.11.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
31.10.2018 15:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
30.10.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
25.10.2018 18:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:5 0:1,0:3,0:1
24.10.2018 18:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:1 0:0,0:0,0:0
21.10.2018 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,2:1
20.10.2018 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
16.10.2018 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
15.10.2018 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
12.10.2018 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
11.10.2018 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:0 2:0,1:0,4:0
08.10.2018 18:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
06.10.2018 12:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
03.10.2018 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:6 1:1,1:3,0:2
02.10.2018 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
28.09.2018 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
27.09.2018 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:5 1:0,1:4,1:1
17.09.2018 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 2:1,0:0,1:0
16.09.2018 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 6:5sn 3:2,1:3,1:0,0:0,2:0
10.09.2018 17:30 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3 1:1,1:1,1:1
09.09.2018 13:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
06.09.2018 15:30 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
05.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0

Loko Yaroslavl U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.12.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1
15.12.2018 11:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
14.12.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:4 0:0,0:2,0:2
10.12.2018 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4sn 0:1,1:2,2:0,0:0,3:4
09.12.2018 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1
06.12.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
05.12.2018 10:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
28.11.2018 16:30 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
27.11.2018 11:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 1:2,0:1,1:1
21.11.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.11.2018 15:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1
17.11.2018 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
16.11.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:3sn 2:0,1:2,0:1,0:0,2:1
07.11.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 8:3 3:1,1:1,4:1
06.11.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:1 2:1,3:0,2:0
31.10.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Red Star Kunlun U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
30.10.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Red Star Kunlun U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
25.10.2018 18:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:8 2:2,1:4,0:2
23.10.2018 18:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
21.10.2018 12:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 1:1,0:2,1:0
20.10.2018 12:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
16.10.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:4 1:1,2:1,0:2
15.10.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 under 4:0 0:0,2:0,2:0
12.10.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
11.10.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:3 1:1,1:0,0:2
07.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 1:1,0:4,0:0
06.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 0:0,2:3,0:1
03.10.2018 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:2 2:1,2:0,0:1
02.10.2018 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4 2:0,1:1,0:2
28.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:1 1:0,3:1,1:0
27.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 0:1,0:0,2:0
24.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:1 1:0,2:1,3:0
23.09.2018 12:00 Loko Yaroslavl U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1 1:1,0:0,0:0
19.09.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
18.09.2018 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:1 0:0,2:1,2:0
15.09.2018 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:4 1:2,0:1,0:1
14.09.2018 14:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1
10.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:2 2:1,1:1,2:0
09.09.2018 12:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 6:2 2:0,2:1,3:1
06.09.2018 15:30 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
05.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0

MHC Spartak Moscow U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.12.2018 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
27.12.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
29.12.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
30.12.2018 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
15.01.2019 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
16.01.2019 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
19.01.2019 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
20.01.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
25.01.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
26.01.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
29.01.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
30.01.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
03.02.2019 15:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
05.02.2019 15:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
07.02.2019 15:00 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
08.02.2019 15:00 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
12.02.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Red Star Kunlun U21 porovnaj tímy
13.02.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Red Star Kunlun U21 porovnaj tímy
20.02.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
21.02.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
24.02.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
25.02.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
28.02.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
01.03.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
04.03.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
05.03.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy

Loko Yaroslavl U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.12.2018 12:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
23.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
24.12.2018 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
08.01.2019 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
09.01.2019 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
15.01.2019 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
17.01.2019 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
19.01.2019 15:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
20.01.2019 11:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
24.01.2019 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
25.01.2019 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
28.01.2019 15:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
29.01.2019 15:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
03.02.2019 15:00 Red Star Kunlun U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
04.02.2019 15:00 Red Star Kunlun U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
12.02.2019 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
13.02.2019 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
16.02.2019 15:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
17.02.2019 15:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
24.02.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
25.02.2019 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
02.03.2019 15:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
03.03.2019 15:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 41 21 4 3 6 55 138 83 61
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 37 21 3 4 2 59 130 71 58
3. Dynamo St.Petersburg U21 39 18 4 6 1 55 135 80 58
4. Almaz Cherepovets U21 41 24 2 1 11 67 143 76 57
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 35 16 4 1 9 38 103 65 49
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 39 11 6 3 10 -10 107 117 49
7. Krylya Sovetov MHC U21 38 7 7 6 5 17 111 94 48
8. SKA-Varyagi U21 35 16 3 2 9 34 99 65 46
9. MHC Spartak Moscow U21 38 12 4 5 8 15 102 87 45
10. Kapitan Stupino U21 39 10 4 2 17 -12 102 114 38
11. Atlanty Mytishchi U21 35 15 1 1 16 -6 99 105 35
12. HC MVD Balashikha U21 36 9 3 3 15 -12 82 94 33
13. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 36 2 6 4 14 -13 81 94 32
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 37 8 2 4 17 -43 75 118 28
15. HK Riga U21 34 10 0 5 14 -34 63 97 25
16. Taifun Primorsky Krai U21 38 5 1 4 23 -85 69 154 18
17. Red Star Kunlun U21 40 0 3 3 28 -125 63 188 15

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 35 19 5 2 2 84 128 44 60
2. Avto Yekaterinburg U21 40 24 2 2 8 44 119 75 58
3. Tolpar Ufa U21 40 23 1 5 5 52 122 70 55
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 36 17 3 3 7 31 120 89 49
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 36 13 3 4 9 15 97 82 42
6. Snezhnye Barsy Astana U21 38 6 6 6 8 -12 99 111 42
7. Sputnik Almetievsk U21 34 13 3 2 11 6 86 80 40
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 35 14 2 4 9 -10 96 106 40
9. Omskye Yastreby U21 34 12 3 4 8 6 89 83 40
10. Ladia Tolyatti U21 38 13 3 0 19 -7 104 111 38
11. Irbis Kazan U21 39 7 5 4 14 -9 90 99 38
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 36 5 6 4 11 27 123 96 38
13. Tyumen Legion U21 35 -3 10 3 12 -36 74 110 37
14. Sarmaty Orenburg U21 36 13 1 1 19 -28 80 108 31
15. Kuznetskie Medvedi U21 38 5 1 6 19 -70 82 152 20
16. Altay Barnaul U21 38 3 1 5 23 -93 66 159 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 41 21 4 3 6 55 138 83 61
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 35 19 5 2 2 84 128 44 60
3. Avto Yekaterinburg U21 40 24 2 2 8 44 119 75 58
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 37 21 3 4 2 59 130 71 58
5. Dynamo St.Petersburg U21 39 18 4 6 1 55 135 80 58
6. Almaz Cherepovets U21 41 24 2 1 11 67 143 76 57
7. Tolpar Ufa U21 40 23 1 5 5 52 122 70 55
8. Krasnaya Armiya Moscow U21 35 16 4 1 9 38 103 65 49
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 36 17 3 3 7 31 120 89 49
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 39 11 6 3 10 -10 107 117 49
11. Krylya Sovetov MHC U21 38 7 7 6 5 17 111 94 48
12. SKA-Varyagi U21 35 16 3 2 9 34 99 65 46
13. MHC Spartak Moscow U21 38 12 4 5 8 15 102 87 45
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 36 13 3 4 9 15 97 82 42
15. Snezhnye Barsy Astana U21 38 6 6 6 8 -12 99 111 42
16. Sputnik Almetievsk U21 34 13 3 2 11 6 86 80 40
17. Reaktor Nizhnekamsk U21 35 14 2 4 9 -10 96 106 40
18. Omskye Yastreby U21 34 12 3 4 8 6 89 83 40
19. Ladia Tolyatti U21 38 13 3 0 19 -7 104 111 38
20. Kapitan Stupino U21 39 10 4 2 17 -12 102 114 38
21. Irbis Kazan U21 39 7 5 4 14 -9 90 99 38
22. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 36 5 6 4 11 27 123 96 38
23. Tyumen Legion U21 35 -3 10 3 12 -36 74 110 37
24. Atlanty Mytishchi U21 35 15 1 1 16 -6 99 105 35
25. HC MVD Balashikha U21 36 9 3 3 15 -12 82 94 33
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 36 2 6 4 14 -13 81 94 32
27. Sarmaty Orenburg U21 36 13 1 1 19 -28 80 108 31
28. Chaika Nizhny Novgorod U21 37 8 2 4 17 -43 75 118 28
29. HK Riga U21 34 10 0 5 14 -34 63 97 25
30. Kuznetskie Medvedi U21 38 5 1 6 19 -70 82 152 20
31. Taifun Primorsky Krai U21 38 5 1 4 23 -85 69 154 18
32. Altay Barnaul U21 38 3 1 5 23 -93 66 159 15
33. Red Star Kunlun U21 40 0 3 3 28 -125 63 188 15

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 23 13 2 1 4 44 86 42 35
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 18 14 0 3 -2 36 70 34 31
3. Dynamo St.Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 67 38 28
4. Almaz Cherepovets U21 25 16 1 1 5 53 102 49 37
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 8 3 1 2 35 66 31 29
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 7 4 1 5 8 71 63 31
7. Krylya Sovetov MHC U21 18 3 3 2 5 7 47 40 20
8. SKA-Varyagi U21 17 5 3 1 4 17 54 37 23
9. MHC Spartak Moscow U21 18 6 3 1 4 11 50 39 25
10. Kapitan Stupino U21 20 4 3 2 6 5 53 48 22
11. Atlanty Mytishchi U21 17 10 1 1 3 20 59 39 25
12. HC MVD Balashikha U21 18 6 1 1 8 -2 37 39 17
13. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 3 3 5 0 49 49 17
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 17 6 0 2 7 -10 38 48 14
15. HK Riga U21 14 6 0 0 8 0 29 29 12
16. Taifun Primorsky Krai U21 16 4 0 1 10 -30 31 61 9
17. Red Star Kunlun U21 20 -1 3 3 9 -37 35 72 13

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 17 8 3 1 1 33 51 18 29
2. Avto Yekaterinburg U21 22 14 1 0 6 31 67 36 32
3. Tolpar Ufa U21 20 12 0 4 0 23 58 35 28
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 10 1 2 4 11 63 52 26
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 13 1 1 1 37 64 27 31
6. Snezhnye Barsy Astana U21 18 7 2 2 3 9 48 39 24
7. Sputnik Almetievsk U21 20 9 1 1 7 5 57 52 23
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 21 11 1 4 0 7 64 57 30
9. Omskye Yastreby U21 14 9 0 1 3 11 44 33 19
10. Ladia Tolyatti U21 20 9 2 0 7 8 61 53 26
11. Irbis Kazan U21 18 4 3 1 6 6 45 39 21
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 3 4 1 3 34 72 38 23
13. Tyumen Legion U21 18 -2 7 1 4 -16 46 62 25
14. Sarmaty Orenburg U21 18 8 1 1 6 11 54 43 21
15. Kuznetskie Medvedi U21 16 1 1 3 7 -20 34 54 9
16. Altay Barnaul U21 18 2 1 3 8 -37 36 73 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Almaz Cherepovets U21 25 16 1 1 5 53 102 49 37
2. Loko Yaroslavl U21 23 13 2 1 4 44 86 42 35
3. Avto Yekaterinburg U21 22 14 1 0 6 31 67 36 32
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 13 1 1 1 37 64 27 31
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 18 14 0 3 -2 36 70 34 31
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 7 4 1 5 8 71 63 31
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 21 11 1 4 0 7 64 57 30
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 17 8 3 1 1 33 51 18 29
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 8 3 1 2 35 66 31 29
10. Tolpar Ufa U21 20 12 0 4 0 23 58 35 28
11. Dynamo St.Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 67 38 28
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 10 1 2 4 11 63 52 26
13. Ladia Tolyatti U21 20 9 2 0 7 8 61 53 26
14. Atlanty Mytishchi U21 17 10 1 1 3 20 59 39 25
15. MHC Spartak Moscow U21 18 6 3 1 4 11 50 39 25
16. Tyumen Legion U21 18 -2 7 1 4 -16 46 62 25
17. Snezhnye Barsy Astana U21 18 7 2 2 3 9 48 39 24
18. SKA-Varyagi U21 17 5 3 1 4 17 54 37 23
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 3 4 1 3 34 72 38 23
20. Sputnik Almetievsk U21 20 9 1 1 7 5 57 52 23
21. Kapitan Stupino U21 20 4 3 2 6 5 53 48 22
22. Irbis Kazan U21 18 4 3 1 6 6 45 39 21
23. Sarmaty Orenburg U21 18 8 1 1 6 11 54 43 21
24. Krylya Sovetov MHC U21 18 3 3 2 5 7 47 40 20
25. Omskye Yastreby U21 14 9 0 1 3 11 44 33 19
26. HC MVD Balashikha U21 18 6 1 1 8 -2 37 39 17
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 3 3 5 0 49 49 17
28. Chaika Nizhny Novgorod U21 17 6 0 2 7 -10 38 48 14
29. Red Star Kunlun U21 20 -1 3 3 9 -37 35 72 13
30. HK Riga U21 14 6 0 0 8 0 29 29 12
31. Altay Barnaul U21 18 2 1 3 8 -37 36 73 11
32. Kuznetskie Medvedi U21 16 1 1 3 7 -20 34 54 9
33. Taifun Primorsky Krai U21 16 4 0 1 10 -30 31 61 9

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 18 8 2 2 2 11 52 41 26
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 19 7 3 1 4 23 60 37 27
3. Dynamo St.Petersburg U21 19 7 3 4 -2 26 68 42 30
4. Almaz Cherepovets U21 16 8 1 0 6 14 41 27 20
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 17 8 1 0 7 3 37 34 20
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 17 4 2 2 5 -18 36 54 18
7. Krylya Sovetov MHC U21 20 4 4 4 0 10 64 54 28
8. SKA-Varyagi U21 18 11 0 1 5 17 45 28 23
9. MHC Spartak Moscow U21 20 6 1 4 4 4 52 48 20
10. Kapitan Stupino U21 19 6 1 0 11 -17 49 66 16
11. Atlanty Mytishchi U21 18 5 0 0 13 -26 40 66 10
12. HC MVD Balashikha U21 18 3 2 2 7 -10 45 55 16
13. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 3 1 9 -13 32 45 15
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 2 2 2 10 -33 37 70 14
15. HK Riga U21 20 4 0 5 6 -34 34 68 13
16. Taifun Primorsky Krai U21 22 1 1 3 13 -55 38 93 9
17. Red Star Kunlun U21 20 1 0 0 19 -88 28 116 2

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 11 2 1 1 51 77 26 31
2. Avto Yekaterinburg U21 18 10 1 2 2 13 52 39 26
3. Tolpar Ufa U21 20 11 1 1 5 29 64 35 27
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 7 2 1 3 20 57 37 23
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 0 2 3 8 -22 33 55 11
6. Snezhnye Barsy Astana U21 20 -1 4 4 5 -21 51 72 18
7. Sputnik Almetievsk U21 14 4 2 1 4 1 29 28 17
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 3 1 0 9 -17 32 49 10
9. Omskye Yastreby U21 20 3 3 3 5 -5 45 50 21
10. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 0 12 -15 43 58 12
11. Irbis Kazan U21 21 3 2 3 8 -15 45 60 17
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 20 2 2 3 8 -7 51 58 15
13. Tyumen Legion U21 17 -1 3 2 8 -20 28 48 12
14. Sarmaty Orenburg U21 18 5 0 0 13 -39 26 65 10
15. Kuznetskie Medvedi U21 22 4 0 3 12 -50 48 98 11
16. Altay Barnaul U21 20 1 0 2 15 -56 30 86 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 11 2 1 1 51 77 26 31
2. Dynamo St.Petersburg U21 19 7 3 4 -2 26 68 42 30
3. Krylya Sovetov MHC U21 20 4 4 4 0 10 64 54 28
4. Tolpar Ufa U21 20 11 1 1 5 29 64 35 27
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 19 7 3 1 4 23 60 37 27
6. Avto Yekaterinburg U21 18 10 1 2 2 13 52 39 26
7. Loko Yaroslavl U21 18 8 2 2 2 11 52 41 26
8. SKA-Varyagi U21 18 11 0 1 5 17 45 28 23
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 7 2 1 3 20 57 37 23
10. Omskye Yastreby U21 20 3 3 3 5 -5 45 50 21
11. Almaz Cherepovets U21 16 8 1 0 6 14 41 27 20
12. Krasnaya Armiya Moscow U21 17 8 1 0 7 3 37 34 20
13. MHC Spartak Moscow U21 20 6 1 4 4 4 52 48 20
14. Russkie Vityazi Podolsk U21 17 4 2 2 5 -18 36 54 18
15. Snezhnye Barsy Astana U21 20 -1 4 4 5 -21 51 72 18
16. Sputnik Almetievsk U21 14 4 2 1 4 1 29 28 17
17. Irbis Kazan U21 21 3 2 3 8 -15 45 60 17
18. HC MVD Balashikha U21 18 3 2 2 7 -10 45 55 16
19. Kapitan Stupino U21 19 6 1 0 11 -17 49 66 16
20. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 1 3 1 9 -13 32 45 15
21. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 20 2 2 3 8 -7 51 58 15
22. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 2 2 2 10 -33 37 70 14
23. HK Riga U21 20 4 0 5 6 -34 34 68 13
24. Tyumen Legion U21 17 -1 3 2 8 -20 28 48 12
25. Ladia Tolyatti U21 18 4 1 0 12 -15 43 58 12
26. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 0 2 3 8 -22 33 55 11
27. Kuznetskie Medvedi U21 22 4 0 3 12 -50 48 98 11
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 3 1 0 9 -17 32 49 10
29. Sarmaty Orenburg U21 18 5 0 0 13 -39 26 65 10
30. Atlanty Mytishchi U21 18 5 0 0 13 -26 40 66 10
31. Taifun Primorsky Krai U21 22 1 1 3 13 -55 38 93 9
32. Altay Barnaul U21 20 1 0 2 15 -56 30 86 4
33. Red Star Kunlun U21 20 1 0 0 19 -88 28 116 2