HokejLive.netRuskoKHL › Program

KHL - Rusko

Dátum Čas Zápas
30.01.2020 14:30 Barys Astana - Nižněkamsk
15:00 Jekatěrinburg - Dynamo Minsk
15:00 Magnitogorsk - Jokerit Helsinki
15:00 Čeljabinsk - Red Star Kunlun
17:00 Jaroslavl - Nižnyj Novgorod
17:30 Dynamo Moskva - Dinamo Riga
17:30 Petrohrad - Omsk
17:30 Sochi - Čerepovec
31.01.2020 10:00 Chabarovsk Amur - CSKA Moskva
10:30 Admiral Vladivostok - Ufa
01.02.2020 11:30 Novosibirsk - Dynamo Minsk
12:00 Barys Astana - Omsk
13:00 Magnitogorsk - Jekatěrinburg
15:00 Kazaň - Dinamo Riga
15:00 Jaroslavl - Jokerit Helsinki
15:00 Nižnyj Novgorod - Čerepovec
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Moskva
15:00 Sochi - Vitiaz Chekhov
02.02.2020 08:00 Admiral Vladivostok - Ufa
15:00 Red Star Kunlun - CSKA Moskva
03.02.2020 10:30 Admiral Vladivostok - Chabarovsk Amur
13:30 Novosibirsk - Jekatěrinburg
15:00 Magnitogorsk - Omsk
17:00 Nižněkamsk - Čerepovec
17:30 Kazaň - Vitiaz Chekhov
17:30 Dynamo Moskva - Jaroslavl
17:30 Spartak Moskva - Petrohrad
18:30 Dinamo Riga - Jokerit Helsinki
11.02.2020 13:30 Novosibirsk - Red Star Kunlun
15:00 Ufa - Admiral Vladivostok
15:00 Jekatěrinburg - Barys Astana
17:00 Nižněkamsk - Jaroslavl
17:30 Spartak Moskva - Magnitogorsk
17:30 Jokerit Helsinki - Čeljabinsk
17:30 CSKA Moskva - Nižnyj Novgorod
17:30 Petrohrad - Chabarovsk Amur
17:30 Vitiaz Chekhov - Sochi
17:30 Omsk - Kazaň
18:30 Dinamo Riga - Dynamo Minsk
13.02.2020 13:30 Novosibirsk - Sochi
15:00 Ufa - Spartak Moskva
15:00 Jekatěrinburg - Jokerit Helsinki
17:00 Dynamo Moskva - Čeljabinsk
17:00 Čerepovec - Red Star Kunlun
17:00 Nižnyj Novgorod - Petrohrad
17:00 Nižněkamsk - Magnitogorsk
17:00 Jaroslavl - Dynamo Minsk
17:30 Omsk - Admiral Vladivostok
17:30 CSKA Moskva - Barys Astana
17:30 Vitiaz Chekhov - Chabarovsk Amur
18:30 Dinamo Riga - Kazaň
15.02.2020 11:30 Novosibirsk - Čerepovec
12:00 Barys Astana - Sochi
12:30 Ufa - Petrohrad
13:00 Čeljabinsk - Red Star Kunlun
15:00 Jokerit Helsinki - Magnitogorsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Chabarovsk Amur
15:00 Kazaň - Spartak Moskva
15:00 Jaroslavl - CSKA Moskva
15:00 Nižněkamsk - Admiral Vladivostok
15:10 Dynamo Minsk - Jekatěrinburg
16:00 Dinamo Riga - Dynamo Moskva
17.02.2020 17:00 Petrohrad - Admiral Vladivostok
17:00 Dynamo Minsk - CSKA Moskva
17:00 Jokerit Helsinki - Dynamo Moskva
17:00 Dinamo Riga - Jekatěrinburg
17:00 Nižněkamsk - Chabarovsk Amur
17:00 Čeljabinsk - Čerepovec
17:00 Ufa - Sochi
17:00 Magnitogorsk - Red Star Kunlun
18.02.2020 17:00 Barys Astana - Novosibirsk
17:00 Kazaň - Omsk
17:00 Jaroslavl - Vitiaz Chekhov
17:00 Spartak Moskva - Nižnyj Novgorod
19.02.2020 17:00 Čeljabinsk - Admiral Vladivostok
17:00 Čerepovec - Dynamo Moskva
20.02.2020 17:00 Sochi - Vitiaz Chekhov
17:00 Spartak Moskva - Kazaň
17:00 Petrohrad - Nižnyj Novgorod
17:00 Jekatěrinburg - Novosibirsk
17:00 Chabarovsk Amur - Dinamo Riga
21.02.2020 17:00 Barys Astana - Ufa
17:00 Magnitogorsk - Nižněkamsk
17:00 CSKA Moskva - Dynamo Minsk
22.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok - Dinamo Riga
17:00 Čeljabinsk - Novosibirsk
17:00 Čerepovec - Vitiaz Chekhov
17:00 Sochi - Nižnyj Novgorod
23.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki - Petrohrad
17:00 Dynamo Moskva - Spartak Moskva
17:00 Kazaň - Dynamo Minsk
17:00 Omsk - Jaroslavl
17:00 Chabarovsk Amur - Nižněkamsk
17:00 Magnitogorsk - Ufa
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok - Barys Astana
17:00 Chabarovsk Amur - Nižněkamsk
17:00 Red Star Kunlun - Dinamo Riga
25.02.2020 17:00 Omsk - Jekatěrinburg
17:00 Dynamo Minsk - Jaroslavl
17:00 CSKA Moskva - Petrohrad
17:00 Vitiaz Chekhov - Spartak Moskva
17:00 Nižnyj Novgorod - Jokerit Helsinki
17:00 Čerepovec - Sochi
17:00 Kazaň - Ufa
17:00 Novosibirsk - Magnitogorsk
26.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok - Nižněkamsk
17:00 Chabarovsk Amur - Barys Astana
17:00 Novosibirsk - Dinamo Riga
27.02.2020 17:00 Čeljabinsk - Magnitogorsk
17:00 Kazaň - Jekatěrinburg
17:00 Omsk - Jokerit Helsinki
17:00 Vitiaz Chekhov - Jaroslavl
17:00 CSKA Moskva - Sochi
17:00 Dynamo Minsk - Dynamo Moskva