Ladia Tolyatti U21 VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Ladia Tolyatti U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Ladia Tolyatti U21 (T1) VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 (T2)

Ladia Tolyatti U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Zaujímavé

Ladia Tolyatti U21

  • Až 5 zápasov tímu Ladia Tolyatti U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 83%.
  • Ladia Tolyatti U21 už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Ladia Tolyatti U21 už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Ladia Tolyatti U21 už 2 zápasov v rade nevyhrali.
  • Ladia Tolyatti U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

  • Mužsvo Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 prehralo až 67% svojích zápasov (4 prehier z 6).
  • 5 z celkového počtu 6 zápasov tímu Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 83%.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 8 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 8 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
12.02.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 5:0 2:0,0:0,3:0
11.02.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
21.11.2018 10:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:10 1:3,1:4,1:3
20.11.2018 10:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
28.12.2017 15:30 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
27.12.2017 15:30 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
02.10.2017 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
01.10.2017 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0

Ladia Tolyatti U21

2 - 0 - 6

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Ladia Tolyatti U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
14.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 0:2,3:0,1:0
09.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 6:3 1:1,2:0,3:2
07.09.19 13:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
05.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 7:4 3:3,3:0,1:1
04.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
09.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.09.19 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1
05.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,4:0,0:0

Ladia Tolyatti U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.09.2019 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
19.09.2019 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.09.2019 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
26.09.2019 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
28.09.2019 13:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
29.09.2019 10:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
04.10.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
05.10.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
15.10.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
18.10.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
03.11.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.11.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
14.12.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.09.2019 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.09.2019 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.10.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
05.10.2019 17:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
08.10.2019 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
15.10.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
18.10.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
25.10.2019 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
03.11.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
08.11.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
23.11.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 5 0 0 1 11 21 10 10
2. Avto Yekaterinburg U21 5 2 1 1 -1 9 13 4 9
3. Irbis Kazan U21 4 4 0 0 0 7 11 4 8
4. Ladia Tolyatti U21 6 2 1 0 2 2 22 20 8
5. Sarmaty Orenburg U21 5 -1 2 1 0 0 19 19 7
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 3 0 0 2 6 19 13 6
7. Omskye Yastreby U21 3 3 0 0 0 4 10 6 6
8. Tolpar Ufa U21 4 2 0 2 -2 4 14 10 6
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 6 2 0 0 4 3 15 12 4
10. Sputnik Almetievsk U21 5 0 1 0 3 -3 13 16 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 5 1 0 2 0 -5 16 21 4
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -2 2 0 2 -3 8 11 4
13. Altay Barnaul U21 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 5 -1 1 1 2 -7 14 21 3
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 -1 1 1 1 -7 6 13 3
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
18. Tyumen Legion U21 3 0 0 0 3 -14 3 17 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 6 4 0 0 2 15 29 14 8
2. Dynamo St.Petersburg U21 5 4 0 0 1 11 17 6 8
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 5 2 1 0 1 11 16 5 8
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 0 3 11 23 12 6
5. Atlanty Mytishchi U21 5 3 0 0 2 3 15 12 6
6. HK Riga U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 3 1 1 0 0 15 17 2 6
8. Loko Yaroslavl U21 3 2 0 1 -1 6 12 6 5
9. SKA-Varyagi U21 5 2 0 1 1 -6 12 18 5
10. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
11. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -4 17 21 4
12. Sakhalinskie Akuly U21 6 0 1 0 4 -8 10 18 4
13. Almaz Cherepovets U21 3 0 1 0 1 1 8 7 4
14. Krylya Sovetov MHC U21 4 1 0 1 1 -8 4 12 3
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -10 6 16 2
16. HC MVD Balashikha U21 3 0 0 0 3 -5 2 7 0
17. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 5 0 0 1 11 21 10 10
2. Avto Yekaterinburg U21 5 2 1 1 -1 9 13 4 9
3. Kapitan Stupino U21 6 4 0 0 2 15 29 14 8
4. Dynamo St.Petersburg U21 5 4 0 0 1 11 17 6 8
5. Irbis Kazan U21 4 4 0 0 0 7 11 4 8
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 5 2 1 0 1 11 16 5 8
7. Ladia Tolyatti U21 6 2 1 0 2 2 22 20 8
8. Sarmaty Orenburg U21 5 -1 2 1 0 0 19 19 7
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 0 3 11 23 12 6
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 3 0 0 2 6 19 13 6
11. Omskye Yastreby U21 3 3 0 0 0 4 10 6 6
12. Atlanty Mytishchi U21 5 3 0 0 2 3 15 12 6
13. HK Riga U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
14. SKA-1946 Saint Petersburg U21 3 1 1 0 0 15 17 2 6
15. Tolpar Ufa U21 4 2 0 2 -2 4 14 10 6
16. Loko Yaroslavl U21 3 2 0 1 -1 6 12 6 5
17. SKA-Varyagi U21 5 2 0 1 1 -6 12 18 5
18. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
19. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 6 2 0 0 4 3 15 12 4
20. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -4 17 21 4
21. Sakhalinskie Akuly U21 6 0 1 0 4 -8 10 18 4
22. Almaz Cherepovets U21 3 0 1 0 1 1 8 7 4
23. Sputnik Almetievsk U21 5 0 1 0 3 -3 13 16 4
24. Kuznetskie Medvedi U21 5 1 0 2 0 -5 16 21 4
25. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -2 2 0 2 -3 8 11 4
26. Altay Barnaul U21 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
27. Krylya Sovetov MHC U21 4 1 0 1 1 -8 4 12 3
28. Snezhnye Barsy Astana U21 5 -1 1 1 2 -7 14 21 3
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 -1 1 1 1 -7 6 13 3
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -10 6 16 2
32. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
33. HC MVD Balashikha U21 3 0 0 0 3 -5 2 7 0
34. Tyumen Legion U21 3 0 0 0 3 -14 3 17 0
35. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 5 0 0 1 11 21 10 10
2. Avto Yekaterinburg U21 4 1 1 1 -1 6 10 4 7
3. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 3 5 2 4
4. Ladia Tolyatti U21 4 2 1 0 0 8 19 11 8
5. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 1 0 -1 13 14 5
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Omskye Yastreby U21 1 1 0 0 0 2 4 2 2
8. Tolpar Ufa U21 4 2 0 2 -2 4 14 10 6
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 2 0 0 2 6 13 7 4
10. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kuznetskie Medvedi U21 5 1 0 2 0 -5 16 21 4
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Altay Barnaul U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
18. Tyumen Legion U21 1 0 0 0 1 -6 2 8 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 15 25 10 6
2. Dynamo St.Petersburg U21 5 4 0 0 1 11 17 6 8
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 1 1 0 1 10 13 3 6
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
5. Atlanty Mytishchi U21 5 3 0 0 2 3 15 12 6
6. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Loko Yaroslavl U21 2 1 0 1 -1 2 7 5 3
9. SKA-Varyagi U21 5 2 0 1 1 -6 12 18 5
10. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
11. Taifun Primorsky Krai U21 2 1 0 0 1 0 7 7 2
12. Sakhalinskie Akuly U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
13. Almaz Cherepovets U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. HC MVD Balashikha U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
17. ORG Beijing U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 5 0 0 1 11 21 10 10
2. Dynamo St.Petersburg U21 5 4 0 0 1 11 17 6 8
3. Ladia Tolyatti U21 4 2 1 0 0 8 19 11 8
4. Avto Yekaterinburg U21 4 1 1 1 -1 6 10 4 7
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 1 1 0 1 10 13 3 6
6. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 15 25 10 6
7. Tolpar Ufa U21 4 2 0 2 -2 4 14 10 6
8. Atlanty Mytishchi U21 5 3 0 0 2 3 15 12 6
9. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
10. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 1 0 -1 13 14 5
11. SKA-Varyagi U21 5 2 0 1 1 -6 12 18 5
12. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 3 5 2 4
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
14. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 2 0 0 2 6 13 7 4
15. Kuznetskie Medvedi U21 5 1 0 2 0 -5 16 21 4
16. Loko Yaroslavl U21 2 1 0 1 -1 2 7 5 3
17. Omskye Yastreby U21 1 1 0 0 0 2 4 2 2
18. Sakhalinskie Akuly U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 2 1 0 0 1 0 7 7 2
20. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. ORG Beijing U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Altay Barnaul U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Almaz Cherepovets U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. HC MVD Balashikha U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
33. Snezhnye Barsy Astana U21 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
34. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
35. Tyumen Legion U21 1 0 0 0 1 -6 2 8 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Avto Yekaterinburg U21 1 1 0 0 0 3 3 0 2
3. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 4 6 2 4
4. Ladia Tolyatti U21 2 0 0 0 2 -6 3 9 0
5. Sarmaty Orenburg U21 1 -1 1 0 0 1 6 5 2
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 3 0 0 2 6 19 13 6
7. Omskye Yastreby U21 2 2 0 0 0 2 6 4 4
8. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 2 0 0 0 2 -3 2 5 0
10. Sputnik Almetievsk U21 5 0 1 0 3 -3 13 16 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -2 2 0 2 -3 8 11 4
13. Altay Barnaul U21 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 4 -1 1 1 1 -4 14 18 3
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 -1 1 1 1 -7 6 13 3
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Tyumen Legion U21 2 0 0 0 2 -8 1 9 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
2. Dynamo St.Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 1 1 0 0 0 1 3 2 2
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 7 7 2
5. Atlanty Mytishchi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HK Riga U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 3 1 1 0 0 15 17 2 6
8. Loko Yaroslavl U21 1 1 0 0 0 4 5 1 2
9. SKA-Varyagi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
12. Sakhalinskie Akuly U21 4 -1 1 0 3 -8 6 14 2
13. Almaz Cherepovets U21 3 0 1 0 1 1 8 7 4
14. Krylya Sovetov MHC U21 4 1 0 1 1 -8 4 12 3
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -10 6 16 2
16. HC MVD Balashikha U21 2 0 0 0 2 -4 0 4 0
17. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 3 1 1 0 0 15 17 2 6
2. HK Riga U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 3 0 0 2 6 19 13 6
4. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 4 6 2 4
5. Omskye Yastreby U21 2 2 0 0 0 2 6 4 4
6. Almaz Cherepovets U21 3 0 1 0 1 1 8 7 4
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -2 2 0 2 -3 8 11 4
8. Sputnik Almetievsk U21 5 0 1 0 3 -3 13 16 4
9. Krylya Sovetov MHC U21 4 1 0 1 1 -8 4 12 3
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 -1 1 1 1 -7 6 13 3
11. Altay Barnaul U21 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
12. Snezhnye Barsy Astana U21 4 -1 1 1 1 -4 14 18 3
13. Avto Yekaterinburg U21 1 1 0 0 0 3 3 0 2
14. Loko Yaroslavl U21 1 1 0 0 0 4 5 1 2
15. Krasnaya Armiya Moscow U21 1 1 0 0 0 1 3 2 2
16. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
17. Sarmaty Orenburg U21 1 -1 1 0 0 1 6 5 2
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 7 7 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
20. Sakhalinskie Akuly U21 4 -1 1 0 3 -8 6 14 2
21. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -10 6 16 2
22. Atlanty Mytishchi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. SKA-Varyagi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Dynamo St.Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. HC MVD Balashikha U21 2 0 0 0 2 -4 0 4 0
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 2 0 0 0 2 -3 2 5 0
33. Ladia Tolyatti U21 2 0 0 0 2 -6 3 9 0
34. Tyumen Legion U21 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
35. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0