Amurskie Tigry Khabarovsk U21 VS Dynamo St.Petersburg U21


Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Dynamo St.Petersburg U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T1) VS Dynamo St.Petersburg U21 (T2)

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Dynamo St.Petersburg U21

Zaujímavé

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

  • Mužsvo Amurskie Tigry Khabarovsk U21 prehralo až 71% svojích zápasov. 12 prehier z 17 odohraných zápasov.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Dynamo St.Petersburg U21

  • 9 víťazstiev z celkového počtu 15 (60% výhier).
  • 11 z celkového počtu 15 zápasov tímu Dynamo St.Petersburg U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.
  • Dynamo St.Petersburg U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 8 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
29.01.2019 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
28.01.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
25.10.2018 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:4 2:1,0:1,0:2
24.10.2018 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
Rusko / MHL / 2017/2018
26.01.2018 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:9 0:2,2:5,1:2
25.01.2018 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 1:0,1:1,0:2
11.10.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:1 2:0,3:0,2:1
10.10.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 5:0 1:0,1:0,3:0

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

0 - 0 - 8

Dynamo St.Petersburg U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.19 12:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
17.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:0 1:0,4:0,1:0
16.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,1:0,4:1
13.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
12.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
07.10.19 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4 0:3,2:1,1:0
06.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
29.09.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
28.09.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
21.09.19 12:00 ORG Beijing U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 1:8 1:0,0:3,0:5
20.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:4 0:1,0:1,1:2
17.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
16.09.19 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
10.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:3 1:3,0:0,4:0
09.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 1:0,1:1,4:0
06.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:0 2:0,2:0,0:0
05.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1

Dynamo St.Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:5 2:2,0:1,0:2
18.10.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:2 0:0,0:2,4:0
16.10.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
09.10.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.10.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 1:0,0:1,0:2
30.09.19 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,2:0
29.09.19 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
20.09.19 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
19.09.19 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:2 3:1,1:1,0:0
16.09.19 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
15.09.19 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
10.09.19 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
09.09.19 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 4:1 1:0,3:1,0:0
06.09.19 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:1 3:0,1:0,1:1
05.09.19 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:0 0:0,2:0,2:0

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2019 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
26.10.2019 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
27.10.2019 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
30.10.2019 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
31.10.2019 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
10.11.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
17.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
05.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
06.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Dynamo St.Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2019 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
26.10.2019 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
27.10.2019 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
30.10.2019 08:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
31.10.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
10.11.2019 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 ORG Beijing U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 ORG Beijing U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
05.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
06.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 18 8 3 1 2 22 60 38 29
2. Avto Yekaterinburg U21 18 7 3 2 1 17 49 32 28
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 2 2 20 62 42 26
4. Tolpar Ufa U21 18 9 1 4 -1 17 57 40 26
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 4 4 2 2 15 56 41 26
6. Sputnik Almetievsk U21 18 7 2 2 3 8 46 38 24
7. Altay Barnaul U21 20 1 5 2 5 4 57 53 24
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 9 1 1 5 5 49 44 23
9. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 -2 57 59 20
10. Irbis Kazan U21 16 6 2 0 6 7 38 31 20
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 18 3 2 5 1 -1 45 46 19
12. Sarmaty Orenburg U21 18 -1 4 4 3 -5 52 57 18
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 3 2 2 5 2 43 41 16
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 18 3 1 3 7 -23 49 72 13
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 3 1 1 9 -5 33 38 11
17. Snezhnye Barsy Astana U21 20 1 1 4 9 -29 54 83 10
18. Tyumen Legion U21 18 1 1 1 13 -52 28 80 7

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 17 9 4 0 0 56 77 21 34
2. Loko Yaroslavl U21 17 9 2 1 2 38 73 35 27
3. HK Riga U21 20 9 2 1 5 8 59 51 27
4. Almaz Cherepovets U21 17 8 2 1 3 26 59 33 25
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 17 9 1 2 2 26 52 26 24
6. HC MVD Balashikha U21 17 7 2 1 4 16 48 32 23
7. MHC Spartak Moscow U21 15 7 2 1 2 5 41 36 23
8. Dynamo St.Petersburg U21 15 9 0 3 0 14 42 28 21
9. Taifun Primorsky Krai U21 17 9 0 0 8 1 56 55 18
10. Krylya Sovetov MHC U21 17 6 1 2 5 -4 45 49 18
11. Sakhalinskie Akuly U21 17 6 1 0 9 8 48 40 16
12. Kapitan Stupino U21 17 6 0 1 9 0 51 51 13
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 5 0 1 11 -9 45 54 11
14. Atlanty Mytishchi U21 17 4 0 2 9 -24 36 60 10
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 4 0 1 11 -23 33 56 9
16. SKA-Varyagi U21 15 2 1 1 9 -26 28 54 9
17. ORG Beijing U21 20 0 0 0 20 -112 26 138 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 17 9 4 0 0 56 77 21 34
2. Omskye Yastreby U21 18 8 3 1 2 22 60 38 29
3. Avto Yekaterinburg U21 18 7 3 2 1 17 49 32 28
4. Loko Yaroslavl U21 17 9 2 1 2 38 73 35 27
5. HK Riga U21 20 9 2 1 5 8 59 51 27
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 2 2 20 62 42 26
7. Tolpar Ufa U21 18 9 1 4 -1 17 57 40 26
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 4 4 2 2 15 56 41 26
9. Almaz Cherepovets U21 17 8 2 1 3 26 59 33 25
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 17 9 1 2 2 26 52 26 24
11. Sputnik Almetievsk U21 18 7 2 2 3 8 46 38 24
12. Altay Barnaul U21 20 1 5 2 5 4 57 53 24
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 9 1 1 5 5 49 44 23
14. HC MVD Balashikha U21 17 7 2 1 4 16 48 32 23
15. MHC Spartak Moscow U21 15 7 2 1 2 5 41 36 23
16. Dynamo St.Petersburg U21 15 9 0 3 0 14 42 28 21
17. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 -2 57 59 20
18. Irbis Kazan U21 16 6 2 0 6 7 38 31 20
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 18 3 2 5 1 -1 45 46 19
20. Taifun Primorsky Krai U21 17 9 0 0 8 1 56 55 18
21. Krylya Sovetov MHC U21 17 6 1 2 5 -4 45 49 18
22. Sarmaty Orenburg U21 18 -1 4 4 3 -5 52 57 18
23. Sakhalinskie Akuly U21 17 6 1 0 9 8 48 40 16
24. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 3 2 2 5 2 43 41 16
25. Kapitan Stupino U21 17 6 0 1 9 0 51 51 13
26. Kuznetskie Medvedi U21 18 3 1 3 7 -23 49 72 13
27. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 5 0 1 11 -9 45 54 11
28. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 3 1 1 9 -5 33 38 11
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Atlanty Mytishchi U21 17 4 0 2 9 -24 36 60 10
31. Snezhnye Barsy Astana U21 20 1 1 4 9 -29 54 83 10
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 4 0 1 11 -23 33 56 9
33. SKA-Varyagi U21 15 2 1 1 9 -26 28 54 9
34. Tyumen Legion U21 18 1 1 1 13 -52 28 80 7
35. ORG Beijing U21 20 0 0 0 20 -112 26 138 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 8 5 1 1 -1 13 27 14 15
2. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 7 1 0 1 22 39 17 18
4. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
6. Sputnik Almetievsk U21 8 5 1 1 -1 10 24 14 15
7. Altay Barnaul U21 8 1 3 1 -1 12 28 16 15
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 5 1 1 1 3 26 23 15
9. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
10. Irbis Kazan U21 6 4 1 0 0 8 15 7 12
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
12. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 1 1 0 5 -4 19 23 6
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 0 0 6 -3 17 20 4
17. Snezhnye Barsy Astana U21 8 1 0 1 5 -14 21 35 3
18. Tyumen Legion U21 8 0 1 0 6 -16 18 34 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 7 5 1 0 0 19 27 8 14
2. Loko Yaroslavl U21 7 4 0 1 1 13 28 15 9
3. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
4. Almaz Cherepovets U21 7 5 0 0 2 17 29 12 10
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 11 5 1 2 0 21 36 15 16
6. HC MVD Balashikha U21 11 6 1 0 3 14 37 23 16
7. MHC Spartak Moscow U21 11 6 1 1 1 3 27 24 17
8. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
9. Taifun Primorsky Krai U21 5 2 0 0 3 -1 15 16 4
10. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
11. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
14. Atlanty Mytishchi U21 13 4 0 1 7 -14 31 45 9
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
16. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
17. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 7 1 0 1 22 39 17 18
2. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
4. MHC Spartak Moscow U21 11 6 1 1 1 3 27 24 17
5. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 11 5 1 2 0 21 36 15 16
7. HC MVD Balashikha U21 11 6 1 0 3 14 37 23 16
8. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
9. Omskye Yastreby U21 8 5 1 1 -1 13 27 14 15
10. Sputnik Almetievsk U21 8 5 1 1 -1 10 24 14 15
11. Altay Barnaul U21 8 1 3 1 -1 12 28 16 15
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 5 1 1 1 3 26 23 15
13. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
14. SKA-1946 Saint Petersburg U21 7 5 1 0 0 19 27 8 14
15. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
16. Irbis Kazan U21 6 4 1 0 0 8 15 7 12
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
18. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
19. Almaz Cherepovets U21 7 5 0 0 2 17 29 12 10
20. Loko Yaroslavl U21 7 4 0 1 1 13 28 15 9
21. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
22. Atlanty Mytishchi U21 13 4 0 1 7 -14 31 45 9
23. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
24. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
25. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 1 1 0 5 -4 19 23 6
26. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
27. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
28. Taifun Primorsky Krai U21 5 2 0 0 3 -1 15 16 4
29. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 0 0 6 -3 17 20 4
30. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
31. Tyumen Legion U21 8 0 1 0 6 -16 18 34 4
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
33. Snezhnye Barsy Astana U21 8 1 0 1 5 -14 21 35 3
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
2. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 9 21 12 11
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
4. Tolpar Ufa U21 6 4 0 1 0 7 18 11 9
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 0 2 1 2 -3 17 20 9
6. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
7. Altay Barnaul U21 12 0 2 1 6 -8 29 37 9
8. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
9. Ladia Tolyatti U21 8 2 0 0 6 -12 19 31 4
10. Irbis Kazan U21 10 2 1 0 6 -1 23 24 8
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 -2 2 3 2 -13 21 34 7
12. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 1 4 -7 22 29 5
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 2 1 2 0 6 24 18 10
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 10 1 1 1 5 -17 21 38 7
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
17. Snezhnye Barsy Astana U21 12 0 1 3 4 -15 33 48 7
18. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
3. HK Riga U21 8 6 0 0 2 8 25 17 12
4. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
6. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
7. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
8. Dynamo St.Petersburg U21 7 4 0 1 1 3 17 14 9
9. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
10. Krylya Sovetov MHC U21 13 3 1 2 4 -8 34 42 12
11. Sakhalinskie Akuly U21 13 4 1 0 7 8 41 33 12
12. Kapitan Stupino U21 9 2 0 0 7 -11 17 28 4
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 3 0 1 5 -9 22 31 7
14. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 11 3 0 0 8 -15 21 36 6
16. SKA-Varyagi U21 5 1 0 0 4 -10 8 18 2
17. ORG Beijing U21 7 0 0 0 7 -51 6 57 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
3. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
4. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
5. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
6. HK Riga U21 8 6 0 0 2 8 25 17 12
7. Sakhalinskie Akuly U21 13 4 1 0 7 8 41 33 12
8. Krylya Sovetov MHC U21 13 3 1 2 4 -8 34 42 12
9. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 9 21 12 11
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 2 1 2 0 6 24 18 10
11. Tolpar Ufa U21 6 4 0 1 0 7 18 11 9
12. Dynamo St.Petersburg U21 7 4 0 1 1 3 17 14 9
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 0 2 1 2 -3 17 20 9
14. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
15. Altay Barnaul U21 12 0 2 1 6 -8 29 37 9
16. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
17. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
18. Irbis Kazan U21 10 2 1 0 6 -1 23 24 8
19. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
20. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
22. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 3 0 1 5 -9 22 31 7
23. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 -2 2 3 2 -13 21 34 7
24. Kuznetskie Medvedi U21 10 1 1 1 5 -17 21 38 7
25. Snezhnye Barsy Astana U21 12 0 1 3 4 -15 33 48 7
26. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 11 3 0 0 8 -15 21 36 6
28. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 1 4 -7 22 29 5
29. Kapitan Stupino U21 9 2 0 0 7 -11 17 28 4
30. Ladia Tolyatti U21 8 2 0 0 6 -12 19 31 4
31. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3
32. SKA-Varyagi U21 5 1 0 0 4 -10 8 18 2
33. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 7 0 0 0 7 -51 6 57 0