Ufa VS Barys Astana


Ufa

Barys Astana

Ufa (T1) VS Barys Astana (T2)

Ufa

Barys Astana

Zaujímavé

Ufa

  • Počet remíz tímu Ufa je až 10 z celkového počtu 34 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 22 zápasov tímu Ufa skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 65%.

Barys Astana

  • 32% zápasov tímu Barys Astana skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 9 z celkového počtu 28 zápasov.
  • 22 z celkového počtu 28 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 79%.
  • Barys Astana už 5 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
22.11.2020 12:30 Ufa Barys Astana under 4:1 1:1,2:0,1:0
12.10.2020 13:30 Ufa Barys Astana under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2019/2020
21.02.2020 14:30 Barys Astana Ufa under 2:1 0:1,1:0,1:0
25.01.2020 12:30 Ufa Barys Astana over 5:2 2:0,0:1,3:1
14.01.2020 14:30 Barys Astana Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
09.10.2019 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
04.02.2019 15:00 Ufa Barys Astana under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
17.01.2019 14:30 Barys Astana Ufa under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
18.11.2018 12:00 Barys Astana Ufa under 0:3 0:0,0:2,0:1
22.09.2018 13:30 Ufa Barys Astana over 7:3 2:1,5:0,0:2
Rusko / KHL / 2017/2018
25.12.2017 14:30 Barys Astana Ufa under 0:2 0:0,0:1,0:1
05.09.2017 16:00 Ufa Barys Astana over 3:5 0:2,2:0,1:3
Rusko / KHL / 2016/2017
16.01.2017 14:30 Barys Astana Ufa over 4:3pp 0:1,3:2,0:0,1:0
15.10.2016 13:30 Ufa Barys Astana over 5:2 0:1,2:0,3:1
Rusko / KHL / 2015/2016
01.02.2016 15:00 Ufa Barys Astana over 5:4 3:1,1:2,1:1
27.11.2015 14:30 Barys Astana Ufa under 1:4 0:2,0:0,1:2
16.09.2015 16:00 Ufa Barys Astana under 2:1ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
27.08.2015 15:30 Barys Astana Ufa over 5:3 1:1,2:1,2:1
Rusko / KHL / 2011/2012
01.02.2012 14:00 Barys Astana Ufa over 3:4 1:0,1:3,1:1
30.12.2011 14:00 Ufa Barys Astana over 4:2 0:0,2:2,2:0
06.11.2011 12:00 Ufa Barys Astana over 2:4 1:0,0:2,1:2
08.10.2011 13:00 Barys Astana Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1

Ufa

11 - 5 - 6

Barys Astana

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.12.20 17:30 Jokerit Helsinki Ufa under 3:1 1:1,0:0,2:0
30.11.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
28.11.20 12:30 Ufa Petrohrad under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:2
25.11.20 15:00 Ufa Nižněkamsk over 6:2 4:1,0:1,2:0
22.11.20 12:30 Ufa Barys Astana under 4:1 1:1,2:0,1:0
20.11.20 15:00 Ufa Spartak Moskva under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:2
16.11.20 17:30 Petrohrad Ufa under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
14.11.20 14:30 Dynamo Moskva Ufa over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
12.11.20 17:30 CSKA Moskva Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
01.11.20 12:30 Ufa Red Star Kunlun under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
30.10.20 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:4 0:1,1:1,0:2
28.10.20 15:00 Ufa Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,4:1,0:0
26.10.20 15:00 Ufa Jaroslavl under 0:5 0:3,0:1,0:1
21.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa over 4:3 0:1,2:0,2:2
19.10.20 18:30 Sochi Ufa under 0:2 0:0,0:0,0:2
17.10.20 16:00 Omsk Ufa over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,1:2
15.10.20 18:00 Red Star Kunlun Ufa over 5:3 0:2,2:0,3:1
12.10.20 13:30 Ufa Barys Astana under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
10.10.20 13:30 Ufa CSKA Moskva over 2:4 1:1,1:2,0:1
08.10.20 16:00 Ufa Novosibirsk over 4:3sn 0:2,2:1,1:0,0:0,1:0
05.10.20 18:00 Kazaň Ufa under 4:1 1:0,0:1,3:0
03.10.20 16:00 Nižněkamsk Ufa under 1:4 0:0,1:3,0:1
30.09.20 16:30 Ufa Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:3,1:0
26.09.20 13:30 Ufa Vitiaz Chekhov over 6:5 2:3,2:1,2:1
24.09.20 16:00 Ufa Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
22.09.20 16:30 Ufa Sochi under 2:3 0:1,1:2,1:0
19.09.20 16:00 Red Star Kunlun Ufa under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:2
17.09.20 18:00 Kazaň Ufa under 4:1 1:1,1:0,2:0
15.09.20 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 6:2 1:0,3:1,2:1
13.09.20 13:30 Ufa Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
09.09.20 18:30 Spartak Moskva Ufa over 5:3 2:2,2:1,1:0
07.09.20 18:10 Dynamo Minsk Ufa over 3:4 2:2,0:2,1:0
05.09.20 16:30 Čerepovec Ufa under 1:4 0:2,0:1,1:1
03.09.20 18:30 Nižnyj Novgorod Ufa under 2:3 0:2,1:0,1:1

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.12.20 12:00 Barys Astana Sochi under 2:0 2:0,0:0,0:0
29.11.20 12:00 Barys Astana Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
24.11.20 17:30 Petrohrad Barys Astana over 4:3 2:2,1:0,1:1
22.11.20 12:30 Ufa Barys Astana under 4:1 1:1,2:0,1:0
19.11.20 14:30 Barys Astana Omsk over 2:5 1:3,0:1,1:1
17.11.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
15.11.20 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk under 1:4 0:2,0:1,1:1
12.11.20 17:00 Nižněkamsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:1,0:0
10.11.20 17:00 Jaroslavl Barys Astana over 7:2 3:1,3:0,1:1
08.11.20 15:00 Čerepovec Barys Astana under 1:3 0:2,1:0,0:1
03.11.20 14:30 Barys Astana Dinamo Riga under 3:0 1:0,2:0,0:0
30.10.20 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 2:1 2:0,0:1,0:0
28.10.20 17:30 Sochi Barys Astana under 3:0 0:0,2:0,1:0
26.10.20 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 3:1 0:0,2:1,1:0
23.10.20 15:30 Barys Astana Kazaň under 1:3 0:0,1:1,0:2
21.10.20 15:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 4:5pp 0:0,2:0,2:4,0:1
16.10.20 18:30 Kazaň Barys Astana under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
14.10.20 18:30 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
12.10.20 13:30 Ufa Barys Astana under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
10.10.20 13:00 Barys Astana Čerepovec under 2:3 0:3,2:0,0:0
07.10.20 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 3:2 2:1,1:0,0:1
04.10.20 13:00 Barys Astana Petrohrad under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,3:2
14.09.20 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
12.09.20 13:00 Barys Astana Dynamo Moskva over 4:5pp 2:1,2:1,0:2,0:1
10.09.20 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 3:2 1:0,1:1,1:1
07.09.20 18:30 CSKA Moskva Barys Astana under 3:1 2:1,1:0,0:0
05.09.20 16:10 Dynamo Minsk Barys Astana over 5:4pp 0:0,4:1,0:3,1:0
03.09.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 2:3 0:3,1:0,1:0

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
05.12.2020 12:30 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.12.2020 15:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
13.12.2020 12:30 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
26.12.2020 11:30 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
03.01.2021 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
14.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2021 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
04.02.2021 18:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.12.2020 14:30 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
06.12.2020 12:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.12.2020 14:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.12.2020 13:00 Čeljabinsk Barys Astana porovnaj tímy
19.12.2020 15:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
23.12.2020 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
26.12.2020 11:30 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
04.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
08.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
14.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Barys Astana Čeljabinsk porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
01.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
21.02.2021 18:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 33 10 6 4 3 22 99 77 48
2. Omsk 31 18 1 6 -1 32 91 59 46
3. Ufa 34 6 7 3 8 9 100 91 43
4. Čeljabinsk 32 14 3 2 8 20 85 65 42
5. Magnitogorsk 32 10 4 4 6 13 91 78 40
6. Jekatěrinburg 30 9 4 6 1 13 91 78 40
7. Nižnyj Novgorod 31 4 5 4 9 -7 85 92 32
8. Novosibirsk 32 12 1 3 12 -6 83 89 31
9. Barys Astana 28 4 4 5 6 -15 60 75 29
10. Chabarovsk Amur 33 4 4 2 17 -27 73 100 26
11. Nižněkamsk 31 6 2 0 21 -40 72 112 20
12. Red Star Kunlun 30 5 0 4 17 -40 67 107 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 32 16 4 3 2 43 110 67 51
2. Petrohrad 32 16 2 4 4 25 98 73 44
3. Jaroslavl 30 10 5 4 2 33 88 55 44
4. Dynamo Minsk 31 4 7 3 7 11 91 80 39
5. Dynamo Moskva 30 10 3 4 6 7 90 83 36
6. Jokerit Helsinki 26 10 3 2 6 21 86 65 34
7. Spartak Moskva 31 6 4 6 5 -5 81 86 34
8. Čerepovec 31 5 5 2 12 -20 66 86 32
9. Vitiaz Chekhov 30 4 5 2 12 -3 88 91 30
10. Sochi 31 6 1 5 13 -42 59 101 21
11. Dinamo Riga 25 0 2 4 13 -44 48 92 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 31 18 1 6 -1 32 91 59 46
2. Ufa 34 6 7 3 8 9 100 91 43
3. Novosibirsk 32 12 1 3 12 -6 83 89 31
4. Barys Astana 28 4 4 5 6 -15 60 75 29
5. Chabarovsk Amur 33 4 4 2 17 -27 73 100 26
6. Red Star Kunlun 30 5 0 4 17 -40 67 107 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 32 16 2 4 4 25 98 73 44
2. Jokerit Helsinki 26 10 3 2 6 21 86 65 34
3. Spartak Moskva 31 6 4 6 5 -5 81 86 34
4. Čerepovec 31 5 5 2 12 -20 66 86 32
5. Vitiaz Chekhov 30 4 5 2 12 -3 88 91 30
6. Sochi 31 6 1 5 13 -42 59 101 21

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 33 10 6 4 3 22 99 77 48
2. Čeljabinsk 32 14 3 2 8 20 85 65 42
3. Magnitogorsk 32 10 4 4 6 13 91 78 40
4. Jekatěrinburg 30 9 4 6 1 13 91 78 40
5. Nižnyj Novgorod 31 4 5 4 9 -7 85 92 32
6. Nižněkamsk 31 6 2 0 21 -40 72 112 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 32 16 4 3 2 43 110 67 51
2. Jaroslavl 30 10 5 4 2 33 88 55 44
3. Dynamo Minsk 31 4 7 3 7 11 91 80 39
4. Dynamo Moskva 30 10 3 4 6 7 90 83 36
5. Dinamo Riga 25 0 2 4 13 -44 48 92 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 32 16 4 3 2 43 110 67 51
2. Kazaň 33 10 6 4 3 22 99 77 48
3. Omsk 31 18 1 6 -1 32 91 59 46
4. Petrohrad 32 16 2 4 4 25 98 73 44
5. Jaroslavl 30 10 5 4 2 33 88 55 44
6. Ufa 34 6 7 3 8 9 100 91 43
7. Čeljabinsk 32 14 3 2 8 20 85 65 42
8. Magnitogorsk 32 10 4 4 6 13 91 78 40
9. Jekatěrinburg 30 9 4 6 1 13 91 78 40
10. Dynamo Minsk 31 4 7 3 7 11 91 80 39
11. Dynamo Moskva 30 10 3 4 6 7 90 83 36
12. Jokerit Helsinki 26 10 3 2 6 21 86 65 34
13. Spartak Moskva 31 6 4 6 5 -5 81 86 34
14. Čerepovec 31 5 5 2 12 -20 66 86 32
15. Nižnyj Novgorod 31 4 5 4 9 -7 85 92 32
16. Novosibirsk 32 12 1 3 12 -6 83 89 31
17. Vitiaz Chekhov 30 4 5 2 12 -3 88 91 30
18. Barys Astana 28 4 4 5 6 -15 60 75 29
19. Chabarovsk Amur 33 4 4 2 17 -27 73 100 26
20. Sochi 31 6 1 5 13 -42 59 101 21
21. Nižněkamsk 31 6 2 0 21 -40 72 112 20
22. Red Star Kunlun 30 5 0 4 17 -40 67 107 14
23. Dinamo Riga 25 0 2 4 13 -44 48 92 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
2. Omsk 15 11 1 2 -2 28 50 22 28
3. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
4. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
5. Magnitogorsk 17 8 0 2 5 1 45 44 18
6. Jekatěrinburg 14 3 2 5 -3 8 41 33 19
7. Nižnyj Novgorod 17 9 0 4 0 7 54 47 22
8. Novosibirsk 17 7 1 2 4 -3 47 50 20
9. Barys Astana 14 4 1 4 0 -4 31 35 16
10. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
11. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -18 42 60 12
12. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 1 3 -1 23 55 32 27
2. Petrohrad 17 7 1 2 4 4 47 43 20
3. Jaroslavl 17 6 3 1 3 20 53 33 25
4. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
5. Dynamo Moskva 16 5 2 2 3 8 52 44 20
6. Jokerit Helsinki 12 8 0 0 4 22 45 23 16
7. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
8. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
9. Vitiaz Chekhov 17 3 2 1 8 -11 46 57 15
10. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10
11. Dinamo Riga 10 1 1 2 3 -6 24 30 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 15 11 1 2 -2 28 50 22 28
2. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
3. Novosibirsk 17 7 1 2 4 -3 47 50 20
4. Barys Astana 14 4 1 4 0 -4 31 35 16
5. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
6. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 17 7 1 2 4 4 47 43 20
2. Jokerit Helsinki 12 8 0 0 4 22 45 23 16
3. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
4. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
5. Vitiaz Chekhov 17 3 2 1 8 -11 46 57 15
6. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
2. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
3. Magnitogorsk 17 8 0 2 5 1 45 44 18
4. Jekatěrinburg 14 3 2 5 -3 8 41 33 19
5. Nižnyj Novgorod 17 9 0 4 0 7 54 47 22
6. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -18 42 60 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 1 3 -1 23 55 32 27
2. Jaroslavl 17 6 3 1 3 20 53 33 25
3. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
4. Dynamo Moskva 16 5 2 2 3 8 52 44 20
5. Dinamo Riga 10 1 1 2 3 -6 24 30 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 15 11 1 2 -2 28 50 22 28
2. CSKA Moskva 17 10 1 3 -1 23 55 32 27
3. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
4. Jaroslavl 17 6 3 1 3 20 53 33 25
5. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
6. Nižnyj Novgorod 17 9 0 4 0 7 54 47 22
7. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
8. Petrohrad 17 7 1 2 4 4 47 43 20
9. Dynamo Moskva 16 5 2 2 3 8 52 44 20
10. Novosibirsk 17 7 1 2 4 -3 47 50 20
11. Jekatěrinburg 14 3 2 5 -3 8 41 33 19
12. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
13. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
14. Magnitogorsk 17 8 0 2 5 1 45 44 18
15. Jokerit Helsinki 12 8 0 0 4 22 45 23 16
16. Barys Astana 14 4 1 4 0 -4 31 35 16
17. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
18. Vitiaz Chekhov 17 3 2 1 8 -11 46 57 15
19. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
20. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -18 42 60 12
21. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10
22. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10
23. Dinamo Riga 10 1 1 2 3 -6 24 30 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 18 2 4 2 4 2 49 47 22
2. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
3. Ufa 18 2 4 1 6 1 50 49 21
4. Čeljabinsk 18 9 1 0 7 6 43 37 22
5. Magnitogorsk 15 2 4 2 1 12 46 34 22
6. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
7. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
8. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
9. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
10. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
11. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8
12. Red Star Kunlun 17 1 0 2 12 -32 31 63 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
2. Petrohrad 15 9 1 2 0 21 51 30 24
3. Jaroslavl 13 4 2 3 -1 13 35 22 19
4. Dynamo Minsk 15 5 2 2 2 7 48 41 20
5. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
6. Jokerit Helsinki 14 2 3 2 2 -1 41 42 18
7. Spartak Moskva 16 5 1 2 5 -8 36 44 16
8. Čerepovec 15 0 4 2 3 -9 33 42 18
9. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
10. Sochi 16 3 1 1 9 -22 28 50 11
11. Dinamo Riga 15 -1 1 2 10 -38 24 62 4

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
2. Ufa 18 2 4 1 6 1 50 49 21
3. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
4. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
5. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
6. Red Star Kunlun 17 1 0 2 12 -32 31 63 4

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 15 9 1 2 0 21 51 30 24
2. Jokerit Helsinki 14 2 3 2 2 -1 41 42 18
3. Spartak Moskva 16 5 1 2 5 -8 36 44 16
4. Čerepovec 15 0 4 2 3 -9 33 42 18
5. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
6. Sochi 16 3 1 1 9 -22 28 50 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 18 2 4 2 4 2 49 47 22
2. Čeljabinsk 18 9 1 0 7 6 43 37 22
3. Magnitogorsk 15 2 4 2 1 12 46 34 22
4. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
5. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
6. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
2. Jaroslavl 13 4 2 3 -1 13 35 22 19
3. Dynamo Minsk 15 5 2 2 2 7 48 41 20
4. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
5. Dinamo Riga 15 -1 1 2 10 -38 24 62 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 15 9 1 2 0 21 51 30 24
2. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
3. Magnitogorsk 15 2 4 2 1 12 46 34 22
4. Čeljabinsk 18 9 1 0 7 6 43 37 22
5. Kazaň 18 2 4 2 4 2 49 47 22
6. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
7. Ufa 18 2 4 1 6 1 50 49 21
8. Dynamo Minsk 15 5 2 2 2 7 48 41 20
9. Jaroslavl 13 4 2 3 -1 13 35 22 19
10. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
11. Jokerit Helsinki 14 2 3 2 2 -1 41 42 18
12. Čerepovec 15 0 4 2 3 -9 33 42 18
13. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
14. Spartak Moskva 16 5 1 2 5 -8 36 44 16
15. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
16. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
17. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
18. Sochi 16 3 1 1 9 -22 28 50 11
19. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
20. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
21. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8
22. Dinamo Riga 15 -1 1 2 10 -38 24 62 4
23. Red Star Kunlun 17 1 0 2 12 -32 31 63 4