Chabarovsk Amur VS Dinamo Riga


Chabarovsk Amur

Dinamo Riga

Chabarovsk Amur (T1) VS Dinamo Riga (T2)

Chabarovsk Amur

Dinamo Riga

Zaujímavé

Chabarovsk Amur

  • Mužsvo Chabarovsk Amur prehralo až 88% svojích zápasov. 7 prehier z 8 odohraných zápasov.
  • Chabarovsk Amur už 8 zápasov v rade neremízovali.

Dinamo Riga

  • 60% prehier (3 zápasov) z celkového počtu 5 tímu Dinamo Riga.
  • 3 z celkového počtu 5 zápasov tímu Dinamo Riga skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.

H2H

  • Z 13 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 62%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 13 vzájomných zápasov, čo je 85%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
16.09.2020 11:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 2:1 1:0,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2019/2020
20.02.2020 10:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 1:2ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
16.09.2019 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
16.10.2018 18:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.09.2018 11:30 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 2:1 1:1,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
18.01.2018 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 3:4 1:2,0:0,2:2
21.12.2017 10:30 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 3:1 1:0,0:1,2:0
Rusko / KHL / 2016/2017
14.01.2017 08:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 5:0 0:0,3:0,2:0
10.11.2016 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:0,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
19.01.2016 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur under 1:2 1:0,0:1,0:1
12.09.2015 09:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 3:2 3:0,0:2,0:0
Rusko / KHL / 2011/2012
26.02.2012 16:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur under 3:2 2:2,0:0,1:0
27.11.2011 07:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 1:2 0:0,0:1,1:1

Chabarovsk Amur

8 - 2 - 3

Dinamo Riga

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.09.20 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 5:0 2:0,2:0,1:0
16.09.20 11:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.09.20 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 2:4 1:0,1:3,0:1
12.09.20 09:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva over 1:5 0:2,0:1,1:2
09.09.20 16:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
07.09.20 18:30 Omsk Chabarovsk Amur over 8:2 1:1,5:1,2:0
05.09.20 16:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur under 2:0 0:0,1:0,1:0
03.09.20 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur over 6:4 2:2,1:2,3:0

Dinamo Riga


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.20 11:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.09.20 14:30 Novosibirsk Dinamo Riga over 4:3pp 0:0,0:3,3:0,1:0
08.09.20 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov over 4:3 2:1,1:2,1:0
05.09.20 16:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki under 1:3 1:1,0:1,0:1
03.09.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 2:3 0:3,1:0,1:0

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.09.2020 18:30 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.09.2020 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
02.10.2020 11:00 Chabarovsk Amur Petrohrad porovnaj tímy
04.10.2020 09:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
06.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
08.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Čerepovec porovnaj tímy
12.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
16.10.2020 18:00 Sochi Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
21.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
23.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk porovnaj tímy
25.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk porovnaj tímy
28.10.2020 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2020 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
01.11.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
17.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
19.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
22.11.2020 18:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2020 18:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
05.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
08.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl porovnaj tímy
10.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
04.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
02.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur porovnaj tímy

Dinamo Riga


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.09.2020 16:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.09.2020 18:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
01.10.2020 18:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.10.2020 16:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
05.10.2020 18:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
09.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
11.10.2020 18:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
17.10.2020 18:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
19.10.2020 18:00 Dinamo Riga Magnitogorsk porovnaj tímy
22.10.2020 18:00 Omsk Dinamo Riga porovnaj tímy
24.10.2020 18:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
28.10.2020 18:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
30.10.2020 18:00 Čeljabinsk Dinamo Riga porovnaj tímy
01.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
12.11.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
16.11.2020 18:00 Dinamo Riga Red Star Kunlun porovnaj tímy
19.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
21.11.2020 18:00 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
23.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
25.11.2020 18:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
30.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
03.12.2020 18:00 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
04.12.2020 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
07.12.2020 18:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
12.12.2020 18:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
04.01.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
15.01.2021 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Dinamo Riga Omsk porovnaj tímy
29.01.2021 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
02.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
04.02.2021 18:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 12 26 14 13
2. Jekatěrinburg 7 4 1 1 -1 16 29 13 13
3. Magnitogorsk 7 4 1 0 1 10 19 9 12
4. Ufa 8 4 1 0 2 6 27 21 12
5. Kazaň 7 2 2 0 1 8 24 16 12
6. Čeljabinsk 7 4 0 1 1 6 17 11 9
7. Barys Astana 6 2 0 3 -2 -3 16 19 7
8. Novosibirsk 8 0 1 1 4 -5 20 25 5
9. Nižnyj Novgorod 8 0 1 1 4 -9 21 30 5
10. Nižněkamsk 6 1 0 0 5 -13 11 24 2
11. Chabarovsk Amur 8 1 0 0 7 -22 12 34 2
12. Red Star Kunlun 7 0 0 1 5 -16 12 28 1

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 8 6 0 1 0 9 26 17 13
2. CSKA Moskva 7 1 2 1 0 7 19 12 11
3. Dynamo Minsk 7 1 2 0 2 8 30 22 10
4. Jaroslavl 5 4 0 0 1 7 16 9 8
5. Dynamo Moskva 7 2 1 0 3 6 22 16 8
6. Čerepovec 5 1 1 1 0 0 14 14 7
7. Spartak Moskva 8 2 0 1 4 -11 14 25 5
8. Jokerit Helsinki 3 2 0 0 1 3 9 6 4
9. Vitiaz Chekhov 6 0 1 0 4 -1 15 16 4
10. Dinamo Riga 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
11. Sochi 6 -1 1 1 3 -14 7 21 3

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 12 26 14 13
2. Ufa 8 4 1 0 2 6 27 21 12
3. Barys Astana 6 2 0 3 -2 -3 16 19 7
4. Novosibirsk 8 0 1 1 4 -5 20 25 5
5. Chabarovsk Amur 8 1 0 0 7 -22 12 34 2
6. Red Star Kunlun 7 0 0 1 5 -16 12 28 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 8 6 0 1 0 9 26 17 13
2. Čerepovec 5 1 1 1 0 0 14 14 7
3. Spartak Moskva 8 2 0 1 4 -11 14 25 5
4. Jokerit Helsinki 3 2 0 0 1 3 9 6 4
5. Vitiaz Chekhov 6 0 1 0 4 -1 15 16 4
6. Sochi 6 -1 1 1 3 -14 7 21 3

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 4 1 1 -1 16 29 13 13
2. Magnitogorsk 7 4 1 0 1 10 19 9 12
3. Kazaň 7 2 2 0 1 8 24 16 12
4. Čeljabinsk 7 4 0 1 1 6 17 11 9
5. Nižnyj Novgorod 8 0 1 1 4 -9 21 30 5
6. Nižněkamsk 6 1 0 0 5 -13 11 24 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 7 1 2 1 0 7 19 12 11
2. Dynamo Minsk 7 1 2 0 2 8 30 22 10
3. Jaroslavl 5 4 0 0 1 7 16 9 8
4. Dynamo Moskva 7 2 1 0 3 6 22 16 8
5. Dinamo Riga 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 12 26 14 13
2. Petrohrad 8 6 0 1 0 9 26 17 13
3. Jekatěrinburg 7 4 1 1 -1 16 29 13 13
4. Magnitogorsk 7 4 1 0 1 10 19 9 12
5. Ufa 8 4 1 0 2 6 27 21 12
6. Kazaň 7 2 2 0 1 8 24 16 12
7. CSKA Moskva 7 1 2 1 0 7 19 12 11
8. Dynamo Minsk 7 1 2 0 2 8 30 22 10
9. Čeljabinsk 7 4 0 1 1 6 17 11 9
10. Jaroslavl 5 4 0 0 1 7 16 9 8
11. Dynamo Moskva 7 2 1 0 3 6 22 16 8
12. Čerepovec 5 1 1 1 0 0 14 14 7
13. Barys Astana 6 2 0 3 -2 -3 16 19 7
14. Spartak Moskva 8 2 0 1 4 -11 14 25 5
15. Novosibirsk 8 0 1 1 4 -5 20 25 5
16. Nižnyj Novgorod 8 0 1 1 4 -9 21 30 5
17. Jokerit Helsinki 3 2 0 0 1 3 9 6 4
18. Vitiaz Chekhov 6 0 1 0 4 -1 15 16 4
19. Dinamo Riga 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
20. Sochi 6 -1 1 1 3 -14 7 21 3
21. Nižněkamsk 6 1 0 0 5 -13 11 24 2
22. Chabarovsk Amur 8 1 0 0 7 -22 12 34 2
23. Red Star Kunlun 7 0 0 1 5 -16 12 28 1

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 4 0 0 0 9 15 6 8
2. Jekatěrinburg 4 1 1 1 -1 8 15 7 7
3. Magnitogorsk 5 4 0 0 1 7 14 7 8
4. Ufa 2 2 0 0 0 5 9 4 4
5. Kazaň 4 1 1 0 1 2 12 10 6
6. Čeljabinsk 4 2 0 1 0 4 11 7 5
7. Barys Astana 3 1 0 2 -2 -1 8 9 4
8. Novosibirsk 4 0 1 1 0 -1 12 13 5
9. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -3 13 16 3
10. Nižněkamsk 4 1 0 0 3 -4 9 13 2
11. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -5 5 10 2
12. Red Star Kunlun 2 0 0 1 0 -4 4 8 1

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 3 0 0 0 6 11 5 6
2. CSKA Moskva 4 2 0 1 0 1 10 9 5
3. Dynamo Minsk 5 1 1 0 2 5 22 17 6
4. Jaroslavl 3 3 0 0 0 8 11 3 6
5. Dynamo Moskva 3 1 0 0 2 2 8 6 2
6. Čerepovec 3 2 0 0 1 0 9 9 4
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
8. Jokerit Helsinki 1 1 0 0 0 6 6 0 2
9. Vitiaz Chekhov 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
10. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
11. Sochi 2 0 0 1 0 -5 0 5 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 4 0 0 0 9 15 6 8
2. Ufa 2 2 0 0 0 5 9 4 4
3. Barys Astana 3 1 0 2 -2 -1 8 9 4
4. Novosibirsk 4 0 1 1 0 -1 12 13 5
5. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -5 5 10 2
6. Red Star Kunlun 2 0 0 1 0 -4 4 8 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 3 0 0 0 6 11 5 6
2. Čerepovec 3 2 0 0 1 0 9 9 4
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
4. Jokerit Helsinki 1 1 0 0 0 6 6 0 2
5. Vitiaz Chekhov 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
6. Sochi 2 0 0 1 0 -5 0 5 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 1 1 1 -1 8 15 7 7
2. Magnitogorsk 5 4 0 0 1 7 14 7 8
3. Kazaň 4 1 1 0 1 2 12 10 6
4. Čeljabinsk 4 2 0 1 0 4 11 7 5
5. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -3 13 16 3
6. Nižněkamsk 4 1 0 0 3 -4 9 13 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 4 2 0 1 0 1 10 9 5
2. Dynamo Minsk 5 1 1 0 2 5 22 17 6
3. Jaroslavl 3 3 0 0 0 8 11 3 6
4. Dynamo Moskva 3 1 0 0 2 2 8 6 2
5. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 4 0 0 0 9 15 6 8
2. Magnitogorsk 5 4 0 0 1 7 14 7 8
3. Jekatěrinburg 4 1 1 1 -1 8 15 7 7
4. Jaroslavl 3 3 0 0 0 8 11 3 6
5. Petrohrad 3 3 0 0 0 6 11 5 6
6. Kazaň 4 1 1 0 1 2 12 10 6
7. Dynamo Minsk 5 1 1 0 2 5 22 17 6
8. Čeljabinsk 4 2 0 1 0 4 11 7 5
9. CSKA Moskva 4 2 0 1 0 1 10 9 5
10. Novosibirsk 4 0 1 1 0 -1 12 13 5
11. Ufa 2 2 0 0 0 5 9 4 4
12. Čerepovec 3 2 0 0 1 0 9 9 4
13. Barys Astana 3 1 0 2 -2 -1 8 9 4
14. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
15. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -3 13 16 3
16. Jokerit Helsinki 1 1 0 0 0 6 6 0 2
17. Dynamo Moskva 3 1 0 0 2 2 8 6 2
18. Vitiaz Chekhov 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
19. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
20. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -5 5 10 2
21. Nižněkamsk 4 1 0 0 3 -4 9 13 2
22. Sochi 2 0 0 1 0 -5 0 5 1
23. Red Star Kunlun 2 0 0 1 0 -4 4 8 1

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 2 0 1 0 3 11 8 5
2. Jekatěrinburg 3 3 0 0 0 8 14 6 6
3. Magnitogorsk 2 0 1 0 0 3 5 2 4
4. Ufa 6 2 1 0 2 1 18 17 8
5. Kazaň 3 1 1 0 0 6 12 6 6
6. Čeljabinsk 3 2 0 0 1 2 6 4 4
7. Barys Astana 3 1 0 1 0 -2 8 10 3
8. Novosibirsk 4 0 0 0 4 -4 8 12 0
9. Nižnyj Novgorod 4 -1 1 0 3 -6 8 14 2
10. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -9 2 11 0
11. Chabarovsk Amur 5 0 0 0 5 -17 7 24 0
12. Red Star Kunlun 5 0 0 0 5 -12 8 20 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 3 0 1 0 3 15 12 7
2. CSKA Moskva 3 -1 2 0 0 6 9 3 6
3. Dynamo Minsk 2 0 1 0 0 3 8 5 4
4. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -1 5 6 2
5. Dynamo Moskva 4 1 1 0 1 4 14 10 6
6. Čerepovec 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
7. Spartak Moskva 4 1 0 0 3 -9 5 14 2
8. Jokerit Helsinki 2 1 0 0 1 -3 3 6 2
9. Vitiaz Chekhov 3 1 0 0 2 2 10 8 2
10. Dinamo Riga 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
11. Sochi 4 -1 1 0 3 -9 7 16 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 2 0 1 0 3 11 8 5
2. Ufa 6 2 1 0 2 1 18 17 8
3. Barys Astana 3 1 0 1 0 -2 8 10 3
4. Novosibirsk 4 0 0 0 4 -4 8 12 0
5. Chabarovsk Amur 5 0 0 0 5 -17 7 24 0
6. Red Star Kunlun 5 0 0 0 5 -12 8 20 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 3 0 1 0 3 15 12 7
2. Čerepovec 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
3. Spartak Moskva 4 1 0 0 3 -9 5 14 2
4. Jokerit Helsinki 2 1 0 0 1 -3 3 6 2
5. Vitiaz Chekhov 3 1 0 0 2 2 10 8 2
6. Sochi 4 -1 1 0 3 -9 7 16 2

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 3 3 0 0 0 8 14 6 6
2. Magnitogorsk 2 0 1 0 0 3 5 2 4
3. Kazaň 3 1 1 0 0 6 12 6 6
4. Čeljabinsk 3 2 0 0 1 2 6 4 4
5. Nižnyj Novgorod 4 -1 1 0 3 -6 8 14 2
6. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -9 2 11 0

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 -1 2 0 0 6 9 3 6
2. Dynamo Minsk 2 0 1 0 0 3 8 5 4
3. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -1 5 6 2
4. Dynamo Moskva 4 1 1 0 1 4 14 10 6
5. Dinamo Riga 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 2 1 0 2 1 18 17 8
2. Petrohrad 5 3 0 1 0 3 15 12 7
3. CSKA Moskva 3 -1 2 0 0 6 9 3 6
4. Jekatěrinburg 3 3 0 0 0 8 14 6 6
5. Kazaň 3 1 1 0 0 6 12 6 6
6. Dynamo Moskva 4 1 1 0 1 4 14 10 6
7. Omsk 4 2 0 1 0 3 11 8 5
8. Magnitogorsk 2 0 1 0 0 3 5 2 4
9. Čeljabinsk 3 2 0 0 1 2 6 4 4
10. Dynamo Minsk 2 0 1 0 0 3 8 5 4
11. Čerepovec 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
12. Barys Astana 3 1 0 1 0 -2 8 10 3
13. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -1 5 6 2
14. Jokerit Helsinki 2 1 0 0 1 -3 3 6 2
15. Vitiaz Chekhov 3 1 0 0 2 2 10 8 2
16. Nižnyj Novgorod 4 -1 1 0 3 -6 8 14 2
17. Spartak Moskva 4 1 0 0 3 -9 5 14 2
18. Sochi 4 -1 1 0 3 -9 7 16 2
19. Dinamo Riga 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
20. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -9 2 11 0
21. Novosibirsk 4 0 0 0 4 -4 8 12 0
22. Red Star Kunlun 5 0 0 0 5 -12 8 20 0
23. Chabarovsk Amur 5 0 0 0 5 -17 7 24 0