Loko Yaroslavl U21 VS Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Loko Yaroslavl U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Loko Yaroslavl U21 (T1) VS Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T2)

Loko Yaroslavl U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Zaujímavé

Loko Yaroslavl U21

  • 75% (3 z 4) výhier mužstva Loko Yaroslavl U21.
  • Až 3 zápasov tímu Loko Yaroslavl U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 4 zápasov, to je až 75%.
  • Loko Yaroslavl U21 už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Loko Yaroslavl U21 už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Loko Yaroslavl U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

  • Mužsvo Amurskie Tigry Khabarovsk U21 prehralo až 83% svojích zápasov (5 prehier z 6).
  • 4 z celkového počtu 6 zápasov tímu Amurskie Tigry Khabarovsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 75%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
09.01.2019 11:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
08.01.2019 11:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 2:1,0:0,1:0
03.10.2018 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:2 2:1,2:0,0:1
02.10.2018 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4pp 2:0,1:1,0:2,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
17.12.2017 11:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:3 1:2,4:1,1:0
16.12.2017 11:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2 0:1,0:1,3:0
17.11.2017 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 1:0,1:2,0:1
15.11.2017 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0

Loko Yaroslavl U21

6 - 1 - 1

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Loko Yaroslavl U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.19 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:6 1:1,0:2,1:3
15.09.19 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:2,1:1,0:2
04.09.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,-:-
03.09.19 18:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
16.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
10.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:3 1:3,0:0,4:0
09.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 1:0,1:1,4:0
06.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:0 2:0,2:0,0:0
05.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1

Loko Yaroslavl U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.09.2019 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
20.09.2019 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
25.09.2019 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
26.09.2019 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
29.09.2019 12:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
06.10.2019 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
11.10.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
25.10.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
08.11.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 ORG Beijing U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 ORG Beijing U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
29.02.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
03.03.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
04.03.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.09.2019 18:00 ORG Beijing U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
21.09.2019 12:00 ORG Beijing U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
29.09.2019 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
06.10.2019 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
10.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
17.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
05.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
06.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 6 0 0 1 13 24 11 12
2. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 10 16 6 11
3. Sarmaty Orenburg U21 7 0 2 1 1 -1 25 26 9
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 4 0 0 2 7 22 15 8
5. Irbis Kazan U21 4 4 0 0 0 7 11 4 8
6. Omskye Yastreby U21 4 2 1 0 0 5 12 7 8
7. Ladia Tolyatti U21 7 2 1 0 3 0 24 24 8
8. Altay Barnaul U21 6 1 1 1 1 0 19 19 7
9. Sputnik Almetievsk U21 7 1 1 1 2 0 19 19 7
10. Tolpar Ufa U21 6 2 0 3 -2 1 19 18 7
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 -3 3 1 1 -3 15 18 7
12. Kuznetskie Medvedi U21 7 2 0 2 1 -4 24 28 6
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 -2 2 2 0 -7 13 20 6
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 7 2 0 0 5 1 16 15 4
16. Snezhnye Barsy Astana U21 6 -1 1 1 3 -8 16 24 3
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
18. Tyumen Legion U21 5 0 0 0 5 -19 6 25 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HK Riga U21 6 5 0 0 1 4 16 12 10
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 20 7 10
3. Dynamo St.Petersburg U21 6 4 0 1 0 10 19 9 9
4. Kapitan Stupino U21 7 4 0 0 3 13 31 18 8
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 16 20 4 8
6. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 10 18 8 7
7. Krylya Sovetov MHC U21 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
8. SKA-Varyagi U21 7 1 1 1 2 -9 18 27 7
9. Almaz Cherepovets U21 5 -1 2 1 0 1 14 13 7
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 7 3 0 0 4 10 24 14 6
11. Atlanty Mytishchi U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
12. Taifun Primorsky Krai U21 7 3 0 0 4 -2 21 23 6
13. Sakhalinskie Akuly U21 7 1 1 0 4 -7 12 19 6
14. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -14 8 22 2
16. HC MVD Balashikha U21 4 0 0 0 4 -7 4 11 0
17. ORG Beijing U21 6 0 0 0 6 -32 10 42 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 6 0 0 1 13 24 11 12
2. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 10 16 6 11
3. HK Riga U21 6 5 0 0 1 4 16 12 10
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 13 20 7 10
5. Dynamo St.Petersburg U21 6 4 0 1 0 10 19 9 9
6. Sarmaty Orenburg U21 7 0 2 1 1 -1 25 26 9
7. Kapitan Stupino U21 7 4 0 0 3 13 31 18 8
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 4 0 0 2 7 22 15 8
9. Irbis Kazan U21 4 4 0 0 0 7 11 4 8
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 16 20 4 8
11. Omskye Yastreby U21 4 2 1 0 0 5 12 7 8
12. Ladia Tolyatti U21 7 2 1 0 3 0 24 24 8
13. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 10 18 8 7
14. Krylya Sovetov MHC U21 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
15. Altay Barnaul U21 6 1 1 1 1 0 19 19 7
16. Sputnik Almetievsk U21 7 1 1 1 2 0 19 19 7
17. SKA-Varyagi U21 7 1 1 1 2 -9 18 27 7
18. Tolpar Ufa U21 6 2 0 3 -2 1 19 18 7
19. Almaz Cherepovets U21 5 -1 2 1 0 1 14 13 7
20. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 -3 3 1 1 -3 15 18 7
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 7 3 0 0 4 10 24 14 6
22. Atlanty Mytishchi U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
23. Taifun Primorsky Krai U21 7 3 0 0 4 -2 21 23 6
24. Sakhalinskie Akuly U21 7 1 1 0 4 -7 12 19 6
25. Kuznetskie Medvedi U21 7 2 0 2 1 -4 24 28 6
26. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 -2 2 2 0 -7 13 20 6
27. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
28. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 7 2 0 0 5 1 16 15 4
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Snezhnye Barsy Astana U21 6 -1 1 1 3 -8 16 24 3
31. Chaika Nizhny Novgorod U21 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -14 8 22 2
33. HC MVD Balashikha U21 4 0 0 0 4 -7 4 11 0
34. Tyumen Legion U21 5 0 0 0 5 -19 6 25 0
35. ORG Beijing U21 6 0 0 0 6 -32 10 42 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 6 0 0 1 13 24 11 12
2. Avto Yekaterinburg U21 4 1 1 1 -1 6 10 4 7
3. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 1 0 -1 13 14 5
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 3 5 2 4
6. Omskye Yastreby U21 2 0 1 0 0 3 6 3 4
7. Ladia Tolyatti U21 4 2 1 0 0 8 19 11 8
8. Altay Barnaul U21 2 0 1 0 0 3 8 5 4
9. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Tolpar Ufa U21 4 2 0 2 -2 4 14 10 6
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 -1 1 1 -1 0 7 7 3
12. Kuznetskie Medvedi U21 7 2 0 2 1 -4 24 28 6
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 2 0 0 2 6 13 7 4
16. Snezhnye Barsy Astana U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
18. Tyumen Legion U21 3 0 0 0 3 -11 5 16 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HK Riga U21 2 2 0 0 0 4 6 2 4
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 1 1 0 1 10 13 3 6
3. Dynamo St.Petersburg U21 6 4 0 1 0 10 19 9 9
4. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 15 25 10 6
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Loko Yaroslavl U21 2 1 0 1 -1 2 7 5 3
7. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. SKA-Varyagi U21 7 1 1 1 2 -9 18 27 7
9. Almaz Cherepovets U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
11. Atlanty Mytishchi U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
12. Taifun Primorsky Krai U21 3 2 0 0 1 2 11 9 4
13. Sakhalinskie Akuly U21 3 2 0 0 1 1 6 5 4
14. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. HC MVD Balashikha U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
17. ORG Beijing U21 2 0 0 0 2 -6 5 11 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 6 0 0 1 13 24 11 12
2. Dynamo St.Petersburg U21 6 4 0 1 0 10 19 9 9
3. Ladia Tolyatti U21 4 2 1 0 0 8 19 11 8
4. Avto Yekaterinburg U21 4 1 1 1 -1 6 10 4 7
5. SKA-Varyagi U21 7 1 1 1 2 -9 18 27 7
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 1 1 0 1 10 13 3 6
7. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 15 25 10 6
8. Tolpar Ufa U21 4 2 0 2 -2 4 14 10 6
9. Atlanty Mytishchi U21 6 3 0 0 3 2 17 15 6
10. Kuznetskie Medvedi U21 7 2 0 2 1 -4 24 28 6
11. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
12. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 1 0 -1 13 14 5
13. HK Riga U21 2 2 0 0 0 4 6 2 4
14. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 3 5 2 4
15. Omskye Yastreby U21 2 0 1 0 0 3 6 3 4
16. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
17. Altay Barnaul U21 2 0 1 0 0 3 8 5 4
18. Sakhalinskie Akuly U21 3 2 0 0 1 1 6 5 4
19. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 2 0 0 2 6 13 7 4
20. Taifun Primorsky Krai U21 3 2 0 0 1 2 11 9 4
21. Loko Yaroslavl U21 2 1 0 1 -1 2 7 5 3
22. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 -1 1 1 -1 0 7 7 3
23. Chaika Nizhny Novgorod U21 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
24. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Almaz Cherepovets U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Snezhnye Barsy Astana U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
33. HC MVD Balashikha U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
34. ORG Beijing U21 2 0 0 0 2 -6 5 11 0
35. Tyumen Legion U21 3 0 0 0 3 -11 5 16 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Avto Yekaterinburg U21 2 2 0 0 0 4 6 2 4
3. Sarmaty Orenburg U21 3 0 1 0 1 0 12 12 4
4. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 4 0 0 2 7 22 15 8
5. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 4 6 2 4
6. Omskye Yastreby U21 2 2 0 0 0 2 6 4 4
7. Ladia Tolyatti U21 3 0 0 0 3 -8 5 13 0
8. Altay Barnaul U21 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
9. Sputnik Almetievsk U21 7 1 1 1 2 0 19 19 7
10. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -2 2 0 2 -3 8 11 4
12. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 -2 2 2 0 -7 13 20 6
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3 0 0 0 3 -5 3 8 0
16. Snezhnye Barsy Astana U21 4 -1 1 1 1 -4 14 18 3
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Tyumen Legion U21 2 0 0 0 2 -8 1 9 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HK Riga U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 3 7 4 4
3. Dynamo St.Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Kapitan Stupino U21 3 1 0 0 2 -2 6 8 2
5. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 16 20 4 8
6. Loko Yaroslavl U21 2 2 0 0 0 8 11 3 4
7. Krylya Sovetov MHC U21 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
8. SKA-Varyagi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Almaz Cherepovets U21 5 -1 2 1 0 1 14 13 7
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 3 1 0 0 2 -1 8 9 2
11. Atlanty Mytishchi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
13. Sakhalinskie Akuly U21 4 -1 1 0 3 -8 6 14 2
14. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -14 8 22 2
16. HC MVD Balashikha U21 2 0 0 0 2 -4 0 4 0
17. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 2 1 0 0 16 20 4 8
2. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 4 0 0 2 7 22 15 8
3. Almaz Cherepovets U21 5 -1 2 1 0 1 14 13 7
4. Krylya Sovetov MHC U21 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
5. Sputnik Almetievsk U21 7 1 1 1 2 0 19 19 7
6. HK Riga U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 -2 2 2 0 -7 13 20 6
8. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 4 6 2 4
9. Avto Yekaterinburg U21 2 2 0 0 0 4 6 2 4
10. Loko Yaroslavl U21 2 2 0 0 0 8 11 3 4
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 3 7 4 4
12. Omskye Yastreby U21 2 2 0 0 0 2 6 4 4
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -2 2 0 2 -3 8 11 4
14. Sarmaty Orenburg U21 3 0 1 0 1 0 12 12 4
15. Altay Barnaul U21 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
16. Snezhnye Barsy Astana U21 4 -1 1 1 1 -4 14 18 3
17. Kapitan Stupino U21 3 1 0 0 2 -2 6 8 2
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 3 1 0 0 2 -1 8 9 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
20. Sakhalinskie Akuly U21 4 -1 1 0 3 -8 6 14 2
21. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 0 5 -14 8 22 2
22. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
23. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Atlanty Mytishchi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. SKA-Varyagi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Dynamo St.Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. HC MVD Balashikha U21 2 0 0 0 2 -4 0 4 0
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3 0 0 0 3 -5 3 8 0
33. Tyumen Legion U21 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
34. Ladia Tolyatti U21 3 0 0 0 3 -8 5 13 0
35. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0