HokejLive.netRuskoKHL › Výsledky

KHL - Rusko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
16.01.2020 17:30 CSKA Moskva - Sochi 6:1 1:0,0:0,5:1
17:30 Petrohrad - Jokerit Helsinki 4:1 0:0,3:0,1:1
17:30 Vitiaz Chekhov - Dynamo Minsk 5:1 2:0,2:0,1:1
17:00 Nižněkamsk - Čeljabinsk 3:4 1:0,2:0,0:3
17:00 Čerepovec - Spartak Moskva 1:2 0:0,0:1,1:0
17:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Moskva 6:4 2:1,2:2,2:1
15:00 Jekatěrinburg - Ufa 4:2 0:0,2:0,2:2
14:30 Barys Astana - Magnitogorsk 4:3 0:0,2:1,2:2
12:30 Red Star Kunlun - Kazaň 3:1 0:1,2:0,1:0
10:30 Admiral Vladivostok - Omsk 1:3 0:2,1:0,0:1
10:00 Chabarovsk Amur - Novosibirsk 1:2 0:1,1:0,0:0
15.01.2020 10:30 Admiral Vladivostok - Omsk 2:5 1:0,1:3,0:2
14.01.2020 17:30 CSKA Moskva - Dynamo Minsk 5:1 1:0,1:0,3:1
17:30 Petrohrad - Dinamo Riga 3:0 0:0,1:0,2:0
17:30 Vitiaz Chekhov - Jokerit Helsinki 2:3 0:1,1:0,1:2
17:00 Čerepovec - Jekatěrinburg 3:1 0:0,1:0,2:1
17:00 Nižnyj Novgorod - Sochi 2:1 1:0,0:1,0:0
15:00 Čeljabinsk - Magnitogorsk 2:1 0:0,2:1,0:0
14:30 Barys Astana - Ufa 5:3 2:1,1:1,2:1
12:30 Red Star Kunlun - Novosibirsk 4:5 1:1,0:1,3:2
10:00 Chabarovsk Amur - Kazaň 2:3 1:1,0:0,1:1
13.01.2020 12:30 Red Star Kunlun - Novosibirsk 3:4 2:0,1:2,0:2
10:00 Chabarovsk Amur - Omsk 1:2 0:0,1:0,0:1
12.01.2020 15:10 Dynamo Minsk - Spartak Moskva 1:5 0:2,0:2,1:1
15:00 Nižněkamsk - Vitiaz Chekhov 2:3 0:1,1:1,1:1
15:00 Petrohrad - Dynamo Moskva 2:1 0:1,0:0,1:0
15:00 CSKA Moskva - Jekatěrinburg 2:3 2:0,0:2,0:0
13:00 Čeljabinsk - Sochi 2:3 1:1,1:0,0:1
12:30 Ufa - Dinamo Riga 5:0 1:0,2:0,2:0
12:00 Barys Astana - Jaroslavl 4:3 2:0,1:2,0:1
08:00 Admiral Vladivostok - Kazaň 5:1 2:0,2:1,1:0
11.01.2020 15:00 Nižněkamsk - Nižnyj Novgorod 4:2 0:0,3:2,1:0
14:00 Jokerit Helsinki - Čerepovec 2:5 1:1,1:3,0:1
11:30 Barys Astana - Omsk 0:3 0:1,0:0,0:2
10.01.2020 17:30 Jokerit Helsinki - Čerepovec 4:1 1:0,2:1,1:0
17:30 CSKA Moskva - Red Star Kunlun 3:0 1:0,1:0,1:0
17:30 Sochi - Spartak Moskva 2:1 0:0,0:0,1:1
17:10 Dynamo Minsk - Vitiaz Chekhov 3:2 0:0,2:0,1:2
15:00 Ufa - Dynamo Moskva 3:4 0:1,1:1,2:2
13:30 Novosibirsk - Jaroslavl 2:1 0:0,1:1,1:0
09.01.2020 17:30 Kazaň - Nižnyj Novgorod 1:4 1:0,0:2,0:2
15:00 Jekatěrinburg - Admiral Vladivostok 5:2 2:0,0:1,3:1
15:00 Magnitogorsk - Chabarovsk Amur 4:3 1:0,3:0,0:3
08.01.2020 18:30 Dinamo Riga - Čerepovec 2:3 0:0,2:1,0:1
15:00 Nižněkamsk - Barys Astana 1:5 0:0,1:3,0:2
15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 1:4 1:0,0:3,0:1
15:00 Spartak Moskva - Jokerit Helsinki 2:3 2:1,0:1,0:0
12:30 Ufa - Jaroslavl 1:2 0:0,1:0,0:1
07.01.2020 15:00 Spartak Moskva - Petrohrad 3:1 2:1,0:0,1:0
15:00 Sochi - Čeljabinsk 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Dynamo Moskva - Chabarovsk Amur 4:2 2:0,0:2,2:0
15:00 Kazaň - Magnitogorsk 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Nižnyj Novgorod - Admiral Vladivostok 1:2 0:2,1:0,0:0
14:10 Dynamo Minsk - Red Star Kunlun 1:5 0:0,1:2,0:3
12:30 Jekatěrinburg - Novosibirsk 3:4 2:2,0:1,1:0
06.01.2020 18:30 Dinamo Riga - Jokerit Helsinki 0:7 0:4,0:3,0:0
15:30 Omsk - Barys Astana 2:3 1:1,1:1,0:1
12:30 Ufa - CSKA Moskva 4:2 3:1,0:1,1:0
05.01.2020 15:30 Kazaň - Čeljabinsk 4:3 0:1,0:2,3:0
15:30 Spartak Moskva - Dynamo Moskva 0:3 0:1,0:1,0:1
15:10 Dynamo Minsk - Petrohrad 1:4 0:2,0:1,1:1
15:00 Čerepovec - Chabarovsk Amur 2:1 1:1,0:0,1:0
15:00 Vitiaz Chekhov - Admiral Vladivostok 4:3 2:0,1:2,1:1
15:00 Jaroslavl - Red Star Kunlun 5:0 0:0,3:0,2:0
13:00 Jekatěrinburg - Nižněkamsk 3:0 0:0,3:0,0:0
13:00 Magnitogorsk - Novosibirsk 3:1 0:1,2:0,1:0
04.01.2020 16:00 Dinamo Riga - Barys Astana 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 Sochi - CSKA Moskva 1:7 0:1,1:2,0:4
03.01.2020 17:30 Jokerit Helsinki - Petrohrad 6:0 0:0,5:0,1:0
15:00 Čerepovec - Dynamo Minsk 2:3 1:0,1:1,0:2
15:00 Omsk - Admiral Vladivostok 4:1 1:0,1:0,2:1
15:00 Spartak Moskva - Vitiaz Chekhov 2:3 2:1,0:1,0:1
15:00 Dynamo Moskva - Red Star Kunlun 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Jaroslavl - Chabarovsk Amur 2:0 0:0,0:0,2:0
15:00 Nižnyj Novgorod - Čeljabinsk 1:6 1:3,0:0,0:3
12:30 Magnitogorsk - Jekatěrinburg 3:2 1:1,2:0,0:1
11:30 Novosibirsk - Nižněkamsk 1:2 0:0,1:1,0:1
30.12.2019 17:30 CSKA Moskva - Jaroslavl 4:3 1:0,1:1,1:2
17:30 Jokerit Helsinki - Vitiaz Chekhov 4:1 0:1,3:0,1:0
17:10 Dynamo Minsk - Dinamo Riga 0:2 0:1,0:0,0:1
15:00 Čeljabinsk - Omsk 1:5 1:0,0:3,0:2
14:30 Barys Astana - Red Star Kunlun 2:1 2:1,0:0,0:0
29.12.2019 15:30 Čerepovec - Petrohrad 3:2 1:1,1:1,0:0
15:00 Sochi - Spartak Moskva 1:0 0:0,0:0,0:0
13:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskva 5:4 3:1,0:1,1:2
12:00 Barys Astana - Jekatěrinburg 4:2 2:1,2:1,0:0
08:00 Admiral Vladivostok - Chabarovsk Amur 0:2 0:0,0:1,0:1
28.12.2019 17:30 Kazaň - Jaroslavl 3:0 1:0,2:0,0:0
15:00 CSKA Moskva - Vitiaz Chekhov 3:0 0:0,1:0,2:0
15:00 Nižněkamsk - Omsk 2:6 1:2,0:2,1:2
15:00 Nižnyj Novgorod - Dinamo Riga 5:2 2:2,3:0,0:0
15:00 Sochi - Jokerit Helsinki 4:3 1:0,1:3,1:0
11:30 Novosibirsk - Red Star Kunlun 3:2 1:0,1:0,0:2
27.12.2019 15:00 Čeljabinsk - Spartak Moskva 2:5 1:1,1:2,0:2
14:30 Barys Astana - Dynamo Moskva 3:4 0:2,2:0,1:1
13:30 Novosibirsk - Petrohrad 0:2 0:0,0:0,0:2
10:00 Chabarovsk Amur - Jekatěrinburg 4:3 0:2,1:1,2:0
26.12.2019 17:00 Jaroslavl - Jokerit Helsinki 3:4 0:1,2:1,1:1
16:00 Dinamo Riga - Magnitogorsk 0:2 0:1,0:0,0:1
25.12.2019 17:30 Omsk - Čeljabinsk 1:3 0:1,1:0,0:2
17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 0:3 0:0,0:1,0:2
17:00 Nižněkamsk - Kazaň 2:1 1:1,0:0,0:0
17:00 Čerepovec - Sochi 4:2 2:2,1:0,1:0
14:30 Barys Astana - Petrohrad 2:6 2:3,0:3,0:0
13:30 Novosibirsk - Spartak Moskva 0:5 0:1,0:3,0:1
12:30 Red Star Kunlun - Dynamo Minsk 2:1 1:0,1:0,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Jekatěrinburg 1:2 0:0,1:1,0:0
10:00 Chabarovsk Amur - Nižnyj Novgorod 2:0 2:0,0:0,0:0
24.12.2019 17:30 CSKA Moskva - Magnitogorsk 3:2 0:1,2:1,1:0
23.12.2019 19:30 Ufa - Kazaň 4:3 2:2,1:1,0:0
17:00 Čerepovec - Čeljabinsk 2:4 0:1,1:1,1:2
12:30 Red Star Kunlun - Jekatěrinburg 1:4 0:2,1:1,0:1
10:00 Chabarovsk Amur - Dynamo Minsk 4:3 0:1,0:2,4:0
10:00 Admiral Vladivostok - Nižnyj Novgorod 0:5 0:2,0:1,0:2
22.12.2019 15:15 Spartak Moskva - Barys Astana 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 Vitiaz Chekhov - CSKA Moskva 1:6 1:0,0:3,0:3
15:00 Dynamo Moskva - Sochi 3:1 0:0,1:1,2:0
15:00 Petrohrad - Magnitogorsk 2:1 0:0,1:0,1:1
21.12.2019 15:30 Omsk - Ufa 2:1 1:0,0:1,1:0
15:30 Kazaň - Novosibirsk 0:3 0:0,0:1,0:2
15:00 Jaroslavl - Čerepovec 3:2 1:1,1:0,1:1
15:00 Jokerit Helsinki - Dinamo Riga 5:3 3:1,0:0,2:2
13:00 Čeljabinsk - Nižněkamsk 2:1 1:0,0:0,0:1
08:00 Red Star Kunlun - Nižnyj Novgorod 2:7 2:1,0:4,0:2
08:00 Admiral Vladivostok - Dynamo Minsk 5:1 1:0,4:0,0:1
20.12.2019 17:30 Vitiaz Chekhov - Barys Astana 2:5 1:1,0:3,1:1
17:30 Spartak Moskva - Sochi 5:4 0:1,0:2,4:1
19.12.2019 18:00 Petrohrad - CSKA Moskva 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 8:1 1:1,4:0,3:0
17:30 Jokerit Helsinki - Jaroslavl 4:5 2:1,1:2,1:1
17:30 Kazaň - Ufa 2:1 0:0,2:1,0:0
17:30 Vitiaz Chekhov - Dinamo Riga 1:0 0:0,0:0,1:0
17:30 Omsk - Novosibirsk 3:1 1:1,1:0,1:0
15:00 Čeljabinsk - Chabarovsk Amur 2:3 0:1,1:0,1:1
15:00 Jekatěrinburg - Nižněkamsk 4:3 2:1,2:2,0:0
18.12.2019 17:10 Dynamo Minsk - Sochi 2:5 0:3,2:1,0:1
17:00 Nižnyj Novgorod - Barys Astana 0:4 0:0,0:1,0:3
12:30 Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok 6:3 2:1,2:2,2:0
17.12.2019 18:30 Dinamo Riga - CSKA Moskva 1:4 1:1,0:2,0:1
17:30 Petrohrad - Čerepovec 4:3 0:2,0:1,3:0
17:30 Spartak Moskva - Vitiaz Chekhov 6:0 3:0,2:0,1:0
17:30 Dynamo Moskva - Jokerit Helsinki 1:2 0:0,0:0,1:1
17:10 Dynamo Minsk - Jaroslavl 2:3 0:1,0:1,2:0
15:00 Ufa - Novosibirsk 2:3 0:1,1:2,1:0
15:00 Jekatěrinburg - Chabarovsk Amur 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 Magnitogorsk - Nižněkamsk 4:3 1:2,2:1,0:0
12:30 Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok 4:0 2:0,2:0,0:0
09.12.2019 17:30 Omsk - Barys Astana 2:3 2:0,0:1,0:2
17:30 Vitiaz Chekhov - Nižnyj Novgorod 3:2 1:0,2:1,0:1
17:30 Jokerit Helsinki - Spartak Moskva 3:2 2:1,1:0,0:1
17:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 2:3 1:0,0:1,1:1
15:00 Čeljabinsk - Novosibirsk 1:2 0:0,0:1,1:1
15:00 Magnitogorsk - Dinamo Riga 5:1 2:0,3:0,0:1
10:00 Chabarovsk Amur - Red Star Kunlun 2:3 1:1,1:1,0:1
08.12.2019 15:10 Dynamo Minsk - CSKA Moskva 2:5 2:2,0:2,0:1
15:00 Omsk - Kazaň 3:0 1:0,1:0,1:0
15:00 Čerepovec - Jaroslavl 2:3 2:1,0:0,0:1
15:00 Nižněkamsk - Ufa 1:2 0:0,0:0,1:2
07.12.2019 15:30 Sochi - Barys Astana 1:4 0:0,1:2,0:2
13:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk 0:1 0:0,0:0,0:1
13:00 Jekatěrinburg - Dinamo Riga 5:4 2:0,1:0,2:4
08:00 Admiral Vladivostok - Red Star Kunlun 5:4 1:0,2:2,1:2
06.12.2019 17:10 Dynamo Minsk - Čerepovec 3:4 0:3,1:0,2:0
17:00 Jaroslavl - Dynamo Moskva 0:4 0:2,0:2,0:0
17:00 Nižnyj Novgorod - Kazaň 3:4 1:0,1:2,1:2
13:30 Novosibirsk - Jokerit Helsinki 3:4 0:2,3:1,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Vitiaz Chekhov 3:1 2:0,0:0,1:1
05.12.2019 17:30 Nižněkamsk - Čeljabinsk 6:4 1:1,3:1,2:2
17:30 Sochi - Jekatěrinburg 2:1 1:0,0:0,0:1
15:00 Ufa - Magnitogorsk 1:2 1:0,0:1,0:0
04.12.2019 18:30 Dinamo Riga - Čerepovec 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 Petrohrad - Kazaň 2:1 0:0,0:0,1:1
17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 2:1 1:1,0:0,1:0
14:30 Barys Astana - Jokerit Helsinki 2:4 0:0,0:2,2:2
13:30 Novosibirsk - Omsk 5:2 2:1,3:0,0:1
12:30 Red Star Kunlun - Spartak Moskva 4:3 2:0,0:3,1:0
10:00 Chabarovsk Amur - Vitiaz Chekhov 2:3 1:1,0:0,1:1
03.12.2019 17:30 Nižnyj Novgorod - Jekatěrinburg 2:3 1:0,1:1,0:1
17:30 Sochi - Dynamo Minsk 4:1 2:0,2:1,0:0
17:00 Jaroslavl - Magnitogorsk 3:2 0:0,0:1,2:1
15:00 Ufa - Čeljabinsk 5:2 2:1,2:1,1:0
02.12.2019 17:30 CSKA Moskva - Petrohrad 2:4 1:1,1:0,0:3
15:00 Ufa - Jokerit Helsinki 2:3 0:1,1:1,1:1
12:30 Red Star Kunlun - Vitiaz Chekhov 2:1 0:0,1:1,0:0
10:00 Admiral Vladivostok - Spartak Moskva 0:2 0:1,0:1,0:0
10:00 Chabarovsk Amur - Omsk 1:2 0:1,0:1,1:0
01.12.2019 15:00 Čerepovec - Novosibirsk 4:6 1:4,1:0,2:2
15:00 Nižněkamsk - Sochi 4:1 3:1,0:0,1:0
15:00 Jaroslavl - Jekatěrinburg 0:1 0:1,0:0,0:0
15:00 Kazaň - Dynamo Moskva 5:2 4:1,1:1,0:0
12:00 Barys Astana - Dynamo Minsk 5:1 0:0,3:1,2:0
30.11.2019 15:30 Dinamo Riga - Petrohrad 3:5 1:0,2:1,0:4
13:00 Magnitogorsk - Ufa 1:0 0:0,0:0,1:0
08:00 Chabarovsk Amur - Spartak Moskva 5:0 1:0,0:0,4:0
08:00 Red Star Kunlun - Omsk 3:2 0:0,2:2,0:0
29.11.2019 17:30 Jokerit Helsinki - Novosibirsk 1:4 1:1,0:1,0:2
17:00 Jaroslavl - Dynamo Minsk 6:3 2:1,2:1,2:1
17:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Moskva 1:2 0:1,0:0,1:0
17:00 Kazaň - Sochi 0:1 0:0,0:0,0:1
28.11.2019 17:30 Čerepovec - Admiral Vladivostok 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Čeljabinsk - Ufa 4:2 2:0,0:1,2:1
15:00 Magnitogorsk - CSKA Moskva 1:3 0:2,0:1,1:0
15:00 Jekatěrinburg - Barys Astana 1:2 0:1,0:0,1:0
12:30 Red Star Kunlun - Omsk 2:3 1:2,1:0,0:0
27.11.2019 17:30 Petrohrad - Sochi 4:2 1:0,2:2,1:0
17:30 Vitiaz Chekhov - Nižněkamsk 2:1 1:1,0:0,0:0
17:00 Kazaň - Novosibirsk 2:1 0:0,0:1,1:0
26.11.2019 17:30 Jokerit Helsinki - Chabarovsk Amur 4:1 1:0,1:1,2:0
17:30 Dynamo Moskva - Jaroslavl 4:1 1:0,2:1,1:0
17:10 Dynamo Minsk - Admiral Vladivostok 2:3 2:0,0:2,0:0
17:00 Čerepovec - Dinamo Riga 1:2 1:0,0:1,0:0
15:00 Čeljabinsk - CSKA Moskva 2:3 1:0,0:3,1:0
15:00 Magnitogorsk - Barys Astana 1:2 1:0,0:1,0:0
15:00 Jekatěrinburg - Nižnyj Novgorod 3:4 0:2,1:2,2:0
25.11.2019 17:30 Omsk - Vitiaz Chekhov 3:0 1:0,1:0,1:0
17:30 Petrohrad - Red Star Kunlun 4:1 1:1,2:0,1:0
17:30 Spartak Moskva - Nižněkamsk 1:0 1:0,0:0,0:0
24.11.2019 15:30 Jokerit Helsinki - Jaroslavl 2:3 1:1,0:1,1:0
15:00 Sochi - Dinamo Riga 2:3 1:1,1:1,0:0
13:00 Čeljabinsk - Nižnyj Novgorod 4:0 2:0,1:0,1:0
13:00 Jekatěrinburg - CSKA Moskva 2:1 0:0,1:0,1:1
12:30 Ufa - Kazaň 3:4 0:2,1:0,2:1
12:00 Barys Astana - Chabarovsk Amur 2:3 1:0,1:1,0:1
11:30 Novosibirsk - Admiral Vladivostok 1:2 0:0,1:2,0:0
23.11.2019 15:00 Omsk - Dynamo Minsk 1:2 1:1,0:1,0:0
22.11.2019 17:30 Vitiaz Chekhov - Dinamo Riga 4:1 2:0,1:1,1:0
17:30 Petrohrad - Čerepovec 5:2 2:1,2:0,1:1
17:30 Sochi - Jaroslavl 2:5 1:1,1:1,0:3
17:30 Jokerit Helsinki - Dynamo Moskva 3:1 1:1,1:0,1:0
17:00 Nižněkamsk - Red Star Kunlun 0:2 0:0,0:0,0:2
15:00 Ufa - Chabarovsk Amur 5:3 1:1,1:1,3:1
14:30 Barys Astana - Kazaň 1:5 0:3,0:0,1:2
13:30 Novosibirsk - Nižnyj Novgorod 1:4 0:0,1:0,0:4
21.11.2019 17:30 Spartak Moskva - Dynamo Minsk 7:2 2:2,2:0,3:0
17:30 Omsk - Jekatěrinburg 1:2 0:1,0:0,1:0
10:30 Admiral Vladivostok - Magnitogorsk 5:4 0:1,2:1,3:2
20.11.2019 18:30 Dinamo Riga - Dynamo Moskva 3:4 0:0,1:2,2:1
17:30 Vitiaz Chekhov - CSKA Moskva 2:3 1:2,0:0,1:0
17:30 Spartak Moskva - Jaroslavl 4:3 1:0,1:1,1:2
17:30 Sochi - Čerepovec 4:2 0:2,1:0,3:0
15:00 Ufa - Red Star Kunlun 1:0 1:0,0:0,0:0
13:30 Novosibirsk - Kazaň 1:4 0:1,0:1,1:2
19.11.2019 17:30 Nižnyj Novgorod - Dynamo Minsk 3:2 1:0,0:1,2:1
15:00 Čeljabinsk - Jokerit Helsinki 2:5 0:2,1:3,1:0
14:30 Barys Astana - Jekatěrinburg 3:2 0:1,1:0,1:1
10:00 Chabarovsk Amur - Magnitogorsk 3:2 1:1,2:1,0:0
18.11.2019 17:30 CSKA Moskva - Čerepovec 1:2 0:0,0:1,1:0
17:30 Omsk - Ufa 4:1 1:0,2:1,1:0
17:00 Nižněkamsk - Dynamo Moskva 4:6 1:2,0:3,3:1
17.11.2019 16:00 Dinamo Riga - Sochi 1:2 1:0,0:0,0:2
15:30 Nižnyj Novgorod - Vitiaz Chekhov 6:2 0:1,5:1,1:0
13:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg 2:4 0:1,1:0,1:3
10:30 Red Star Kunlun - Magnitogorsk 3:1 0:0,1:1,2:0
08:00 Admiral Vladivostok - Petrohrad 1:2 0:0,1:1,0:0
08:00 Chabarovsk Amur - Jokerit Helsinki 4:1 0:1,1:0,3:0
16.11.2019 17:10 Dynamo Minsk - Omsk 1:2 0:0,0:0,1:1
15:00 Dynamo Moskva - Novosibirsk 4:2 2:0,0:0,2:2
15:00 Nižněkamsk - Spartak Moskva 1:4 0:1,0:2,1:1
15:00 Jaroslavl - Ufa 5:1 2:0,1:1,2:0
15.11.2019 18:30 Dinamo Riga - Vitiaz Chekhov 4:0 1:0,1:0,2:0
15:00 Magnitogorsk - Sochi 1:0 0:0,1:0,0:0
12:30 Red Star Kunlun - Petrohrad 2:3 0:0,1:2,1:0
10:00 Admiral Vladivostok - Jokerit Helsinki 3:2 1:1,1:1,0:0
14.11.2019 18:30 Dinamo Riga - Spartak Moskva 3:1 1:0,0:0,2:1
17:30 Dynamo Moskva - Barys Astana 3:2 1:2,1:0,0:0
17:30 CSKA Moskva - Ufa 2:5 2:2,0:0,0:3
17:00 Čerepovec - Omsk 1:5 0:2,1:2,0:1
17:00 Nižnyj Novgorod - Novosibirsk 6:2 1:1,2:1,3:0
17:00 Jaroslavl - Nižněkamsk 6:3 3:0,3:0,0:3
17:00 Kazaň - Čeljabinsk 4:1 2:0,1:1,1:0
13.11.2019 17:30 Dynamo Minsk - Vitiaz Chekhov 4:3 2:2,2:1,0:0
15:00 Jekatěrinburg - Sochi 5:1 1:0,0:1,4:0
12:30 Red Star Kunlun - Jokerit Helsinki 2:3 0:1,1:1,1:1
10:00 Chabarovsk Amur - Petrohrad 1:3 1:0,0:1,0:2
12.11.2019 18:30 Dinamo Riga - Ufa 1:2 0:0,1:1,0:0
17:30 CSKA Moskva - Spartak Moskva 2:3 1:2,0:0,1:0
17:30 Dynamo Moskva - Nižněkamsk 3:6 0:1,0:2,3:3
17:30 Kazaň - Omsk 3:0 0:0,1:0,2:0
17:10 Dynamo Minsk - Nižnyj Novgorod 6:5 2:0,2:3,1:2
17:00 Jaroslavl - Novosibirsk 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Čerepovec - Barys Astana 1:2 1:0,0:0,0:1
15:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk 5:2 1:1,2:0,2:1
04.11.2019 15:00 Jaroslavl - Admiral Vladivostok 2:5 1:1,1:2,0:2
15:00 Nižněkamsk - CSKA Moskva 4:1 2:0,0:0,2:1
15:00 Čerepovec - Kazaň 0:2 0:0,0:2,0:0
15:00 Vitiaz Chekhov - Nižnyj Novgorod 3:4 0:0,1:0,2:3
03.11.2019 15:30 Omsk - Dynamo Moskva 4:3 1:1,1:0,2:2
15:00 Sochi - Red Star Kunlun 2:0 2:0,0:0,0:0
15:00 Petrohrad - Dinamo Riga 4:3 1:0,2:3,0:0
13:00 Magnitogorsk - Novosibirsk 4:1 1:0,1:1,2:0
12:30 Ufa - Dynamo Minsk 9:1 4:0,3:1,2:0
02.11.2019 15:30 Nižněkamsk - Kazaň 4:2 1:0,3:0,0:2
15:00 Vitiaz Chekhov - Čerepovec 2:1 1:0,1:0,0:1
15:00 Petrohrad - Jaroslavl 1:2 0:0,1:1,0:1
15:00 Spartak Moskva - Admiral Vladivostok 3:4 1:1,2:1,0:2
15:00 Jokerit Helsinki - Nižnyj Novgorod 3:1 1:1,1:0,1:0
13:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg 3:5 0:2,1:3,2:0
12:00 Barys Astana - CSKA Moskva 0:3 0:0,0:1,0:2
01.11.2019 17:30 Sochi - Dinamo Riga 3:2 0:1,1:0,2:1
17:30 Omsk - Chabarovsk Amur 3:2 0:1,2:1,1:0
15:00 Magnitogorsk - Dynamo Minsk 3:2 2:1,0:1,0:0
31.10.2019 17:30 Dynamo Moskva - Ufa 4:1 1:0,3:0,0:1
17:30 Jokerit Helsinki - Jaroslavl 1:4 0:1,0:1,1:2
17:30 Spartak Moskva - Čerepovec 3:2 0:0,1:1,1:1
17:00 Nižnyj Novgorod - Red Star Kunlun 1:2 0:1,1:0,0:1
14:30 Barys Astana - Jekatěrinburg 3:4 0:1,1:1,2:1
13:30 Novosibirsk - CSKA Moskva 2:1 1:1,1:0,0:0
30.10.2019 17:30 Kazaň - Admiral Vladivostok 2:0 0:0,1:0,1:0
17:30 Vitiaz Chekhov - Petrohrad 2:3 1:1,1:0,0:1
17:00 Nižněkamsk - Chabarovsk Amur 4:3 0:2,1:1,2:0
15:00 Čeljabinsk - Dynamo Minsk 4:1 1:0,2:0,1:1
29.10.2019 18:30 Dinamo Riga - Red Star Kunlun 1:3 1:2,0:0,0:1
17:30 Dynamo Moskva - Omsk 1:0 0:0,1:0,0:0
17:30 Spartak Moskva - Jokerit Helsinki 4:2 2:2,1:0,1:0
17:30 Sochi - Ufa 3:1 0:1,0:0,3:0
17:00 Nižnyj Novgorod - Jaroslavl 2:1 0:0,2:0,0:1
14:30 Barys Astana - Magnitogorsk 1:2 0:1,1:1,0:0
13:30 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:0 1:0,1:0,1:0
28.10.2019 17:00 Kazaň - Chabarovsk Amur 3:1 2:0,1:1,0:0
17:00 Nižněkamsk - Admiral Vladivostok 4:3 0:0,1:3,3:0
17:00 Čerepovec - Petrohrad 1:2 0:0,0:1,1:0
27.10.2019 15:10 Dynamo Minsk - Ufa 2:3 1:0,1:1,0:1
15:00 Omsk - CSKA Moskva 1:2 0:1,0:0,1:0
15:00 Vitiaz Chekhov - Red Star Kunlun 2:4 0:2,2:1,0:1
15:00 Spartak Moskva - Dinamo Riga 3:2 2:0,1:0,0:2
11:30 Novosibirsk - Magnitogorsk 3:2 0:2,0:0,2:0
26.10.2019 16:30 Kazaň - Barys Astana 3:2 1:1,1:0,1:1
16:30 Jaroslavl - Petrohrad 4:3 1:2,1:0,1:1
16:00 Čerepovec - Jokerit Helsinki 1:2 0:0,0:1,1:0
14:00 Čeljabinsk - Chabarovsk Amur 1:2 1:1,0:1,0:0
25.10.2019 18:30 Omsk - Red Star Kunlun 0:3 0:0,0:2,0:1
18:30 Dynamo Minsk - Dinamo Riga 1:2 1:1,0:1,0:0
16:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk 0:3 0:1,0:1,0:1
11:30 Admiral Vladivostok - Sochi 1:3 0:1,1:1,0:1
24.10.2019 18:30 Jaroslavl - Barys Astana 3:2 0:0,2:2,0:0
18:30 CSKA Moskva - Jokerit Helsinki 0:3 0:0,0:1,0:2
18:00 Čerepovec - Nižněkamsk 1:2 0:0,1:0,0:1
18:00 Nižnyj Novgorod - Spartak Moskva 1:3 1:0,0:2,0:1
16:00 Ufa - Vitiaz Chekhov 2:1 1:0,0:0,0:1
23.10.2019 18:30 Dinamo Riga - Čeljabinsk 2:0 0:0,1:0,1:0
16:00 Magnitogorsk - Kazaň 1:0 0:0,0:0,0:0
11:30 Admiral Vladivostok - Dynamo Moskva 1:4 0:1,0:2,1:1
11:00 Chabarovsk Amur - Sochi 2:1 1:0,0:0,1:1
22.10.2019 18:30 Petrohrad - Nižněkamsk 2:3 0:1,1:0,1:1
18:10 Dynamo Minsk - Barys Astana 1:2 0:0,1:1,0:0
17:30 Jokerit Helsinki - Spartak Moskva 2:3 1:0,0:1,1:2
16:00 Ufa - Omsk 1:2 0:1,0:0,1:0
14:30 Novosibirsk - Vitiaz Chekhov 4:1 0:0,3:1,1:0
21.10.2019 18:30 CSKA Moskva - Nižnyj Novgorod 5:2 2:0,1:0,2:2
18:30 Jaroslavl - Čeljabinsk 1:2 0:0,1:2,0:0
16:00 Jekatěrinburg - Kazaň 1:6 0:2,1:1,0:3
13:30 Red Star Kunlun - Sochi 3:2 2:1,1:0,0:1
11:00 Chabarovsk Amur - Dynamo Moskva 1:5 0:1,0:3,1:1
20.10.2019 16:30 Dinamo Riga - Nižněkamsk 1:2 0:1,1:1,0:0
16:00 Petrohrad - Spartak Moskva 2:3 1:2,0:1,1:0
14:00 Magnitogorsk - Omsk 3:0 2:0,0:0,1:0
13:00 Barys Astana - Vitiaz Chekhov 3:2 1:1,1:0,0:1
19.10.2019 16:00 CSKA Moskva - Čeljabinsk 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 Jokerit Helsinki - Nižnyj Novgorod 3:4 2:1,1:0,0:2
13:30 Ufa - Kazaň 3:1 0:0,2:1,1:0
09:00 Admiral Vladivostok - Čerepovec 5:3 1:1,1:2,3:0
09:00 Red Star Kunlun - Dynamo Moskva 1:2 1:1,0:0,0:1
18.10.2019 18:30 Sochi - Novosibirsk 1:4 0:2,1:2,0:0
16:00 Jekatěrinburg - Omsk 1:3 1:2,0:0,0:1
17.10.2019 18:30 Vitiaz Chekhov - Čeljabinsk 3:1 1:0,2:0,0:1
18:10 Dynamo Minsk - Nižnyj Novgorod 0:6 0:3,0:1,0:2
18:00 Kazaň - Jokerit Helsinki 4:3 2:0,1:2,0:1
18:00 Nižněkamsk - Petrohrad 2:1 0:0,2:0,0:1
11:30 Admiral Vladivostok - Jaroslavl 3:4 1:0,2:2,0:1
11:00 Chabarovsk Amur - Čerepovec 1:0 0:0,1:0,0:0
16.10.2019 18:30 Spartak Moskva - Novosibirsk 1:2 0:0,1:0,0:2
18:30 Sochi - Magnitogorsk 3:4 1:2,1:1,1:0
18:30 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 1:2 1:0,0:1,0:1
15:30 Barys Astana - Dinamo Riga 3:4 0:0,1:2,2:1
15.10.2019 18:30 Vitiaz Chekhov - Ufa 1:2 0:0,1:1,0:1
18:00 Omsk - Petrohrad 3:2 1:2,1:0,1:0
13:30 Red Star Kunlun - Čerepovec 1:2 0:0,1:0,0:1
11:00 Chabarovsk Amur - Jaroslavl 2:1 1:0,0:1,1:0
14.10.2019 18:30 Dynamo Moskva - Magnitogorsk 6:3 1:2,2:0,3:1
18:00 Kazaň - Jekatěrinburg 3:1 0:1,2:0,1:0
18:00 Nižněkamsk - Novosibirsk 2:1 0:0,1:0,0:1
16:00 Čeljabinsk - Dinamo Riga 3:4 1:2,1:2,2:1
15:30 Barys Astana - Admiral Vladivostok 0:1 0:0,0:0,0:0
13.10.2019 16:00 Nižnyj Novgorod - Petrohrad 1:4 1:2,0:2,0:0
16:00 Vitiaz Chekhov - Dynamo Minsk 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 Sochi - CSKA Moskva 0:2 0:0,0:2,0:0
15:00 Jokerit Helsinki - Ufa 3:2 0:1,2:1,0:0
09:00 Red Star Kunlun - Jaroslavl 3:6 0:1,2:4,1:1
12.10.2019 16:30 Čerepovec - Magnitogorsk 1:2 0:1,1:1,0:0
16:30 Dynamo Moskva - Jekatěrinburg 6:3 0:2,2:0,4:1
16:00 Spartak Moskva - Chabarovsk Amur 1:2 0:0,0:1,1:0
16:00 Omsk - Dinamo Riga 4:1 1:1,3:0,0:0
14:00 Čeljabinsk - Admiral Vladivostok 2:3 0:2,1:0,1:0
11.10.2019 18:00 Nižnyj Novgorod - Ufa 1:2 0:1,0:0,1:0
18:00 Kazaň - CSKA Moskva 2:5 0:1,1:3,1:1
17:30 Jokerit Helsinki - Dynamo Minsk 3:2 1:0,0:2,2:0
14:30 Novosibirsk - Barys Astana 0:2 0:0,0:1,0:1
10.10.2019 18:30 Omsk - Chabarovsk Amur 1:0 0:0,1:0,0:0
18:30 Petrohrad - Jekatěrinburg 2:1 0:0,1:0,0:1
18:00 Jaroslavl - Sochi 1:0 0:0,0:0,1:0
16:00 Magnitogorsk - Admiral Vladivostok 3:4 1:2,2:0,0:1
13:30 Red Star Kunlun - Nižněkamsk 2:1 1:0,0:0,0:1
09.10.2019 18:30 Čerepovec - Spartak Moskva 3:2 1:0,1:0,1:2
18:30 Dinamo Riga - Dynamo Minsk 3:2 3:1,0:0,0:1
18:00 Nižnyj Novgorod - Vitiaz Chekhov 4:2 0:1,2:1,2:0
16:00 Ufa - Barys Astana 1:2 0:1,1:0,0:1
16:00 Čeljabinsk - Dynamo Moskva 3:2 0:0,1:0,2:2
13:30 Red Star Kunlun - Nižněkamsk 2:1 2:0,0:0,0:1
08.10.2019 18:30 CSKA Moskva - Chabarovsk Amur 4:1 0:0,1:0,3:1
18:00 Jaroslavl - Kazaň 0:4 0:1,0:2,0:1
17:30 Jokerit Helsinki - Sochi 3:2 0:1,0:1,2:0
07.10.2019 18:30 Dinamo Riga - Vitiaz Chekhov 1:2 1:0,0:0,0:2
18:30 Petrohrad - Spartak Moskva 2:3 0:2,1:0,1:0
16:00 Ufa - Magnitogorsk 0:3 0:1,0:1,0:1
16:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk 3:0 0:0,0:0,3:0
14:30 Novosibirsk - Dynamo Moskva 1:0 1:0,0:0,0:0
11:30 Admiral Vladivostok - Nižněkamsk 2:0 1:0,1:0,0:0
06.10.2019 16:10 Dynamo Minsk - Kazaň 2:4 0:0,1:2,1:2
16:00 Jaroslavl - Omsk 2:1 1:0,1:0,0:1
16:00 Sochi - Chabarovsk Amur 1:2 0:0,1:1,0:1
13:00 Barys Astana - Čerepovec 5:1 2:0,1:1,2:0
05.10.2019 16:30 Petrohrad - Čeljabinsk 1:2 1:2,0:0,0:0
16:30 Vitiaz Chekhov - Spartak Moskva 1:2 0:0,0:1,1:0
16:00 CSKA Moskva - Dinamo Riga 6:1 1:1,4:0,1:0
14:00 Jekatěrinburg - Dynamo Moskva 1:4 1:1,0:1,0:2
14:00 Magnitogorsk - Nižnyj Novgorod 2:3 1:1,0:1,1:0
12:30 Novosibirsk - Nižněkamsk 4:2 3:1,1:1,0:0
09:00 Admiral Vladivostok - Red Star Kunlun 2:1 0:0,1:0,1:1
04.10.2019 18:30 Sochi - Omsk 4:3 0:2,0:1,3:0
16:00 Ufa - Čerepovec 3:1 0:0,1:1,2:0
03.10.2019 18:30 CSKA Moskva - Vitiaz Chekhov 1:2 1:0,0:2,0:0
18:10 Dynamo Minsk - Čeljabinsk 5:3 2:0,2:1,1:2
16:00 Magnitogorsk - Jaroslavl 5:3 1:0,1:1,3:2
15:30 Barys Astana - Nižnyj Novgorod 2:1 1:1,1:0,0:0
11:00 Chabarovsk Amur - Red Star Kunlun 3:2 2:1,0:1,1:0
02.10.2019 18:30 Dinamo Riga - Omsk 0:7 0:2,0:3,0:2
18:30 Dynamo Moskva - Čerepovec 1:2 0:0,0:1,1:0
18:00 Nižněkamsk - Jokerit Helsinki 1:2 0:0,0:0,1:2
18:00 Kazaň - Petrohrad 2:1 0:0,2:0,0:1
11:30 Admiral Vladivostok - Novosibirsk 1:2 0:1,1:0,0:1
01.10.2019 18:30 Spartak Moskva - CSKA Moskva 3:9 1:2,1:4,1:3
18:30 Dynamo Minsk - Sochi 2:1 0:0,1:0,0:1
16:00 Jekatěrinburg - Jaroslavl 4:1 2:0,0:1,2:0
16:00 Ufa - Nižnyj Novgorod 5:1 1:1,3:0,1:0
30.09.2019 18:30 Dinamo Riga - Petrohrad 0:3 0:1,0:0,0:2
18:30 Omsk - Magnitogorsk 3:2 1:0,2:0,0:2
18:30 Dynamo Moskva - Jokerit Helsinki 1:2 0:1,0:0,1:0
18:00 Kazaň - Nižněkamsk 3:2 0:0,2:1,1:1
15:30 Barys Astana - Red Star Kunlun 2:5 0:1,2:1,0:3
11:30 Admiral Vladivostok - Novosibirsk 3:2 0:1,0:1,2:0
29.09.2019 16:30 Nižnyj Novgorod - Sochi 4:1 1:1,3:0,0:0
14:00 Čeljabinsk - Jaroslavl 2:1 0:0,2:1,0:0
28.09.2019 16:00 Petrohrad - Dynamo Moskva 4:1 1:0,1:1,2:0
16:00 Vitiaz Chekhov - Magnitogorsk 3:2 1:1,0:1,1:0
16:00 Čerepovec - Ufa 4:3 2:0,1:2,1:1
16:00 Omsk - Spartak Moskva 3:4 0:1,2:0,1:2
16:00 Nižněkamsk - Dynamo Minsk 5:4 2:1,2:2,0:1
16:00 Kazaň - Red Star Kunlun 5:0 1:0,1:0,3:0
15:00 Jokerit Helsinki - Jekatěrinburg 4:2 2:1,1:0,1:1
09:00 Chabarovsk Amur - Novosibirsk 3:0 1:0,2:0,0:0
27.09.2019 18:30 Nižnyj Novgorod - CSKA Moskva 0:3 0:0,0:2,0:1
16:00 Čeljabinsk - Barys Astana 1:2 1:1,0:0,0:1
26.09.2019 18:30 Spartak Moskva - Jekatěrinburg 1:0 0:0,1:0,0:0
18:30 Sochi - Dynamo Moskva 3:4 1:2,1:2,1:0
18:30 Petrohrad - Ufa 4:1 1:0,1:1,2:0
18:00 Nižněkamsk - Red Star Kunlun 3:4 1:1,0:0,2:2
18:00 Čerepovec - Dynamo Minsk 3:2 0:0,2:2,0:0
11:00 Chabarovsk Amur - Admiral Vladivostok 1:2 1:0,0:2,0:0
25.09.2019 18:30 Jaroslavl - Dinamo Riga 4:0 1:0,2:0,1:0
17:30 Jokerit Helsinki - CSKA Moskva 1:5 0:2,1:1,0:2
16:00 Magnitogorsk - Barys Astana 1:3 0:1,1:0,0:2
16:00 Čeljabinsk - Kazaň 0:6 0:4,0:2,0:0
24.09.2019 18:30 Spartak Moskva - Ufa 2:4 0:0,2:1,0:3
18:30 Vitiaz Chekhov - Jekatěrinburg 1:0 0:0,0:0,0:0
18:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Minsk 4:3 1:1,2:0,0:2
11:00 Chabarovsk Amur - Admiral Vladivostok 3:2 1:0,1:0,1:2
23.09.2019 18:30 Jaroslavl - Jokerit Helsinki 1:4 0:3,1:0,0:1
18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 2:3 1:1,1:1,0:0
18:00 Čerepovec - Dinamo Riga 6:1 1:0,2:0,3:1
16:00 Čeljabinsk - Nižněkamsk 1:2 0:1,1:0,0:1
14:30 Novosibirsk - Kazaň 4:2 2:1,2:0,0:1
22.09.2019 16:00 Omsk - Red Star Kunlun 5:2 1:1,2:0,2:1
16:00 Petrohrad - Vitiaz Chekhov 2:4 0:1,1:1,1:2
21.09.2019 16:30 Dynamo Moskva - Dinamo Riga 4:1 0:0,2:0,2:1
16:10 Dynamo Minsk - Jokerit Helsinki 5:0 0:0,3:0,2:0
16:00 Sochi - Admiral Vladivostok 1:2 1:0,0:1,0:0
16:00 Čerepovec - Nižnyj Novgorod 2:4 1:3,0:1,1:0
14:00 Magnitogorsk - Kazaň 1:2 1:0,0:1,0:1
13:30 Jekatěrinburg - Spartak Moskva 2:4 1:1,1:3,0:0
13:30 Ufa - Nižněkamsk 2:0 0:0,0:0,2:0
20.09.2019 18:00 Jaroslavl - Vitiaz Chekhov 2:3 1:0,1:2,0:1
15:30 Barys Astana - Čeljabinsk 2:0 0:0,2:0,0:0
14:30 Novosibirsk - Chabarovsk Amur 2:1 0:0,1:0,1:1
19.09.2019 18:30 Kazaň - Nižněkamsk 4:1 2:0,0:1,2:0
18:30 Dynamo Moskva - Petrohrad 0:2 0:0,0:2,0:0
18:30 Sochi - Nižnyj Novgorod 5:4 1:0,3:1,1:3
18:30 CSKA Moskva - Admiral Vladivostok 4:0 0:0,3:0,1:0
16:00 Jekatěrinburg - Red Star Kunlun 5:4 1:2,3:1,0:1
16:00 Magnitogorsk - Spartak Moskva 4:3 3:0,1:1,0:2
16:00 Ufa - Omsk 2:5 1:2,1:1,0:2
18.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov - Čerepovec 4:1 0:0,3:1,1:0
18:30 Dinamo Riga - Jaroslavl 2:3 1:1,1:1,0:1
18:10 Dynamo Minsk - Chabarovsk Amur 1:0 0:0,0:0,0:0
14:30 Novosibirsk - Čeljabinsk 1:2 1:0,0:1,0:0
17.09.2019 18:30 Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok 4:2 0:1,1:1,3:0
18:30 Sochi - Petrohrad 0:1 0:1,0:0,0:0
18:00 Nižnyj Novgorod - Nižněkamsk 3:0 2:0,0:0,1:0
16:00 Jekatěrinburg - Omsk 3:2 1:1,1:0,0:1
16:00 Ufa - Red Star Kunlun 3:2 0:0,1:2,2:0
15:30 Barys Astana - Spartak Moskva 3:0 0:0,2:0,1:0
16.09.2019 18:30 CSKA Moskva - Jaroslavl 5:2 3:1,0:1,2:0
18:30 Dinamo Riga - Chabarovsk Amur 4:3 0:0,2:1,1:2
18:00 Kazaň - Čerepovec 4:3 1:1,2:0,1:2
15.09.2019 16:10 Dynamo Minsk - Magnitogorsk 3:2 0:0,2:2,1:0
16:00 Petrohrad - Jokerit Helsinki 3:2 0:0,2:1,1:1
16:00 Nižnyj Novgorod - Omsk 3:0 1:0,2:0,0:0
09:00 Red Star Kunlun - Čeljabinsk 2:1 0:0,0:1,2:0
14.09.2019 16:00 Nižněkamsk - Jekatěrinburg 3:5 1:2,2:1,0:2
16:00 Čerepovec - Dynamo Moskva 3:2 2:0,0:2,0:0
16:00 Vitiaz Chekhov - Novosibirsk 3:2 0:1,1:1,1:0
16:00 Spartak Moskva - Sochi 0:1 0:0,0:1,0:0
13:30 Ufa - Chabarovsk Amur 3:2 2:1,0:1,1:0
09:00 Red Star Kunlun - Čeljabinsk 1:2 0:1,0:1,1:0
13.09.2019 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 0:3 0:1,0:1,0:1
18:00 Kazaň - Magnitogorsk 2:1 1:0,0:0,1:1
18:00 Nižnyj Novgorod - Jokerit Helsinki 6:5 0:2,2:2,3:1
11:30 Admiral Vladivostok - Barys Astana 3:0 1:0,0:0,2:0
12.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov - Sochi 3:2 1:0,0:0,1:2
18:30 Spartak Moskva - Dinamo Riga 5:1 0:0,3:1,2:0
18:30 Jaroslavl - Dynamo Moskva 5:2 1:1,2:0,2:1
18:10 Dynamo Minsk - Novosibirsk 2:3 1:1,0:1,1:1
16:00 Ufa - Jekatěrinburg 0:2 0:1,0:0,0:1
11.09.2019 18:00 Nižněkamsk - Magnitogorsk 3:0 1:0,0:0,2:0
18:00 Čerepovec - Jokerit Helsinki 1:4 1:1,0:2,0:1
18:00 Nižnyj Novgorod - CSKA Moskva 2:1 0:1,1:0,0:0
11:30 Admiral Vladivostok - Čeljabinsk 1:3 1:0,0:2,0:1
11:00 Chabarovsk Amur - Barys Astana 1:3 0:0,1:1,0:2
10.09.2019 18:30 Petrohrad - Novosibirsk 4:2 0:0,3:0,1:2
18:30 Spartak Moskva - Omsk 2:3 0:0,1:2,1:0
18:00 Jaroslavl - Sochi 2:1 0:0,2:0,0:1
11:30 Admiral Vladivostok - Čeljabinsk 2:1 0:0,2:1,0:0
09.09.2019 18:30 Čerepovec - CSKA Moskva 0:4 0:1,0:1,0:2
18:30 Vitiaz Chekhov - Dynamo Moskva 4:1 2:0,1:1,1:0
18:00 Nižněkamsk - Dinamo Riga 4:0 2:0,2:0,0:0
16:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk 3:2 1:1,1:1,0:0
13:30 Red Star Kunlun - Barys Astana 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.2019 16:00 Omsk - Nižnyj Novgorod 4:2 1:1,2:1,1:0
16:00 Spartak Moskva - Dynamo Minsk 4:5 3:2,1:2,0:1
09:00 Chabarovsk Amur - Čeljabinsk 1:2 0:0,0:1,1:1
09:00 Red Star Kunlun - Barys Astana 1:0 0:0,1:0,0:0
07.09.2019 16:00 Sochi - Kazaň 3:6 0:3,2:2,1:1
15:00 Jokerit Helsinki - Dinamo Riga 7:2 2:0,4:2,1:0
12:30 Novosibirsk - Ufa 1:3 0:1,1:2,0:0
09:00 Chabarovsk Amur - Čeljabinsk 1:2 0:0,0:1,1:0
06.09.2019 18:30 Dynamo Moskva - Spartak Moskva 3:2 1:1,0:0,1:1
18:30 Sochi - Dynamo Minsk 5:4 1:1,2:2,2:1
18:30 CSKA Moskva - Nižněkamsk 3:2 1:0,1:2,0:0
18:30 Omsk - Čerepovec 1:5 1:0,0:3,0:2
18:00 Jaroslavl - Nižnyj Novgorod 3:4 1:0,1:4,1:0
16:00 Jekatěrinburg - Petrohrad 5:2 0:0,3:1,2:1
16:00 Magnitogorsk - Vitiaz Chekhov 0:2 0:1,0:0,0:1
05.09.2019 18:00 Jokerit Helsinki - Kazaň 2:5 0:2,1:2,1:1
15:30 Barys Astana - Chabarovsk Amur 3:2 0:1,2:1,1:0
14:30 Novosibirsk - Admiral Vladivostok 5:1 2:1,1:0,2:0
04.09.2019 18:30 Dynamo Moskva - Dynamo Minsk 3:2 0:1,2:0,1:1
18:30 Sochi - Nižněkamsk 3:2 0:0,1:0,2:2
18:30 Dinamo Riga - Nižnyj Novgorod 3:0 0:0,2:0,1:0
18:00 Jaroslavl - Spartak Moskva 2:5 1:0,0:4,1:1
16:00 Jekatěrinburg - Vitiaz Chekhov 3:2 1:1,1:0,1:1
16:00 Magnitogorsk - Čerepovec 4:2 0:1,1:0,3:1
16:00 Čeljabinsk - Petrohrad 3:4 0:1,3:2,0:0
13:30 Red Star Kunlun - Ufa 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.2019 18:30 CSKA Moskva - Kazaň 3:2 0:1,1:1,2:0
17:30 Jokerit Helsinki - Omsk 1:3 0:1,0:0,1:2
15:30 Barys Astana - Admiral Vladivostok 1:3 0:0,0:2,1:1
14:30 Novosibirsk - Chabarovsk Amur 2:1 1:1,0:0,1:0
13:00 Red Star Kunlun - Ufa 4:3 1:0,2:1,0:2
02.09.2019 18:30 Dynamo Moskva - Nižnyj Novgorod 3:2 2:1,1:0,0:1
18:30 Dinamo Riga - Spartak Moskva 2:1 1:0,0:1,0:0
18:10 Dynamo Minsk - Nižněkamsk 2:4 0:1,2:1,0:2
16:00 Jekatěrinburg - Čerepovec 3:2 0:1,1:1,1:0
16:00 Magnitogorsk - Petrohrad 1:3 0:1,1:1,0:1
16:00 Čeljabinsk - Vitiaz Chekhov 2:4 1:1,1:1,0:2
01.09.2019 14:30 CSKA Moskva - Omsk 1:3 1:1,0:1,0:1