Almaz Cherepovets U21 VS Atlanty Mytishchi U21


Almaz Cherepovets U21

Atlanty Mytishchi U21

Almaz Cherepovets U21 (T1) VS Atlanty Mytishchi U21 (T2)

Almaz Cherepovets U21

Atlanty Mytishchi U21

Zaujímavé

Almaz Cherepovets U21

  • Počet remíz tímu Almaz Cherepovets U21 je až 1 z celkového počtu 3 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 2 zápasov tímu Almaz Cherepovets U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.
  • Almaz Cherepovets U21 už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Almaz Cherepovets U21 už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Almaz Cherepovets U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Atlanty Mytishchi U21

  • 3 víťazstiev z celkového počtu 5 (60% výhier).
  • 3 z celkového počtu 5 zápasov tímu Atlanty Mytishchi U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.
  • Atlanty Mytishchi U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 100%.
  • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
24.12.2018 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:6 1:3,2:2,0:1
23.12.2018 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 over 0:6 0:1,0:2,0:3
24.09.2018 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 7:5 2:2,3:3,2:0
23.09.2018 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:3 2:1,1:0,2:2
Rusko / MHL / 2017/2018
08.02.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:4 0:0,2:1,0:3
07.02.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
06.11.2017 11:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
05.11.2017 12:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 9:5 2:2,4:0,3:3

Almaz Cherepovets U21

8 - 0 - 0

Atlanty Mytishchi U21

Almaz Cherepovets U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.09.19 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
04.09.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,-:-
03.09.19 18:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1

Atlanty Mytishchi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.09.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:5 0:1,0:3,0:1
10.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:3 1:3,0:0,4:0
09.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 1:0,1:1,4:0
06.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0

Almaz Cherepovets U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.09.2019 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
18.09.2019 18:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
20.09.2019 18:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
25.09.2019 17:30 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
26.09.2019 12:00 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
29.09.2019 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
06.10.2019 12:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
11.10.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
07.11.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
08.11.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 ORG Beijing U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 ORG Beijing U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
14.12.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
17.01.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
29.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
03.03.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
04.03.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Atlanty Mytishchi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.09.2019 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
19.09.2019 18:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
20.09.2019 18:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
25.09.2019 18:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
26.09.2019 18:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
29.09.2019 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
06.10.2019 12:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
05.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
06.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
09.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
10.11.2019 17:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 ORG Beijing U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 ORG Beijing U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
03.03.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
04.03.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 5 0 0 1 11 21 10 10
2. Avto Yekaterinburg U21 5 2 1 1 -1 9 13 4 9
3. Irbis Kazan U21 4 4 0 0 0 7 11 4 8
4. Ladia Tolyatti U21 6 2 1 0 2 2 22 20 8
5. Sarmaty Orenburg U21 5 -1 2 1 0 0 19 19 7
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 3 0 0 2 6 19 13 6
7. Omskye Yastreby U21 3 3 0 0 0 4 10 6 6
8. Tolpar Ufa U21 4 2 0 2 -2 4 14 10 6
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 6 2 0 0 4 3 15 12 4
10. Sputnik Almetievsk U21 5 0 1 0 3 -3 13 16 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 5 1 0 2 0 -5 16 21 4
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -2 2 0 2 -3 8 11 4
13. Altay Barnaul U21 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 5 -1 1 1 2 -7 14 21 3
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 -1 1 1 1 -7 6 13 3
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
18. Tyumen Legion U21 3 0 0 0 3 -14 3 17 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 6 4 0 0 2 15 29 14 8
2. Dynamo St.Petersburg U21 5 4 0 0 1 11 17 6 8
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 5 2 1 0 1 11 16 5 8
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 0 3 11 23 12 6
5. Atlanty Mytishchi U21 5 3 0 0 2 3 15 12 6
6. HK Riga U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 3 1 1 0 0 15 17 2 6
8. Loko Yaroslavl U21 3 2 0 1 -1 6 12 6 5
9. SKA-Varyagi U21 5 2 0 1 1 -6 12 18 5
10. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
11. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -4 17 21 4
12. Sakhalinskie Akuly U21 6 0 1 0 4 -8 10 18 4
13. Almaz Cherepovets U21 3 0 1 0 1 1 8 7 4
14. Krylya Sovetov MHC U21 4 1 0 1 1 -8 4 12 3
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -10 6 16 2
16. HC MVD Balashikha U21 3 0 0 0 3 -5 2 7 0
17. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 5 0 0 1 11 21 10 10
2. Avto Yekaterinburg U21 5 2 1 1 -1 9 13 4 9
3. Kapitan Stupino U21 6 4 0 0 2 15 29 14 8
4. Dynamo St.Petersburg U21 5 4 0 0 1 11 17 6 8
5. Irbis Kazan U21 4 4 0 0 0 7 11 4 8
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 5 2 1 0 1 11 16 5 8
7. Ladia Tolyatti U21 6 2 1 0 2 2 22 20 8
8. Sarmaty Orenburg U21 5 -1 2 1 0 0 19 19 7
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 0 3 11 23 12 6
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 3 0 0 2 6 19 13 6
11. Omskye Yastreby U21 3 3 0 0 0 4 10 6 6
12. Atlanty Mytishchi U21 5 3 0 0 2 3 15 12 6
13. HK Riga U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
14. SKA-1946 Saint Petersburg U21 3 1 1 0 0 15 17 2 6
15. Tolpar Ufa U21 4 2 0 2 -2 4 14 10 6
16. Loko Yaroslavl U21 3 2 0 1 -1 6 12 6 5
17. SKA-Varyagi U21 5 2 0 1 1 -6 12 18 5
18. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
19. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 6 2 0 0 4 3 15 12 4
20. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -4 17 21 4
21. Sakhalinskie Akuly U21 6 0 1 0 4 -8 10 18 4
22. Almaz Cherepovets U21 3 0 1 0 1 1 8 7 4
23. Sputnik Almetievsk U21 5 0 1 0 3 -3 13 16 4
24. Kuznetskie Medvedi U21 5 1 0 2 0 -5 16 21 4
25. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -2 2 0 2 -3 8 11 4
26. Altay Barnaul U21 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
27. Krylya Sovetov MHC U21 4 1 0 1 1 -8 4 12 3
28. Snezhnye Barsy Astana U21 5 -1 1 1 2 -7 14 21 3
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 -1 1 1 1 -7 6 13 3
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -10 6 16 2
32. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
33. HC MVD Balashikha U21 3 0 0 0 3 -5 2 7 0
34. Tyumen Legion U21 3 0 0 0 3 -14 3 17 0
35. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 5 0 0 1 11 21 10 10
2. Avto Yekaterinburg U21 4 1 1 1 -1 6 10 4 7
3. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 3 5 2 4
4. Ladia Tolyatti U21 4 2 1 0 0 8 19 11 8
5. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 1 0 -1 13 14 5
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Omskye Yastreby U21 1 1 0 0 0 2 4 2 2
8. Tolpar Ufa U21 4 2 0 2 -2 4 14 10 6
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 2 0 0 2 6 13 7 4
10. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kuznetskie Medvedi U21 5 1 0 2 0 -5 16 21 4
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Altay Barnaul U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
18. Tyumen Legion U21 1 0 0 0 1 -6 2 8 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 15 25 10 6
2. Dynamo St.Petersburg U21 5 4 0 0 1 11 17 6 8
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 1 1 0 1 10 13 3 6
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
5. Atlanty Mytishchi U21 5 3 0 0 2 3 15 12 6
6. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Loko Yaroslavl U21 2 1 0 1 -1 2 7 5 3
9. SKA-Varyagi U21 5 2 0 1 1 -6 12 18 5
10. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
11. Taifun Primorsky Krai U21 2 1 0 0 1 0 7 7 2
12. Sakhalinskie Akuly U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
13. Almaz Cherepovets U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. HC MVD Balashikha U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
17. ORG Beijing U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6 5 0 0 1 11 21 10 10
2. Dynamo St.Petersburg U21 5 4 0 0 1 11 17 6 8
3. Ladia Tolyatti U21 4 2 1 0 0 8 19 11 8
4. Avto Yekaterinburg U21 4 1 1 1 -1 6 10 4 7
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 1 1 0 1 10 13 3 6
6. Kapitan Stupino U21 4 3 0 0 1 15 25 10 6
7. Tolpar Ufa U21 4 2 0 2 -2 4 14 10 6
8. Atlanty Mytishchi U21 5 3 0 0 2 3 15 12 6
9. MHC Spartak Moscow U21 4 2 0 1 0 -6 6 12 5
10. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 1 0 -1 13 14 5
11. SKA-Varyagi U21 5 2 0 1 1 -6 12 18 5
12. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 3 5 2 4
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
14. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 2 0 0 2 6 13 7 4
15. Kuznetskie Medvedi U21 5 1 0 2 0 -5 16 21 4
16. Loko Yaroslavl U21 2 1 0 1 -1 2 7 5 3
17. Omskye Yastreby U21 1 1 0 0 0 2 4 2 2
18. Sakhalinskie Akuly U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 2 1 0 0 1 0 7 7 2
20. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. HK Riga U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Sputnik Almetievsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. SKA-1946 Saint Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Reaktor Nizhnekamsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. ORG Beijing U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Altay Barnaul U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Almaz Cherepovets U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. HC MVD Balashikha U21 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
33. Snezhnye Barsy Astana U21 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
34. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
35. Tyumen Legion U21 1 0 0 0 1 -6 2 8 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Avto Yekaterinburg U21 1 1 0 0 0 3 3 0 2
3. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 4 6 2 4
4. Ladia Tolyatti U21 2 0 0 0 2 -6 3 9 0
5. Sarmaty Orenburg U21 1 -1 1 0 0 1 6 5 2
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 3 0 0 2 6 19 13 6
7. Omskye Yastreby U21 2 2 0 0 0 2 6 4 4
8. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 2 0 0 0 2 -3 2 5 0
10. Sputnik Almetievsk U21 5 0 1 0 3 -3 13 16 4
11. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -2 2 0 2 -3 8 11 4
13. Altay Barnaul U21 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Snezhnye Barsy Astana U21 4 -1 1 1 1 -4 14 18 3
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 -1 1 1 1 -7 6 13 3
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Tyumen Legion U21 2 0 0 0 2 -8 1 9 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
2. Dynamo St.Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 1 1 0 0 0 1 3 2 2
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 7 7 2
5. Atlanty Mytishchi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HK Riga U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 3 1 1 0 0 15 17 2 6
8. Loko Yaroslavl U21 1 1 0 0 0 4 5 1 2
9. SKA-Varyagi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
12. Sakhalinskie Akuly U21 4 -1 1 0 3 -8 6 14 2
13. Almaz Cherepovets U21 3 0 1 0 1 1 8 7 4
14. Krylya Sovetov MHC U21 4 1 0 1 1 -8 4 12 3
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -10 6 16 2
16. HC MVD Balashikha U21 2 0 0 0 2 -4 0 4 0
17. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 3 1 1 0 0 15 17 2 6
2. HK Riga U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 5 3 0 0 2 6 19 13 6
4. Irbis Kazan U21 2 2 0 0 0 4 6 2 4
5. Omskye Yastreby U21 2 2 0 0 0 2 6 4 4
6. Almaz Cherepovets U21 3 0 1 0 1 1 8 7 4
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 -2 2 0 2 -3 8 11 4
8. Sputnik Almetievsk U21 5 0 1 0 3 -3 13 16 4
9. Krylya Sovetov MHC U21 4 1 0 1 1 -8 4 12 3
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 -1 1 1 1 -7 6 13 3
11. Altay Barnaul U21 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
12. Snezhnye Barsy Astana U21 4 -1 1 1 1 -4 14 18 3
13. Avto Yekaterinburg U21 1 1 0 0 0 3 3 0 2
14. Loko Yaroslavl U21 1 1 0 0 0 4 5 1 2
15. Krasnaya Armiya Moscow U21 1 1 0 0 0 1 3 2 2
16. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
17. Sarmaty Orenburg U21 1 -1 1 0 0 1 6 5 2
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 7 7 2
19. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
20. Sakhalinskie Akuly U21 4 -1 1 0 3 -8 6 14 2
21. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -10 6 16 2
22. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Atlanty Mytishchi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. SKA-Varyagi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Chaika Nizhny Novgorod U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Dynamo St.Petersburg U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Tolpar Ufa U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. HC MVD Balashikha U21 2 0 0 0 2 -4 0 4 0
32. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 2 0 0 0 2 -3 2 5 0
33. Ladia Tolyatti U21 2 0 0 0 2 -6 3 9 0
34. Tyumen Legion U21 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
35. ORG Beijing U21 4 0 0 0 4 -26 5 31 0