KHL - Rusko

nenájdený žiadny zápas
Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
01.02.2017 14:30 Barys Astana - Jokerit 0:2 0:0,0:0,0:2
31.01.2017 19:30 HC Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
19:30 KHL Medvescak Zagreb - Dynamo Moskva 3:6 1:2,0:1,2:3
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 8:2 1:1,6:1,1:0
14:00 Avangard Omsk - Amur Khabarovsk 2:4 0:2,0:0,2:2
13:30 Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun 1:0 0:0,1:0,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Admiral Vladivostok 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
30.01.2017 17:30 Jokerit - Dynamo Minsk 0:3 0:2,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak Moskva 5:1 1:1,1:0,3:0
29.01.2017 15:00 CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
15:00 SKA St. Petersburg - Traktor Chelyabinsk 5:3 2:0,1:0,2:3
15:00 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
28.01.2017 16:00 Dynamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg 4:3pp 2:0,0:1,1:2,1:0
15:00 Dynamo Minsk - Barys Astana 2:1 1:0,1:1,0:0
15:00 Jokerit - Yugra Khanty-Mansiysk 6:5 1:1,3:2,2:2
10:30 HC Red Star Kunlun - KHL Medvescak Zagreb 5:0 3:0,0:0,2:0
08:00 Admiral Vladivostok - HC Slovan Bratislava 2:1 2:0,0:1,0:0
27.01.2017 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Traktor Chelyabinsk 3:1 0:0,1:0,2:1
17:30 Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk 1:2 1:1,0:0,0:1
17:30 HC Sochi - CSKA Moskva 0:2 0:1,0:0,0:1
17:30 Spartak Moskva - Severstal Cherepovets 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk 6:1 1:0,3:0,2:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa 5:3 1:1,2:1,2:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - SKA St. Petersburg 4:2 0:1,1:1,3:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk 4:0 3:0,1:0,0:0
16:00 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk 1:3 0:0,1:2,0:1
26.01.2017 18:30 Dynamo Riga - Barys Astana 2:3 0:1,1:1,1:1
17:30 Jokerit - Avtomobilist Yekaterinburg 2:6 0:1,1:2,1:3
17:30 Dynamo Minsk - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 1:0,0:1,3:0
12:30 HC Red Star Kunlun - HC Slovan Bratislava 2:0 1:0,0:0,1:0
10:30 Amur Khabarovsk - KHL Medvescak Zagreb 4:2 1:0,1:1,2:1
25.01.2017 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Metallurg Magnitogorsk 3:2 0:0,2:2,1:0
17:30 Dynamo Moskva - Salavat Yulaev Ufa 6:2 3:2,1:0,2:0
17:30 HC Sochi - Severstal Cherepovets 2:1 1:1,0:0,1:0
17:30 Spartak Moskva - SKA St. Petersburg 1:2 0:0,1:1,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk 1:3 0:3,1:0,0:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - CSKA Moskva 1:3 0:1,0:0,1:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
16:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk 3:1 1:0,2:1,0:0
24.01.2017 18:30 Dynamo Riga - Yugra Khanty-Mansiysk 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
17:30 Jokerit - Barys Astana 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
17:30 Dynamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg 5:4pp 2:1,2:2,0:1,1:0
10:30 Amur Khabarovsk - HC Slovan Bratislava 1:2 0:1,0:0,1:1
10:30 Admiral Vladivostok - KHL Medvescak Zagreb 4:1 1:0,3:1,0:0
23.01.2017 17:30 Spartak Moskva - CSKA Moskva 1:6 0:1,0:4,1:1
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Salavat Yulaev Ufa 4:3sn 0:1,1:2,2:0,0:0,1:0
17:30 Dynamo Moskva - Traktor Chelyabinsk 6:2 3:0,2:1,1:1
17:30 HC Sochi - SKA St. Petersburg 0:4 0:0,0:2,0:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk 0:3 0:1,0:1,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 1:4 0:0,1:3,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets 1:3 0:1,1:1,0:1
16:00 Lada Togliatti - Metallurg Novokuznetsk 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
19.01.2017 17:30 SKA St. Petersburg - Jokerit 3:5 2:0,1:3,0:2
17:30 HC Sochi - Spartak Moskva 4:1 1:1,2:0,1:0
17:30 Dynamo Minsk - Dynamo Riga 1:3 0:1,0:0,1:2
17:00 Severstal Cherepovets - KHL Medvescak Zagreb 0:3 0:1,0:0,0:2
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 1:3 0:1,1:0,0:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Slovan Bratislava 2:3 1:1,0:2,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk 4:2 1:0,1:1,2:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - HC Red Star Kunlun 1:3 0:1,0:1,1:1
10:30 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok 0:2 0:1,0:0,0:1
18.01.2017 17:30 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 6:5pp 2:1,2:4,1:0,1:0
17:30 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 1:0 0:0,1:0,0:0
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Lada Togliatti 4:1 0:0,1:1,3:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk 3:5 1:1,1:1,1:3
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Barys Astana 2:4 1:0,0:1,1:3
17.01.2017 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 2:0,1:0,1:1
17:30 Spartak Moskva - HC Slovan Bratislava 0:3 0:1,0:2,0:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
16.01.2017 17:30 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 1:2 0:1,0:0,1:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 4:2 2:2,1:0,1:0
14:30 Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa 4:3pp 0:1,3:2,0:0,1:0
12:30 HC Red Star Kunlun - Dynamo Riga 3:4ppsn 0:3,0:0,3:0,0:0,0:1
10:30 Amur Khabarovsk - Jokerit 3:2 0:0,1:2,2:0
10:30 Admiral Vladivostok - Dynamo Minsk 3:5 1:3,1:2,1:0
15.01.2017 17:30 HC Slovan Bratislava - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2 1:0,1:0,1:2
15:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 3:0 0:0,1:0,2:0
15:00 SKA St. Petersburg - Sibir Novosibirsk 6:2 1:0,2:2,3:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
12:30 Traktor Chelyabinsk - Spartak Moskva 3:2 1:0,2:1,0:1
14.01.2017 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Ak Bars Kazan 3:2 2:1,1:0,0:1
15:00 Dynamo Moskva - Lada Togliatti 5:0 2:0,0:0,3:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 0:1,1:0,2:0
10:30 HC Red Star Kunlun - Dynamo Minsk 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
08:00 Amur Khabarovsk - Dynamo Riga 5:0 0:0,3:0,2:0
08:00 Admiral Vladivostok - Jokerit 5:4pp 2:1,2:1,0:2,1:0
13.01.2017 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Avtomobilist Yekaterinburg 0:2 0:1,0:0,0:1
19:00 HC Slovan Bratislava - Barys Astana 4:1 0:0,3:0,1:1
17:30 CSKA Moskva - Sibir Novosibirsk 2:1 1:0,0:0,1:1
17:30 SKA St. Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 9:1 4:0,2:0,3:1
17:00 Severstal Cherepovets - Avangard Omsk 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskva 6:3 0:2,2:1,4:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - HC Sochi 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
12.01.2017 17:30 Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:0 2:0,1:0,1:0
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 2:1 1:1,1:0,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Nizhny Novgorod 1:6 1:2,0:2,0:2
12:30 HC Red Star Kunlun - Jokerit 6:3 0:1,2:1,4:1
10:30 Admiral Vladivostok - Dynamo Riga 1:3 0:1,1:1,0:1
10:30 Amur Khabarovsk - Dynamo Minsk 1:0 0:0,0:0,1:0
11.01.2017 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Barys Astana 4:5 0:0,1:2,3:3
19:00 HC Slovan Bratislava - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
17:30 SKA St. Petersburg - Avangard Omsk 5:3 2:1,2:2,1:0
17:30 CSKA Moskva - Metallurg Novokuznetsk 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 4:3 0:1,3:1,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi 3:5 1:0,1:3,1:2
10.01.2017 15:00 Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moskva 5:3 0:2,4:0,1:1
12:30 HC Red Star Kunlun - Vityaz Podolsk Chekhov 1:2 0:2,1:0,0:0
09.01.2017 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Severstal Cherepovets 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 Jokerit - Lada Togliatti 3:4sn 1:2,0:1,2:0,0:0,0:1
17:30 CSKA Moskva - SKA St. Petersburg 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Riga 3:1 0:1,1:0,2:0
12:30 HC Red Star Kunlun - Dynamo Moskva 3:5 1:1,1:1,1:3
08.01.2017 17:00 HC Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok 3:2 1:0,1:2,1:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Spartak Moskva 4:3 0:1,3:1,1:1
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - HC Sochi 3:1 0:0,1:0,2:1
12:00 Barys Astana - Torpedo Nizhny Novgorod 1:3 0:1,0:0,1:2
07.01.2017 16:00 Dynamo Riga - SKA St. Petersburg 1:6 0:0,0:4,1:2
15:00 Dynamo Minsk - CSKA Moskva 1:3 1:0,0:2,0:1
15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 0:2 0:0,0:2,0:0
15:00 Jokerit - Severstal Cherepovets 1:4 0:1,1:0,0:3
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 1:0 0:0,1:0,0:0
14:00 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 4:2 2:1,1:1,1:0
12:00 Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 2:2,1:0,0:0
11:30 Sibir Novosibirsk - Vityaz Podolsk Chekhov 3:2 1:2,1:0,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva 0:3 0:0,0:0,0:3
06.01.2017 17:00 KHL Medvescak Zagreb - Admiral Vladivostok 1:4 1:1,0:1,0:2
14:30 Barys Astana - HC Sochi 0:4 0:1,0:1,0:2
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Spartak Moskva 5:2 3:1,0:0,2:1
05.01.2017 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Amur Khabarovsk 3:1 0:1,0:0,3:0
19:00 HC Slovan Bratislava - HC Red Star Kunlun 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
18:30 Dynamo Riga - CSKA Moskva 0:2 0:0,0:0,0:2
17:30 Jokerit - SKA St. Petersburg 3:2 1:1,1:1,1:0
17:30 Dynamo Minsk - Severstal Cherepovets 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
15:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 0:1 0:0,0:0,0:1
14:00 Lada Togliatti - Traktor Chelyabinsk 0:3 0:1,0:1,0:1
12:00 Avangard Omsk - Vityaz Podolsk Chekhov 3:2 0:2,2:0,1:0
11:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva 2:5 1:2,1:2,0:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:0,0:1,1:1
04.01.2017 14:30 Barys Astana - Spartak Moskva 3:0 1:0,1:0,1:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi 1:5 0:2,0:3,1:0
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Torpedo Nizhny Novgorod 0:2 0:0,0:1,0:1
03.01.2017 19:00 KHL Medvescak Zagreb - HC Red Star Kunlun 1:0 0:0,0:0,1:0
19:00 HC Slovan Bratislava - Amur Khabarovsk 2:0 0:0,2:0,0:0
18:30 Dynamo Riga - Severstal Cherepovets 5:2 3:0,2:0,0:2
17:30 Dynamo Minsk - SKA St. Petersburg 5:4 1:0,4:1,0:3
15:00 Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk 5:3 2:2,2:1,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
14:00 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 2:4 1:0,1:2,0:2
12:00 Avangard Omsk - Dynamo Moskva 2:3 0:0,0:2,2:1
11:30 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Vityaz Podolsk Chekhov 3:4 0:3,2:1,1:0
29.12.2016 17:30 SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:1,0:1,1:0
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:5 0:0,1:2,1:3
17:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 3:2 0:2,3:0,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 3:5 0:2,2:1,1:2
12:30 HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok 1:4 1:2,0:0,0:2
28.12.2016 17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 5:3 1:1,1:1,3:1
17:30 HC Sochi - Spartak Moskva 1:4 0:0,1:4,0:0
14:30 Barys Astana - Avangard Omsk 3:1 0:1,0:0,3:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 0:1 0:0,0:0,0:1
27.12.2016 17:30 Jokerit - Dynamo Riga 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - SKA St. Petersburg 4:3ppsn 2:2,0:1,1:0,0:0,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 4:3 2:1,1:1,1:1
16:00 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 6:4 4:1,1:0,1:3
26.12.2016 17:30 Jokerit - Dynamo Riga 3:0 2:0,1:0,0:0
17:30 CSKA Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Podolsk Chekhov 3:2 0:0,2:2,1:0
17:00 HC Slovan Bratislava - Spartak Moskva 5:4sn 0:0,4:0,0:4,0:0,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sibir Novosibirsk 3:2 0:1,2:0,1:1
10:30 Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk 2:3 1:1,0:0,1:2
25.12.2016 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA St. Petersburg 0:4 0:1,0:1,0:2
14:00 Lada Togliatti - Severstal Cherepovets 3:4 0:3,2:0,1:1
12:00 Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk 3:1 0:0,2:0,1:1
12:00 Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk 5:3 4:0,0:2,1:1
24.12.2016 15:00 HC Sochi - Dynamo Moskva 5:3 2:1,2:1,1:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 1:3 1:1,0:2,0:0
15:00 Spartak Moskva - Vityaz Podolsk Chekhov 5:4pp 1:3,1:0,2:1,1:0
10:30 HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
23.12.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Salavat Yulaev Ufa 3:2ppsn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
19:00 HC Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk 2:4 1:2,1:1,0:1
16:00 Lada Togliatti - SKA St. Petersburg 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
14:30 Barys Astana - Traktor Chelyabinsk 3:4 0:1,0:2,3:1
14:00 Avangard Omsk - Dynamo Minsk 0:1 0:1,0:0,0:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Jokerit 3:0 0:0,0:0,3:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Riga 0:6 0:1,0:5,0:0
10:45 Admiral Vladivostok - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 0:0,3:0,1:1
22.12.2016 17:46 Spartak Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:1,2:0,0:0
17:30 HC Sochi - Vityaz Podolsk Chekhov 2:5 0:4,1:0,1:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moskva 1:3 0:1,1:2,0:0
21.12.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Metallurg Magnitogorsk 6:3 2:0,1:2,3:1
19:00 HC Slovan Bratislava - Traktor Chelyabinsk 1:0 0:0,1:0,0:0
14:00 Avangard Omsk - Dynamo Riga 9:3 3:2,3:0,3:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Minsk 1:3 1:0,0:3,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Jokerit 3:4 1:0,2:0,0:4
10:30 Amur Khabarovsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:3 0:1,1:2,0:0
10:30 Admiral Vladivostok - Barys Astana 1:4 0:1,0:1,1:2
20.12.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Salavat Yulaev Ufa 4:1 1:0,1:0,2:1
17:30 Dynamo Moskva - Spartak Moskva 3:0 0:0,1:0,2:0
17:00 Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk Chekhov 4:2 1:1,1:0,2:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi 3:1 2:0,0:0,1:1
16:00 Lada Togliatti - CSKA Moskva 4:5 2:1,0:1,2:3
19.12.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Traktor Chelyabinsk 2:3 1:0,0:0,1:3
14:00 Avangard Omsk - Jokerit 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Riga 2:1 1:0,1:0,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Minsk 0:2 0:1,0:0,0:1
12:30 HC Red Star Kunlun - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
10:30 Amur Khabarovsk - Barys Astana 1:2 0:0,1:0,0:2
10:30 Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg 1:3 0:0,1:1,0:2
17.12.2016 10:30 HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
08:00 Admiral Vladivostok - Neftekhimik Nizhnekamsk 7:5 3:1,2:3,2:1
15.12.2016 10:30 Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:5 0:1,0:4,2:0
13.12.2016 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 1:2 0:0,1:2,0:0
12.12.2016 12:30 HC Red Star Kunlun - Barys Astana 5:1 1:0,2:0,2:1
11.12.2016 15:00 Dynamo Minsk - KHL Medvescak Zagreb 6:2 1:1,4:1,1:0
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg 0:1 0:1,0:0,0:0
10.12.2016 16:00 Dynamo Riga - HC Slovan Bratislava 3:2 1:0,0:0,2:2
15:30 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 6:3 0:0,2:2,4:1
15:00 Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk Chekhov 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 Spartak Moskva - Lada Togliatti 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
15:00 HC Sochi - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:5 0:2,0:1,0:2
13:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun 4:2 2:1,0:1,2:0
12:30 Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
12:30 Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok 4:1 1:0,2:1,1:0
09.12.2016 15:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Barys Astana 2:4 0:1,1:0,1:3
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk 2:3sn 0:0,2:2,0:0,0:0,0:1
08.12.2016 18:30 Dynamo Riga - KHL Medvescak Zagreb 0:4 0:1,0:1,0:2
17:30 SKA St. Petersburg - Dynamo Moskva 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
17:30 HC Sochi - Ak Bars Kazan 1:2 1:1,0:1,0:0
17:30 Jokerit - HC Slovan Bratislava 1:3 0:1,1:2,0:0
17:30 Spartak Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 1:0,0:0,2:1
17:30 CSKA Moskva - Vityaz Podolsk Chekhov 5:2 2:0,1:1,2:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lada Togliatti 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 0:0,1:1,2:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 3:1 1:0,1:0,1:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - HC Red Star Kunlun 4:5sn 2:2,1:2,1:0,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok 5:3 1:1,1:2,3:0
07.12.2016 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana 3:4 0:2,2:2,1:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 1:3 0:1,0:1,1:1
06.12.2016 17:30 HC Sochi - Lada Togliatti 2:1 1:0,0:0,1:1
17:30 Spartak Moskva - Ak Bars Kazan 1:0 0:0,0:0,1:0
17:30 Dynamo Minsk - HC Slovan Bratislava 4:1 0:0,1:0,3:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 1:0,3:0,0:2
15:00 Jokerit - KHL Medvescak Zagreb 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
05.12.2016 13:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 1:2 0:0,0:1,1:1
12:30 HC Red Star Kunlun - CSKA Moskva 0:2 0:0,0:2,0:0
10:30 Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets 4:2 1:0,0:0,3:2
10:30 Admiral Vladivostok - SKA St. Petersburg 1:4 0:1,0:1,1:2
04.12.2016 16:00 Dynamo Riga - Traktor Chelyabinsk 2:4 0:1,0:2,2:1
15:00 Dynamo Moskva - Avtomobilist Yekaterinburg 4:1 2:0,2:0,0:1
15:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 0:1,1:0,1:2
15:00 Dynamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk 2:4 0:2,2:1,0:1
15:00 Jokerit - Salavat Yulaev Ufa 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 7:1 4:0,1:1,2:0
03.12.2016 17:00 HC Slovan Bratislava - Avangard Omsk 3:5 1:1,1:1,1:3
15:00 Ak Bars Kazan - Spartak Moskva 3:2 1:1,2:0,0:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sochi 5:1 2:0,1:1,2:0
14:00 Lada Togliatti - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
10:30 HC Red Star Kunlun - Severstal Cherepovets 2:0 1:0,0:0,1:0
08:00 Admiral Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 1:0,0:1,1:2
08:00 Amur Khabarovsk - SKA St. Petersburg 1:2 0:0,1:1,0:1
02.12.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Metallurg Novokuznetsk 4:5sn 1:2,1:1,2:1,0:0,0:1
18:30 Dynamo Riga - Metallurg Magnitogorsk 4:3sn 1:0,2:2,0:1,0:0,1:0
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Barys Astana 4:2 1:0,0:1,3:1
17:30 Dynamo Moskva - Yugra Khanty-Mansiysk 6:0 1:0,2:0,3:0
17:30 Dynamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 5:3 1:1,1:1,3:1
01.12.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Avangard Omsk 1:4 0:3,1:0,0:1
17:30 Jokerit - Traktor Chelyabinsk 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - HC Sochi 1:3 1:1,0:1,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod 6:5pp 3:3,0:2,2:0,1:0
16:00 Lada Togliatti - Spartak Moskva 3:1 0:0,3:0,0:1
12:30 HC Red Star Kunlun - SKA St. Petersburg 3:5 1:1,1:2,1:2
10:30 Amur Khabarovsk - CSKA Moskva 1:2 1:0,0:1,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Severstal Cherepovets 2:1 0:0,2:1,0:0
30.11.2016 19:30 HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 2:5 0:2,1:2,1:1
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Metallurg Novokuznetsk 2:3 0:1,0:1,2:1
17:30 Dynamo Moskva - Barys Astana 3:0 0:0,0:0,3:0
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2 2:1,1:1,0:0
17:00 Dynamo Riga - Salavat Yulaev Ufa 0:3 0:1,0:1,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Yugra Khanty-Mansiysk 1:0 0:0,0:0,1:0
29.11.2016 17:30 Dynamo Minsk - Traktor Chelyabinsk 0:2 0:1,0:1,0:0
17:30 Jokerit - Metallurg Magnitogorsk 3:2 0:1,0:0,3:1
17:00 Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod 5:0 1:0,4:0,0:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moskva 3:4 2:1,0:0,1:3
16:00 Lada Togliatti - HC Sochi 4:2 2:0,1:2,1:0
28.11.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Sibir Novosibirsk 0:2 0:1,0:0,0:1
17:30 CSKA Moskva - Dynamo Moskva 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - HC Red Star Kunlun 2:4 0:1,0:1,2:2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Admiral Vladivostok 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
27.11.2016 15:00 Severstal Cherepovets - SKA St. Petersburg 3:4 1:3,1:0,1:1
12:30 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:0,1:2,0:0
12:30 Traktor Chelyabinsk - Vityaz Podolsk Chekhov 3:2 0:0,3:2,0:0
12:00 Barys Astana - Amur Khabarovsk 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
26.11.2016 16:00 Dynamo Riga - Jokerit 1:2 0:0,0:1,1:1
15:00 HC Sochi - KHL Medvescak Zagreb 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Minsk 1:4 0:3,0:0,1:1
15:00 Spartak Moskva - HC Slovan Bratislava 4:2 0:1,1:0,3:1
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Red Star Kunlun 4:3 0:0,2:0,2:3
12:00 Avangard Omsk - Ak Bars Kazan 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
11:30 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:6 1:1,0:2,1:3
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Lada Togliatti 3:2 0:0,3:1,0:1
25.11.2016 17:00 Severstal Cherepovets - CSKA Moskva 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moskva 2:1 0:1,1:0,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Amur Khabarovsk 1:2 0:0,1:1,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 1:0,1:0,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Podolsk Chekhov 5:4 1:1,1:2,3:1
14:30 Barys Astana - Admiral Vladivostok 1:4 1:1,0:3,0:0
24.11.2016 18:30 Dynamo Riga - Dynamo Minsk 1:4 0:3,0:1,1:0
17:30 Spartak Moskva - KHL Medvescak Zagreb 0:1 0:0,0:1,0:0
17:30 Jokerit - SKA St. Petersburg 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - HC Slovan Bratislava 1:4 0:0,0:1,1:3
14:00 Avangard Omsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 0:3,0:0,1:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 3:1 1:0,1:0,1:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 0:2 0:0,0:1,0:1
23.11.2016 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Podolsk Chekhov 1:2 1:0,0:0,0:2
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Admiral Vladivostok 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moskva 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:1,2:0,0:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
14:30 Barys Astana - HC Red Star Kunlun 4:1 2:0,0:1,2:0
22.11.2016 17:30 Dynamo Minsk - Jokerit 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
17:30 HC Sochi - HC Slovan Bratislava 3:0 1:0,1:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - KHL Medvescak Zagreb 5:0 1:0,1:0,3:0
14:00 Avangard Omsk - Lada Togliatti 6:3 4:1,1:1,1:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 1:2 0:0,0:2,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:5 2:2,0:2,2:1
21.11.2016 17:30 SKA St. Petersburg - CSKA Moskva 6:3 2:3,2:0,2:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva 5:0 2:0,2:0,1:0
20.11.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:1,1:0,1:0
15:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 5:3 0:0,3:1,2:2
19.11.2016 17:30 HC Slovan Bratislava - Dynamo Minsk 1:2 1:1,0:1,0:0
17:00 KHL Medvescak Zagreb - Dynamo Riga 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 Spartak Moskva - Metallurg Magnitogorsk 1:5 0:0,0:4,1:1
15:00 Severstal Cherepovets - Avtomobilist Yekaterinburg 2:4 1:0,0:3,1:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Traktor Chelyabinsk 4:1 0:0,1:0,3:1
15:00 HC Sochi - Salavat Yulaev Ufa 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
15:00 CSKA Moskva - Barys Astana 4:2 1:0,1:1,2:1
10:30 HC Red Star Kunlun - Sibir Novosibirsk 3:1 0:1,3:0,0:0
08:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Novokuznetsk 2:0 0:0,1:0,1:0
08:00 Admiral Vladivostok - Avangard Omsk 1:2 0:0,1:1,0:1
18.11.2016 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti 5:2 1:1,3:0,1:1
17.11.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Jokerit 2:5 1:2,0:1,1:2
17:30 CSKA Moskva - Yugra Khanty-Mansiysk 3:1 0:0,1:1,2:0
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Dynamo Minsk 0:3 0:2,0:0,0:1
17:30 HC Sochi - Traktor Chelyabinsk 2:1 0:0,2:1,0:0
17:30 SKA St. Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg 1:2 1:0,0:2,0:0
17:30 Spartak Moskva - Salavat Yulaev Ufa 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
17:00 HC Slovan Bratislava - Dynamo Riga 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Barys Astana 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 2:1 1:0,0:0,1:1
13:00 HC Red Star Kunlun - Metallurg Novokuznetsk 3:0 1:0,0:0,2:0
10:30 Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk 0:2 0:0,0:1,0:1
10:30 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk 0:3 0:0,0:2,0:1
16.11.2016 16:00 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:5 0:2,0:1,2:2
15.11.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Dynamo Minsk 4:1 2:1,0:0,2:0
19:00 HC Slovan Bratislava - Jokerit 2:1 1:0,0:1,1:0
17:30 HC Sochi - Metallurg Magnitogorsk 0:5 0:3,0:0,0:2
17:30 SKA St. Petersburg - Barys Astana 9:0 5:0,2:0,2:0
17:30 Spartak Moskva - Traktor Chelyabinsk 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Dynamo Moskva 3:4sn 3:1,0:0,0:2,0:0,0:1
17:30 CSKA Moskva - Avtomobilist Yekaterinburg 2:0 1:0,1:0,0:0
17:00 Severstal Cherepovets - Yugra Khanty-Mansiysk 1:3 1:1,0:0,0:2
13:00 HC Red Star Kunlun - Avangard Omsk 3:4 1:1,0:3,2:0
10:30 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,0:1
10:30 Admiral Vladivostok - Metallurg Novokuznetsk 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
14.11.2016 18:30 Dynamo Riga - Ak Bars Kazan 2:0 1:0,1:0,0:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev Ufa 2:3 1:0,0:2,1:1
13.11.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Severstal Cherepovets 4:0 1:0,0:0,3:0
15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva 4:5sn 2:3,1:0,1:1,0:0,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA St. Petersburg 1:7 0:3,0:2,1:2
12:00 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 4:0 1:0,2:0,1:0
12.11.2016 16:00 Dynamo Riga - Admiral Vladivostok 3:2 2:0,1:2,0:0
15:00 Dynamo Minsk - Amur Khabarovsk 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 Jokerit - HC Red Star Kunlun 3:2 1:0,0:1,2:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti 5:3 1:1,3:2,1:0
12:30 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 4:2 1:0,1:2,2:0
12:30 Yugra Khanty-Mansiysk - HC Slovan Bratislava 2:1 0:0,1:0,1:1
12:30 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:0 1:0,2:0,3:0
12:00 Avangard Omsk - Spartak Moskva 3:2 1:0,1:2,1:0
11:30 Sibir Novosibirsk - HC Sochi 3:1 1:0,1:0,1:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:4 0:1,0:0,2:3
11.11.2016 17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - SKA St. Petersburg 0:4 0:1,0:2,0:1
17:30 Dynamo Moskva - Severstal Cherepovets 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskva 3:1 1:1,0:0,2:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - KHL Medvescak Zagreb 3:2 0:0,1:0,2:2
10.11.2016 18:30 Dynamo Riga - Amur Khabarovsk 3:2 2:1,0:0,1:1
17:30 Jokerit - Admiral Vladivostok 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 Dynamo Minsk - HC Red Star Kunlun 3:4 2:0,0:1,1:3
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 1:0,2:1,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Lada Togliatti 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
14:30 Barys Astana - HC Slovan Bratislava 5:1 2:0,1:1,2:0
14:00 Avangard Omsk - HC Sochi 4:0 1:0,1:0,2:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Torpedo Nizhny Novgorod 1:4 0:0,1:1,0:3
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moskva 0:3 0:0,0:2,0:1
09.11.2016 17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 1:4 0:1,1:0,0:3
17:30 Dynamo Moskva - SKA St. Petersburg 2:3 1:1,1:0,0:2
17:30 Vityaz Podolsk Chekhov - CSKA Moskva 3:2sn 0:2,0:0,2:0,0:0,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - KHL Medvescak Zagreb 3:1 1:1,0:0,2:0
08.11.2016 18:30 Dynamo Riga - HC Red Star Kunlun 2:5 1:0,0:3,1:2
17:30 Jokerit - Amur Khabarovsk 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
17:30 Dynamo Minsk - Admiral Vladivostok 0:3 0:1,0:0,0:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti 4:2 0:0,2:2,2:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Slovan Bratislava 1:4 1:1,0:2,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
14:00 Avangard Omsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:1 1:0,0:0,1:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva 0:2 0:1,0:0,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - HC Sochi 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
07.11.2016 14:30 Barys Astana - KHL Medvescak Zagreb 2:0 0:0,1:0,1:0
01.11.2016 18:30 Dynamo Riga - Dynamo Minsk 4:3 0:1,2:0,2:2
31.10.2016 17:00 Severstal Cherepovets - KHL Medvescak Zagreb 7:3 2:0,3:0,2:3
10:30 Admiral Vladivostok - HC Red Star Kunlun 2:3 1:3,0:0,1:0
30.10.2016 15:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Dynamo Minsk 9:6 2:2,3:1,4:3
12:30 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Novokuznetsk 2:0 2:0,0:0,0:0
12:30 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 6:0 2:0,3:0,1:0
29.10.2016 16:00 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 5:0 1:0,2:0,2:0
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 4:1 1:0,0:1,3:0
16:00 Severstal Cherepovets - HC Slovan Bratislava 1:3 0:1,0:1,1:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:1 1:1,0:0,1:0
15:00 Lada Togliatti - Barys Astana 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
12:00 Spartak Moskva - HC Sochi 2:5 0:3,0:1,2:1
09:00 Admiral Vladivostok - HC Red Star Kunlun 3:1 0:0,1:1,2:0
28.10.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Dynamo Riga 3:2 1:0,2:1,0:1
18:30 Dynamo Moskva - Jokerit 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 3:2 3:0,0:2,0:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk 3:1 0:0,1:1,2:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 4:3 1:0,2:2,1:1
27.10.2016 18:30 SKA St. Petersburg - KHL Medvescak Zagreb 6:0 1:0,2:0,3:0
18:30 CSKA Moskva - HC Slovan Bratislava 4:2 1:1,1:0,2:1
18:00 Ak Bars Kazan - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 3:0,1:0,0:1
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Minsk 6:3 2:1,0:1,4:1
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Astana 0:3 0:2,0:1,0:0
17:00 Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1 1:1,1:0,0:0
12:30 HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk 1:0 1:0,0:0,0:0
26.10.2016 18:30 Dynamo Moskva - Dynamo Riga 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
18:30 HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2 0:2,0:0,1:0
18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Jokerit 1:2 0:0,0:1,1:1
16:00 Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk 3:2 2:0,0:2,1:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk 2:3 0:2,0:1,2:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 3:2 1:0,2:1,0:1
25.10.2016 18:30 CSKA Moskva - KHL Medvescak Zagreb 3:1 0:0,0:0,3:1
18:30 SKA St. Petersburg - HC Slovan Bratislava 6:1 1:1,5:0,0:0
18:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana 2:1 2:0,0:1,0:0
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:5 1:2,1:3,0:0
17:00 Lada Togliatti - Yugra Khanty-Mansiysk 4:3 0:2,3:0,1:1
11:30 Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk 2:1 0:1,0:0,2:0
24.10.2016 18:30 Spartak Moskva - Torpedo Nizhny Novgorod 3:0 1:0,1:0,1:0
13:30 HC Red Star Kunlun - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 0:1,1:0,2:0
23.10.2016 17:00 KHL Medvescak Zagreb - Lada Togliatti 3:2 0:0,2:0,1:2
16:00 Dynamo Minsk - HC Sochi 5:2 2:0,2:0,1:2
11:30 HC Red Star Kunlun - Metallurg Magnitogorsk 1:5 1:2,0:2,0:1
09:00 Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk 0:1 0:1,0:0,0:0
22.10.2016 16:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 1:0,1:1,1:0
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Podolsk Chekhov 2:1 1:0,0:0,1:1
13:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Dynamo Moskva 0:1 0:1,0:0,0:0
13:00 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 1:8 1:2,0:2,0:4
13:00 Avangard Omsk - SKA St. Petersburg 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 2:4 1:1,1:1,0:2
12:00 Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moskva 2:4 1:0,1:3,0:1
21.10.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Lada Togliatti 3:2 0:2,2:0,1:0
18:30 Dynamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
18:30 Dynamo Riga - HC Sochi 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
17:30 Jokerit - Spartak Moskva 3:2 1:0,1:0,1:2
14:00 HC Red Star Kunlun - Traktor Chelyabinsk 2:3 1:1,0:1,1:1
11:30 Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev Ufa 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 1:5 1:1,0:3,0:1
20.10.2016 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Lokomotiv Yaroslavl 0:1 0:1,0:0,0:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Moskva 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
15:30 Barys Astana - Vityaz Podolsk Chekhov 5:0 2:0,3:0,0:0
15:00 Avangard Omsk - Severstal Cherepovets 5:2 2:0,1:1,2:1
14:30 Sibir Novosibirsk - CSKA Moskva 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - SKA St. Petersburg 0:6 0:0,0:5,0:1
19.10.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
19:00 KHL Medvescak Zagreb - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 3:0,0:0,1:1
18:30 Dynamo Minsk - Spartak Moskva 1:5 0:1,0:1,1:3
18:30 Dynamo Riga - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
17:30 Jokerit - HC Sochi 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
14:00 HC Red Star Kunlun - Salavat Yulaev Ufa 3:2 1:0,2:2,0:0
11:30 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 4:2 2:2,1:0,1:0
11:30 Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk 3:0 2:0,1:0,0:0
18.10.2016 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Vityaz Podolsk Chekhov 1:2 0:0,1:1,0:1
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 3:6 1:2,1:1,1:3
15:30 Barys Astana - Dynamo Moskva 1:0 1:0,0:0,0:0
14:30 Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 1:2 1:1,0:1,0:0
17.10.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Ak Bars Kazan 2:1 1:1,0:0,1:0
19:00 HC Slovan Bratislava - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:5 0:2,1:2,1:1
18:30 HC Sochi - Dynamo Minsk 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
18:30 Dynamo Riga - Spartak Moskva 1:2ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
17:30 Jokerit - Torpedo Nizhny Novgorod 4:1 1:1,2:0,1:0
15:00 Avangard Omsk - CSKA Moskva 2:3 1:1,1:1,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,0:1
16.10.2016 16:00 SKA St. Petersburg - Vityaz Podolsk Chekhov 5:1 3:0,1:1,1:0
15.10.2016 16:00 Ak Bars Kazan - HC Red Star Kunlun 2:0 0:0,0:0,2:0
16:00 Severstal Cherepovets - Dynamo Minsk 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
16:00 HC Sochi - Avangard Omsk 2:1 0:0,1:0,1:1
16:00 CSKA Moskva - Dynamo Riga 3:2 1:1,1:1,1:0
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Novokuznetsk 6:1 2:1,4:0,0:0
15:00 Lada Togliatti - Admiral Vladivostok 2:3 1:1,1:0,0:2
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Barys Astana 5:2 0:1,2:0,3:1
13:30 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2 1:1,1:0,1:1
12:00 Spartak Moskva - Sibir Novosibirsk 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
14.10.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - HC Slovan Bratislava 3:2 2:0,0:0,1:2
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - KHL Medvescak Zagreb 2:1 2:0,0:1,0:0
13.10.2016 18:30 SKA St. Petersburg - Dynamo Riga 4:1 0:0,1:0,3:1
18:30 HC Sochi - Sibir Novosibirsk 6:2 2:0,2:1,2:1
18:30 Spartak Moskva - Metallurg Novokuznetsk 2:3 1:0,0:2,1:1
18:30 CSKA Moskva - Dynamo Minsk 7:2 2:1,3:0,2:1
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard Omsk 3:2 0:1,2:1,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok 3:0 1:0,0:0,2:0
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Red Star Kunlun 4:3 1:0,3:0,0:3
18:00 Severstal Cherepovets - Jokerit 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
17:00 Lada Togliatti - Amur Khabarovsk 5:1 3:0,1:1,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 0:2 0:2,0:0,0:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana 3:1 0:1,0:0,3:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 5:1 3:0,1:1,1:0
12.10.2016 18:30 Dynamo Moskva - HC Slovan Bratislava 3:5 1:2,2:2,0:1
18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - KHL Medvescak Zagreb 3:2 0:1,2:1,1:0
11.10.2016 18:30 Torpedo Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk 1:3 0:0,1:1,0:2
18:30 HC Sochi - Metallurg Novokuznetsk 3:2 1:1,0:1,2:0
18:30 Spartak Moskva - Avangard Omsk 2:3 0:0,0:2,2:1
18:00 Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk 2:1 1:0,1:0,0:1
18:00 Severstal Cherepovets - Dynamo Riga 4:3 3:1,0:2,1:0
18:00 CSKA Moskva - Jokerit 3:6 1:0,1:3,1:3
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok 1:3 0:1,1:2,0:0
17:00 Lada Togliatti - HC Red Star Kunlun 2:3 1:1,1:1,0:1
16:00 Traktor Chelyabinsk - Barys Astana 3:4 1:1,0:2,2:1
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 0:1,0:2,2:0
10.10.2016 18:30 Lokomotiv Yaroslavl - HC Slovan Bratislava 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
18:30 Dynamo Moskva - KHL Medvescak Zagreb 5:1 2:0,2:1,1:0
18:30 SKA St. Petersburg - Dynamo Minsk 6:2 4:0,1:1,1:1
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 6:0 2:0,2:0,2:0
09.10.2016 16:00 CSKA Moskva - Avangard Omsk 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
16:00 Dynamo Riga - Vityaz Podolsk Chekhov 4:0 2:0,2:0,0:0
08.10.2016 17:00 KHL Medvescak Zagreb - Severstal Cherepovets 7:3 2:1,4:1,1:1
16:00 Dynamo Minsk - Dynamo Moskva 2:0 2:0,0:0,0:0
16:00 SKA St. Petersburg - Jokerit 6:0 2:0,2:0,2:0
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk 2:1 1:0,1:1,0:0
12:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
10:30 HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod 2:4 0:2,2:1,0:1
09:00 Admiral Vladivostok - Spartak Moskva 6:3 2:0,2:1,2:2
09:00 Amur Khabarovsk - HC Sochi 3:2 1:1,0:0,2:1
07.10.2016 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ak Bars Kazan 3:6 2:1,0:2,1:3
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 2:1,1:0,0:1
15:30 Barys Astana - Lada Togliatti 2:4 0:1,1:3,1:0
06.10.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Severstal Cherepovets 3:2 1:0,0:2,2:0
18:30 Dynamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,1:0
18:30 SKA St. Petersburg - CSKA Moskva 2:0 1:0,0:0,1:0
18:30 Dynamo Minsk - Vityaz Podolsk Chekhov 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 4:3 0:2,2:0,2:1
15:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
13:30 HC Red Star Kunlun - Spartak Moskva 4:2 1:0,0:2,3:0
11:30 Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod 0:1 0:0,0:1,0:0
11:30 Admiral Vladivostok - HC Sochi 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.2016 17:30 Jokerit - Dynamo Moskva 1:2 0:0,0:2,1:0
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 0:1,0:1,0:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lada Togliatti 3:4 1:1,2:1,0:2
15:30 Barys Astana - Ak Bars Kazan 0:4 0:1,0:1,0:2
04.10.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - SKA St. Petersburg 0:6 0:1,0:2,0:3
19:00 KHL Medvescak Zagreb - CSKA Moskva 2:5 0:0,1:3,1:2
18:30 Dynamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:0 1:0,0:0,1:0
17:30 Jokerit - Vityaz Podolsk Chekhov 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 3:2 0:0,1:0,2:2
13:30 HC Red Star Kunlun - HC Sochi 2:1 0:1,0:0,2:0
11:30 Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod 5:2 1:0,3:2,1:0
11:30 Amur Khabarovsk - Spartak Moskva 3:1 0:0,2:1,1:0
03.10.2016 18:30 Dynamo Riga - Dynamo Moskva 2:4 0:3,1:1,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 1:4 0:1,1:1,0:2
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Lada Togliatti 4:1 0:1,2:0,2:0
15:30 Barys Astana - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:4 1:1,2:3,2:0
02.10.2016 17:00 KHL Medvescak Zagreb - SKA St. Petersburg 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
17:00 HC Slovan Bratislava - CSKA Moskva 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
15:00 Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 4:3 0:1,3:1,1:1
01.10.2016 16:00 Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva 2:1 0:0,1:0,1:1
16:00 Spartak Moskva - HC Red Star Kunlun 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk 3:1 1:0,1:0,1:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 1:2 0:0,1:1,0:1
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 5:4sn 1:0,3:2,0:2,0:0,1:0
30.09.2016 19:30 KHL Medvescak Zagreb - HC Slovan Bratislava 6:0 2:0,4:0,0:0
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Minsk 2:4 1:2,1:2,0:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk Chekhov 3:1 1:0,1:1,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Riga 2:1 0:1,2:0,0:0
17:00 Lada Togliatti - Jokerit 5:2 0:1,2:0,3:1
29.09.2016 18:30 HC Sochi - Yugra Khanty-Mansiysk 2:1 0:1,0:0,2:0
18:30 CSKA Moskva - Amur Khabarovsk 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
18:30 Spartak Moskva - Avtomobilist Yekaterinburg 3:0 1:0,1:0,1:0
18:30 SKA St. Petersburg - HC Red Star Kunlun 3:0 1:0,1:0,1:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Astana 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
18:00 Severstal Cherepovets - Admiral Vladivostok 2:1 1:0,1:1,0:0
15:00 Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa 2:5 1:2,1:2,0:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:2,0:0,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Traktor Chelyabinsk 1:2 0:1,0:0,1:1
28.09.2016 18:30 Dynamo Moskva - Vityaz Podolsk Chekhov 3:0 1:0,1:0,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Jokerit 4:2 1:0,1:1,2:1
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Riga 3:1 2:0,1:1,0:0
17:00 Lada Togliatti - Dynamo Minsk 2:3 1:0,0:1,1:2
27.09.2016 18:30 SKA St. Petersburg - Admiral Vladivostok 3:2sn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:0
18:30 HC Sochi - Barys Astana 3:6 2:2,0:2,1:2
18:30 CSKA Moskva - HC Red Star Kunlun 3:0 1:0,0:0,2:0
18:30 Spartak Moskva - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 1:1,1:1,0:1
18:00 Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk 2:1 1:1,0:0,1:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1 1:1,0:0,1:0
15:00 Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:2,0:0,0:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 0:3 0:0,0:1,0:2
26.09.2016 18:30 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 4:3pp 1:0,0:3,2:0,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Minsk 3:5 2:1,1:0,0:4
15:00 Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 1:3 1:1,0:1,0:1
25.09.2016 16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Yugra Khanty-Mansiysk 3:1 1:0,2:1,0:0
16:00 SKA St. Petersburg - Amur Khabarovsk 4:1 1:0,2:0,1:1
16:00 CSKA Moskva - Admiral Vladivostok 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Jokerit 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
16:00 HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
16:00 Spartak Moskva - Barys Astana 5:4 1:3,1:0,3:1
16:00 Severstal Cherepovets - HC Red Star Kunlun 2:0 1:0,1:0,0:0
15:00 Lada Togliatti - Dynamo Riga 4:0 2:0,1:0,1:0
13:30 Salavat Yulaev Ufa - KHL Medvescak Zagreb 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,0:1
24.09.2016 16:00 Dynamo Moskva - Dynamo Minsk 0:3 0:1,0:0,0:2
13:30 Traktor Chelyabinsk - HC Slovan Bratislava 1:3 0:1,1:2,0:0
13:00 Avangard Omsk - Metallurg Novokuznetsk 4:2 2:0,2:2,0:0
23.09.2016 18:30 SKA St. Petersburg - Yugra Khanty-Mansiysk 9:4 4:1,3:0,2:3
18:30 HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 2:0,0:2,0:1
18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Sibir Novosibirsk 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
17:30 Jokerit - CSKA Moskva 3:2ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - KHL Medvescak Zagreb 6:1 1:1,4:0,1:0
22.09.2016 18:30 Dynamo Moskva - Torpedo Nizhny Novgorod 0:1 0:1,0:0,0:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - HC Slovan Bratislava 6:3 1:1,3:1,2:1
13:30 HC Red Star Kunlun - Ak Bars Kazan 2:3 1:2,1:0,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 1:0,2:0,1:1
11:30 Admiral Vladivostok - Lada Togliatti 5:2 5:0,0:2,0:0
21.09.2016 18:30 Dynamo Minsk - Sibir Novosibirsk 5:4pp 1:3,3:1,0:0,1:0
18:30 Dynamo Riga - Avangard Omsk 1:2 0:0,1:2,0:0
17:30 Jokerit - Metallurg Novokuznetsk 5:1 4:0,1:0,0:1
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - SKA St. Petersburg 2:4 1:0,1:2,0:2
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets 2:4 2:1,0:3,0:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - KHL Medvescak Zagreb 3:0 0:0,1:0,2:0
20.09.2016 18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Torpedo Nizhny Novgorod 3:0 2:0,1:0,0:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moskva 6:3 0:0,4:2,2:1
16:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Slovan Bratislava 4:2 1:2,1:0,2:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - HC Sochi 1:3 1:0,0:3,0:0
15:30 Barys Astana - CSKA Moskva 4:0 1:0,1:0,2:0
13:30 HC Red Star Kunlun - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 1:0,0:1,1:0
11:30 Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Lada Togliatti 1:0 0:0,0:0,1:0
19.09.2016 18:30 Dynamo Minsk - Avangard Omsk 1:2 0:1,1:0,0:1
18:30 Dynamo Riga - Metallurg Novokuznetsk 5:1 1:0,3:1,1:0
17:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk 0:4 0:1,0:1,0:2
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - SKA St. Petersburg 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
18.09.2016 16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 0:3 0:0,0:2,0:1
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - CSKA Moskva 0:2 0:1,0:1,0:0
13:30 HC Red Star Kunlun - Lada Togliatti 4:2 0:1,2:0,2:1
13:00 Barys Astana - Severstal Cherepovets 2:1 1:0,1:0,0:1
09:00 Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan 3:2 0:1,2:1,1:0
17.09.2016 17:00 HC Slovan Bratislava - KHL Medvescak Zagreb 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:0
16:00 Dynamo Riga - Sibir Novosibirsk 3:4 3:2,0:1,0:1
16:00 Spartak Moskva - Dynamo Moskva 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,0:1
16:00 Dynamo Minsk - Metallurg Novokuznetsk 4:2 1:1,0:0,3:1
16:00 Vityaz Podolsk Chekhov - HC Sochi 4:3 4:0,0:2,0:1
15:00 Jokerit - Avangard Omsk 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
13:30 Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa 4:2 1:1,3:0,0:1
16.09.2016 18:30 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moskva 2:4 0:2,2:1,0:1
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Severstal Cherepovets 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
15:30 Barys Astana - SKA St. Petersburg 3:5 3:2,0:0,0:3
15.09.2016 18:30 Dynamo Moskva - HC Sochi 1:2 0:0,1:0,0:2
18:30 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk 1:0 0:0,0:0,1:0
18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Spartak Moskva 5:2 1:1,3:1,1:0
18:30 Dynamo Minsk - Dynamo Riga 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 5:3 1:2,3:1,1:0
11:30 Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun 3:1 0:1,2:0,1:0
14.09.2016 18:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:1,0:0,2:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok 4:2 1:0,3:0,0:2
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Novokuznetsk 1:0 0:0,1:0,0:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
13.09.2016 18:30 Dynamo Riga - Jokerit 1:3 0:0,1:0,0:3
18:30 SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovets 4:0 2:0,1:0,1:0
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Minsk 5:4 0:1,1:2,4:1
15:00 Avangard Omsk - KHL Medvescak Zagreb 4:1 1:1,1:0,2:0
14:30 Sibir Novosibirsk - HC Slovan Bratislava 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,1:0
12.09.2016 18:30 HC Sochi - HC Red Star Kunlun 3:1 1:1,2:0,0:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Admiral Vladivostok 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
17:00 Lada Togliatti - Vityaz Podolsk Chekhov 3:0 1:0,2:0,0:0
16:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 0:2 0:1,0:0,0:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
16:00 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Minsk 2:3 0:0,1:1,1:2
11.09.2016 16:00 CSKA Moskva - Severstal Cherepovets 5:2 2:2,3:0,0:0
13:30 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Riga 3:0 0:0,1:0,2:0
13:00 Avangard Omsk - HC Slovan Bratislava 3:4 0:2,1:1,2:1
13:00 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 3:4 2:1,0:3,1:0
12:30 Sibir Novosibirsk - Yugra Khanty-Mansiysk 7:1 2:0,2:1,3:0
12:00 Metallurg Novokuznetsk - KHL Medvescak Zagreb 3:5 1:2,1:0,1:3
10.09.2016 16:30 Torpedo Nizhny Novgorod - HC Red Star Kunlun 3:1 1:0,2:0,0:1
16:00 HC Sochi - Admiral Vladivostok 6:5 2:1,3:2,1:2
16:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Podolsk Chekhov 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva 1:3 1:2,0:1,0:0
16:00 Spartak Moskva - Amur Khabarovsk 1:0 1:0,0:0,0:0
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Jokerit 3:1 0:0,1:0,2:1
13:30 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Minsk 1:2 0:0,0:1,1:1
09.09.2016 18:30 CSKA Moskva - SKA St. Petersburg 2:1 1:0,1:1,0:0
15:30 Barys Astana - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2 1:1,2:1,0:0
14:30 Sibir Novosibirsk - KHL Medvescak Zagreb 3:0 0:0,2:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - HC Slovan Bratislava 2:1 1:0,1:0,0:1
08.09.2016 18:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Podolsk Chekhov 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
18:30 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskva 4:1 1:0,0:1,3:0
18:30 Spartak Moskva - Admiral Vladivostok 1:2 0:0,1:2,0:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
17:00 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Riga 2:1 1:0,0:1,1:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Jokerit 2:3 0:0,1:1,1:2
06.09.2016 18:30 Ak Bars Kazan - CSKA Moskva 1:3 0:0,1:2,0:1
18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Severstal Cherepovets 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
18:30 Spartak Moskva - Dynamo Minsk 4:2 1:1,0:0,3:1
18:30 HC Sochi - Amur Khabarovsk 7:2 1:0,4:1,2:1
18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - KHL Medvescak Zagreb 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
17:00 Lada Togliatti - Dynamo Moskva 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Riga 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
16:00 Traktor Chelyabinsk - Jokerit 1:2 0:1,1:0,0:1
05.09.2016 18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 3:1 2:1,0:0,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 0:1,2:0,0:2
13:30 HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok 6:3 3:1,2:2,1:0
04.09.2016 16:30 SKA St. Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:1 0:0,3:0,2:1
16:00 CSKA Moskva - Lada Togliatti 6:1 3:0,1:1,2:0
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - HC Sochi 3:1 1:0,1:1,1:0
16:00 Dynamo Moskva - Avangard Omsk 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
16:00 Vityaz Podolsk Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 2:1 2:0,0:1,0:0
14:30 HC Slovan Bratislava - Spartak Moskva 1:2 0:0,1:2,0:0
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk 4:1 1:0,2:1,1:0
03.09.2016 16:00 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
13:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Traktor Chelyabinsk 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
02.09.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Spartak Moskva 0:1 0:0,0:0,0:1
18:30 SKA St. Petersburg - Lada Togliatti 5:1 2:1,1:0,2:0
18:30 Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk 4:1 3:0,1:1,0:0
18:30 Vityaz Podolsk Chekhov - Avangard Omsk 2:3 0:1,1:1,1:1
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 1:0 1:0,0:0,0:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa 4:3sn 2:1,1:2,0:0,0:0,1:0
01.09.2016 18:30 CSKA Moskva - Ak Bars Kazan 4:2 1:1,0:1,3:0
18:00 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 0:0,0:0,0:2
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Magnitogorsk 2:1 0:1,1:0,1:0
11:30 Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun 1:2 0:1,0:0,1:1
31.08.2016 19:00 KHL Medvescak Zagreb - Torpedo Nizhny Novgorod 1:6 0:2,1:2,0:2
19:00 HC Slovan Bratislava - HC Sochi 3:1 2:0,0:0,1:1
18:30 Dynamo Moskva - Metallurg Novokuznetsk 5:0 1:0,3:0,1:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
11:30 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok 3:1 1:1,2:0,0:0
30.08.2016 18:30 CSKA Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 0:0,3:0,1:1
18:30 SKA St. Petersburg - Ak Bars Kazan 5:6sn 1:4,2:1,2:0,0:0,0:1
18:00 Severstal Cherepovets - Lada Togliatti 3:4sn 0:2,3:1,0:0,0:0,0:1
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Salavat Yulaev Ufa 2:3 0:0,2:1,0:2
29.08.2016 19:00 HC Slovan Bratislava - Torpedo Nizhny Novgorod 7:4 0:1,1:2,6:1
19:00 KHL Medvescak Zagreb - HC Sochi 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 2:3 1:1,0:2,1:0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 2:0 0:0,0:0,2:0
11:30 Amur Khabarovsk - Vityaz Podolsk Chekhov 1:3 1:1,0:1,0:1
28.08.2016 15:00 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 0:1,2:0,1:0
27.08.2016 16:00 Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk 2:7 1:1,0:1,1:5
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit 3:1 0:0,2:1,1:0
16:00 Spartak Moskva - Dynamo Riga 4:3 0:2,2:1,2:0
16:00 CSKA Moskva - Salavat Yulaev Ufa 3:1 1:1,2:0,0:0
16:00 SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 4:2 0:1,1:1,3:0
13:00 Avangard Omsk - Barys Astana 3:1 0:0,2:0,1:1
12:30 Sibir Novosibirsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:0 1:0,1:0,0:0
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:5 0:2,1:3,1:0
11:30 Admiral Vladivostok - Vityaz Podolsk Chekhov 5:4 3:1,1:0,1:3
26.08.2016 18:00 Ak Bars Kazan - KHL Medvescak Zagreb 1:3 0:1,0:2,1:0
11:30 Amur Khabarovsk - Dynamo Moskva 2:3 0:1,0:1,2:1
10:30 Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl 3:4sn 0:2,3:1,0:0,0:0,0:1
25.08.2016 18:30 SKA St. Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 7:1 2:0,3:0,2:1
18:30 CSKA Moskva - Traktor Chelyabinsk 3:0 0:0,2:0,1:0
18:30 HC Sochi - Jokerit 3:2 2:1,0:1,1:0
18:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Riga 2:0 0:0,1:0,1:0
18:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
18:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
17:00 Lada Togliatti - HC Slovan Bratislava 5:2 2:0,0:0,3:2
15:00 Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:1 1:0,1:0,1:1
14:30 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 5:1 1:0,1:1,3:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:7 0:0,0:5,1:2
24.08.2016 11:30 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 0:1 0:0,0:1,0:0
11:30 Admiral Vladivostok - Dynamo Moskva 3:4sn 0:1,2:1,1:1,0:0,0:1
23.08.2016 18:30 HC Sochi - Dynamo Riga 3:1 3:0,0:1,0:0
18:30 Spartak Moskva - Jokerit 1:2 0:0,1:0,0:2
18:00 Ak Bars Kazan - HC Slovan Bratislava 2:1 0:0,2:1,0:0
17:00 Lada Togliatti - KHL Medvescak Zagreb 2:3 1:1,1:0,0:2
16:00 Traktor Chelyabinsk - SKA St. Petersburg 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
16:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 3:2 1:0,1:1,1:1
15:00 Avangard Omsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:0 0:0,1:0,0:0
14:30 Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:5 1:2,0:2,2:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Barys Astana 4:2 2:0,0:2,2:0
22.08.2016 16:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moskva 3:2 2:1,1:1,0:0