Čeljabinsk VS Nižněkamsk


Čeljabinsk

Nižněkamsk

Čeljabinsk (T1) VS Nižněkamsk (T2)

Čeljabinsk

Nižněkamsk

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • Až 14 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 18 zápasov, to je až 78%.

Nižněkamsk

  • 63% prehier (10 zápasov) z celkového počtu 16 tímu Nižněkamsk.
  • Tím Nižněkamsk odohral až 9 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 56% z celkového počtu 16 zápasov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 16 z 26 vzájomných zápasov, čo je 62%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
18.10.2020 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
Rusko / KHL / 2019/2020
16.01.2020 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 3:4ppsn 1:0,2:0,0:3,0:0,1:2
21.12.2019 13:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
05.12.2019 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk over 6:4 1:1,3:1,2:2
23.09.2019 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
11.02.2019 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:3 1:1,0:2,0:0
17.12.2018 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
22.11.2018 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 3:2 1:1,2:0,0:1
27.10.2018 16:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
Rusko / KHL / 2017/2018
10.03.2018 12:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 4:3 1:1,3:1,0:1
08.03.2018 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 3:2 1:0,2:1,0:1
07.03.2018 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 2:3 0:3,1:0,1:0
05.03.2018 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
04.03.2018 12:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 4:3pp 2:1,0:0,1:2,1:0
04.11.2017 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 4:3 0:2,4:1,0:0
22.09.2017 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
07.01.2017 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
12.11.2016 12:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:0 1:0,2:0,3:0
Rusko / KHL / 2015/2016
17.01.2016 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 1:2 1:1,0:0,0:1
22.11.2015 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 3:0 2:0,1:0,0:0
20.11.2015 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 2:1ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
12.10.2015 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:3 0:0,1:1,0:2
Rusko / KHL / 2011/2012
01.02.2012 14:00 Čeljabinsk Nižněkamsk over 5:3 1:1,3:1,1:1
31.10.2011 16:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 2:8 1:4,1:2,0:2
09.10.2011 13:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 4:1 1:1,3:0,0:0
21.09.2011 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 3:4ppsn 0:1,2:1,1:1,0:0,-:-

Čeljabinsk

11 - 5 - 10

Nižněkamsk

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.10.20 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
15.10.20 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 0:4 0:0,0:4,0:0
13.10.20 18:00 Kazaň Čeljabinsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:3
11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
07.10.20 16:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun over 4:2 1:0,2:1,1:1
01.10.20 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
29.09.20 18:30 Sochi Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:0,1:3
27.09.20 14:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
24.09.20 16:00 Ufa Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
22.09.20 16:00 Čeljabinsk Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
20.09.20 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.09.20 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 1:3 1:1,0:0,0:2
15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
13.09.20 16:00 Jaroslavl Čeljabinsk under 2:1 2:0,0:1,0:0
08.09.20 16:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
06.09.20 14:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 3:1 1:0,1:0,1:1
03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.10.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
16.10.20 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 3:4 1:1,2:3,0:0
10.10.20 16:00 Nižněkamsk Kazaň under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
05.10.20 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
03.10.20 16:00 Nižněkamsk Ufa under 1:4 0:0,1:3,0:1
29.09.20 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 3:4 0:2,2:2,1:0
27.09.20 16:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:1 2:0,0:0,3:1
25.09.20 18:30 Jaroslavl Nižněkamsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
22.09.20 18:30 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,3:2
18.09.20 18:00 Nižněkamsk Omsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.09.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
13.09.20 16:30 Petrohrad Nižněkamsk over 5:2 1:0,2:2,2:0
09.09.20 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:0 2:0,3:0,1:0
06.09.20 13:30 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov over 4:3 3:0,0:1,1:2
04.09.20 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 1:2 0:1,0:1,1:0

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2020 11:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk porovnaj tímy
25.10.2020 08:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk porovnaj tímy
28.10.2020 19:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
30.10.2020 19:00 Čeljabinsk Dinamo Riga porovnaj tímy
01.11.2020 19:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
10.11.2020 18:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
12.11.2020 18:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk porovnaj tímy
16.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
18.11.2020 18:00 Petrohrad Čeljabinsk porovnaj tímy
22.11.2020 18:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
26.11.2020 18:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.11.2020 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
01.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
03.12.2020 18:00 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
05.12.2020 18:00 Čeljabinsk Petrohrad porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.12.2020 18:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
13.12.2020 18:00 Čeljabinsk Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
08.01.2021 18:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
14.01.2021 18:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Čeljabinsk Jaroslavl porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Barys Astana Čeljabinsk porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
01.02.2021 18:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 CSKA Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.10.2020 16:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
27.10.2020 19:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
30.10.2020 19:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
01.11.2020 19:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
07.11.2020 12:00 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
10.11.2020 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
12.11.2020 18:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
16.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
19.11.2020 18:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
22.11.2020 18:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
25.11.2020 18:00 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
27.11.2020 18:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
29.11.2020 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
01.12.2020 18:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.12.2020 18:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
07.12.2020 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
11.12.2020 18:00 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
13.12.2020 18:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Dynamo Minsk Nižněkamsk porovnaj tímy
03.01.2021 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
08.01.2021 18:00 CSKA Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
13.01.2021 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
31.01.2021 18:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 19 9 2 3 0 22 68 46 29
2. Kazaň 20 2 5 4 0 7 55 48 28
3. Omsk 18 9 1 4 -1 18 52 34 26
4. Ufa 21 6 3 1 7 3 64 61 25
5. Magnitogorsk 18 6 3 0 6 14 54 40 24
6. Čeljabinsk 18 8 1 2 4 12 47 35 22
7. Nižnyj Novgorod 18 1 3 3 5 -7 47 54 17
8. Chabarovsk Amur 20 3 2 2 9 -21 44 65 16
9. Barys Astana 13 -2 4 4 -1 -2 34 36 16
10. Novosibirsk 20 4 1 3 8 -11 54 65 15
11. Nižněkamsk 16 2 2 0 10 -24 36 60 12
12. Red Star Kunlun 16 3 0 1 11 -22 39 61 7

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 9 2 2 1 18 56 38 28
2. Petrohrad 20 11 0 3 3 7 59 52 25
3. Jaroslavl 16 4 4 1 2 17 46 29 25
4. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
5. Dynamo Minsk 17 2 4 1 5 7 53 46 21
6. Čerepovec 16 3 3 1 5 -10 32 42 19
7. Dynamo Moskva 16 6 1 2 4 7 49 42 18
8. Spartak Moskva 18 5 1 4 3 -10 43 53 18
9. Vitiaz Chekhov 17 2 3 1 7 1 52 51 17
10. Sochi 17 2 1 2 9 -27 29 56 10
11. Dinamo Riga 11 0 1 3 3 -15 24 39 7

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 18 9 1 4 -1 18 52 34 26
2. Ufa 21 6 3 1 7 3 64 61 25
3. Chabarovsk Amur 20 3 2 2 9 -21 44 65 16
4. Barys Astana 13 -2 4 4 -1 -2 34 36 16
5. Novosibirsk 20 4 1 3 8 -11 54 65 15
6. Red Star Kunlun 16 3 0 1 11 -22 39 61 7

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 11 0 3 3 7 59 52 25
2. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
3. Čerepovec 16 3 3 1 5 -10 32 42 19
4. Spartak Moskva 18 5 1 4 3 -10 43 53 18
5. Vitiaz Chekhov 17 2 3 1 7 1 52 51 17
6. Sochi 17 2 1 2 9 -27 29 56 10

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 19 9 2 3 0 22 68 46 29
2. Kazaň 20 2 5 4 0 7 55 48 28
3. Magnitogorsk 18 6 3 0 6 14 54 40 24
4. Čeljabinsk 18 8 1 2 4 12 47 35 22
5. Nižnyj Novgorod 18 1 3 3 5 -7 47 54 17
6. Nižněkamsk 16 2 2 0 10 -24 36 60 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 9 2 2 1 18 56 38 28
2. Jaroslavl 16 4 4 1 2 17 46 29 25
3. Dynamo Minsk 17 2 4 1 5 7 53 46 21
4. Dynamo Moskva 16 6 1 2 4 7 49 42 18
5. Dinamo Riga 11 0 1 3 3 -15 24 39 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 19 9 2 3 0 22 68 46 29
2. CSKA Moskva 18 9 2 2 1 18 56 38 28
3. Kazaň 20 2 5 4 0 7 55 48 28
4. Omsk 18 9 1 4 -1 18 52 34 26
5. Petrohrad 20 11 0 3 3 7 59 52 25
6. Ufa 21 6 3 1 7 3 64 61 25
7. Jaroslavl 16 4 4 1 2 17 46 29 25
8. Magnitogorsk 18 6 3 0 6 14 54 40 24
9. Čeljabinsk 18 8 1 2 4 12 47 35 22
10. Jokerit Helsinki 15 8 1 1 3 16 54 38 21
11. Dynamo Minsk 17 2 4 1 5 7 53 46 21
12. Čerepovec 16 3 3 1 5 -10 32 42 19
13. Dynamo Moskva 16 6 1 2 4 7 49 42 18
14. Spartak Moskva 18 5 1 4 3 -10 43 53 18
15. Vitiaz Chekhov 17 2 3 1 7 1 52 51 17
16. Nižnyj Novgorod 18 1 3 3 5 -7 47 54 17
17. Chabarovsk Amur 20 3 2 2 9 -21 44 65 16
18. Barys Astana 13 -2 4 4 -1 -2 34 36 16
19. Novosibirsk 20 4 1 3 8 -11 54 65 15
20. Nižněkamsk 16 2 2 0 10 -24 36 60 12
21. Sochi 17 2 1 2 9 -27 29 56 10
22. Red Star Kunlun 16 3 0 1 11 -22 39 61 7
23. Dinamo Riga 11 0 1 3 3 -15 24 39 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 9 3 1 3 -2 8 30 22 13
2. Kazaň 9 2 2 2 -1 8 24 16 14
3. Omsk 10 6 1 2 -2 16 31 15 18
4. Ufa 9 3 1 1 2 2 29 27 11
5. Magnitogorsk 10 6 0 0 4 7 29 22 12
6. Čeljabinsk 8 4 0 2 0 7 23 16 10
7. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
8. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 4 24 20 11
9. Barys Astana 6 0 1 3 -2 -2 17 19 7
10. Novosibirsk 11 3 1 2 2 -1 35 36 12
11. Nižněkamsk 9 -1 2 0 6 -11 19 30 6
12. Red Star Kunlun 6 3 0 1 1 1 21 20 7

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 0 2 -1 12 28 16 16
2. Petrohrad 10 5 0 1 3 0 28 28 11
3. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
4. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
5. Dynamo Minsk 10 1 2 0 5 3 29 26 10
6. Čerepovec 9 3 1 0 4 -6 19 25 10
7. Dynamo Moskva 6 3 0 0 3 6 21 15 6
8. Spartak Moskva 10 2 1 3 0 0 30 30 11
9. Vitiaz Chekhov 9 2 1 1 3 -1 26 27 9
10. Sochi 9 1 0 2 4 -17 14 31 4
11. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 10 6 1 2 -2 16 31 15 18
2. Ufa 9 3 1 1 2 2 29 27 11
3. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 4 24 20 11
4. Barys Astana 6 0 1 3 -2 -2 17 19 7
5. Novosibirsk 11 3 1 2 2 -1 35 36 12
6. Red Star Kunlun 6 3 0 1 1 1 21 20 7

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 5 0 1 3 0 28 28 11
2. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
3. Čerepovec 9 3 1 0 4 -6 19 25 10
4. Spartak Moskva 10 2 1 3 0 0 30 30 11
5. Vitiaz Chekhov 9 2 1 1 3 -1 26 27 9
6. Sochi 9 1 0 2 4 -17 14 31 4

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 9 3 1 3 -2 8 30 22 13
2. Kazaň 9 2 2 2 -1 8 24 16 14
3. Magnitogorsk 10 6 0 0 4 7 29 22 12
4. Čeljabinsk 8 4 0 2 0 7 23 16 10
5. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
6. Nižněkamsk 9 -1 2 0 6 -11 19 30 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 0 2 -1 12 28 16 16
2. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
3. Dynamo Minsk 10 1 2 0 5 3 29 26 10
4. Dynamo Moskva 6 3 0 0 3 6 21 15 6
5. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 10 6 1 2 -2 16 31 15 18
2. CSKA Moskva 10 7 0 2 -1 12 28 16 16
3. Kazaň 9 2 2 2 -1 8 24 16 14
4. Jaroslavl 9 2 2 1 1 8 26 18 13
5. Jekatěrinburg 9 3 1 3 -2 8 30 22 13
6. Magnitogorsk 10 6 0 0 4 7 29 22 12
7. Novosibirsk 11 3 1 2 2 -1 35 36 12
8. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 4 24 20 11
9. Nižnyj Novgorod 9 4 0 3 -1 2 29 27 11
10. Ufa 9 3 1 1 2 2 29 27 11
11. Petrohrad 10 5 0 1 3 0 28 28 11
12. Spartak Moskva 10 2 1 3 0 0 30 30 11
13. Jokerit Helsinki 7 5 0 0 2 17 31 14 10
14. Čeljabinsk 8 4 0 2 0 7 23 16 10
15. Čerepovec 9 3 1 0 4 -6 19 25 10
16. Dynamo Minsk 10 1 2 0 5 3 29 26 10
17. Vitiaz Chekhov 9 2 1 1 3 -1 26 27 9
18. Barys Astana 6 0 1 3 -2 -2 17 19 7
19. Red Star Kunlun 6 3 0 1 1 1 21 20 7
20. Dynamo Moskva 6 3 0 0 3 6 21 15 6
21. Nižněkamsk 9 -1 2 0 6 -11 19 30 6
22. Dinamo Riga 5 0 1 1 1 -2 13 15 5
23. Sochi 9 1 0 2 4 -17 14 31 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 6 1 0 2 14 38 24 16
2. Kazaň 11 0 3 2 1 -1 31 32 14
3. Omsk 8 3 0 2 1 2 21 19 8
4. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
5. Magnitogorsk 8 0 3 0 2 7 25 18 12
6. Čeljabinsk 10 4 1 0 4 5 24 19 12
7. Nižnyj Novgorod 9 -3 3 0 6 -9 18 27 6
8. Chabarovsk Amur 11 -2 2 1 7 -25 20 45 5
9. Barys Astana 7 -2 3 1 1 0 17 17 9
10. Novosibirsk 9 1 0 1 6 -10 19 29 3
11. Nižněkamsk 7 3 0 0 4 -13 17 30 6
12. Red Star Kunlun 10 0 0 0 10 -23 18 41 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 2 2 0 2 6 28 22 12
2. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
3. Jaroslavl 7 2 2 0 1 9 20 11 12
4. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
5. Dynamo Minsk 7 1 2 1 0 4 24 20 11
6. Čerepovec 7 0 2 1 1 -4 13 17 9
7. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
8. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
9. Vitiaz Chekhov 8 0 2 0 4 2 26 24 8
10. Sochi 8 1 1 0 5 -10 15 25 6
11. Dinamo Riga 6 0 0 2 2 -13 11 24 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 3 0 2 1 2 21 19 8
2. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
3. Chabarovsk Amur 11 -2 2 1 7 -25 20 45 5
4. Barys Astana 7 -2 3 1 1 0 17 17 9
5. Novosibirsk 9 1 0 1 6 -10 19 29 3
6. Red Star Kunlun 10 0 0 0 10 -23 18 41 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
2. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
3. Čerepovec 7 0 2 1 1 -4 13 17 9
4. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
5. Vitiaz Chekhov 8 0 2 0 4 2 26 24 8
6. Sochi 8 1 1 0 5 -10 15 25 6

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 6 1 0 2 14 38 24 16
2. Kazaň 11 0 3 2 1 -1 31 32 14
3. Magnitogorsk 8 0 3 0 2 7 25 18 12
4. Čeljabinsk 10 4 1 0 4 5 24 19 12
5. Nižnyj Novgorod 9 -3 3 0 6 -9 18 27 6
6. Nižněkamsk 7 3 0 0 4 -13 17 30 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 2 2 0 2 6 28 22 12
2. Jaroslavl 7 2 2 0 1 9 20 11 12
3. Dynamo Minsk 7 1 2 1 0 4 24 20 11
4. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
5. Dinamo Riga 6 0 0 2 2 -13 11 24 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 6 1 0 2 14 38 24 16
2. Petrohrad 10 6 0 2 0 7 31 24 14
3. Kazaň 11 0 3 2 1 -1 31 32 14
4. Ufa 12 3 2 0 5 1 35 34 14
5. Jaroslavl 7 2 2 0 1 9 20 11 12
6. Magnitogorsk 8 0 3 0 2 7 25 18 12
7. Čeljabinsk 10 4 1 0 4 5 24 19 12
8. CSKA Moskva 8 2 2 0 2 6 28 22 12
9. Dynamo Moskva 10 3 1 2 1 1 28 27 12
10. Dynamo Minsk 7 1 2 1 0 4 24 20 11
11. Jokerit Helsinki 8 3 1 1 1 -1 23 24 11
12. Barys Astana 7 -2 3 1 1 0 17 17 9
13. Čerepovec 7 0 2 1 1 -4 13 17 9
14. Omsk 8 3 0 2 1 2 21 19 8
15. Vitiaz Chekhov 8 0 2 0 4 2 26 24 8
16. Spartak Moskva 8 3 0 1 3 -10 13 23 7
17. Sochi 8 1 1 0 5 -10 15 25 6
18. Nižnyj Novgorod 9 -3 3 0 6 -9 18 27 6
19. Nižněkamsk 7 3 0 0 4 -13 17 30 6
20. Chabarovsk Amur 11 -2 2 1 7 -25 20 45 5
21. Novosibirsk 9 1 0 1 6 -10 19 29 3
22. Dinamo Riga 6 0 0 2 2 -13 11 24 2
23. Red Star Kunlun 10 0 0 0 10 -23 18 41 0