CSKA Moskva VS Dynamo Moskva


CSKA Moskva

Dynamo Moskva

CSKA Moskva (T1) VS Dynamo Moskva (T2)

CSKA Moskva

Dynamo Moskva

Zaujímavé

CSKA Moskva

  • 65% (13 z 20) výhier mužstva CSKA Moskva.
  • Až 11 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 20 zápasov, to je až 55%.
  • CSKA Moskva už 5 zápasov v rade neprehrali.

Dynamo Moskva

    H2H

    • Z 28 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 16, čo je 57%.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 24 z 28 vzájomných zápasov, čo je 86%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2020/2021
    18.10.2020 16:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:1 1:0,0:1,1:0
    06.10.2020 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
    Rusko / KHL / 2019/2020
    08.01.2020 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:4 1:0,0:3,0:1
    25.12.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
    04.12.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:1 1:1,0:0,1:0
    16.10.2019 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
    Rusko / KHL / 2018/2019
    21.03.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 3:2 1:1,1:1,1:0
    19.03.2019 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:0,0:2
    17.03.2019 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
    15.03.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
    13.03.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
    10.10.2018 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva over 5:1 1:0,1:1,3:0
    08.09.2018 16:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:3 0:3,0:0,1:0
    Rusko / KHL / 2017/2018
    25.12.2017 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 2:3ppsn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:2
    08.09.2017 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 3:1 1:0,0:1,2:0
    25.08.2017 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva over 1:6 0:0,1:5,0:1
    Rusko / KHL / 2016/2017
    18.01.2017 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
    28.12.2016 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva over 5:3 1:1,1:1,3:1
    28.11.2016 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:3ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
    13.11.2016 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva over 4:5ppsn 2:3,1:0,1:1,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2015/2016
    18.02.2016 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 1:3 1:1,0:1,0:1
    20.01.2016 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
    05.12.2015 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
    28.10.2015 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 3:2 2:0,1:2,0:0
    Rusko / KHL / 2011/2012
    22.02.2012 16:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
    28.11.2011 16:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
    27.10.2011 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 2:0 1:0,0:0,1:0
    21.10.2011 17:45 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:3 1:2,0:0,1:1

    CSKA Moskva

    16 - 6 - 6

    Dynamo Moskva

    CSKA Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    25.10.20 15:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva under 2:3 2:1,0:2,0:0
    23.10.20 18:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk over 5:1 1:0,2:1,2:0
    21.10.20 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
    18.10.20 16:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:1 1:0,0:1,1:0
    16.10.20 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:1,1:0,1:0
    14.10.20 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 5:2 0:1,3:0,2:1
    12.10.20 16:00 Magnitogorsk CSKA Moskva over 6:4 3:1,2:2,1:1
    10.10.20 13:30 Ufa CSKA Moskva over 2:4 1:1,1:2,0:1
    06.10.20 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
    04.10.20 16:00 CSKA Moskva Omsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
    01.10.20 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 4:5 2:1,1:3,1:1
    27.09.20 15:00 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 2:4 1:1,1:0,0:3
    24.09.20 18:30 CSKA Moskva Čerepovec under 5:0 2:0,0:0,3:0
    19.09.20 16:00 CSKA Moskva Magnitogorsk over 2:4 1:0,0:0,1:4
    14.09.20 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
    12.09.20 09:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva over 1:5 0:2,0:1,1:2
    10.09.20 14:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
    07.09.20 18:30 CSKA Moskva Barys Astana under 3:1 2:1,1:0,0:0
    04.09.20 18:30 CSKA Moskva Sochi under 3:1 0:0,1:1,2:0
    02.09.20 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1

    Dynamo Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    28.10.20 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
    26.10.20 17:30 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov over 1:5 0:2,0:1,1:2
    21.10.20 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk over 5:2 1:2,2:0,2:0
    18.10.20 16:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:1 1:0,0:1,1:0
    12.10.20 18:30 Petrohrad Dynamo Moskva over 3:4 2:2,1:1,0:1
    10.10.20 16:00 Jaroslavl Dynamo Moskva under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
    06.10.20 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
    04.10.20 13:30 Dynamo Moskva Red Star Kunlun over 6:3 1:0,2:0,3:3
    01.10.20 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
    28.09.20 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
    24.09.20 18:30 Sochi Dynamo Moskva under 2:3 0:0,0:1,2:2
    20.09.20 16:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 5:0 2:0,2:0,1:0
    16.09.20 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva over 2:4 0:2,2:0,0:2
    14.09.20 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 2:4 1:0,1:3,0:1
    12.09.20 13:00 Barys Astana Dynamo Moskva over 4:5pp 2:1,2:1,0:2,0:1
    09.09.20 18:30 Dynamo Moskva Jaroslavl under 2:3 1:1,1:0,0:2
    07.09.20 18:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:3 0:0,1:0,0:3
    05.09.20 17:00 Omsk Dynamo Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0

    CSKA Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    29.10.2020 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    01.11.2020 15:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    10.11.2020 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    12.11.2020 17:30 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
    14.11.2020 15:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
    16.11.2020 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    19.11.2020 18:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    21.11.2020 18:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    23.11.2020 18:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
    26.11.2020 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
    28.11.2020 18:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
    01.12.2020 18:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
    03.12.2020 18:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    08.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva porovnaj tímy
    10.12.2020 18:00 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    13.12.2020 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    22.12.2020 18:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
    27.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
    03.01.2021 18:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    05.01.2021 18:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    08.01.2021 18:00 CSKA Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
    10.01.2021 18:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
    12.01.2021 18:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
    14.01.2021 18:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
    17.01.2021 18:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    19.01.2021 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    21.01.2021 18:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    27.01.2021 18:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    29.01.2021 18:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    02.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    05.02.2021 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
    07.02.2021 18:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    16.02.2021 18:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    18.02.2021 18:00 CSKA Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
    20.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    23.02.2021 18:00 Čerepovec CSKA Moskva porovnaj tímy
    25.02.2021 18:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
    27.02.2021 18:00 Kazaň CSKA Moskva porovnaj tímy

    Dynamo Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    30.10.2020 17:30 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
    01.11.2020 15:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    10.11.2020 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.11.2020 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    14.11.2020 14:30 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
    16.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
    19.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    22.11.2020 18:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    24.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    26.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    28.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    01.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
    03.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva porovnaj tímy
    05.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
    09.12.2020 18:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    11.12.2020 18:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    13.12.2020 18:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    22.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    24.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
    26.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    28.12.2020 18:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    30.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
    04.01.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
    06.01.2021 18:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
    09.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    12.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    15.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    17.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
    21.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
    27.01.2021 18:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    29.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
    01.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    03.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    05.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
    07.02.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
    16.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    18.02.2021 18:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
    20.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    23.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    27.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva porovnaj tímy

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 22 4 5 4 0 10 61 51 32
    2. Jekatěrinburg 21 8 3 3 1 20 72 52 31
    3. Omsk 21 10 1 5 -1 17 62 45 29
    4. Čeljabinsk 21 11 1 2 4 18 57 39 28
    5. Magnitogorsk 21 7 3 1 6 11 61 50 27
    6. Ufa 23 7 3 1 8 1 68 67 27
    7. Novosibirsk 22 6 1 3 8 -6 60 66 19
    8. Nižnyj Novgorod 20 0 4 3 6 -9 51 60 19
    9. Chabarovsk Amur 23 3 2 2 12 -27 48 75 16
    10. Barys Astana 16 -2 4 4 2 -9 36 45 16
    11. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -29 39 68 12
    12. Red Star Kunlun 18 4 0 1 12 -22 43 65 9

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 20 11 2 2 1 23 64 41 32
    2. Jaroslavl 19 6 4 2 1 25 56 31 30
    3. Petrohrad 22 12 0 3 4 9 65 56 27
    4. Dynamo Minsk 20 3 4 2 5 5 58 53 24
    5. Čerepovec 19 3 4 1 6 -9 42 51 23
    6. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
    7. Dynamo Moskva 18 5 2 2 5 4 53 49 20
    8. Spartak Moskva 20 6 1 4 4 -8 50 58 20
    9. Vitiaz Chekhov 19 3 3 1 8 2 59 57 19
    10. Sochi 20 4 1 2 10 -24 38 62 14
    11. Dinamo Riga 12 0 1 3 4 -18 24 42 7

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 21 10 1 5 -1 17 62 45 29
    2. Ufa 23 7 3 1 8 1 68 67 27
    3. Novosibirsk 22 6 1 3 8 -6 60 66 19
    4. Chabarovsk Amur 23 3 2 2 12 -27 48 75 16
    5. Barys Astana 16 -2 4 4 2 -9 36 45 16
    6. Red Star Kunlun 18 4 0 1 12 -22 43 65 9

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 22 12 0 3 4 9 65 56 27
    2. Čerepovec 19 3 4 1 6 -9 42 51 23
    3. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
    4. Spartak Moskva 20 6 1 4 4 -8 50 58 20
    5. Vitiaz Chekhov 19 3 3 1 8 2 59 57 19
    6. Sochi 20 4 1 2 10 -24 38 62 14

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 22 4 5 4 0 10 61 51 32
    2. Jekatěrinburg 21 8 3 3 1 20 72 52 31
    3. Čeljabinsk 21 11 1 2 4 18 57 39 28
    4. Magnitogorsk 21 7 3 1 6 11 61 50 27
    5. Nižnyj Novgorod 20 0 4 3 6 -9 51 60 19
    6. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -29 39 68 12

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 20 11 2 2 1 23 64 41 32
    2. Jaroslavl 19 6 4 2 1 25 56 31 30
    3. Dynamo Minsk 20 3 4 2 5 5 58 53 24
    4. Dynamo Moskva 18 5 2 2 5 4 53 49 20
    5. Dinamo Riga 12 0 1 3 4 -18 24 42 7
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 20 11 2 2 1 23 64 41 32
    2. Kazaň 22 4 5 4 0 10 61 51 32
    3. Jekatěrinburg 21 8 3 3 1 20 72 52 31
    4. Jaroslavl 19 6 4 2 1 25 56 31 30
    5. Omsk 21 10 1 5 -1 17 62 45 29
    6. Čeljabinsk 21 11 1 2 4 18 57 39 28
    7. Petrohrad 22 12 0 3 4 9 65 56 27
    8. Magnitogorsk 21 7 3 1 6 11 61 50 27
    9. Ufa 23 7 3 1 8 1 68 67 27
    10. Dynamo Minsk 20 3 4 2 5 5 58 53 24
    11. Čerepovec 19 3 4 1 6 -9 42 51 23
    12. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
    13. Dynamo Moskva 18 5 2 2 5 4 53 49 20
    14. Spartak Moskva 20 6 1 4 4 -8 50 58 20
    15. Novosibirsk 22 6 1 3 8 -6 60 66 19
    16. Vitiaz Chekhov 19 3 3 1 8 2 59 57 19
    17. Nižnyj Novgorod 20 0 4 3 6 -9 51 60 19
    18. Chabarovsk Amur 23 3 2 2 12 -27 48 75 16
    19. Barys Astana 16 -2 4 4 2 -9 36 45 16
    20. Sochi 20 4 1 2 10 -24 38 62 14
    21. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -29 39 68 12
    22. Red Star Kunlun 18 4 0 1 12 -22 43 65 9
    23. Dinamo Riga 12 0 1 3 4 -18 24 42 7

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 10 3 2 2 -1 9 27 18 16
    2. Jekatěrinburg 10 2 2 3 -2 9 31 22 15
    3. Omsk 11 7 1 2 -2 19 37 18 20
    4. Čeljabinsk 9 5 0 2 0 10 27 17 12
    5. Magnitogorsk 12 6 0 1 4 3 31 28 13
    6. Ufa 11 4 1 1 3 0 33 33 13
    7. Novosibirsk 12 4 1 2 2 1 38 37 14
    8. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
    9. Chabarovsk Amur 11 5 0 1 4 1 27 26 11
    10. Barys Astana 7 0 1 3 -1 -4 18 22 7
    11. Nižněkamsk 10 -1 2 0 7 -15 20 35 6
    12. Red Star Kunlun 7 3 0 1 2 0 23 23 7

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 11 8 0 2 -1 16 33 17 18
    2. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
    3. Petrohrad 12 6 0 1 4 2 34 32 13
    4. Dynamo Minsk 12 2 2 1 4 5 33 28 13
    5. Čerepovec 10 3 1 0 5 -7 23 30 10
    6. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
    7. Dynamo Moskva 8 2 1 0 4 3 25 22 8
    8. Spartak Moskva 12 3 1 3 1 2 37 35 13
    9. Vitiaz Chekhov 10 2 1 1 4 -4 28 32 9
    10. Sochi 10 2 0 2 4 -14 17 31 6
    11. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 11 7 1 2 -2 19 37 18 20
    2. Ufa 11 4 1 1 3 0 33 33 13
    3. Novosibirsk 12 4 1 2 2 1 38 37 14
    4. Chabarovsk Amur 11 5 0 1 4 1 27 26 11
    5. Barys Astana 7 0 1 3 -1 -4 18 22 7
    6. Red Star Kunlun 7 3 0 1 2 0 23 23 7

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 12 6 0 1 4 2 34 32 13
    2. Čerepovec 10 3 1 0 5 -7 23 30 10
    3. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
    4. Spartak Moskva 12 3 1 3 1 2 37 35 13
    5. Vitiaz Chekhov 10 2 1 1 4 -4 28 32 9
    6. Sochi 10 2 0 2 4 -14 17 31 6

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 10 3 2 2 -1 9 27 18 16
    2. Jekatěrinburg 10 2 2 3 -2 9 31 22 15
    3. Čeljabinsk 9 5 0 2 0 10 27 17 12
    4. Magnitogorsk 12 6 0 1 4 3 31 28 13
    5. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
    6. Nižněkamsk 10 -1 2 0 7 -15 20 35 6

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 11 8 0 2 -1 16 33 17 18
    2. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
    3. Dynamo Minsk 12 2 2 1 4 5 33 28 13
    4. Dynamo Moskva 8 2 1 0 4 3 25 22 8
    5. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 11 7 1 2 -2 19 37 18 20
    2. CSKA Moskva 11 8 0 2 -1 16 33 17 18
    3. Kazaň 10 3 2 2 -1 9 27 18 16
    4. Jekatěrinburg 10 2 2 3 -2 9 31 22 15
    5. Novosibirsk 12 4 1 2 2 1 38 37 14
    6. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
    7. Dynamo Minsk 12 2 2 1 4 5 33 28 13
    8. Magnitogorsk 12 6 0 1 4 3 31 28 13
    9. Petrohrad 12 6 0 1 4 2 34 32 13
    10. Ufa 11 4 1 1 3 0 33 33 13
    11. Spartak Moskva 12 3 1 3 1 2 37 35 13
    12. Čeljabinsk 9 5 0 2 0 10 27 17 12
    13. Chabarovsk Amur 11 5 0 1 4 1 27 26 11
    14. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
    15. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
    16. Čerepovec 10 3 1 0 5 -7 23 30 10
    17. Vitiaz Chekhov 10 2 1 1 4 -4 28 32 9
    18. Dynamo Moskva 8 2 1 0 4 3 25 22 8
    19. Barys Astana 7 0 1 3 -1 -4 18 22 7
    20. Red Star Kunlun 7 3 0 1 2 0 23 23 7
    21. Sochi 10 2 0 2 4 -14 17 31 6
    22. Nižněkamsk 10 -1 2 0 7 -15 20 35 6
    23. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 12 1 3 2 1 1 34 33 16
    2. Jekatěrinburg 11 6 1 0 3 11 41 30 16
    3. Omsk 10 3 0 3 1 -2 25 27 9
    4. Čeljabinsk 12 6 1 0 4 8 30 22 16
    5. Magnitogorsk 9 1 3 0 2 8 30 22 14
    6. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
    7. Novosibirsk 10 2 0 1 6 -7 22 29 5
    8. Nižnyj Novgorod 11 -4 4 0 7 -11 22 33 8
    9. Chabarovsk Amur 12 -2 2 1 8 -28 21 49 5
    10. Barys Astana 9 -2 3 1 3 -5 18 23 9
    11. Nižněkamsk 8 3 0 0 5 -14 19 33 6
    12. Red Star Kunlun 11 1 0 0 10 -22 20 42 2

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 9 3 2 0 2 7 31 24 14
    2. Jaroslavl 10 4 2 1 0 17 30 13 17
    3. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
    4. Dynamo Minsk 8 1 2 1 1 0 25 25 11
    5. Čerepovec 9 0 3 1 1 -2 19 21 13
    6. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
    7. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
    8. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
    9. Vitiaz Chekhov 9 1 2 0 4 6 31 25 10
    10. Sochi 10 2 1 0 6 -10 21 31 8
    11. Dinamo Riga 7 0 0 2 3 -16 11 27 2

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 10 3 0 3 1 -2 25 27 9
    2. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
    3. Novosibirsk 10 2 0 1 6 -7 22 29 5
    4. Chabarovsk Amur 12 -2 2 1 8 -28 21 49 5
    5. Barys Astana 9 -2 3 1 3 -5 18 23 9
    6. Red Star Kunlun 11 1 0 0 10 -22 20 42 2

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
    2. Čerepovec 9 0 3 1 1 -2 19 21 13
    3. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
    4. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
    5. Vitiaz Chekhov 9 1 2 0 4 6 31 25 10
    6. Sochi 10 2 1 0 6 -10 21 31 8

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 12 1 3 2 1 1 34 33 16
    2. Jekatěrinburg 11 6 1 0 3 11 41 30 16
    3. Čeljabinsk 12 6 1 0 4 8 30 22 16
    4. Magnitogorsk 9 1 3 0 2 8 30 22 14
    5. Nižnyj Novgorod 11 -4 4 0 7 -11 22 33 8
    6. Nižněkamsk 8 3 0 0 5 -14 19 33 6

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 9 3 2 0 2 7 31 24 14
    2. Jaroslavl 10 4 2 1 0 17 30 13 17
    3. Dynamo Minsk 8 1 2 1 1 0 25 25 11
    4. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
    5. Dinamo Riga 7 0 0 2 3 -16 11 27 2
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jaroslavl 10 4 2 1 0 17 30 13 17
    2. Čeljabinsk 12 6 1 0 4 8 30 22 16
    3. Jekatěrinburg 11 6 1 0 3 11 41 30 16
    4. Kazaň 12 1 3 2 1 1 34 33 16
    5. Magnitogorsk 9 1 3 0 2 8 30 22 14
    6. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
    7. CSKA Moskva 9 3 2 0 2 7 31 24 14
    8. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
    9. Čerepovec 9 0 3 1 1 -2 19 21 13
    10. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
    11. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
    12. Dynamo Minsk 8 1 2 1 1 0 25 25 11
    13. Vitiaz Chekhov 9 1 2 0 4 6 31 25 10
    14. Barys Astana 9 -2 3 1 3 -5 18 23 9
    15. Omsk 10 3 0 3 1 -2 25 27 9
    16. Sochi 10 2 1 0 6 -10 21 31 8
    17. Nižnyj Novgorod 11 -4 4 0 7 -11 22 33 8
    18. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
    19. Nižněkamsk 8 3 0 0 5 -14 19 33 6
    20. Novosibirsk 10 2 0 1 6 -7 22 29 5
    21. Chabarovsk Amur 12 -2 2 1 8 -28 21 49 5
    22. Dinamo Riga 7 0 0 2 3 -16 11 27 2
    23. Red Star Kunlun 11 1 0 0 10 -22 20 42 2