Atlanty Mytishchi U21 VS Almaz Cherepovets U21


Atlanty Mytishchi U21

Almaz Cherepovets U21

Atlanty Mytishchi U21 (T1) VS Almaz Cherepovets U21 (T2)

Atlanty Mytishchi U21

Almaz Cherepovets U21

Zaujímavé

Atlanty Mytishchi U21

  • Z celkového počtu 50 prehralo mužstvo Atlanty Mytishchi U21 až 50% svojích zápasov. 25 prehraných zápasov.
  • Až 32 zápasov tímu Atlanty Mytishchi U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 50 zápasov, to je až 64%.
  • Atlanty Mytishchi U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.

Almaz Cherepovets U21

  • 33 z celkového počtu 52 zápasov tímu Almaz Cherepovets U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 83% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 12 zápasov.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
08.01.2020 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.01.2020 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3ppsn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
30.09.2019 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.09.2019 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 8:3 3:0,1:1,4:2
Rusko / MHL / 2018/2019
24.12.2018 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:6 1:3,2:2,0:1
23.12.2018 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 over 0:6 0:1,0:2,0:3
24.09.2018 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 7:5 2:2,3:3,2:0
23.09.2018 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:3 2:1,1:0,2:2
Rusko / MHL / 2017/2018
08.02.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:4 0:0,2:1,0:3
07.02.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
06.11.2017 11:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
05.11.2017 12:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 9:5 2:2,4:0,3:3

Atlanty Mytishchi U21

1 - 1 - 10

Almaz Cherepovets U21

Atlanty Mytishchi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.01.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
26.01.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
22.01.20 17:00 ORG Beijing U21 Atlanty Mytishchi U21 over 1:13 0:7,0:3,1:3
21.01.20 17:00 ORG Beijing U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:2 0:0,1:0,0:2
16.01.20 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,3:1
15.01.20 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:0 2:0,1:0,0:0
08.01.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.01.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
29.12.19 11:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3 0:0,1:1,1:2
28.12.19 11:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 0:2,1:1,0:2
24.12.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 4:1 2:0,1:0,1:1
23.12.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:0 2:0,3:0,1:0
20.12.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
19.12.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
16.12.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
15.12.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:6 0:2,3:2,1:2
09.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
08.12.19 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
04.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:3 0:2,0:1,1:0
03.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:2 0:2,0:0,1:0
29.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
28.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3 1:2,0:1,1:0
26.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
25.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 3:0,1:2,1:0
16.11.19 12:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:2
15.11.19 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
10.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:1 1:0,2:0,0:1
06.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
05.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 over 2:5 0:1,1:1,1:3
28.10.19 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:1 3:0,1:1,1:0
27.10.19 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
21.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
20.10.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:5 2:2,0:1,0:2
17.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 1:4 0:2,0:2,1:0
16.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
07.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:6 0:1,0:4,2:1
06.10.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
30.09.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.09.19 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 8:3 3:0,1:1,4:2
26.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:2,0:0,1:3
25.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:1,1:4,0:0
20.09.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
19.09.19 12:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:2 1:0,0:0,3:2
16.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
15.09.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:5 0:1,0:3,0:1
10.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:3 1:3,0:0,4:0
09.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 1:0,1:1,4:0
06.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0

Almaz Cherepovets U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.01.20 17:30 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3 3:1,1:1,0:1
26.01.20 12:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 0:0,1:0,3:1
20.01.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
19.01.20 12:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 4:1 2:0,1:1,1:0
17.01.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
15.01.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 2:0,0:1,1:0
08.01.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.01.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
05.01.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
04.01.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
29.12.19 10:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1
28.12.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 1:1,2:0,1:1
26.12.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 1:10 0:5,0:3,1:2
24.12.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:3pp 2:0,0:3,1:0,1:0
15.12.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
14.12.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
09.12.19 17:00 ORG Beijing U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
08.12.19 11:00 ORG Beijing U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:16 0:6,3:6,1:4
05.12.19 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
04.12.19 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:2,0:1,0:0
30.11.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:2 3:2,0:0,1:0
29.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4sn 0:2,0:0,3:1,0:0,0:2
25.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
20.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
18.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3 2:1,0:1,0:1
16.11.19 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
15.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 7:1 3:0,3:1,1:0
08.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,2:0
07.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
31.10.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
30.10.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:5 3:0,0:3,1:2
27.10.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:9 0:1,1:5,0:3
26.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
21.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 ORG Beijing U21 over 9:0 2:0,2:0,5:0
20.10.19 13:00 Almaz Cherepovets U21 ORG Beijing U21 over 10:0 5:0,3:0,2:0
17.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 4:0 0:0,2:0,2:0
11.10.19 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
10.10.19 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
07.10.19 18:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
06.10.19 12:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:6 1:0,1:3,1:3
30.09.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.09.19 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 8:3 3:0,1:1,4:2
26.09.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:2 0:1,2:1,2:0
25.09.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
20.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
18.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3sn 0:0,0:1,3:2,0:0,2:1
16.09.19 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
15.09.19 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
04.09.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,-:-
03.09.19 18:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1

Atlanty Mytishchi U21


Almaz Cherepovets U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 54 34 3 5 4 103 213 110 85
2. Omskye Yastreby U21 54 31 4 5 5 66 188 122 83
3. Avto Yekaterinburg U21 53 18 9 4 9 60 164 104 76
4. Irbis Kazan U21 51 27 4 3 10 51 141 90 73
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 54 21 5 9 5 34 177 143 71
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 53 10 10 8 7 26 165 139 68
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 53 21 5 5 12 24 150 126 67
8. Sputnik Almetievsk U21 52 17 5 7 11 19 134 115 61
9. Sarmaty Orenburg U21 54 13 7 6 15 6 147 141 60
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 51 22 3 3 17 30 139 109 59
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 51 13 7 4 16 11 154 143 58
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 52 18 3 4 20 -33 146 179 52
13. Altay Barnaul U21 48 6 8 6 14 -30 137 167 50
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 54 9 4 3 31 -59 135 194 37
16. Kuznetskie Medvedi U21 54 7 3 4 33 -110 128 238 30
17. Snezhnye Barsy Astana U21 50 4 3 6 28 -69 123 192 26
18. Tyumen Legion U21 52 6 1 2 40 -129 76 205 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 26 10 2 1 144 220 76 94
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 50 22 6 8 0 68 144 76 76
3. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
4. Almaz Cherepovets U21 52 20 8 3 10 53 167 114 75
5. Dynamo St.Petersburg U21 50 22 4 11 -2 59 158 99 71
6. HC MVD Balashikha U21 52 21 5 1 19 26 139 113 63
7. MHC Spartak Moscow U21 52 20 5 2 18 26 148 122 62
8. HK Riga U21 50 21 3 6 11 8 147 139 60
9. Krylya Sovetov MHC U21 52 15 6 5 15 9 146 137 59
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 54 23 2 3 21 4 141 137 57
11. Sakhalinskie Akuly U21 54 10 8 0 28 -3 137 140 52
12. Taifun Primorsky Krai U21 54 17 3 5 21 -1 150 151 51
13. Atlanty Mytishchi U21 50 17 1 6 19 -22 114 136 44
14. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
15. SKA-Varyagi U21 49 13 1 4 26 -66 94 160 34
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 52 9 2 5 29 -65 108 173 31
17. ORG Beijing U21 52 1 0 0 51 -311 66 377 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 26 10 2 1 144 220 76 94
2. Tolpar Ufa U21 54 34 3 5 4 103 213 110 85
3. Omskye Yastreby U21 54 31 4 5 5 66 188 122 83
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 50 22 6 8 0 68 144 76 76
5. Avto Yekaterinburg U21 53 18 9 4 9 60 164 104 76
6. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
7. Almaz Cherepovets U21 52 20 8 3 10 53 167 114 75
8. Irbis Kazan U21 51 27 4 3 10 51 141 90 73
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 54 21 5 9 5 34 177 143 71
10. Dynamo St.Petersburg U21 50 22 4 11 -2 59 158 99 71
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 53 10 10 8 7 26 165 139 68
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 53 21 5 5 12 24 150 126 67
13. HC MVD Balashikha U21 52 21 5 1 19 26 139 113 63
14. MHC Spartak Moscow U21 52 20 5 2 18 26 148 122 62
15. Sputnik Almetievsk U21 52 17 5 7 11 19 134 115 61
16. HK Riga U21 50 21 3 6 11 8 147 139 60
17. Sarmaty Orenburg U21 54 13 7 6 15 6 147 141 60
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 51 22 3 3 17 30 139 109 59
19. Krylya Sovetov MHC U21 52 15 6 5 15 9 146 137 59
20. Chaika Nizhny Novgorod U21 51 13 7 4 16 11 154 143 58
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 54 23 2 3 21 4 141 137 57
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 52 18 3 4 20 -33 146 179 52
23. Sakhalinskie Akuly U21 54 10 8 0 28 -3 137 140 52
24. Taifun Primorsky Krai U21 54 17 3 5 21 -1 150 151 51
25. Altay Barnaul U21 48 6 8 6 14 -30 137 167 50
26. Atlanty Mytishchi U21 50 17 1 6 19 -22 114 136 44
27. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
28. Ladia Tolyatti U21 54 9 4 3 31 -59 135 194 37
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 49 13 1 4 26 -66 94 160 34
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 52 9 2 5 29 -65 108 173 31
32. Kuznetskie Medvedi U21 54 7 3 4 33 -110 128 238 30
33. Snezhnye Barsy Astana U21 50 4 3 6 28 -69 123 192 26
34. Tyumen Legion U21 52 6 1 2 40 -129 76 205 18
35. ORG Beijing U21 52 1 0 0 51 -311 66 377 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 26 17 2 3 -1 58 112 54 45
2. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
3. Avto Yekaterinburg U21 27 11 3 1 8 21 70 49 35
4. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 27 8 5 4 1 25 79 54 40
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 27 14 2 3 3 30 92 62 39
8. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
9. Sarmaty Orenburg U21 28 7 4 4 5 5 75 70 34
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
13. Altay Barnaul U21 26 4 6 5 0 9 90 81 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 26 8 3 0 12 -4 81 85 28
16. Kuznetskie Medvedi U21 28 6 0 3 16 -51 79 130 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 28 4 1 2 18 -36 70 106 14
18. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 14 4 1 1 78 116 38 45
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
3. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
4. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
5. Dynamo St.Petersburg U21 26 14 1 4 2 42 94 52 36
6. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
7. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
8. HK Riga U21 24 9 2 4 3 6 74 68 30
9. Krylya Sovetov MHC U21 28 5 5 2 9 19 85 66 32
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 6 2 0 14 -11 58 69 20
11. Sakhalinskie Akuly U21 28 4 4 0 16 -8 65 73 24
12. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
13. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
14. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
15. SKA-Varyagi U21 26 7 1 3 11 -22 58 80 21
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 2 17 -35 58 93 16
17. ORG Beijing U21 26 0 0 0 26 -149 34 183 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 14 4 1 1 78 116 38 45
2. Tolpar Ufa U21 26 17 2 3 -1 58 112 54 45
3. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
6. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 27 8 5 4 1 25 79 54 40
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 27 14 2 3 3 30 92 62 39
9. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
10. Altay Barnaul U21 26 4 6 5 0 9 90 81 37
11. Dynamo St.Petersburg U21 26 14 1 4 2 42 94 52 36
12. Avto Yekaterinburg U21 27 11 3 1 8 21 70 49 35
13. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
14. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
15. Sarmaty Orenburg U21 28 7 4 4 5 5 75 70 34
16. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
17. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
18. Krylya Sovetov MHC U21 28 5 5 2 9 19 85 66 32
19. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
20. HK Riga U21 24 9 2 4 3 6 74 68 30
21. Ladia Tolyatti U21 26 8 3 0 12 -4 81 85 28
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
23. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
24. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
25. Sakhalinskie Akuly U21 28 4 4 0 16 -8 65 73 24
26. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
27. SKA-Varyagi U21 26 7 1 3 11 -22 58 80 21
28. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 6 2 0 14 -11 58 69 20
29. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 2 17 -35 58 93 16
31. Kuznetskie Medvedi U21 28 6 0 3 16 -51 79 130 15
32. Snezhnye Barsy Astana U21 28 4 1 2 18 -36 70 106 14
33. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 26 0 0 0 26 -149 34 183 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
2. Omskye Yastreby U21 26 15 2 2 3 40 106 66 40
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Irbis Kazan U21 27 12 2 1 9 21 73 52 33
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 7 2 7 1 1 78 77 29
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
8. Sputnik Almetievsk U21 28 7 2 5 7 -10 60 70 27
9. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 27 11 2 2 8 10 72 62 32
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 27 8 3 3 7 5 82 77 31
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 9 0 1 17 -35 69 104 19
13. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
16. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
18. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 12 6 1 0 66 104 38 49
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 22 10 3 3 0 26 64 38 35
3. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
4. Almaz Cherepovets U21 28 10 4 1 8 21 87 66 37
5. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
6. HC MVD Balashikha U21 26 12 2 1 8 10 73 63 33
7. MHC Spartak Moscow U21 26 8 3 1 10 9 73 64 29
8. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
9. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
11. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
12. Taifun Primorsky Krai U21 26 10 0 4 8 -9 66 75 24
13. Atlanty Mytishchi U21 24 8 1 3 8 -5 56 61 23
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 23 6 0 1 15 -44 36 80 13
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 12 6 1 0 66 104 38 49
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
5. Omskye Yastreby U21 26 15 2 2 3 40 106 66 40
6. Almaz Cherepovets U21 28 10 4 1 8 21 87 66 37
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
8. Krasnaya Armiya Moscow U21 22 10 3 3 0 26 64 38 35
9. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
10. Irbis Kazan U21 27 12 2 1 9 21 73 52 33
11. HC MVD Balashikha U21 26 12 2 1 8 10 73 63 33
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 27 11 2 2 8 10 72 62 32
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 27 8 3 3 7 5 82 77 31
14. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
15. MHC Spartak Moscow U21 26 8 3 1 10 9 73 64 29
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 7 2 7 1 1 78 77 29
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
18. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
20. Sputnik Almetievsk U21 28 7 2 5 7 -10 60 70 27
21. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
22. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
23. Taifun Primorsky Krai U21 26 10 0 4 8 -9 66 75 24
24. Atlanty Mytishchi U21 24 8 1 3 8 -5 56 61 23
25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 28 9 0 1 17 -35 69 104 19
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
28. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
29. SKA-Varyagi U21 23 6 0 1 15 -44 36 80 13
30. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
31. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
32. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10
33. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0