Čerepovec VS Jekatěrinburg


Čerepovec

Jekatěrinburg

Čerepovec (T1) VS Jekatěrinburg (T2)

Čerepovec

Jekatěrinburg

Zaujímavé

Čerepovec

  • Počet remíz tímu Čerepovec je až 5 z celkového počtu 19 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 14 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 19 zápasov, to je až 74%.

Jekatěrinburg

  • 29% zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 6 z celkového počtu 21 zápasov.
  • Tím Jekatěrinburg odohral až 12 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 57% z celkového počtu 21 zápasov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 13 vzájomných zápasov, čo je 77%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
18.10.2020 16:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:1 2:1,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2019/2020
14.01.2020 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 3:1 0:0,1:0,2:1
02.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
19.10.2018 18:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 1:3 0:1,0:1,1:1
27.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 4:0 0:0,2:0,2:0
Rusko / KHL / 2017/2018
30.11.2017 15:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 5:0 1:0,2:0,2:0
16.11.2017 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg over 2:5 0:2,0:2,2:1
Rusko / KHL / 2016/2017
19.11.2016 15:00 Čerepovec Jekatěrinburg over 2:4 1:0,0:3,1:1
21.09.2016 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec over 2:4 2:1,0:3,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
09.01.2016 12:30 Jekatěrinburg Čerepovec under 0:2 0:1,0:0,0:1
15.09.2015 18:30 Čerepovec Jekatěrinburg under 4:1 0:0,2:1,2:0
Rusko / KHL / 2011/2012
22.02.2012 14:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
26.11.2011 14:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:3ppsn 0:0,0:2,2:0,0:0,-:-

Čerepovec

5 - 3 - 5

Jekatěrinburg

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.10.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 3:4 2:1,0:2,1:1
25.10.20 15:10 Dynamo Minsk Čerepovec under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
23.10.20 18:00 Čerepovec Magnitogorsk over 4:5 0:0,3:1,1:4
21.10.20 18:00 Čerepovec Sochi under 2:0 0:0,2:0,0:0
18.10.20 16:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:1 2:1,0:0,0:0
15.10.20 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 0:4 0:0,0:4,0:0
10.10.20 13:00 Barys Astana Čerepovec under 2:3 0:3,2:0,0:0
08.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:1 1:0,0:0,2:1
06.10.20 14:30 Novosibirsk Čerepovec under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:3
01.10.20 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki over 2:5 1:1,1:1,0:3
29.09.20 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
27.09.20 16:30 Čerepovec Kazaň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
24.09.20 18:30 CSKA Moskva Čerepovec under 5:0 2:0,0:0,3:0
22.09.20 16:00 Čeljabinsk Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
17.09.20 18:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec over 3:4pp 1:2,0:0,2:1,0:1
13.09.20 16:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:0
07.09.20 18:00 Čerepovec Novosibirsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
05.09.20 16:30 Čerepovec Ufa under 1:4 0:2,0:1,1:1
03.09.20 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur over 6:4 2:2,1:2,3:0

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.10.20 15:00 Jekatěrinburg Jaroslavl under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
24.10.20 16:00 Omsk Jekatěrinburg over 6:3 2:1,1:0,3:2
22.10.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
18.10.20 16:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:1 2:1,0:0,0:0
16.10.20 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:3
14.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg over 3:4 1:1,0:1,2:2
11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
09.10.20 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:2
07.10.20 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 3:2 2:1,1:0,0:1
02.10.20 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:2,0:0
30.09.20 16:30 Ufa Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:3,1:0
28.09.20 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 6:4 0:1,3:2,3:1
25.09.20 16:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk over 3:4 1:1,1:3,1:0
22.09.20 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov over 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1
20.09.20 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
17.09.20 18:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 2:5 1:2,1:1,0:2
15.09.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
11.09.20 16:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,0:1
08.09.20 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 7:0 3:0,2:0,2:0
05.09.20 14:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.10.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
01.11.2020 15:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
08.11.2020 15:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
12.11.2020 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
14.11.2020 15:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
18.11.2020 18:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
20.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
22.11.2020 18:00 Magnitogorsk Čerepovec porovnaj tímy
24.11.2020 18:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
26.11.2020 18:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
29.11.2020 18:00 Kazaň Čerepovec porovnaj tímy
01.12.2020 18:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
04.12.2020 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
06.12.2020 18:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
11.12.2020 18:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
13.12.2020 18:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Čerepovec porovnaj tímy
07.01.2021 18:00 Omsk Čerepovec porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
15.01.2021 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
29.01.2021 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
02.02.2021 18:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Čerepovec CSKA Moskva porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.11.2020 13:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
12.11.2020 17:30 Jaroslavl Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.11.2020 16:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
16.11.2020 18:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
21.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.11.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
26.11.2020 18:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
30.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
03.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva porovnaj tímy
06.12.2020 18:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
08.12.2020 18:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
10.12.2020 18:00 Petrohrad Jekatěrinburg porovnaj tímy
13.12.2020 18:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.01.2021 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
08.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
13.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
15.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Petrohrad porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Čerepovec porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
01.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
21.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 22 4 5 4 0 10 61 51 32
2. Jekatěrinburg 21 8 3 3 1 20 72 52 31
3. Omsk 21 10 1 5 -1 17 62 45 29
4. Čeljabinsk 21 11 1 2 4 18 57 39 28
5. Magnitogorsk 21 7 3 1 6 11 61 50 27
6. Ufa 23 7 3 1 8 1 68 67 27
7. Novosibirsk 22 6 1 3 8 -6 60 66 19
8. Nižnyj Novgorod 20 0 4 3 6 -9 51 60 19
9. Chabarovsk Amur 23 3 2 2 12 -27 48 75 16
10. Barys Astana 16 -2 4 4 2 -9 36 45 16
11. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -29 39 68 12
12. Red Star Kunlun 18 4 0 1 12 -22 43 65 9

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 11 2 2 1 23 64 41 32
2. Jaroslavl 19 6 4 2 1 25 56 31 30
3. Petrohrad 22 12 0 3 4 9 65 56 27
4. Dynamo Minsk 20 3 4 2 5 5 58 53 24
5. Čerepovec 19 3 4 1 6 -9 42 51 23
6. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
7. Dynamo Moskva 18 5 2 2 5 4 53 49 20
8. Spartak Moskva 20 6 1 4 4 -8 50 58 20
9. Vitiaz Chekhov 19 3 3 1 8 2 59 57 19
10. Sochi 20 4 1 2 10 -24 38 62 14
11. Dinamo Riga 12 0 1 3 4 -18 24 42 7

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 21 10 1 5 -1 17 62 45 29
2. Ufa 23 7 3 1 8 1 68 67 27
3. Novosibirsk 22 6 1 3 8 -6 60 66 19
4. Chabarovsk Amur 23 3 2 2 12 -27 48 75 16
5. Barys Astana 16 -2 4 4 2 -9 36 45 16
6. Red Star Kunlun 18 4 0 1 12 -22 43 65 9

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 22 12 0 3 4 9 65 56 27
2. Čerepovec 19 3 4 1 6 -9 42 51 23
3. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
4. Spartak Moskva 20 6 1 4 4 -8 50 58 20
5. Vitiaz Chekhov 19 3 3 1 8 2 59 57 19
6. Sochi 20 4 1 2 10 -24 38 62 14

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 22 4 5 4 0 10 61 51 32
2. Jekatěrinburg 21 8 3 3 1 20 72 52 31
3. Čeljabinsk 21 11 1 2 4 18 57 39 28
4. Magnitogorsk 21 7 3 1 6 11 61 50 27
5. Nižnyj Novgorod 20 0 4 3 6 -9 51 60 19
6. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -29 39 68 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 11 2 2 1 23 64 41 32
2. Jaroslavl 19 6 4 2 1 25 56 31 30
3. Dynamo Minsk 20 3 4 2 5 5 58 53 24
4. Dynamo Moskva 18 5 2 2 5 4 53 49 20
5. Dinamo Riga 12 0 1 3 4 -18 24 42 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 11 2 2 1 23 64 41 32
2. Kazaň 22 4 5 4 0 10 61 51 32
3. Jekatěrinburg 21 8 3 3 1 20 72 52 31
4. Jaroslavl 19 6 4 2 1 25 56 31 30
5. Omsk 21 10 1 5 -1 17 62 45 29
6. Čeljabinsk 21 11 1 2 4 18 57 39 28
7. Petrohrad 22 12 0 3 4 9 65 56 27
8. Magnitogorsk 21 7 3 1 6 11 61 50 27
9. Ufa 23 7 3 1 8 1 68 67 27
10. Dynamo Minsk 20 3 4 2 5 5 58 53 24
11. Čerepovec 19 3 4 1 6 -9 42 51 23
12. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
13. Dynamo Moskva 18 5 2 2 5 4 53 49 20
14. Spartak Moskva 20 6 1 4 4 -8 50 58 20
15. Novosibirsk 22 6 1 3 8 -6 60 66 19
16. Vitiaz Chekhov 19 3 3 1 8 2 59 57 19
17. Nižnyj Novgorod 20 0 4 3 6 -9 51 60 19
18. Chabarovsk Amur 23 3 2 2 12 -27 48 75 16
19. Barys Astana 16 -2 4 4 2 -9 36 45 16
20. Sochi 20 4 1 2 10 -24 38 62 14
21. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -29 39 68 12
22. Red Star Kunlun 18 4 0 1 12 -22 43 65 9
23. Dinamo Riga 12 0 1 3 4 -18 24 42 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 10 3 2 2 -1 9 27 18 16
2. Jekatěrinburg 10 2 2 3 -2 9 31 22 15
3. Omsk 11 7 1 2 -2 19 37 18 20
4. Čeljabinsk 9 5 0 2 0 10 27 17 12
5. Magnitogorsk 12 6 0 1 4 3 31 28 13
6. Ufa 11 4 1 1 3 0 33 33 13
7. Novosibirsk 12 4 1 2 2 1 38 37 14
8. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
9. Chabarovsk Amur 11 5 0 1 4 1 27 26 11
10. Barys Astana 7 0 1 3 -1 -4 18 22 7
11. Nižněkamsk 10 -1 2 0 7 -15 20 35 6
12. Red Star Kunlun 7 3 0 1 2 0 23 23 7

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 11 8 0 2 -1 16 33 17 18
2. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
3. Petrohrad 12 6 0 1 4 2 34 32 13
4. Dynamo Minsk 12 2 2 1 4 5 33 28 13
5. Čerepovec 10 3 1 0 5 -7 23 30 10
6. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
7. Dynamo Moskva 8 2 1 0 4 3 25 22 8
8. Spartak Moskva 12 3 1 3 1 2 37 35 13
9. Vitiaz Chekhov 10 2 1 1 4 -4 28 32 9
10. Sochi 10 2 0 2 4 -14 17 31 6
11. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 11 7 1 2 -2 19 37 18 20
2. Ufa 11 4 1 1 3 0 33 33 13
3. Novosibirsk 12 4 1 2 2 1 38 37 14
4. Chabarovsk Amur 11 5 0 1 4 1 27 26 11
5. Barys Astana 7 0 1 3 -1 -4 18 22 7
6. Red Star Kunlun 7 3 0 1 2 0 23 23 7

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 12 6 0 1 4 2 34 32 13
2. Čerepovec 10 3 1 0 5 -7 23 30 10
3. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
4. Spartak Moskva 12 3 1 3 1 2 37 35 13
5. Vitiaz Chekhov 10 2 1 1 4 -4 28 32 9
6. Sochi 10 2 0 2 4 -14 17 31 6

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 10 3 2 2 -1 9 27 18 16
2. Jekatěrinburg 10 2 2 3 -2 9 31 22 15
3. Čeljabinsk 9 5 0 2 0 10 27 17 12
4. Magnitogorsk 12 6 0 1 4 3 31 28 13
5. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
6. Nižněkamsk 10 -1 2 0 7 -15 20 35 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 11 8 0 2 -1 16 33 17 18
2. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
3. Dynamo Minsk 12 2 2 1 4 5 33 28 13
4. Dynamo Moskva 8 2 1 0 4 3 25 22 8
5. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 11 7 1 2 -2 19 37 18 20
2. CSKA Moskva 11 8 0 2 -1 16 33 17 18
3. Kazaň 10 3 2 2 -1 9 27 18 16
4. Jekatěrinburg 10 2 2 3 -2 9 31 22 15
5. Novosibirsk 12 4 1 2 2 1 38 37 14
6. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
7. Dynamo Minsk 12 2 2 1 4 5 33 28 13
8. Magnitogorsk 12 6 0 1 4 3 31 28 13
9. Petrohrad 12 6 0 1 4 2 34 32 13
10. Ufa 11 4 1 1 3 0 33 33 13
11. Spartak Moskva 12 3 1 3 1 2 37 35 13
12. Čeljabinsk 9 5 0 2 0 10 27 17 12
13. Chabarovsk Amur 11 5 0 1 4 1 27 26 11
14. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
15. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
16. Čerepovec 10 3 1 0 5 -7 23 30 10
17. Vitiaz Chekhov 10 2 1 1 4 -4 28 32 9
18. Dynamo Moskva 8 2 1 0 4 3 25 22 8
19. Barys Astana 7 0 1 3 -1 -4 18 22 7
20. Red Star Kunlun 7 3 0 1 2 0 23 23 7
21. Sochi 10 2 0 2 4 -14 17 31 6
22. Nižněkamsk 10 -1 2 0 7 -15 20 35 6
23. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 12 1 3 2 1 1 34 33 16
2. Jekatěrinburg 11 6 1 0 3 11 41 30 16
3. Omsk 10 3 0 3 1 -2 25 27 9
4. Čeljabinsk 12 6 1 0 4 8 30 22 16
5. Magnitogorsk 9 1 3 0 2 8 30 22 14
6. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
7. Novosibirsk 10 2 0 1 6 -7 22 29 5
8. Nižnyj Novgorod 11 -4 4 0 7 -11 22 33 8
9. Chabarovsk Amur 12 -2 2 1 8 -28 21 49 5
10. Barys Astana 9 -2 3 1 3 -5 18 23 9
11. Nižněkamsk 8 3 0 0 5 -14 19 33 6
12. Red Star Kunlun 11 1 0 0 10 -22 20 42 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 3 2 0 2 7 31 24 14
2. Jaroslavl 10 4 2 1 0 17 30 13 17
3. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
4. Dynamo Minsk 8 1 2 1 1 0 25 25 11
5. Čerepovec 9 0 3 1 1 -2 19 21 13
6. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
7. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
8. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
9. Vitiaz Chekhov 9 1 2 0 4 6 31 25 10
10. Sochi 10 2 1 0 6 -10 21 31 8
11. Dinamo Riga 7 0 0 2 3 -16 11 27 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 10 3 0 3 1 -2 25 27 9
2. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
3. Novosibirsk 10 2 0 1 6 -7 22 29 5
4. Chabarovsk Amur 12 -2 2 1 8 -28 21 49 5
5. Barys Astana 9 -2 3 1 3 -5 18 23 9
6. Red Star Kunlun 11 1 0 0 10 -22 20 42 2

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
2. Čerepovec 9 0 3 1 1 -2 19 21 13
3. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
4. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
5. Vitiaz Chekhov 9 1 2 0 4 6 31 25 10
6. Sochi 10 2 1 0 6 -10 21 31 8

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 12 1 3 2 1 1 34 33 16
2. Jekatěrinburg 11 6 1 0 3 11 41 30 16
3. Čeljabinsk 12 6 1 0 4 8 30 22 16
4. Magnitogorsk 9 1 3 0 2 8 30 22 14
5. Nižnyj Novgorod 11 -4 4 0 7 -11 22 33 8
6. Nižněkamsk 8 3 0 0 5 -14 19 33 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 3 2 0 2 7 31 24 14
2. Jaroslavl 10 4 2 1 0 17 30 13 17
3. Dynamo Minsk 8 1 2 1 1 0 25 25 11
4. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
5. Dinamo Riga 7 0 0 2 3 -16 11 27 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 10 4 2 1 0 17 30 13 17
2. Čeljabinsk 12 6 1 0 4 8 30 22 16
3. Jekatěrinburg 11 6 1 0 3 11 41 30 16
4. Kazaň 12 1 3 2 1 1 34 33 16
5. Magnitogorsk 9 1 3 0 2 8 30 22 14
6. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
7. CSKA Moskva 9 3 2 0 2 7 31 24 14
8. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
9. Čerepovec 9 0 3 1 1 -2 19 21 13
10. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
11. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
12. Dynamo Minsk 8 1 2 1 1 0 25 25 11
13. Vitiaz Chekhov 9 1 2 0 4 6 31 25 10
14. Barys Astana 9 -2 3 1 3 -5 18 23 9
15. Omsk 10 3 0 3 1 -2 25 27 9
16. Sochi 10 2 1 0 6 -10 21 31 8
17. Nižnyj Novgorod 11 -4 4 0 7 -11 22 33 8
18. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
19. Nižněkamsk 8 3 0 0 5 -14 19 33 6
20. Novosibirsk 10 2 0 1 6 -7 22 29 5
21. Chabarovsk Amur 12 -2 2 1 8 -28 21 49 5
22. Dinamo Riga 7 0 0 2 3 -16 11 27 2
23. Red Star Kunlun 11 1 0 0 10 -22 20 42 2