Petrohrad VS Chabarovsk Amur


Petrohrad

Chabarovsk Amur

Petrohrad (T1) VS Chabarovsk Amur (T2)

Petrohrad

Chabarovsk Amur

Zaujímavé

Petrohrad

  • Petrohrad vyhral 58% zápasov (z celkového počtu 31 vyhral 18 zápasov).
  • Až 19 zápasov tímu Petrohrad skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 61%.
  • Petrohrad už 4 zápasov v rade neprehrali.

Chabarovsk Amur

  • 58% prehier (19 zápasov) z celkového počtu 33 tímu Chabarovsk Amur.
  • 21 z celkového počtu 33 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.
  • Chabarovsk Amur už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 13, čo je 93%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 14 vzájomných zápasov, čo je 79%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
22.11.2020 15:30 Petrohrad Chabarovsk Amur over 5:3 0:1,1:0,4:2
02.10.2020 11:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 0:2,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2019/2020
11.02.2020 17:30 Petrohrad Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:0,1:1
13.11.2019 10:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 1:0,0:1,0:2
Rusko / KHL / 2018/2019
27.12.2018 10:30 Chabarovsk Amur Petrohrad under 0:2 0:0,0:0,0:2
02.11.2018 17:30 Petrohrad Chabarovsk Amur under 3:2 0:0,0:2,3:0
Rusko / KHL / 2017/2018
20.01.2018 15:00 Petrohrad Chabarovsk Amur under 5:0 1:0,2:0,2:0
16.11.2017 10:30 Chabarovsk Amur Petrohrad under 2:3 1:1,0:1,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
03.12.2016 08:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:2 0:0,1:1,0:1
25.09.2016 16:00 Petrohrad Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
15.01.2016 17:30 Petrohrad Chabarovsk Amur under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
08.09.2015 11:30 Chabarovsk Amur Petrohrad under 0:3 0:0,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
24.02.2012 16:00 Petrohrad Chabarovsk Amur over 5:2 1:2,2:0,2:0
01.12.2011 09:00 Chabarovsk Amur Petrohrad over 3:7 0:4,1:1,2:2

Petrohrad

13 - 1 - 0

Chabarovsk Amur

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.11.20 12:30 Ufa Petrohrad under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:2
26.11.20 17:00 Čerepovec Petrohrad under 2:3 0:0,2:0,0:3
24.11.20 17:30 Petrohrad Barys Astana over 4:3 2:2,1:0,1:1
22.11.20 15:30 Petrohrad Chabarovsk Amur over 5:3 0:1,1:0,4:2
18.11.20 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.11.20 17:30 Petrohrad Ufa under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
14.11.20 15:00 Čerepovec Petrohrad under 0:2 0:1,0:1,0:0
12.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad over 1:8 1:2,0:4,0:2
10.11.20 17:30 Jokerit Helsinki Petrohrad under 1:4 1:2,0:1,0:1
28.10.20 17:30 Petrohrad Red Star Kunlun under 1:2 1:0,0:2,0:0
26.10.20 17:30 Petrohrad Omsk over 5:2 0:0,2:2,3:0
22.10.20 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 1:4 1:3,0:0,0:1
19.10.20 18:30 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 5:1 3:0,0:1,2:0
16.10.20 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:1,1:0,1:0
14.10.20 18:30 Sochi Petrohrad under 1:4 1:0,0:2,0:2
12.10.20 18:30 Petrohrad Dynamo Moskva over 3:4 2:2,1:1,0:1
09.10.20 18:30 Petrohrad Sochi over 4:3 1:0,1:0,2:3
07.10.20 18:00 Petrohrad Magnitogorsk under 1:4 0:0,1:2,0:2
04.10.20 13:00 Barys Astana Petrohrad under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,3:2
02.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 0:2,0:1,1:0
30.09.20 14:00 Novosibirsk Petrohrad over 4:6 2:0,1:4,1:2
25.09.20 18:30 Petrohrad Kazaň under 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
23.09.20 18:30 Petrohrad Novosibirsk under 1:4 1:1,0:2,0:1
20.09.20 16:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod under 2:1 0:1,2:0,0:0
17.09.20 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:2,0:0,0:0
15.09.20 18:30 Omsk Petrohrad over 4:3 3:0,0:3,1:0
13.09.20 16:30 Petrohrad Nižněkamsk over 5:2 1:0,2:2,2:0
11.09.20 18:30 Petrohrad Jaroslavl over 4:2 2:0,1:1,1:1
08.09.20 18:30 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 4:6 0:1,1:3,3:2
06.09.20 16:30 Kazaň Petrohrad under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
04.09.20 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 1:2 0:1,0:1,1:0

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.11.20 15:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur under 3:2 0:0,2:0,1:2
26.11.20 15:00 Omsk Chabarovsk Amur over 4:2 2:1,1:0,1:1
24.11.20 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur over 2:4 0:1,2:1,0:2
22.11.20 15:30 Petrohrad Chabarovsk Amur over 5:3 0:1,1:0,4:2
19.11.20 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17.11.20 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 2:3 1:1,0:2,1:0
15.11.20 08:00 Chabarovsk Amur Omsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
13.11.20 10:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:0,0:1
01.11.20 15:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
30.10.20 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 1:3 0:0,1:2,0:1
28.10.20 15:00 Ufa Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,4:1,0:0
25.10.20 08:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
23.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk over 2:4 2:1,0:1,0:2
21.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Kazaň over 7:1 3:0,2:1,2:0
19.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 4:1 1:0,1:1,2:0
16.10.20 18:30 Sochi Chabarovsk Amur over 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:3
14.10.20 18:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 4:0 1:0,2:0,1:0
12.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur over 6:3 0:2,5:0,1:1
08.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:1 1:0,0:0,2:1
06.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,0:0,1:0
04.10.20 09:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:2
02.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 0:2,0:1,1:0
26.09.20 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
24.09.20 18:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
22.09.20 18:30 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,3:2
20.09.20 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 5:0 2:0,2:0,1:0
16.09.20 11:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.09.20 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 2:4 1:0,1:3,0:1
12.09.20 09:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva over 1:5 0:2,0:1,1:2
09.09.20 16:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
07.09.20 18:30 Omsk Chabarovsk Amur over 8:2 1:1,5:1,2:0
05.09.20 16:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur under 2:0 0:0,1:0,1:0
03.09.20 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur over 6:4 2:2,1:2,3:0

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.11.2020 17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 Magnitogorsk Petrohrad porovnaj tímy
05.12.2020 13:00 Čeljabinsk Petrohrad porovnaj tímy
07.12.2020 17:30 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
10.12.2020 17:30 Petrohrad Jekatěrinburg porovnaj tímy
12.12.2020 16:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Sochi Petrohrad porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Petrohrad porovnaj tímy
07.01.2021 18:00 Jaroslavl Petrohrad porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Petrohrad porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
01.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
04.02.2021 18:00 Petrohrad Jaroslavl porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Jaroslavl Petrohrad porovnaj tímy
22.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Petrohrad porovnaj tímy
24.02.2021 18:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Petrohrad Dynamo Minsk porovnaj tímy

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.12.2020 10:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
05.12.2020 08:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
08.12.2020 10:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl porovnaj tímy
10.12.2020 10:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
04.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
02.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 32 10 6 4 2 25 99 74 48
2. Omsk 30 17 1 6 -1 29 88 59 44
3. Čeljabinsk 31 14 3 2 7 22 85 63 42
4. Ufa 32 7 6 3 7 10 98 88 41
5. Jekatěrinburg 29 9 4 5 2 14 91 77 39
6. Magnitogorsk 31 9 4 4 6 9 85 76 38
7. Nižnyj Novgorod 30 3 5 4 9 -9 83 92 30
8. Novosibirsk 31 11 1 3 12 -8 81 89 29
9. Barys Astana 27 3 4 5 6 -17 58 75 27
10. Chabarovsk Amur 33 4 4 2 17 -27 73 100 26
11. Nižněkamsk 30 6 2 0 20 -36 71 107 20
12. Red Star Kunlun 29 5 0 3 18 -39 65 104 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 17 3 3 2 42 107 65 49
2. Petrohrad 31 16 2 3 5 26 97 71 43
3. Jaroslavl 29 9 5 4 2 29 83 54 42
4. Dynamo Minsk 30 3 7 3 7 7 86 79 37
5. Dynamo Moskva 29 10 3 4 5 11 88 77 36
6. Spartak Moskva 30 6 4 6 4 -3 81 84 34
7. Čerepovec 30 5 5 2 11 -16 65 81 32
8. Jokerit Helsinki 24 10 2 2 6 18 81 63 30
9. Vitiaz Chekhov 29 3 5 2 12 -6 84 90 28
10. Sochi 30 6 1 5 12 -40 59 99 21
11. Dinamo Riga 24 0 2 4 12 -41 47 88 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 17 1 6 -1 29 88 59 44
2. Ufa 32 7 6 3 7 10 98 88 41
3. Novosibirsk 31 11 1 3 12 -8 81 89 29
4. Barys Astana 27 3 4 5 6 -17 58 75 27
5. Chabarovsk Amur 33 4 4 2 17 -27 73 100 26
6. Red Star Kunlun 29 5 0 3 18 -39 65 104 13

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 16 2 3 5 26 97 71 43
2. Spartak Moskva 30 6 4 6 4 -3 81 84 34
3. Čerepovec 30 5 5 2 11 -16 65 81 32
4. Jokerit Helsinki 24 10 2 2 6 18 81 63 30
5. Vitiaz Chekhov 29 3 5 2 12 -6 84 90 28
6. Sochi 30 6 1 5 12 -40 59 99 21

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 32 10 6 4 2 25 99 74 48
2. Čeljabinsk 31 14 3 2 7 22 85 63 42
3. Jekatěrinburg 29 9 4 5 2 14 91 77 39
4. Magnitogorsk 31 9 4 4 6 9 85 76 38
5. Nižnyj Novgorod 30 3 5 4 9 -9 83 92 30
6. Nižněkamsk 30 6 2 0 20 -36 71 107 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 17 3 3 2 42 107 65 49
2. Jaroslavl 29 9 5 4 2 29 83 54 42
3. Dynamo Minsk 30 3 7 3 7 7 86 79 37
4. Dynamo Moskva 29 10 3 4 5 11 88 77 36
5. Dinamo Riga 24 0 2 4 12 -41 47 88 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 17 3 3 2 42 107 65 49
2. Kazaň 32 10 6 4 2 25 99 74 48
3. Omsk 30 17 1 6 -1 29 88 59 44
4. Petrohrad 31 16 2 3 5 26 97 71 43
5. Čeljabinsk 31 14 3 2 7 22 85 63 42
6. Jaroslavl 29 9 5 4 2 29 83 54 42
7. Ufa 32 7 6 3 7 10 98 88 41
8. Jekatěrinburg 29 9 4 5 2 14 91 77 39
9. Magnitogorsk 31 9 4 4 6 9 85 76 38
10. Dynamo Minsk 30 3 7 3 7 7 86 79 37
11. Dynamo Moskva 29 10 3 4 5 11 88 77 36
12. Spartak Moskva 30 6 4 6 4 -3 81 84 34
13. Čerepovec 30 5 5 2 11 -16 65 81 32
14. Jokerit Helsinki 24 10 2 2 6 18 81 63 30
15. Nižnyj Novgorod 30 3 5 4 9 -9 83 92 30
16. Novosibirsk 31 11 1 3 12 -8 81 89 29
17. Vitiaz Chekhov 29 3 5 2 12 -6 84 90 28
18. Barys Astana 27 3 4 5 6 -17 58 75 27
19. Chabarovsk Amur 33 4 4 2 17 -27 73 100 26
20. Sochi 30 6 1 5 12 -40 59 99 21
21. Nižněkamsk 30 6 2 0 20 -36 71 107 20
22. Red Star Kunlun 29 5 0 3 18 -39 65 104 13
23. Dinamo Riga 24 0 2 4 12 -41 47 88 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
2. Omsk 14 10 1 2 -2 25 47 22 26
3. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
4. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
5. Jekatěrinburg 13 3 2 4 -2 9 41 32 18
6. Magnitogorsk 17 8 0 2 5 1 45 44 18
7. Nižnyj Novgorod 16 8 0 4 0 5 52 47 20
8. Novosibirsk 16 6 1 2 4 -5 45 50 18
9. Barys Astana 13 3 1 4 0 -6 29 35 14
10. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
11. Nižněkamsk 17 2 2 0 11 -14 41 55 12
12. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 11 0 3 -1 22 52 30 25
2. Petrohrad 16 7 1 1 5 5 46 41 19
3. Jaroslavl 16 5 3 1 3 16 48 32 23
4. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
5. Dynamo Moskva 15 5 2 2 2 12 50 38 20
6. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
7. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
8. Jokerit Helsinki 11 7 0 0 4 20 42 22 14
9. Vitiaz Chekhov 16 2 2 1 8 -14 42 56 13
10. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10
11. Dinamo Riga 10 1 1 2 3 -6 24 30 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 14 10 1 2 -2 25 47 22 26
2. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
3. Novosibirsk 16 6 1 2 4 -5 45 50 18
4. Barys Astana 13 3 1 4 0 -6 29 35 14
5. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
6. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 16 7 1 1 5 5 46 41 19
2. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
3. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
4. Jokerit Helsinki 11 7 0 0 4 20 42 22 14
5. Vitiaz Chekhov 16 2 2 1 8 -14 42 56 13
6. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
2. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
3. Jekatěrinburg 13 3 2 4 -2 9 41 32 18
4. Magnitogorsk 17 8 0 2 5 1 45 44 18
5. Nižnyj Novgorod 16 8 0 4 0 5 52 47 20
6. Nižněkamsk 17 2 2 0 11 -14 41 55 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 11 0 3 -1 22 52 30 25
2. Jaroslavl 16 5 3 1 3 16 48 32 23
3. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
4. Dynamo Moskva 15 5 2 2 2 12 50 38 20
5. Dinamo Riga 10 1 1 2 3 -6 24 30 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 14 10 1 2 -2 25 47 22 26
2. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
3. CSKA Moskva 16 11 0 3 -1 22 52 30 25
4. Jaroslavl 16 5 3 1 3 16 48 32 23
5. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
6. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
7. Dynamo Moskva 15 5 2 2 2 12 50 38 20
8. Nižnyj Novgorod 16 8 0 4 0 5 52 47 20
9. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
10. Petrohrad 16 7 1 1 5 5 46 41 19
11. Jekatěrinburg 13 3 2 4 -2 9 41 32 18
12. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
13. Magnitogorsk 17 8 0 2 5 1 45 44 18
14. Novosibirsk 16 6 1 2 4 -5 45 50 18
15. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
16. Jokerit Helsinki 11 7 0 0 4 20 42 22 14
17. Barys Astana 13 3 1 4 0 -6 29 35 14
18. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
19. Vitiaz Chekhov 16 2 2 1 8 -14 42 56 13
20. Nižněkamsk 17 2 2 0 11 -14 41 55 12
21. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10
22. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10
23. Dinamo Riga 10 1 1 2 3 -6 24 30 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 2 4 2 3 5 49 44 22
2. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
3. Čeljabinsk 17 9 1 0 6 8 43 35 22
4. Ufa 16 3 3 1 5 2 48 46 19
5. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
6. Magnitogorsk 14 1 4 2 1 8 40 32 20
7. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
8. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
9. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
10. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
11. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8
12. Red Star Kunlun 16 1 0 1 13 -31 29 60 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
2. Petrohrad 15 9 1 2 0 21 51 30 24
3. Jaroslavl 13 4 2 3 -1 13 35 22 19
4. Dynamo Minsk 14 4 2 2 2 3 43 40 18
5. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
6. Spartak Moskva 15 5 1 2 4 -6 36 42 16
7. Čerepovec 14 0 4 2 2 -5 32 37 18
8. Jokerit Helsinki 13 3 2 2 2 -2 39 41 16
9. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
10. Sochi 15 3 1 1 8 -20 28 48 11
11. Dinamo Riga 14 -1 1 2 9 -35 23 58 4

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
2. Ufa 16 3 3 1 5 2 48 46 19
3. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
4. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
5. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
6. Red Star Kunlun 16 1 0 1 13 -31 29 60 3

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 15 9 1 2 0 21 51 30 24
2. Spartak Moskva 15 5 1 2 4 -6 36 42 16
3. Čerepovec 14 0 4 2 2 -5 32 37 18
4. Jokerit Helsinki 13 3 2 2 2 -2 39 41 16
5. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
6. Sochi 15 3 1 1 8 -20 28 48 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 2 4 2 3 5 49 44 22
2. Čeljabinsk 17 9 1 0 6 8 43 35 22
3. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
4. Magnitogorsk 14 1 4 2 1 8 40 32 20
5. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
6. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
2. Jaroslavl 13 4 2 3 -1 13 35 22 19
3. Dynamo Minsk 14 4 2 2 2 3 43 40 18
4. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
5. Dinamo Riga 14 -1 1 2 9 -35 23 58 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 15 9 1 2 0 21 51 30 24
2. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
3. Čeljabinsk 17 9 1 0 6 8 43 35 22
4. Kazaň 17 2 4 2 3 5 49 44 22
5. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
6. Magnitogorsk 14 1 4 2 1 8 40 32 20
7. Jaroslavl 13 4 2 3 -1 13 35 22 19
8. Ufa 16 3 3 1 5 2 48 46 19
9. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
10. Čerepovec 14 0 4 2 2 -5 32 37 18
11. Dynamo Minsk 14 4 2 2 2 3 43 40 18
12. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
13. Jokerit Helsinki 13 3 2 2 2 -2 39 41 16
14. Spartak Moskva 15 5 1 2 4 -6 36 42 16
15. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
16. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
17. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
18. Sochi 15 3 1 1 8 -20 28 48 11
19. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
20. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
21. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8
22. Dinamo Riga 14 -1 1 2 9 -35 23 58 4
23. Red Star Kunlun 16 1 0 1 13 -31 29 60 3