Loko Yaroslavl U21 VS Krylya Sovetov MHC U21


Loko Yaroslavl U21

Krylya Sovetov MHC U21

Loko Yaroslavl U21 (T1) VS Krylya Sovetov MHC U21 (T2)

Loko Yaroslavl U21

Krylya Sovetov MHC U21

Zaujímavé

Loko Yaroslavl U21

  • 67% (32 z 48) výhier mužstva Loko Yaroslavl U21.
  • Až 27 zápasov tímu Loko Yaroslavl U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 56%.
  • Loko Yaroslavl U21 ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Krylya Sovetov MHC U21

  • Krylya Sovetov MHC U21 ťahá aktuálne sériu 4 výhier v rade.
  • Krylya Sovetov MHC U21 už 7 zápasov v rade neprehrali.
  • Krylya Sovetov MHC U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 70%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 10 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
26.10.2019 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:5 1:1,2:4,0:0
25.10.2019 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
10.12.2018 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4ppsn 0:1,1:2,2:0,0:0,3:4
09.12.2018 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1
10.09.2018 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:2 2:1,1:1,2:0
09.09.2018 12:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 6:2 1:0,2:1,3:1
Rusko / MHL / 2017/2018
21.02.2018 17:30 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
20.02.2018 17:30 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:4 0:1,0:1,0:2
19.09.2017 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
18.09.2017 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:3 0:2,2:0,0:1

Loko Yaroslavl U21

7 - 2 - 1

Krylya Sovetov MHC U21

Loko Yaroslavl U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.01.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
19.01.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
16.01.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,2:0
15.01.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
08.01.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
07.01.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
29.12.19 11:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0
28.12.19 11:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:5sn 0:0,2:1,2:3,0:0,2:3
25.12.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 6:0 3:0,0:0,3:0
24.12.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 7:1 2:0,2:1,3:0
19.12.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3 2:0,0:3,0:0
18.12.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 under 4:0 2:0,2:0,0:0
09.12.19 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 1:2,0:2,1:0
08.12.19 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 0:0,1:3,1:1
05.12.19 17:00 ORG Beijing U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:12 1:5,0:2,0:5
04.12.19 17:00 ORG Beijing U21 Loko Yaroslavl U21 over 0:7 0:2,0:3,0:2
30.11.19 11:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0
29.11.19 11:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
26.11.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,0:0,2:1
25.11.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
20.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3 0:0,2:1,2:2
19.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 1:0,0:3,1:0
16.11.19 11:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 over 6:2 3:1,2:1,1:0
15.11.19 16:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
08.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,2:0
07.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
31.10.19 10:30 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.10.19 10:30 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
26.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:5 1:1,2:4,0:0
25.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
21.10.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
20.10.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 over 2:5 1:1,0:1,1:3
17.10.19 17:00 Loko Yaroslavl U21 ORG Beijing U21 over 7:0 2:0,2:0,3:0
16.10.19 17:00 Loko Yaroslavl U21 ORG Beijing U21 over 9:1 2:0,3:1,4:0
11.10.19 18:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 2:1,0:1,0:1
10.10.19 18:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
07.10.19 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:6 1:2,0:1,1:3
06.10.19 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:7 2:1,1:1,0:5
30.09.19 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
29.09.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
26.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:2,0:0,1:3
25.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:1,1:4,0:0
20.09.19 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
19.09.19 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:2 3:1,1:1,0:0
16.09.19 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:6 1:1,0:2,1:3
15.09.19 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:2,1:1,0:2
04.09.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,-:-
03.09.19 18:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1

Krylya Sovetov MHC U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.01.20 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
20.01.20 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4 0:3,1:0,2:1
17.01.20 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
16.01.20 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:3 0:2,2:0,0:1
08.01.20 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
07.01.20 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:2 2:1,0:1,2:0
29.12.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 over 4:2 0:1,2:1,2:0
28.12.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
25.12.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 ORG Beijing U21 over 13:1 5:1,5:0,3:0
24.12.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 ORG Beijing U21 over 5:1 1:0,1:1,3:0
20.12.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
19.12.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:3 0:3,1:0,0:0
16.12.19 17:30 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 over 6:2 3:0,1:1,2:1
15.12.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 over 5:4sn 1:1,1:1,2:2,0:0,3:1
10.12.19 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
09.12.19 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:4 0:4,1:0,0:0
06.12.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
05.12.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 7:1 2:0,3:1,2:0
26.11.19 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:3 2:2,1:0,2:1
25.11.19 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
20.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 4:1 3:0,0:1,1:0
19.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
16.11.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
15.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 over 2:4 0:1,2:1,0:2
10.11.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
09.11.19 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,3:1
06.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
05.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 over 2:5 0:1,1:1,1:3
31.10.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
30.10.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:5 3:0,0:3,1:2
26.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:5 1:1,2:4,0:0
25.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
21.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,0:1,4:0
19.10.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
17.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 0:2,3:0,0:0
16.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 3:1,2:0,0:0
12.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
07.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3 1:1,0:0,1:2
06.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2 1:0,0:1,2:1
29.09.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
28.09.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
21.09.19 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
20.09.19 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4pp 0:3,3:0,1:1,1:0
17.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:5 0:4,1:0,2:1
16.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:6 0:1,2:1,0:4
10.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 6:0 0:0,3:0,3:0
08.09.19 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
06.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0

Loko Yaroslavl U21


Krylya Sovetov MHC U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 52 32 3 5 4 97 205 108 81
2. Avto Yekaterinburg U21 52 18 9 4 8 62 162 100 76
3. Omskye Yastreby U21 50 27 4 5 5 53 168 115 75
4. Irbis Kazan U21 48 25 4 3 9 51 133 82 69
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 52 19 5 9 5 23 163 140 67
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 50 9 10 8 5 26 156 130 66
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 50 19 5 4 13 21 138 117 62
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 48 21 3 3 15 34 133 99 57
9. Sputnik Almetievsk U21 48 17 4 6 11 20 125 105 56
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 48 14 6 4 14 14 144 130 56
11. Sarmaty Orenburg U21 50 11 7 5 15 3 133 130 55
12. Altay Barnaul U21 46 6 8 6 12 -23 134 157 50
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 48 17 3 3 19 -27 135 162 49
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 50 10 2 3 30 -63 122 185 31
16. Kuznetskie Medvedi U21 52 7 3 4 31 -99 125 224 30
17. Snezhnye Barsy Astana U21 46 4 3 6 24 -57 116 173 26
18. Tyumen Legion U21 50 4 1 2 40 -135 67 202 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 48 27 9 1 1 146 215 69 91
2. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
3. Almaz Cherepovets U21 50 20 8 3 8 57 163 106 75
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 48 22 5 8 0 65 136 71 72
5. Dynamo St.Petersburg U21 48 22 4 10 -2 62 153 91 70
6. HC MVD Balashikha U21 50 21 4 1 19 22 129 107 59
7. MHC Spartak Moscow U21 50 18 5 2 18 20 141 121 58
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 52 23 2 3 19 10 140 130 57
9. HK Riga U21 48 19 3 6 11 4 139 135 56
10. Krylya Sovetov MHC U21 50 16 5 4 16 9 142 133 56
11. Taifun Primorsky Krai U21 52 17 3 4 21 2 145 143 50
12. Sakhalinskie Akuly U21 52 10 7 0 28 -6 129 135 48
13. Atlanty Mytishchi U21 47 15 1 6 18 -36 95 131 40
14. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
15. SKA-Varyagi U21 46 11 1 4 25 -66 87 153 30
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 50 9 2 4 29 -61 102 163 30
17. ORG Beijing U21 51 1 0 0 50 -299 65 364 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 48 27 9 1 1 146 215 69 91
2. Tolpar Ufa U21 52 32 3 5 4 97 205 108 81
3. Avto Yekaterinburg U21 52 18 9 4 8 62 162 100 76
4. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
5. Omskye Yastreby U21 50 27 4 5 5 53 168 115 75
6. Almaz Cherepovets U21 50 20 8 3 8 57 163 106 75
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 48 22 5 8 0 65 136 71 72
8. Dynamo St.Petersburg U21 48 22 4 10 -2 62 153 91 70
9. Irbis Kazan U21 48 25 4 3 9 51 133 82 69
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 52 19 5 9 5 23 163 140 67
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 50 9 10 8 5 26 156 130 66
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 50 19 5 4 13 21 138 117 62
13. HC MVD Balashikha U21 50 21 4 1 19 22 129 107 59
14. MHC Spartak Moscow U21 50 18 5 2 18 20 141 121 58
15. Russkie Vityazi Podolsk U21 52 23 2 3 19 10 140 130 57
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 48 21 3 3 15 34 133 99 57
17. HK Riga U21 48 19 3 6 11 4 139 135 56
18. Krylya Sovetov MHC U21 50 16 5 4 16 9 142 133 56
19. Sputnik Almetievsk U21 48 17 4 6 11 20 125 105 56
20. Chaika Nizhny Novgorod U21 48 14 6 4 14 14 144 130 56
21. Sarmaty Orenburg U21 50 11 7 5 15 3 133 130 55
22. Taifun Primorsky Krai U21 52 17 3 4 21 2 145 143 50
23. Altay Barnaul U21 46 6 8 6 12 -23 134 157 50
24. Reaktor Nizhnekamsk U21 48 17 3 3 19 -27 135 162 49
25. Sakhalinskie Akuly U21 52 10 7 0 28 -6 129 135 48
26. Atlanty Mytishchi U21 47 15 1 6 18 -36 95 131 40
27. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
28. Ladia Tolyatti U21 50 10 2 3 30 -63 122 185 31
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 46 11 1 4 25 -66 87 153 30
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 50 9 2 4 29 -61 102 163 30
32. Kuznetskie Medvedi U21 52 7 3 4 31 -99 125 224 30
33. Snezhnye Barsy Astana U21 46 4 3 6 24 -57 116 173 26
34. Tyumen Legion U21 50 4 1 2 40 -135 67 202 14
35. ORG Beijing U21 51 1 0 0 50 -299 65 364 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 24 15 2 3 -1 52 104 52 41
2. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
3. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
4. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 7 5 4 -1 25 70 45 38
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 12 2 2 4 27 80 53 34
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
9. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
11. Sarmaty Orenburg U21 24 5 4 3 5 2 61 59 29
12. Altay Barnaul U21 24 4 6 5 -2 16 87 71 37
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 22 9 1 0 11 -8 68 76 22
16. Kuznetskie Medvedi U21 26 6 0 3 14 -40 76 116 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 24 4 1 2 14 -24 63 87 14
18. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 14 4 1 0 80 115 35 45
2. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
3. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
5. Dynamo St.Petersburg U21 24 14 1 3 2 45 89 44 35
6. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
7. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 6 2 0 12 -5 57 62 20
9. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
10. Krylya Sovetov MHC U21 26 6 4 1 10 19 81 62 29
11. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
12. Sakhalinskie Akuly U21 26 4 3 0 16 -11 57 68 20
13. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
14. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
15. SKA-Varyagi U21 24 6 1 3 10 -20 54 74 19
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 26 5 1 1 17 -31 52 83 15
17. ORG Beijing U21 25 0 0 0 25 -137 33 170 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 14 4 1 0 80 115 35 45
2. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
5. Tolpar Ufa U21 24 15 2 3 -1 52 104 52 41
6. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 7 5 4 -1 25 70 45 38
8. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
9. Altay Barnaul U21 24 4 6 5 -2 16 87 71 37
10. Dynamo St.Petersburg U21 24 14 1 3 2 45 89 44 35
11. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
12. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
13. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
14. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 12 2 2 4 27 80 53 34
15. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
16. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
17. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
18. Sarmaty Orenburg U21 24 5 4 3 5 2 61 59 29
19. Krylya Sovetov MHC U21 26 6 4 1 10 19 81 62 29
20. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
21. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
22. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
23. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
24. Ladia Tolyatti U21 22 9 1 0 11 -8 68 76 22
25. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
26. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 6 2 0 12 -5 57 62 20
27. Sakhalinskie Akuly U21 26 4 3 0 16 -11 57 68 20
28. SKA-Varyagi U21 24 6 1 3 10 -20 54 74 19
29. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 26 5 1 1 17 -31 52 83 15
31. Kuznetskie Medvedi U21 26 6 0 3 14 -40 76 116 15
32. Snezhnye Barsy Astana U21 24 4 1 2 14 -24 63 87 14
33. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 25 0 0 0 25 -137 33 170 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
2. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
3. Omskye Yastreby U21 22 11 2 2 3 27 86 59 32
4. Irbis Kazan U21 24 10 2 1 8 21 65 44 29
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 5 2 7 1 -10 64 74 25
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 10 2 2 6 14 66 52 30
9. Sputnik Almetievsk U21 24 7 1 4 7 -9 51 60 22
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 9 2 3 5 8 72 64 29
11. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
12. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 8 0 0 16 -29 58 87 16
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
16. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
18. Tyumen Legion U21 24 2 0 2 18 -77 23 100 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 13 5 0 1 66 100 34 46
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Almaz Cherepovets U21 26 10 4 1 6 25 83 58 37
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 20 10 2 3 0 23 56 33 31
5. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
6. HC MVD Balashikha U21 24 12 1 1 8 6 63 57 29
7. MHC Spartak Moscow U21 24 6 3 1 10 3 66 63 25
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
9. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
10. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
11. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
12. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
13. Atlanty Mytishchi U21 21 6 1 3 7 -19 37 56 19
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 22 5 0 1 15 -46 33 79 11
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 13 5 0 1 66 100 34 46
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
5. Almaz Cherepovets U21 26 10 4 1 6 25 83 58 37
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
7. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
8. Omskye Yastreby U21 22 11 2 2 3 27 86 59 32
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 20 10 2 3 0 23 56 33 31
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 10 2 2 6 14 66 52 30
11. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
12. Irbis Kazan U21 24 10 2 1 8 21 65 44 29
13. HC MVD Balashikha U21 24 12 1 1 8 6 63 57 29
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 9 2 3 5 8 72 64 29
15. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
16. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
18. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
19. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
20. MHC Spartak Moscow U21 24 6 3 1 10 3 66 63 25
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 5 2 7 1 -10 64 74 25
22. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
23. Sputnik Almetievsk U21 24 7 1 4 7 -9 51 60 22
24. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
25. Atlanty Mytishchi U21 21 6 1 3 7 -19 37 56 19
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 8 0 0 16 -29 58 87 16
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
28. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
29. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
30. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
31. SKA-Varyagi U21 22 5 0 1 15 -46 33 79 11
32. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
33. Tyumen Legion U21 24 2 0 2 18 -77 23 100 6
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0