Atlanty Mytishchi U21 VS Almaz Cherepovets U21


Atlanty Mytishchi U21

Almaz Cherepovets U21

Atlanty Mytishchi U21 (T1) VS Almaz Cherepovets U21 (T2)

Atlanty Mytishchi U21

Almaz Cherepovets U21

Zaujímavé

Atlanty Mytishchi U21

  • Z celkového počtu 46 prehralo mužstvo Atlanty Mytishchi U21 až 52% svojích zápasov. 24 prehraných zápasov.
  • Až 30 zápasov tímu Atlanty Mytishchi U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 46 zápasov, to je až 65%.
  • Atlanty Mytishchi U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Almaz Cherepovets U21

  • 30 z celkového počtu 48 zápasov tímu Almaz Cherepovets U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.
  • Almaz Cherepovets U21 ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 83% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 12 zápasov.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
08.01.2020 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.01.2020 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3ppsn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
30.09.2019 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.09.2019 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 8:3 3:0,1:1,4:2
Rusko / MHL / 2018/2019
24.12.2018 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:6 1:3,2:2,0:1
23.12.2018 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 over 0:6 0:1,0:2,0:3
24.09.2018 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 7:5 2:2,3:3,2:0
23.09.2018 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:3 2:1,1:0,2:2
Rusko / MHL / 2017/2018
08.02.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:4 0:0,2:1,0:3
07.02.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
06.11.2017 11:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
05.11.2017 12:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 9:5 2:2,4:0,3:3

Atlanty Mytishchi U21

1 - 1 - 10

Almaz Cherepovets U21

Atlanty Mytishchi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.01.20 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,3:1
15.01.20 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:0 2:0,1:0,0:0
08.01.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.01.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
29.12.19 11:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3 0:0,1:1,1:2
28.12.19 11:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 0:2,1:1,0:2
24.12.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 4:1 2:0,1:0,1:1
23.12.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:0 2:0,3:0,1:0
20.12.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
19.12.19 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
16.12.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
15.12.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:6 0:2,3:2,1:2
09.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
08.12.19 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
04.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:3 0:2,0:1,1:0
03.12.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 1:2 0:2,0:0,1:0
29.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
28.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3 1:2,0:1,1:0
26.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
25.11.19 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 3:0,1:2,1:0
16.11.19 12:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:2
15.11.19 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
10.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.11.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:1 1:0,2:0,0:1
06.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
05.11.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 over 2:5 0:1,1:1,1:3
28.10.19 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:1 3:0,1:1,1:0
27.10.19 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
21.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
20.10.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:5 2:2,0:1,0:2
17.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 1:4 0:2,0:2,1:0
16.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
07.10.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:6 0:1,0:4,2:1
06.10.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
30.09.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.09.19 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 8:3 3:0,1:1,4:2
26.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:2,0:0,1:3
25.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:1,1:4,0:0
20.09.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
19.09.19 12:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:2 1:0,0:0,3:2
16.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
15.09.19 12:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:5 0:1,0:3,0:1
10.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:3 1:3,0:0,4:0
09.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 1:0,1:1,4:0
06.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0

Almaz Cherepovets U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
15.01.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 2:0,0:1,1:0
08.01.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.01.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
05.01.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
04.01.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
29.12.19 10:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1
28.12.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 1:1,2:0,1:1
26.12.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 1:10 0:5,0:3,1:2
24.12.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:3pp 2:0,0:3,1:0,1:0
15.12.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
14.12.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
09.12.19 17:00 ORG Beijing U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
08.12.19 11:00 ORG Beijing U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:16 0:6,3:6,1:4
05.12.19 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
04.12.19 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:2,0:1,0:0
30.11.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:2 3:2,0:0,1:0
29.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4sn 0:2,0:0,3:1,0:0,0:2
25.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
20.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
18.11.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3 2:1,0:1,0:1
16.11.19 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
15.11.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 7:1 3:0,3:1,1:0
08.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,2:0
07.11.19 16:30 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
31.10.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
30.10.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:5 3:0,0:3,1:2
27.10.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:9 0:1,1:5,0:3
26.10.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
21.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 ORG Beijing U21 over 9:0 2:0,2:0,5:0
20.10.19 13:00 Almaz Cherepovets U21 ORG Beijing U21 over 10:0 5:0,3:0,2:0
17.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 under 4:0 0:0,2:0,2:0
11.10.19 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
10.10.19 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
07.10.19 18:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
06.10.19 12:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:6 1:0,1:3,1:3
30.09.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.09.19 13:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 over 8:3 3:0,1:1,4:2
26.09.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:2 0:1,2:1,2:0
25.09.19 17:30 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
20.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
18.09.19 18:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3sn 0:0,0:1,3:2,0:0,2:1
16.09.19 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
15.09.19 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
04.09.19 12:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,-:-
03.09.19 18:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1

Atlanty Mytishchi U21


Almaz Cherepovets U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 50 31 3 4 5 97 197 100 78
2. Omskye Yastreby U21 48 26 4 5 4 55 165 110 73
3. Avto Yekaterinburg U21 50 20 7 4 8 60 154 94 72
4. Irbis Kazan U21 46 25 4 1 11 53 127 74 67
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 50 17 5 9 5 14 152 138 63
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 48 7 10 8 5 15 142 127 62
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 48 18 5 4 12 19 133 114 60
8. Sputnik Almetievsk U21 48 17 4 6 11 20 125 105 56
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 15 5 4 13 14 136 122 54
10. Sarmaty Orenburg U21 48 11 7 4 15 5 130 125 54
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 46 21 2 3 15 32 128 96 53
12. Altay Barnaul U21 44 6 8 6 10 -14 132 146 50
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 48 17 3 3 19 -27 135 162 49
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 50 10 2 3 30 -63 122 185 31
16. Kuznetskie Medvedi U21 50 6 3 3 32 -101 118 219 27
17. Snezhnye Barsy Astana U21 44 5 2 6 23 -55 111 166 24
18. Tyumen Legion U21 48 4 1 2 38 -124 64 188 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 46 25 9 1 1 124 190 66 87
2. Loko Yaroslavl U21 46 26 4 3 6 93 174 81 71
3. Almaz Cherepovets U21 48 20 7 3 8 53 157 104 71
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 46 20 5 8 0 61 130 69 68
5. Dynamo St.Petersburg U21 46 22 3 10 -2 58 147 89 66
6. MHC Spartak Moscow U21 48 18 5 2 16 24 139 115 58
7. HC MVD Balashikha U21 48 22 3 1 18 24 126 102 57
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 50 23 2 2 19 14 138 124 56
9. HK Riga U21 46 18 3 5 12 2 134 132 53
10. Krylya Sovetov MHC U21 48 14 5 4 16 7 137 130 52
11. Taifun Primorsky Krai U21 49 17 3 3 20 5 140 135 49
12. Sakhalinskie Akuly U21 50 9 7 0 27 -8 121 129 46
13. Kapitan Stupino U21 50 10 3 7 20 -22 140 162 39
14. Atlanty Mytishchi U21 46 14 1 6 18 -37 93 130 38
15. SKA-Varyagi U21 44 11 1 3 25 -62 85 147 29
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 47 9 1 4 28 -60 93 153 26
17. ORG Beijing U21 48 1 0 0 47 -276 61 337 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 46 25 9 1 1 124 190 66 87
2. Tolpar Ufa U21 50 31 3 4 5 97 197 100 78
3. Omskye Yastreby U21 48 26 4 5 4 55 165 110 73
4. Avto Yekaterinburg U21 50 20 7 4 8 60 154 94 72
5. Loko Yaroslavl U21 46 26 4 3 6 93 174 81 71
6. Almaz Cherepovets U21 48 20 7 3 8 53 157 104 71
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 46 20 5 8 0 61 130 69 68
8. Irbis Kazan U21 46 25 4 1 11 53 127 74 67
9. Dynamo St.Petersburg U21 46 22 3 10 -2 58 147 89 66
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 50 17 5 9 5 14 152 138 63
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 48 7 10 8 5 15 142 127 62
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 48 18 5 4 12 19 133 114 60
13. MHC Spartak Moscow U21 48 18 5 2 16 24 139 115 58
14. HC MVD Balashikha U21 48 22 3 1 18 24 126 102 57
15. Russkie Vityazi Podolsk U21 50 23 2 2 19 14 138 124 56
16. Sputnik Almetievsk U21 48 17 4 6 11 20 125 105 56
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 15 5 4 13 14 136 122 54
18. Sarmaty Orenburg U21 48 11 7 4 15 5 130 125 54
19. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 46 21 2 3 15 32 128 96 53
20. HK Riga U21 46 18 3 5 12 2 134 132 53
21. Krylya Sovetov MHC U21 48 14 5 4 16 7 137 130 52
22. Altay Barnaul U21 44 6 8 6 10 -14 132 146 50
23. Taifun Primorsky Krai U21 49 17 3 3 20 5 140 135 49
24. Reaktor Nizhnekamsk U21 48 17 3 3 19 -27 135 162 49
25. Sakhalinskie Akuly U21 50 9 7 0 27 -8 121 129 46
26. Kapitan Stupino U21 50 10 3 7 20 -22 140 162 39
27. Atlanty Mytishchi U21 46 14 1 6 18 -37 93 130 38
28. Ladia Tolyatti U21 50 10 2 3 30 -63 122 185 31
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 44 11 1 3 25 -62 85 147 29
31. Kuznetskie Medvedi U21 50 6 3 3 32 -101 118 219 27
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 47 9 1 4 28 -60 93 153 26
33. Snezhnye Barsy Astana U21 44 5 2 6 23 -55 111 166 24
34. Tyumen Legion U21 48 4 1 2 38 -124 64 188 14
35. ORG Beijing U21 48 1 0 0 47 -276 61 337 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 24 15 2 3 -1 52 104 52 41
2. Omskye Yastreby U21 26 15 2 3 1 28 79 51 41
3. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
4. Irbis Kazan U21 22 15 2 0 3 32 62 30 38
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 12 3 2 4 24 88 64 38
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 7 5 4 -1 25 70 45 38
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 12 2 2 4 27 80 53 34
8. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 22 6 3 1 8 6 64 58 25
10. Sarmaty Orenburg U21 24 5 4 3 5 2 61 59 29
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 22 11 0 1 9 18 62 44 23
12. Altay Barnaul U21 24 4 6 5 -2 16 87 71 37
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 22 9 1 0 11 -8 68 76 22
16. Kuznetskie Medvedi U21 24 5 0 2 15 -42 69 111 12
17. Snezhnye Barsy Astana U21 24 4 1 2 14 -24 63 87 14
18. Tyumen Legion U21 24 2 1 0 20 -47 41 88 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 22 12 4 1 0 58 90 32 41
2. Loko Yaroslavl U21 22 10 2 2 4 39 78 39 30
3. Almaz Cherepovets U21 22 10 3 2 2 28 74 46 34
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
5. Dynamo St.Petersburg U21 22 14 0 3 2 41 83 42 31
6. MHC Spartak Moscow U21 24 12 2 1 6 21 73 52 33
7. HC MVD Balashikha U21 24 10 2 0 10 18 63 45 28
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 6 2 0 12 -5 57 62 20
9. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
10. Krylya Sovetov MHC U21 26 6 4 1 10 19 81 62 29
11. Taifun Primorsky Krai U21 25 7 3 0 12 11 79 68 26
12. Sakhalinskie Akuly U21 24 3 3 0 15 -13 49 62 18
13. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
14. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
15. SKA-Varyagi U21 24 6 1 3 10 -20 54 74 19
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 26 5 1 1 17 -31 52 83 15
17. ORG Beijing U21 24 0 0 0 24 -136 32 168 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 22 12 4 1 0 58 90 32 41
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
3. Omskye Yastreby U21 26 15 2 3 1 28 79 51 41
4. Tolpar Ufa U21 24 15 2 3 -1 52 104 52 41
5. Irbis Kazan U21 22 15 2 0 3 32 62 30 38
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 7 5 4 -1 25 70 45 38
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 26 12 3 2 4 24 88 64 38
8. Altay Barnaul U21 24 4 6 5 -2 16 87 71 37
9. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
10. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
11. Almaz Cherepovets U21 22 10 3 2 2 28 74 46 34
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 12 2 2 4 27 80 53 34
13. MHC Spartak Moscow U21 24 12 2 1 6 21 73 52 33
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
15. Dynamo St.Petersburg U21 22 14 0 3 2 41 83 42 31
16. Loko Yaroslavl U21 22 10 2 2 4 39 78 39 30
17. Sarmaty Orenburg U21 24 5 4 3 5 2 61 59 29
18. Krylya Sovetov MHC U21 26 6 4 1 10 19 81 62 29
19. HC MVD Balashikha U21 24 10 2 0 10 18 63 45 28
20. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
21. Taifun Primorsky Krai U21 25 7 3 0 12 11 79 68 26
22. Chaika Nizhny Novgorod U21 22 6 3 1 8 6 64 58 25
23. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 22 11 0 1 9 18 62 44 23
24. Ladia Tolyatti U21 22 9 1 0 11 -8 68 76 22
25. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
26. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 6 2 0 12 -5 57 62 20
27. SKA-Varyagi U21 24 6 1 3 10 -20 54 74 19
28. Sakhalinskie Akuly U21 24 3 3 0 15 -13 49 62 18
29. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 26 5 1 1 17 -31 52 83 15
31. Snezhnye Barsy Astana U21 24 4 1 2 14 -24 63 87 14
32. Kuznetskie Medvedi U21 24 5 0 2 15 -42 69 111 12
33. Tyumen Legion U21 24 2 1 0 20 -47 41 88 8
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 24 0 0 0 24 -136 32 168 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 26 16 1 1 6 45 93 48 37
2. Omskye Yastreby U21 22 11 2 2 3 27 86 59 32
3. Avto Yekaterinburg U21 24 9 4 3 1 37 86 49 37
4. Irbis Kazan U21 24 10 2 1 8 21 65 44 29
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 5 2 7 1 -10 64 74 25
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 0 5 4 6 -10 72 82 24
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 6 3 2 8 -8 53 61 26
8. Sputnik Almetievsk U21 24 7 1 4 7 -9 51 60 22
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 9 2 3 5 8 72 64 29
10. Sarmaty Orenburg U21 24 6 3 1 10 3 69 66 25
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 10 2 2 6 14 66 52 30
12. Altay Barnaul U21 20 2 2 1 12 -30 45 75 13
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 8 0 0 16 -29 58 87 16
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
16. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 20 1 1 4 9 -31 48 79 10
18. Tyumen Legion U21 24 2 0 2 18 -77 23 100 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 13 5 0 1 66 100 34 46
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Almaz Cherepovets U21 26 10 4 1 6 25 83 58 37
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 8 2 3 0 19 50 31 27
5. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
6. MHC Spartak Moscow U21 24 6 3 1 10 3 66 63 25
7. HC MVD Balashikha U21 24 12 1 1 8 6 63 57 29
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 28 17 0 2 7 19 81 62 36
9. HK Riga U21 24 11 1 1 9 0 68 68 27
10. Krylya Sovetov MHC U21 22 8 1 3 6 -12 56 68 23
11. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
12. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
13. Kapitan Stupino U21 30 5 2 4 13 -26 76 102 22
14. Atlanty Mytishchi U21 20 5 1 3 7 -20 35 55 17
15. SKA-Varyagi U21 20 5 0 0 15 -42 31 73 10
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 21 4 0 3 11 -29 41 70 11
17. ORG Beijing U21 24 1 0 0 23 -140 29 169 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 13 5 0 1 66 100 34 46
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Tolpar Ufa U21 26 16 1 1 6 45 93 48 37
4. Avto Yekaterinburg U21 24 9 4 3 1 37 86 49 37
5. Almaz Cherepovets U21 26 10 4 1 6 25 83 58 37
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 28 17 0 2 7 19 81 62 36
7. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
8. Omskye Yastreby U21 22 11 2 2 3 27 86 59 32
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 10 2 2 6 14 66 52 30
10. Irbis Kazan U21 24 10 2 1 8 21 65 44 29
11. HC MVD Balashikha U21 24 12 1 1 8 6 63 57 29
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 9 2 3 5 8 72 64 29
13. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 8 2 3 0 19 50 31 27
15. HK Riga U21 24 11 1 1 9 0 68 68 27
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 6 3 2 8 -8 53 61 26
17. MHC Spartak Moscow U21 24 6 3 1 10 3 66 63 25
18. Sarmaty Orenburg U21 24 6 3 1 10 3 69 66 25
19. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 5 2 7 1 -10 64 74 25
20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 0 5 4 6 -10 72 82 24
21. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
22. Krylya Sovetov MHC U21 22 8 1 3 6 -12 56 68 23
23. Sputnik Almetievsk U21 24 7 1 4 7 -9 51 60 22
24. Kapitan Stupino U21 30 5 2 4 13 -26 76 102 22
25. Atlanty Mytishchi U21 20 5 1 3 7 -20 35 55 17
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 8 0 0 16 -29 58 87 16
27. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
28. Altay Barnaul U21 20 2 2 1 12 -30 45 75 13
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 21 4 0 3 11 -29 41 70 11
30. SKA-Varyagi U21 20 5 0 0 15 -42 31 73 10
31. Snezhnye Barsy Astana U21 20 1 1 4 9 -31 48 79 10
32. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
33. Tyumen Legion U21 24 2 0 2 18 -77 23 100 6
34. ORG Beijing U21 24 1 0 0 23 -140 29 169 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0