Avto Yekaterinburg U21 VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Avto Yekaterinburg U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Avto Yekaterinburg U21 (T1) VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 (T2)

Avto Yekaterinburg U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Zaujímavé

Avto Yekaterinburg U21

  • 47 víťazstiev z celkového počtu 80 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Avto Yekaterinburg U21. 59% úspešnosť výhier.
  • Až 54 zápasov tímu Avto Yekaterinburg U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 80 zápasov, to je až 68%.
  • Avto Yekaterinburg U21 už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Avto Yekaterinburg U21 už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Avto Yekaterinburg U21 už 2 zápasov v rade nevyhrali.
  • Avto Yekaterinburg U21 ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

  • 64% (47 z 74) výhier mužstva Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21.
  • 54 z celkového počtu 74 zápasov tímu Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.
  • Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 už 11 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 8 zápasov.
  • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 8 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
06.12.2018 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
05.12.2018 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
06.09.2018 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:1 0:0,0:1,4:0
05.09.2018 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
28.01.2018 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
27.01.2018 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:4ppsn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:3
17.10.2017 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 0:0,2:0,1:1
15.10.2017 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:2 1:0,0:0,4:2

Avto Yekaterinburg U21

0 - 2 - 6

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Avto Yekaterinburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.04.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
22.04.19 18:00 Loko Yaroslavl U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
20.04.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
17.04.19 18:00 Loko Yaroslavl U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
16.04.19 18:00 Loko Yaroslavl U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
13.04.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:0,2:1,0:2
12.04.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
08.04.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
05.04.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:6 1:0,0:2,0:4
04.04.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
01.04.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
31.03.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
25.03.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
24.03.19 09:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
21.03.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
20.03.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
14.03.19 09:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:3 0:2,0:1,0:0
13.03.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:2 1:0,1:1,3:1
10.03.19 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 1:0,1:0,3:1
09.03.19 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:0 1:0,0:0,3:0
01.03.19 09:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:4pp 2:0,2:4,0:0,1:0
28.02.19 09:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:1 0:0,2:1,2:0
13.02.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
12.02.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 0:1,4:0,0:1
09.02.19 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 0:0,1:1,0:3
08.02.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
02.02.19 10:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 0:0,1:3,0:0
01.02.19 10:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2 1:0,1:2,1:0
30.01.19 15:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 0:1,0:1,2:3
28.01.19 15:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
20.01.19 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 over 10:1 4:0,1:1,5:0
19.01.19 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 over 8:0 2:0,3:0,3:0
16.01.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
15.01.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:1 2:1,1:0,1:0
09.01.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 1:1,0:2,0:0
08.01.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
06.01.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:5 1:1,0:2,2:2
05.01.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:1 0:0,1:1,3:0
21.12.18 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:4 0:2,1:1,0:1
20.12.18 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.12.18 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 1:5 1:0,0:3,0:2
16.12.18 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
09.12.18 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 over 6:2 2:0,1:1,3:1
08.12.18 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.12.18 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
05.12.18 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
29.11.18 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
28.11.18 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
21.11.18 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
19.11.18 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
17.11.18 08:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 0:0,1:2,1:2
12.11.18 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 1:1,0:1,0:1
11.11.18 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:6 1:2,3:2,0:2
08.11.18 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
07.11.18 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
03.11.18 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
01.11.18 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
30.10.18 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.10.18 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
23.10.18 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
22.10.18 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3 1:0,1:1,0:2
19.10.18 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
18.10.18 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:5 0:2,0:0,0:3
13.10.18 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0
11.10.18 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:2 1:0,1:1,4:1
09.10.18 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0
08.10.18 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 over 7:0 1:0,0:0,6:0
01.10.18 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 7:2 3:0,1:1,3:1
30.09.18 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 3:0,1:1,1:0
28.09.18 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 1:2,3:0,1:0
26.09.18 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
20.09.18 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sarmaty Orenburg U21 over 5:3 0:1,2:1,3:1
19.09.18 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
16.09.18 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 1:0,2:0,0:1
15.09.18 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
10.09.18 16:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
08.09.18 14:00 Tyumen Legion U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
06.09.18 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:1 0:0,0:1,4:0
05.09.18 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
16.11.18 12:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.04.19 18:00 Loko Yaroslavl U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 0:1,2:0,1:1
04.04.19 18:00 Loko Yaroslavl U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
01.04.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
31.03.19 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:6 1:0,0:3,0:3
27.03.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 over 5:1 1:1,0:0,4:0
25.03.19 12:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
24.03.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
21.03.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
20.03.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
16.03.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:2 1:0,0:1,4:1
14.03.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 0:2,2:0,1:0
13.03.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
10.03.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 2:0,0:0,0:1
09.03.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3 3:2,1:1,0:0
03.03.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 1:1,0:1,0:0
02.03.19 08:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 1:1,0:1,0:1
27.02.19 12:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
26.02.19 12:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
12.02.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 5:0 2:0,0:0,3:0
11.02.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
08.02.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 over 8:4 4:1,2:1,2:2
07.02.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 over 4:2 0:0,1:1,3:1
31.01.19 13:30 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 0:10 0:2,0:7,0:1
30.01.19 13:30 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:2,0:1,1:0
27.01.19 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:0,0:2,1:2
26.01.19 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
21.01.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
20.01.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
17.01.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,2:2
16.01.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
09.01.19 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
08.01.19 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:0,0:2,1:2
05.01.19 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
04.01.19 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:3,1:0,0:1
29.12.18 08:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 0:2 0:2,0:0,0:0
28.12.18 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:2
26.12.18 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 1:0,0:2,0:0
25.12.18 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
19.12.18 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 3:0,0:0,0:1
18.12.18 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
10.12.18 13:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
09.12.18 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:3,0:1,1:0
06.12.18 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
05.12.18 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
01.12.18 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
30.11.18 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
27.11.18 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,3:2
26.11.18 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
21.11.18 10:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:10 1:3,1:4,1:3
20.11.18 10:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
17.11.18 11:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
16.11.18 15:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
01.11.18 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 0:6 0:1,0:0,0:5
31.10.18 15:00 Tyumen Legion U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:13 1:4,1:4,0:5
23.10.18 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,4:5
22.10.18 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:10 0:5,1:4,1:1
19.10.18 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
18.10.18 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:5 0:3,0:1,1:1
12.10.18 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
11.10.18 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 3:0,0:0,2:1
08.10.18 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
07.10.18 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
01.10.18 10:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
30.09.18 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
28.09.18 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:3 0:1,1:2,0:0
26.09.18 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:3 3:0,1:3,0:0
20.09.18 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 6:1 2:0,2:0,2:1
19.09.18 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.09.18 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
15.09.18 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
10.09.18 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
09.09.18 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
06.09.18 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:1 0:0,0:1,4:0
05.09.18 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0

Avto Yekaterinburg U21


nenájdený žiadny zápas

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


nenájdený žiadny zápas

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 38 6 5 4 118 230 112 105
2. Dynamo St.Petersburg U21 64 36 5 9 0 134 251 117 101
3. Loko Yaroslavl U21 64 33 6 6 7 93 221 128 96
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 27 9 4 11 71 183 112 94
5. Almaz Cherepovets U21 64 32 5 4 14 96 220 124 88
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 22 10 4 14 32 193 161 88
7. MHC Spartak Moscow U21 64 22 8 5 16 60 201 141 81
8. SKA-Varyagi U21 64 25 6 3 21 53 189 136 77
9. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 9 7 16 8 178 170 75
10. Kapitan Stupino U21 64 19 6 3 27 -11 184 195 65
11. HC MVD Balashikha U21 64 18 4 7 24 -26 152 178 59
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 13 6 4 31 -40 133 173 54
13. HK Riga U21 64 18 1 11 22 -64 119 183 51
14. Atlanty Mytishchi U21 64 17 2 5 33 -60 151 211 47
15. Taifun Primorsky Krai U21 64 11 3 10 27 -86 153 239 44
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 7 6 4 37 -111 126 237 42
17. Red Star Kunlun U21 64 0 3 4 50 -267 91 358 16

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 60 34 6 6 2 123 205 82 98
2. Avto Yekaterinburg U21 60 38 2 4 10 77 188 111 88
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 60 31 5 5 9 72 211 139 87
4. Tolpar Ufa U21 60 33 3 6 9 79 194 115 84
5. Omskye Yastreby U21 60 22 5 8 12 26 177 151 72
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 60 25 4 5 17 12 174 162 71
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 60 13 9 6 17 55 207 152 68
8. Irbis Kazan U21 60 16 7 5 20 8 158 150 65
9. Snezhnye Barsy Astana U21 60 11 9 7 17 -23 157 180 65
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 60 18 5 7 18 -7 140 147 63
11. Sputnik Almetievsk U21 60 19 5 3 25 -17 132 149 61
12. Ladia Tolyatti U21 60 16 6 3 26 -21 167 188 59
13. Tyumen Legion U21 60 1 12 4 27 -67 126 193 54
14. Sarmaty Orenburg U21 60 18 3 2 32 -48 140 188 50
15. Kuznetskie Medvedi U21 60 9 2 8 31 -108 138 246 34
16. Altay Barnaul U21 60 6 2 6 38 -161 110 271 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 38 6 5 4 118 230 112 105
2. Dynamo St.Petersburg U21 64 36 5 9 0 134 251 117 101
3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 60 34 6 6 2 123 205 82 98
4. Loko Yaroslavl U21 64 33 6 6 7 93 221 128 96
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 27 9 4 11 71 183 112 94
6. Avto Yekaterinburg U21 60 38 2 4 10 77 188 111 88
7. Almaz Cherepovets U21 64 32 5 4 14 96 220 124 88
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 22 10 4 14 32 193 161 88
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 60 31 5 5 9 72 211 139 87
10. Tolpar Ufa U21 60 33 3 6 9 79 194 115 84
11. MHC Spartak Moscow U21 64 22 8 5 16 60 201 141 81
12. SKA-Varyagi U21 64 25 6 3 21 53 189 136 77
13. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 9 7 16 8 178 170 75
14. Omskye Yastreby U21 60 22 5 8 12 26 177 151 72
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 60 25 4 5 17 12 174 162 71
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 60 13 9 6 17 55 207 152 68
17. Kapitan Stupino U21 64 19 6 3 27 -11 184 195 65
18. Irbis Kazan U21 60 16 7 5 20 8 158 150 65
19. Snezhnye Barsy Astana U21 60 11 9 7 17 -23 157 180 65
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 60 18 5 7 18 -7 140 147 63
21. Sputnik Almetievsk U21 60 19 5 3 25 -17 132 149 61
22. Ladia Tolyatti U21 60 16 6 3 26 -21 167 188 59
23. HC MVD Balashikha U21 64 18 4 7 24 -26 152 178 59
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 13 6 4 31 -40 133 173 54
25. Tyumen Legion U21 60 1 12 4 27 -67 126 193 54
26. HK Riga U21 64 18 1 11 22 -64 119 183 51
27. Sarmaty Orenburg U21 60 18 3 2 32 -48 140 188 50
28. Atlanty Mytishchi U21 64 17 2 5 33 -60 151 211 47
29. Taifun Primorsky Krai U21 64 11 3 10 27 -86 153 239 44
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 7 6 4 37 -111 126 237 42
31. Kuznetskie Medvedi U21 60 9 2 8 31 -108 138 246 34
32. Altay Barnaul U21 60 6 2 6 38 -161 110 271 26
33. Red Star Kunlun U21 64 0 3 4 50 -267 91 358 16

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 22 2 4 -2 63 116 53 56
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 22 1 3 2 62 118 56 51
3. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 49 111 62 48
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 12 6 2 4 53 106 53 50
5. Almaz Cherepovets U21 32 19 2 2 5 64 122 58 48
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 6 2 5 34 112 78 48
7. MHC Spartak Moscow U21 32 16 4 1 6 55 116 61 49
8. SKA-Varyagi U21 32 10 4 2 10 20 94 74 38
9. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 3 2 12 11 90 79 34
10. Kapitan Stupino U21 32 10 3 3 10 0 90 90 35
11. HC MVD Balashikha U21 32 10 2 3 12 -6 72 78 31
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 9 3 3 11 0 84 84 33
13. HK Riga U21 32 13 0 5 9 -7 68 75 31
14. Atlanty Mytishchi U21 32 10 1 3 14 -23 75 98 27
15. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 0 5 12 -32 85 117 25
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 3 4 2 17 -44 72 116 24
17. Red Star Kunlun U21 32 -1 3 4 19 -120 46 166 14

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 4 4 1 44 87 43 46
2. Avto Yekaterinburg U21 30 21 1 0 7 57 103 46 46
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 16 3 2 4 41 106 65 46
4. Tolpar Ufa U21 30 17 2 4 1 51 107 56 46
5. Omskye Yastreby U21 30 15 1 4 5 17 89 72 38
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 15 2 4 3 18 93 75 42
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 7 7 1 7 60 127 67 43
8. Irbis Kazan U21 30 9 5 1 9 27 90 63 39
9. Snezhnye Barsy Astana U21 30 9 5 2 7 14 82 68 40
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 16 2 2 6 22 82 60 42
11. Sputnik Almetievsk U21 30 13 1 2 11 -4 75 79 32
12. Ladia Tolyatti U21 30 12 2 0 14 -1 92 93 32
13. Tyumen Legion U21 30 0 8 2 10 -30 67 97 34
14. Sarmaty Orenburg U21 30 11 2 2 11 6 90 84 32
15. Kuznetskie Medvedi U21 30 4 2 4 14 -39 72 111 20
16. Altay Barnaul U21 30 6 1 3 16 -55 64 119 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 22 2 4 -2 63 116 53 56
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 22 1 3 2 62 118 56 51
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 12 6 2 4 53 106 53 50
4. MHC Spartak Moscow U21 32 16 4 1 6 55 116 61 49
5. Almaz Cherepovets U21 32 19 2 2 5 64 122 58 48
6. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 49 111 62 48
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 6 2 5 34 112 78 48
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 4 4 1 44 87 43 46
9. Avto Yekaterinburg U21 30 21 1 0 7 57 103 46 46
10. Tolpar Ufa U21 30 17 2 4 1 51 107 56 46
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 16 3 2 4 41 106 65 46
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 7 7 1 7 60 127 67 43
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 16 2 2 6 22 82 60 42
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 15 2 4 3 18 93 75 42
15. Snezhnye Barsy Astana U21 30 9 5 2 7 14 82 68 40
16. Irbis Kazan U21 30 9 5 1 9 27 90 63 39
17. Omskye Yastreby U21 30 15 1 4 5 17 89 72 38
18. SKA-Varyagi U21 32 10 4 2 10 20 94 74 38
19. Kapitan Stupino U21 32 10 3 3 10 0 90 90 35
20. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 3 2 12 11 90 79 34
21. Tyumen Legion U21 30 0 8 2 10 -30 67 97 34
22. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 9 3 3 11 0 84 84 33
23. Sputnik Almetievsk U21 30 13 1 2 11 -4 75 79 32
24. Sarmaty Orenburg U21 30 11 2 2 11 6 90 84 32
25. Ladia Tolyatti U21 30 12 2 0 14 -1 92 93 32
26. HK Riga U21 32 13 0 5 9 -7 68 75 31
27. HC MVD Balashikha U21 32 10 2 3 12 -6 72 78 31
28. Atlanty Mytishchi U21 32 10 1 3 14 -23 75 98 27
29. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 0 5 12 -32 85 117 25
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 3 4 2 17 -44 72 116 24
31. Kuznetskie Medvedi U21 30 4 2 4 14 -39 72 111 20
32. Altay Barnaul U21 30 6 1 3 16 -55 64 119 19
33. Red Star Kunlun U21 32 -1 3 4 19 -120 46 166 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 16 4 1 6 55 114 59 49
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 14 4 6 -2 72 133 61 50
3. Loko Yaroslavl U21 32 16 3 4 2 44 110 66 48
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 15 3 2 7 18 77 59 44
5. Almaz Cherepovets U21 32 13 3 2 9 32 98 66 40
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 4 2 9 -2 81 83 40
7. MHC Spartak Moscow U21 32 6 4 4 10 5 85 80 32
8. SKA-Varyagi U21 32 15 2 1 11 33 95 62 39
9. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 5 4 -3 88 91 41
10. Kapitan Stupino U21 32 9 3 0 17 -11 94 105 30
11. HC MVD Balashikha U21 32 8 2 4 12 -20 80 100 28
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 3 1 20 -40 49 89 21
13. HK Riga U21 32 5 1 6 13 -57 51 108 20
14. Atlanty Mytishchi U21 32 7 1 2 19 -37 76 113 20
15. Taifun Primorsky Krai U21 32 1 3 5 15 -54 68 122 19
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 4 2 2 20 -67 54 121 18
17. Red Star Kunlun U21 32 1 0 0 31 -147 45 192 2

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 21 2 2 1 79 118 39 52
2. Avto Yekaterinburg U21 30 17 1 4 3 20 85 65 42
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 15 2 3 5 31 105 74 41
4. Tolpar Ufa U21 30 16 1 2 8 28 87 59 38
5. Omskye Yastreby U21 30 7 4 4 7 9 88 79 34
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 10 2 1 14 -6 81 87 29
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 6 2 5 10 -5 80 85 25
8. Irbis Kazan U21 30 7 2 4 11 -19 68 87 26
9. Snezhnye Barsy Astana U21 30 2 4 5 10 -37 75 112 25
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 2 3 5 12 -29 58 87 21
11. Sputnik Almetievsk U21 30 6 4 1 14 -13 57 70 29
12. Ladia Tolyatti U21 30 4 4 3 12 -20 75 95 27
13. Tyumen Legion U21 30 1 4 2 17 -37 59 96 20
14. Sarmaty Orenburg U21 30 7 1 0 21 -54 50 104 18
15. Kuznetskie Medvedi U21 30 5 0 4 17 -69 66 135 14
16. Altay Barnaul U21 30 0 1 3 22 -106 46 152 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 21 2 2 1 79 118 39 52
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 14 4 6 -2 72 133 61 50
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 16 4 1 6 55 114 59 49
4. Loko Yaroslavl U21 32 16 3 4 2 44 110 66 48
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 15 3 2 7 18 77 59 44
6. Avto Yekaterinburg U21 30 17 1 4 3 20 85 65 42
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 15 2 3 5 31 105 74 41
8. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 5 4 -3 88 91 41
9. Almaz Cherepovets U21 32 13 3 2 9 32 98 66 40
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 4 2 9 -2 81 83 40
11. SKA-Varyagi U21 32 15 2 1 11 33 95 62 39
12. Tolpar Ufa U21 30 16 1 2 8 28 87 59 38
13. Omskye Yastreby U21 30 7 4 4 7 9 88 79 34
14. MHC Spartak Moscow U21 32 6 4 4 10 5 85 80 32
15. Kapitan Stupino U21 32 9 3 0 17 -11 94 105 30
16. Sputnik Almetievsk U21 30 6 4 1 14 -13 57 70 29
17. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 10 2 1 14 -6 81 87 29
18. HC MVD Balashikha U21 32 8 2 4 12 -20 80 100 28
19. Ladia Tolyatti U21 30 4 4 3 12 -20 75 95 27
20. Irbis Kazan U21 30 7 2 4 11 -19 68 87 26
21. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 6 2 5 10 -5 80 85 25
22. Snezhnye Barsy Astana U21 30 2 4 5 10 -37 75 112 25
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 2 3 5 12 -29 58 87 21
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 3 1 20 -40 49 89 21
25. Tyumen Legion U21 30 1 4 2 17 -37 59 96 20
26. HK Riga U21 32 5 1 6 13 -57 51 108 20
27. Atlanty Mytishchi U21 32 7 1 2 19 -37 76 113 20
28. Taifun Primorsky Krai U21 32 1 3 5 15 -54 68 122 19
29. Sarmaty Orenburg U21 30 7 1 0 21 -54 50 104 18
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 4 2 2 20 -67 54 121 18
31. Kuznetskie Medvedi U21 30 5 0 4 17 -69 66 135 14
32. Altay Barnaul U21 30 0 1 3 22 -106 46 152 7
33. Red Star Kunlun U21 32 1 0 0 31 -147 45 192 2