Magnitogorsk VS Čerepovec


Magnitogorsk

Čerepovec

Magnitogorsk (T1) VS Čerepovec (T2)

Magnitogorsk

Čerepovec

Zaujímavé

Magnitogorsk

  • Až 20 zápasov tímu Magnitogorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 28 zápasov, to je až 71%.
  • Magnitogorsk už 5 zápasov v rade nevyhrali.
  • Magnitogorsk ťahá aktuálne sériu 9 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Čerepovec

  • 21 z celkového počtu 28 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.

H2H

  • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 64%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 14 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
22.11.2020 13:00 Magnitogorsk Čerepovec under 1:4 1:0,0:2,0:2
23.10.2020 18:00 Čerepovec Magnitogorsk over 4:5 0:0,3:1,1:4
Rusko / KHL / 2019/2020
12.10.2019 16:30 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
04.09.2019 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
Rusko / KHL / 2018/2019
21.10.2018 16:00 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
25.09.2018 16:00 Magnitogorsk Čerepovec under 2:1 1:1,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
28.11.2017 15:00 Magnitogorsk Čerepovec under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
18.11.2017 15:00 Čerepovec Magnitogorsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
01.02.2017 15:00 Magnitogorsk Čerepovec over 6:4 2:0,4:3,0:1
25.08.2016 18:00 Čerepovec Magnitogorsk under 3:2ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
05.02.2016 15:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:3 2:1,0:1,2:1
13.09.2015 16:00 Čerepovec Magnitogorsk over 3:4 0:2,2:2,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
23.12.2011 16:00 Čerepovec Magnitogorsk under 1:4 1:1,0:1,0:2
24.09.2011 13:00 Magnitogorsk Čerepovec over 2:5 1:2,1:2,0:1

Magnitogorsk

9 - 3 - 2

Čerepovec

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 13:00 Magnitogorsk Čerepovec under 1:4 1:0,0:2,0:2
19.11.20 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17.11.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
15.11.20 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
10.11.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
01.11.20 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
30.10.20 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:4 0:1,1:1,0:2
28.10.20 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
26.10.20 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
23.10.20 18:00 Čerepovec Magnitogorsk over 4:5 0:0,3:1,1:4
21.10.20 18:00 Red Star Kunlun Magnitogorsk over 6:4 1:1,4:1,1:2
16.10.20 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 3:4 1:1,2:3,0:0
14.10.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.10.20 16:00 Magnitogorsk CSKA Moskva over 6:4 3:1,2:2,1:1
09.10.20 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:2
07.10.20 18:00 Petrohrad Magnitogorsk under 1:4 0:0,1:2,0:2
05.10.20 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
02.10.20 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:2,0:0
29.09.20 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,0:1
27.09.20 17:30 Omsk Magnitogorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
24.09.20 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 1:4 0:2,1:0,0:2
19.09.20 16:00 CSKA Moskva Magnitogorsk over 2:4 1:0,0:0,1:4
15.09.20 18:30 Sochi Magnitogorsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:3
13.09.20 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,2:1,0:0
11.09.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.09.20 16:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
06.09.20 14:00 Magnitogorsk Sochi over 6:0 1:0,3:0,2:0
04.09.20 16:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun under 2:1 1:0,0:0,1:1

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.11.20 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 2:1 0:0,1:1,1:0
22.11.20 13:00 Magnitogorsk Čerepovec under 1:4 1:0,0:2,0:2
20.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
18.11.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
14.11.20 15:00 Čerepovec Petrohrad under 0:2 0:1,0:1,0:0
12.11.20 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:3
08.11.20 15:00 Čerepovec Barys Astana under 1:3 0:2,1:0,0:1
01.11.20 15:00 Čerepovec Jokerit Helsinki over 5:2 1:1,1:1,3:0
30.10.20 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 0:3 0:0,0:2,0:1
27.10.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 3:4 2:1,0:2,1:1
25.10.20 15:10 Dynamo Minsk Čerepovec under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
23.10.20 18:00 Čerepovec Magnitogorsk over 4:5 0:0,3:1,1:4
21.10.20 18:00 Čerepovec Sochi under 2:0 0:0,2:0,0:0
18.10.20 16:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:1 2:1,0:0,0:0
15.10.20 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 0:4 0:0,0:4,0:0
10.10.20 13:00 Barys Astana Čerepovec under 2:3 0:3,2:0,0:0
08.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:1 1:0,0:0,2:1
06.10.20 14:30 Novosibirsk Čerepovec under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:3
01.10.20 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki over 2:5 1:1,1:1,0:3
29.09.20 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
27.09.20 16:30 Čerepovec Kazaň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
24.09.20 18:30 CSKA Moskva Čerepovec under 5:0 2:0,0:0,3:0
22.09.20 16:00 Čeljabinsk Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
17.09.20 18:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec over 3:4pp 1:2,0:0,2:1,0:1
13.09.20 16:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:0
07.09.20 18:00 Čerepovec Novosibirsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
05.09.20 16:30 Čerepovec Ufa under 1:4 0:2,0:1,1:1
03.09.20 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur over 6:4 2:2,1:2,3:0

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.11.2020 15:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
27.11.2020 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
29.11.2020 15:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk porovnaj tímy
01.12.2020 17:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 Magnitogorsk Petrohrad porovnaj tímy
07.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
09.12.2020 17:30 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
13.12.2020 12:30 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
04.01.2021 18:00 Magnitogorsk Spartak Moskva porovnaj tímy
07.01.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
11.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk porovnaj tímy
16.01.2021 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Magnitogorsk Jaroslavl porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.11.2020 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
29.11.2020 15:00 Kazaň Čerepovec porovnaj tímy
01.12.2020 17:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
04.12.2020 18:30 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
06.12.2020 15:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
09.12.2020 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
11.12.2020 17:30 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Čerepovec porovnaj tímy
07.01.2021 18:00 Omsk Čerepovec porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
15.01.2021 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
29.01.2021 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
02.02.2021 18:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Čerepovec CSKA Moskva porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 10 5 4 2 21 91 70 44
2. Čeljabinsk 29 15 2 2 6 23 78 55 40
3. Omsk 28 15 1 6 -1 26 82 56 40
4. Jekatěrinburg 27 9 4 4 2 19 87 68 38
5. Ufa 30 6 6 2 8 7 90 83 38
6. Magnitogorsk 28 7 4 3 7 6 73 67 33
7. Nižnyj Novgorod 28 2 5 4 8 -8 78 86 28
8. Novosibirsk 29 10 1 3 11 -8 78 86 27
9. Chabarovsk Amur 31 4 4 2 15 -24 69 93 26
10. Barys Astana 26 2 4 5 6 -18 56 74 25
11. Nižněkamsk 27 5 2 0 18 -32 60 92 18
12. Red Star Kunlun 27 4 0 3 17 -39 63 102 11

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 15 3 3 2 35 98 63 45
2. Petrohrad 29 16 1 3 5 24 91 67 39
3. Jaroslavl 27 10 4 3 3 29 77 48 39
4. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 7 80 73 34
5. Spartak Moskva 29 6 4 6 3 -2 80 82 34
6. Dynamo Moskva 27 10 2 4 5 9 81 72 32
7. Čerepovec 28 5 5 2 9 -12 61 73 32
8. Jokerit Helsinki 22 10 2 1 6 20 76 56 29
9. Vitiaz Chekhov 27 4 4 1 13 -6 77 83 25
10. Sochi 28 5 1 5 11 -38 55 93 19
11. Dinamo Riga 22 0 2 4 10 -39 43 82 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 15 1 6 -1 26 82 56 40
2. Ufa 30 6 6 2 8 7 90 83 38
3. Novosibirsk 29 10 1 3 11 -8 78 86 27
4. Chabarovsk Amur 31 4 4 2 15 -24 69 93 26
5. Barys Astana 26 2 4 5 6 -18 56 74 25
6. Red Star Kunlun 27 4 0 3 17 -39 63 102 11

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 16 1 3 5 24 91 67 39
2. Spartak Moskva 29 6 4 6 3 -2 80 82 34
3. Čerepovec 28 5 5 2 9 -12 61 73 32
4. Jokerit Helsinki 22 10 2 1 6 20 76 56 29
5. Vitiaz Chekhov 27 4 4 1 13 -6 77 83 25
6. Sochi 28 5 1 5 11 -38 55 93 19

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 10 5 4 2 21 91 70 44
2. Čeljabinsk 29 15 2 2 6 23 78 55 40
3. Jekatěrinburg 27 9 4 4 2 19 87 68 38
4. Magnitogorsk 28 7 4 3 7 6 73 67 33
5. Nižnyj Novgorod 28 2 5 4 8 -8 78 86 28
6. Nižněkamsk 27 5 2 0 18 -32 60 92 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 15 3 3 2 35 98 63 45
2. Jaroslavl 27 10 4 3 3 29 77 48 39
3. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 7 80 73 34
4. Dynamo Moskva 27 10 2 4 5 9 81 72 32
5. Dinamo Riga 22 0 2 4 10 -39 43 82 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 15 3 3 2 35 98 63 45
2. Kazaň 30 10 5 4 2 21 91 70 44
3. Čeljabinsk 29 15 2 2 6 23 78 55 40
4. Omsk 28 15 1 6 -1 26 82 56 40
5. Petrohrad 29 16 1 3 5 24 91 67 39
6. Jaroslavl 27 10 4 3 3 29 77 48 39
7. Jekatěrinburg 27 9 4 4 2 19 87 68 38
8. Ufa 30 6 6 2 8 7 90 83 38
9. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 7 80 73 34
10. Spartak Moskva 29 6 4 6 3 -2 80 82 34
11. Magnitogorsk 28 7 4 3 7 6 73 67 33
12. Dynamo Moskva 27 10 2 4 5 9 81 72 32
13. Čerepovec 28 5 5 2 9 -12 61 73 32
14. Jokerit Helsinki 22 10 2 1 6 20 76 56 29
15. Nižnyj Novgorod 28 2 5 4 8 -8 78 86 28
16. Novosibirsk 29 10 1 3 11 -8 78 86 27
17. Chabarovsk Amur 31 4 4 2 15 -24 69 93 26
18. Vitiaz Chekhov 27 4 4 1 13 -6 77 83 25
19. Barys Astana 26 2 4 5 6 -18 56 74 25
20. Sochi 28 5 1 5 11 -38 55 93 19
21. Nižněkamsk 27 5 2 0 18 -32 60 92 18
22. Dinamo Riga 22 0 2 4 10 -39 43 82 12
23. Red Star Kunlun 27 4 0 3 17 -39 63 102 11

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 7 2 2 -1 17 45 28 24
2. Čeljabinsk 13 6 1 2 1 13 38 25 18
3. Omsk 13 9 1 2 -2 23 43 20 24
4. Jekatěrinburg 12 3 2 4 -3 13 40 27 18
5. Ufa 14 3 3 1 3 5 42 37 19
6. Magnitogorsk 15 7 0 1 6 0 37 37 15
7. Nižnyj Novgorod 14 7 0 4 -1 6 47 41 18
8. Novosibirsk 16 6 1 2 4 -5 45 50 18
9. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
10. Barys Astana 12 2 1 4 0 -7 27 34 12
11. Nižněkamsk 16 1 2 0 11 -16 36 52 10
12. Red Star Kunlun 11 3 0 2 4 -8 34 42 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 11 0 3 -1 22 52 30 25
2. Petrohrad 16 7 1 1 5 5 46 41 19
3. Jaroslavl 15 6 2 1 3 15 45 30 21
4. Dynamo Minsk 15 0 4 1 5 3 39 36 17
5. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
6. Dynamo Moskva 13 5 1 2 2 10 43 33 16
7. Čerepovec 15 5 1 0 8 -10 31 41 14
8. Jokerit Helsinki 11 7 0 0 4 20 42 22 14
9. Vitiaz Chekhov 15 3 1 1 8 -15 38 53 11
10. Sochi 13 2 0 4 3 -18 27 45 8
11. Dinamo Riga 9 1 1 2 2 -5 22 27 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 13 9 1 2 -2 23 43 20 24
2. Ufa 14 3 3 1 3 5 42 37 19
3. Novosibirsk 16 6 1 2 4 -5 45 50 18
4. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
5. Barys Astana 12 2 1 4 0 -7 27 34 12
6. Red Star Kunlun 11 3 0 2 4 -8 34 42 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 16 7 1 1 5 5 46 41 19
2. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
3. Čerepovec 15 5 1 0 8 -10 31 41 14
4. Jokerit Helsinki 11 7 0 0 4 20 42 22 14
5. Vitiaz Chekhov 15 3 1 1 8 -15 38 53 11
6. Sochi 13 2 0 4 3 -18 27 45 8

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 7 2 2 -1 17 45 28 24
2. Čeljabinsk 13 6 1 2 1 13 38 25 18
3. Jekatěrinburg 12 3 2 4 -3 13 40 27 18
4. Magnitogorsk 15 7 0 1 6 0 37 37 15
5. Nižnyj Novgorod 14 7 0 4 -1 6 47 41 18
6. Nižněkamsk 16 1 2 0 11 -16 36 52 10

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 11 0 3 -1 22 52 30 25
2. Jaroslavl 15 6 2 1 3 15 45 30 21
3. Dynamo Minsk 15 0 4 1 5 3 39 36 17
4. Dynamo Moskva 13 5 1 2 2 10 43 33 16
5. Dinamo Riga 9 1 1 2 2 -5 22 27 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 11 0 3 -1 22 52 30 25
2. Omsk 13 9 1 2 -2 23 43 20 24
3. Kazaň 14 7 2 2 -1 17 45 28 24
4. Jaroslavl 15 6 2 1 3 15 45 30 21
5. Ufa 14 3 3 1 3 5 42 37 19
6. Petrohrad 16 7 1 1 5 5 46 41 19
7. Čeljabinsk 13 6 1 2 1 13 38 25 18
8. Jekatěrinburg 12 3 2 4 -3 13 40 27 18
9. Nižnyj Novgorod 14 7 0 4 -1 6 47 41 18
10. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
11. Novosibirsk 16 6 1 2 4 -5 45 50 18
12. Dynamo Minsk 15 0 4 1 5 3 39 36 17
13. Dynamo Moskva 13 5 1 2 2 10 43 33 16
14. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
15. Magnitogorsk 15 7 0 1 6 0 37 37 15
16. Jokerit Helsinki 11 7 0 0 4 20 42 22 14
17. Čerepovec 15 5 1 0 8 -10 31 41 14
18. Barys Astana 12 2 1 4 0 -7 27 34 12
19. Vitiaz Chekhov 15 3 1 1 8 -15 38 53 11
20. Nižněkamsk 16 1 2 0 11 -16 36 52 10
21. Dinamo Riga 9 1 1 2 2 -5 22 27 8
22. Red Star Kunlun 11 3 0 2 4 -8 34 42 8
23. Sochi 13 2 0 4 3 -18 27 45 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 3 3 2 3 4 46 42 20
2. Čeljabinsk 16 9 1 0 5 10 40 30 22
3. Omsk 15 6 0 4 1 3 39 36 16
4. Jekatěrinburg 15 6 2 0 5 6 47 41 20
5. Ufa 16 3 3 1 5 2 48 46 19
6. Magnitogorsk 13 0 4 2 1 6 36 30 18
7. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
8. Novosibirsk 13 4 0 1 7 -3 33 36 9
9. Chabarovsk Amur 16 -1 3 1 9 -25 35 60 11
10. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
11. Nižněkamsk 11 4 0 0 7 -16 24 40 8
12. Red Star Kunlun 16 1 0 1 13 -31 29 60 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 4 3 0 3 13 46 33 20
2. Petrohrad 13 9 0 2 0 19 45 26 20
3. Jaroslavl 12 4 2 2 0 14 32 18 18
4. Dynamo Minsk 13 4 2 1 3 4 41 37 17
5. Spartak Moskva 14 5 1 2 3 -5 35 40 16
6. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
7. Čerepovec 13 0 4 2 1 -2 30 32 18
8. Jokerit Helsinki 11 3 2 1 2 0 34 34 15
9. Vitiaz Chekhov 12 1 3 0 5 9 39 30 14
10. Sochi 15 3 1 1 8 -20 28 48 11
11. Dinamo Riga 13 -1 1 2 8 -34 21 55 4

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 15 6 0 4 1 3 39 36 16
2. Ufa 16 3 3 1 5 2 48 46 19
3. Novosibirsk 13 4 0 1 7 -3 33 36 9
4. Chabarovsk Amur 16 -1 3 1 9 -25 35 60 11
5. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
6. Red Star Kunlun 16 1 0 1 13 -31 29 60 3

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 13 9 0 2 0 19 45 26 20
2. Spartak Moskva 14 5 1 2 3 -5 35 40 16
3. Čerepovec 13 0 4 2 1 -2 30 32 18
4. Jokerit Helsinki 11 3 2 1 2 0 34 34 15
5. Vitiaz Chekhov 12 1 3 0 5 9 39 30 14
6. Sochi 15 3 1 1 8 -20 28 48 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 3 3 2 3 4 46 42 20
2. Čeljabinsk 16 9 1 0 5 10 40 30 22
3. Jekatěrinburg 15 6 2 0 5 6 47 41 20
4. Magnitogorsk 13 0 4 2 1 6 36 30 18
5. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
6. Nižněkamsk 11 4 0 0 7 -16 24 40 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 4 3 0 3 13 46 33 20
2. Jaroslavl 12 4 2 2 0 14 32 18 18
3. Dynamo Minsk 13 4 2 1 3 4 41 37 17
4. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
5. Dinamo Riga 13 -1 1 2 8 -34 21 55 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 16 9 1 0 5 10 40 30 22
2. Petrohrad 13 9 0 2 0 19 45 26 20
3. CSKA Moskva 13 4 3 0 3 13 46 33 20
4. Jekatěrinburg 15 6 2 0 5 6 47 41 20
5. Kazaň 16 3 3 2 3 4 46 42 20
6. Ufa 16 3 3 1 5 2 48 46 19
7. Jaroslavl 12 4 2 2 0 14 32 18 18
8. Magnitogorsk 13 0 4 2 1 6 36 30 18
9. Čerepovec 13 0 4 2 1 -2 30 32 18
10. Dynamo Minsk 13 4 2 1 3 4 41 37 17
11. Omsk 15 6 0 4 1 3 39 36 16
12. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
13. Spartak Moskva 14 5 1 2 3 -5 35 40 16
14. Jokerit Helsinki 11 3 2 1 2 0 34 34 15
15. Vitiaz Chekhov 12 1 3 0 5 9 39 30 14
16. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
17. Sochi 15 3 1 1 8 -20 28 48 11
18. Chabarovsk Amur 16 -1 3 1 9 -25 35 60 11
19. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
20. Novosibirsk 13 4 0 1 7 -3 33 36 9
21. Nižněkamsk 11 4 0 0 7 -16 24 40 8
22. Dinamo Riga 13 -1 1 2 8 -34 21 55 4
23. Red Star Kunlun 16 1 0 1 13 -31 29 60 3