Ladia Tolyatti U21 VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Ladia Tolyatti U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Ladia Tolyatti U21 (T1) VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 (T2)

Ladia Tolyatti U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Zaujímavé

Ladia Tolyatti U21

  • Mužsvo Ladia Tolyatti U21 prehralo až 66% svojích zápasov. 33 prehier z 50 odohraných zápasov.
  • Až 29 zápasov tímu Ladia Tolyatti U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 50 zápasov, to je až 58%.
  • Ladia Tolyatti U21 už 18 zápasov v rade neremízovali.
  • Ladia Tolyatti U21 ťahá aktuálne sériu 8 prehier v rade.
  • Ladia Tolyatti U21 už 8 zápasov v rade nevyhrali.

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

  • 33 z celkového počtu 47 zápasov tímu Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 70%.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 12 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 12 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
15.01.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 over 6:2 0:2,2:0,4:0
14.01.2020 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
08.10.2019 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:0,0:2,1:1
07.10.2019 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
Rusko / MHL / 2018/2019
12.02.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 5:0 2:0,0:0,3:0
11.02.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
21.11.2018 10:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:10 1:3,1:4,1:3
20.11.2018 10:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
28.12.2017 15:30 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
27.12.2017 15:30 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
02.10.2017 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
01.10.2017 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0

Ladia Tolyatti U21

3 - 0 - 9

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Ladia Tolyatti U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.01.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 over 6:2 0:2,2:0,4:0
14.01.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
09.01.20 11:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
08.01.20 11:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
05.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
04.01.20 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
29.12.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 under 1:3 0:1,1:2,0:0
28.12.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 over 0:9 0:1,0:1,0:7
25.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2 0:1,2:0,1:1
24.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
18.12.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 2:1,0:0,1:0
17.12.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 over 10:3 1:0,4:3,5:0
14.12.19 09:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
13.12.19 15:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
08.12.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4 0:2,1:1,2:1
07.12.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 8:1 2:0,4:0,2:1
05.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:5 0:1,1:2,3:2
03.12.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:5 0:1,2:3,1:1
28.11.19 13:30 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
27.11.19 13:30 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:3 2:0,1:2,1:1
24.11.19 07:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Ladia Tolyatti U21 over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,0:2
23.11.19 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Ladia Tolyatti U21 over 7:3 3:0,0:1,4:2
18.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1
16.11.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
14.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:1 1:1,3:0,1:0
13.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
08.11.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 over 1:5 0:3,0:2,1:0
06.11.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 over 1:6 0:3,0:3,1:0
04.11.19 10:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 2:0,0:1,1:0
03.11.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4 0:0,2:1,1:3
27.10.19 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 over 6:2 3:0,2:1,1:1
26.10.19 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:3 0:0,2:3,2:0
19.10.19 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
18.10.19 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:2 1:0,1:2,3:0
16.10.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:3 2:2,0:1,0:0
15.10.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
08.10.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:0,0:2,1:1
07.10.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
29.09.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
28.09.19 13:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 over 2:11 1:1,0:4,1:6
26.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
24.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
19.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:6 2:1,2:4,0:1
18.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
15.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
14.09.19 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 0:2,3:0,1:0
09.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 6:3 1:1,2:0,3:2
07.09.19 13:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
05.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 7:4 3:3,3:0,1:1
04.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
15.01.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 over 6:2 0:2,2:0,4:0
14.01.20 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
08.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
07.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
04.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:1 2:0,3:1,0:0
03.01.20 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:3 0:0,1:0,0:3
28.12.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3 1:0,1:3,0:0
27.12.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:3,1:1,0:0
24.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:8 2:4,1:1,0:3
23.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
08.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
07.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
04.12.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 1:2,1:1,0:0
03.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
28.11.19 13:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
27.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3 0:1,0:1,2:1
24.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
23.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
19.11.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
18.11.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
16.11.19 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:6 1:2,2:2,2:2
14.11.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:7 1:3,0:1,0:3
08.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 2:0,3:1,0:1
07.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1
04.11.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 8:1 2:0,3:1,3:0
03.11.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
29.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
25.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
24.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
19.10.19 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
18.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 1:1,1:1,0:2
14.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 0:0,1:2,1:3
08.10.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:0,0:2,1:1
07.10.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
04.10.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
03.10.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
19.09.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
18.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
09.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.09.19 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1
05.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 2:0,4:0,0:0

Ladia Tolyatti U21


Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.01.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
24.01.2020 13:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
17:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
28.01.2020 14:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
09.02.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 50 31 3 4 5 97 197 100 78
2. Omskye Yastreby U21 49 26 4 5 5 52 167 115 73
3. Avto Yekaterinburg U21 50 20 7 4 8 60 154 94 72
4. Irbis Kazan U21 46 25 4 1 11 53 127 74 67
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 49 8 10 8 5 21 149 128 64
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 50 17 5 9 5 14 152 138 63
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 49 19 5 4 12 22 138 116 62
8. Sputnik Almetievsk U21 48 17 4 6 11 20 125 105 56
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 47 20 3 3 15 33 131 98 55
10. Sarmaty Orenburg U21 49 11 7 5 14 4 132 128 55
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 15 5 4 13 14 136 122 54
12. Altay Barnaul U21 44 6 8 6 10 -14 132 146 50
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 48 17 3 3 19 -27 135 162 49
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 50 10 2 3 30 -63 122 185 31
16. Kuznetskie Medvedi U21 51 7 3 3 32 -98 122 220 29
17. Snezhnye Barsy Astana U21 45 5 2 6 24 -58 112 170 24
18. Tyumen Legion U21 49 4 1 2 39 -130 65 195 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 46 25 9 1 1 124 190 66 87
2. Loko Yaroslavl U21 46 26 4 3 6 93 174 81 71
3. Almaz Cherepovets U21 48 20 7 3 8 53 157 104 71
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 46 20 5 8 0 61 130 69 68
5. Dynamo St.Petersburg U21 46 22 3 10 -2 58 147 89 66
6. MHC Spartak Moscow U21 48 18 5 2 16 24 139 115 58
7. HC MVD Balashikha U21 48 22 3 1 18 24 126 102 57
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 50 23 2 2 19 14 138 124 56
9. HK Riga U21 46 18 3 5 12 2 134 132 53
10. Krylya Sovetov MHC U21 48 14 5 4 16 7 137 130 52
11. Taifun Primorsky Krai U21 50 17 3 4 19 4 142 138 50
12. Sakhalinskie Akuly U21 50 9 7 0 27 -8 121 129 46
13. Kapitan Stupino U21 50 10 3 7 20 -22 140 162 39
14. Atlanty Mytishchi U21 46 14 1 6 18 -37 93 130 38
15. SKA-Varyagi U21 44 11 1 3 25 -62 85 147 29
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 48 8 2 4 28 -59 96 155 28
17. ORG Beijing U21 48 1 0 0 47 -276 61 337 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 46 25 9 1 1 124 190 66 87
2. Tolpar Ufa U21 50 31 3 4 5 97 197 100 78
3. Omskye Yastreby U21 49 26 4 5 5 52 167 115 73
4. Avto Yekaterinburg U21 50 20 7 4 8 60 154 94 72
5. Loko Yaroslavl U21 46 26 4 3 6 93 174 81 71
6. Almaz Cherepovets U21 48 20 7 3 8 53 157 104 71
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 46 20 5 8 0 61 130 69 68
8. Irbis Kazan U21 46 25 4 1 11 53 127 74 67
9. Dynamo St.Petersburg U21 46 22 3 10 -2 58 147 89 66
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 49 8 10 8 5 21 149 128 64
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 50 17 5 9 5 14 152 138 63
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 49 19 5 4 12 22 138 116 62
13. MHC Spartak Moscow U21 48 18 5 2 16 24 139 115 58
14. HC MVD Balashikha U21 48 22 3 1 18 24 126 102 57
15. Russkie Vityazi Podolsk U21 50 23 2 2 19 14 138 124 56
16. Sputnik Almetievsk U21 48 17 4 6 11 20 125 105 56
17. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 47 20 3 3 15 33 131 98 55
18. Sarmaty Orenburg U21 49 11 7 5 14 4 132 128 55
19. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 15 5 4 13 14 136 122 54
20. HK Riga U21 46 18 3 5 12 2 134 132 53
21. Krylya Sovetov MHC U21 48 14 5 4 16 7 137 130 52
22. Taifun Primorsky Krai U21 50 17 3 4 19 4 142 138 50
23. Altay Barnaul U21 44 6 8 6 10 -14 132 146 50
24. Reaktor Nizhnekamsk U21 48 17 3 3 19 -27 135 162 49
25. Sakhalinskie Akuly U21 50 9 7 0 27 -8 121 129 46
26. Kapitan Stupino U21 50 10 3 7 20 -22 140 162 39
27. Atlanty Mytishchi U21 46 14 1 6 18 -37 93 130 38
28. Ladia Tolyatti U21 50 10 2 3 30 -63 122 185 31
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 44 11 1 3 25 -62 85 147 29
31. Kuznetskie Medvedi U21 51 7 3 3 32 -98 122 220 29
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 48 8 2 4 28 -59 96 155 28
33. Snezhnye Barsy Astana U21 45 5 2 6 24 -58 112 170 24
34. Tyumen Legion U21 49 4 1 2 39 -130 65 195 14
35. ORG Beijing U21 48 1 0 0 47 -276 61 337 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 24 15 2 3 -1 52 104 52 41
2. Omskye Yastreby U21 27 15 2 3 2 25 81 56 41
3. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
4. Irbis Kazan U21 22 15 2 0 3 32 62 30 38
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 7 5 4 -1 25 70 45 38
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 12 3 2 4 24 88 64 38
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 12 2 2 4 27 80 53 34
8. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 23 10 1 1 9 19 65 46 25
10. Sarmaty Orenburg U21 24 5 4 3 5 2 61 59 29
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 22 6 3 1 8 6 64 58 25
12. Altay Barnaul U21 24 4 6 5 -2 16 87 71 37
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 22 9 1 0 11 -8 68 76 22
16. Kuznetskie Medvedi U21 25 6 0 2 15 -39 73 112 14
17. Snezhnye Barsy Astana U21 24 4 1 2 14 -24 63 87 14
18. Tyumen Legion U21 25 2 1 0 21 -53 42 95 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 22 12 4 1 0 58 90 32 41
2. Loko Yaroslavl U21 22 10 2 2 4 39 78 39 30
3. Almaz Cherepovets U21 22 10 3 2 2 28 74 46 34
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
5. Dynamo St.Petersburg U21 22 14 0 3 2 41 83 42 31
6. MHC Spartak Moscow U21 24 12 2 1 6 21 73 52 33
7. HC MVD Balashikha U21 24 10 2 0 10 18 63 45 28
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 6 2 0 12 -5 57 62 20
9. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
10. Krylya Sovetov MHC U21 26 6 4 1 10 19 81 62 29
11. Taifun Primorsky Krai U21 26 7 3 1 11 10 81 71 27
12. Sakhalinskie Akuly U21 24 3 3 0 15 -13 49 62 18
13. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
14. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
15. SKA-Varyagi U21 24 6 1 3 10 -20 54 74 19
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 26 5 1 1 17 -31 52 83 15
17. ORG Beijing U21 24 0 0 0 24 -136 32 168 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 22 12 4 1 0 58 90 32 41
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
3. Tolpar Ufa U21 24 15 2 3 -1 52 104 52 41
4. Omskye Yastreby U21 27 15 2 3 2 25 81 56 41
5. Irbis Kazan U21 22 15 2 0 3 32 62 30 38
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 7 5 4 -1 25 70 45 38
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 12 3 2 4 24 88 64 38
8. Altay Barnaul U21 24 4 6 5 -2 16 87 71 37
9. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
10. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
11. Almaz Cherepovets U21 22 10 3 2 2 28 74 46 34
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 12 2 2 4 27 80 53 34
13. MHC Spartak Moscow U21 24 12 2 1 6 21 73 52 33
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
15. Dynamo St.Petersburg U21 22 14 0 3 2 41 83 42 31
16. Loko Yaroslavl U21 22 10 2 2 4 39 78 39 30
17. Sarmaty Orenburg U21 24 5 4 3 5 2 61 59 29
18. Krylya Sovetov MHC U21 26 6 4 1 10 19 81 62 29
19. HC MVD Balashikha U21 24 10 2 0 10 18 63 45 28
20. Taifun Primorsky Krai U21 26 7 3 1 11 10 81 71 27
21. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 23 10 1 1 9 19 65 46 25
23. Chaika Nizhny Novgorod U21 22 6 3 1 8 6 64 58 25
24. Ladia Tolyatti U21 22 9 1 0 11 -8 68 76 22
25. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
26. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 6 2 0 12 -5 57 62 20
27. SKA-Varyagi U21 24 6 1 3 10 -20 54 74 19
28. Sakhalinskie Akuly U21 24 3 3 0 15 -13 49 62 18
29. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 26 5 1 1 17 -31 52 83 15
31. Snezhnye Barsy Astana U21 24 4 1 2 14 -24 63 87 14
32. Kuznetskie Medvedi U21 25 6 0 2 15 -39 73 112 14
33. Tyumen Legion U21 25 2 1 0 21 -53 42 95 8
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 24 0 0 0 24 -136 32 168 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 26 16 1 1 6 45 93 48 37
2. Omskye Yastreby U21 22 11 2 2 3 27 86 59 32
3. Avto Yekaterinburg U21 24 9 4 3 1 37 86 49 37
4. Irbis Kazan U21 24 10 2 1 8 21 65 44 29
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 1 5 4 6 -4 79 83 26
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 5 2 7 1 -10 64 74 25
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 7 3 2 8 -5 58 63 28
8. Sputnik Almetievsk U21 24 7 1 4 7 -9 51 60 22
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 10 2 2 6 14 66 52 30
10. Sarmaty Orenburg U21 25 6 3 2 9 2 71 69 26
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 9 2 3 5 8 72 64 29
12. Altay Barnaul U21 20 2 2 1 12 -30 45 75 13
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 8 0 0 16 -29 58 87 16
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
16. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 21 1 1 4 10 -34 49 83 10
18. Tyumen Legion U21 24 2 0 2 18 -77 23 100 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 13 5 0 1 66 100 34 46
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Almaz Cherepovets U21 26 10 4 1 6 25 83 58 37
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 8 2 3 0 19 50 31 27
5. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
6. MHC Spartak Moscow U21 24 6 3 1 10 3 66 63 25
7. HC MVD Balashikha U21 24 12 1 1 8 6 63 57 29
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 28 17 0 2 7 19 81 62 36
9. HK Riga U21 24 11 1 1 9 0 68 68 27
10. Krylya Sovetov MHC U21 22 8 1 3 6 -12 56 68 23
11. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
12. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
13. Kapitan Stupino U21 30 5 2 4 13 -26 76 102 22
14. Atlanty Mytishchi U21 20 5 1 3 7 -20 35 55 17
15. SKA-Varyagi U21 20 5 0 0 15 -42 31 73 10
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 3 1 3 11 -28 44 72 13
17. ORG Beijing U21 24 1 0 0 23 -140 29 169 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 13 5 0 1 66 100 34 46
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Tolpar Ufa U21 26 16 1 1 6 45 93 48 37
4. Avto Yekaterinburg U21 24 9 4 3 1 37 86 49 37
5. Almaz Cherepovets U21 26 10 4 1 6 25 83 58 37
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 28 17 0 2 7 19 81 62 36
7. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
8. Omskye Yastreby U21 22 11 2 2 3 27 86 59 32
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 10 2 2 6 14 66 52 30
10. Irbis Kazan U21 24 10 2 1 8 21 65 44 29
11. HC MVD Balashikha U21 24 12 1 1 8 6 63 57 29
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 9 2 3 5 8 72 64 29
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 7 3 2 8 -5 58 63 28
14. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
15. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 8 2 3 0 19 50 31 27
16. HK Riga U21 24 11 1 1 9 0 68 68 27
17. Sarmaty Orenburg U21 25 6 3 2 9 2 71 69 26
18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 1 5 4 6 -4 79 83 26
19. MHC Spartak Moscow U21 24 6 3 1 10 3 66 63 25
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 5 2 7 1 -10 64 74 25
21. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
22. Krylya Sovetov MHC U21 22 8 1 3 6 -12 56 68 23
23. Sputnik Almetievsk U21 24 7 1 4 7 -9 51 60 22
24. Kapitan Stupino U21 30 5 2 4 13 -26 76 102 22
25. Atlanty Mytishchi U21 20 5 1 3 7 -20 35 55 17
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 8 0 0 16 -29 58 87 16
27. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 3 1 3 11 -28 44 72 13
29. Altay Barnaul U21 20 2 2 1 12 -30 45 75 13
30. SKA-Varyagi U21 20 5 0 0 15 -42 31 73 10
31. Snezhnye Barsy Astana U21 21 1 1 4 10 -34 49 83 10
32. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
33. Tyumen Legion U21 24 2 0 2 18 -77 23 100 6
34. ORG Beijing U21 24 1 0 0 23 -140 29 169 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0