Čeljabinsk VS Dynamo Moskva


Čeljabinsk

Dynamo Moskva

Čeljabinsk (T1) VS Dynamo Moskva (T2)

Čeljabinsk

Dynamo Moskva

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • 17 víťazstiev z celkového počtu 29 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Čeljabinsk. 59% úspešnosť výhier.
  • Až 21 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 29 zápasov, to je až 72%.
  • Čeljabinsk už 5 zápasov v rade neremízovali.

Dynamo Moskva

  • Dynamo Moskva už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 29% vzájomných zápasov (4 z 14) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 14 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
22.11.2020 13:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva over 2:5 0:1,2:3,0:1
01.10.2020 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
Rusko / KHL / 2019/2020
25.02.2020 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
09.10.2019 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
Rusko / KHL / 2018/2019
18.02.2019 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
01.10.2018 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
03.01.2018 12:30 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 2:3ppsn 1:0,0:0,1:2,0:0,-:-
13.09.2017 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 1:4 0:2,0:1,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
23.01.2017 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 6:2 3:0,2:1,1:1
23.11.2016 15:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
24.12.2015 15:30 Čeljabinsk Dynamo Moskva over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
24.09.2015 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
27.12.2011 14:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 2:3 0:0,0:2,2:1
14.10.2011 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 0:2 0:1,0:0,0:1

Čeljabinsk

6 - 4 - 4

Dynamo Moskva

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.20 13:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva over 2:5 0:1,2:3,0:1
18.11.20 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.11.20 17:30 Jokerit Helsinki Čeljabinsk under 1:3 0:0,1:0,0:3
14.11.20 15:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk over 3:5 0:1,1:2,2:2
12.11.20 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:1 0:0,2:1,0:0
10.11.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
01.11.20 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
30.10.20 15:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 5:1 3:1,1:0,1:0
28.10.20 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 4:1 1:0,2:0,1:1
25.10.20 08:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
23.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk over 2:4 2:1,0:1,0:2
21.10.20 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
15.10.20 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 0:4 0:0,0:4,0:0
13.10.20 18:00 Kazaň Čeljabinsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:3
11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
07.10.20 16:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun over 4:2 1:0,2:1,1:1
01.10.20 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
29.09.20 18:30 Sochi Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:0,1:3
27.09.20 14:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
24.09.20 16:00 Ufa Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
22.09.20 16:00 Čeljabinsk Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
20.09.20 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.09.20 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 1:3 1:1,0:0,0:2
15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
13.09.20 16:00 Jaroslavl Čeljabinsk under 2:1 2:0,0:1,0:0
08.09.20 16:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
06.09.20 14:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 3:1 1:0,1:0,1:1
03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.11.20 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva over 6:1 1:0,3:0,2:1
22.11.20 13:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva over 2:5 0:1,2:3,0:1
19.11.20 17:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga over 6:1 2:0,1:1,3:0
16.11.20 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.11.20 14:30 Dynamo Moskva Ufa over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
12.11.20 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:3
10.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 1:2 0:2,1:0,0:0
01.11.20 15:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva over 4:3 1:0,2:1,1:2
30.10.20 17:30 Jaroslavl Dynamo Moskva under 3:2 0:1,1:1,2:0
28.10.20 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
26.10.20 17:30 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov over 1:5 0:2,0:1,1:2
21.10.20 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk over 5:2 1:2,2:0,2:0
18.10.20 16:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:1 1:0,0:1,1:0
12.10.20 18:30 Petrohrad Dynamo Moskva over 3:4 2:2,1:1,0:1
10.10.20 16:00 Jaroslavl Dynamo Moskva under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
06.10.20 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
04.10.20 13:30 Dynamo Moskva Red Star Kunlun over 6:3 1:0,2:0,3:3
01.10.20 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
28.09.20 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
24.09.20 18:30 Sochi Dynamo Moskva under 2:3 0:0,0:1,2:2
20.09.20 16:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 5:0 2:0,2:0,1:0
16.09.20 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva over 2:4 0:2,2:0,0:2
14.09.20 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 2:4 1:0,1:3,0:1
12.09.20 13:00 Barys Astana Dynamo Moskva over 4:5pp 2:1,2:1,0:2,0:1
09.09.20 18:30 Dynamo Moskva Jaroslavl under 2:3 1:1,1:0,0:2
07.09.20 18:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:3 0:0,1:0,0:3
05.09.20 17:00 Omsk Dynamo Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.11.2020 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.11.2020 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
01.12.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
03.12.2020 14:00 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
05.12.2020 13:00 Čeljabinsk Petrohrad porovnaj tímy
09.12.2020 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
13.12.2020 12:30 Čeljabinsk Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
08.01.2021 18:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
14.01.2021 18:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Čeljabinsk Jaroslavl porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Barys Astana Čeljabinsk porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
01.02.2021 18:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 CSKA Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.11.2020 17:30 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
28.11.2020 15:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
01.12.2020 17:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva porovnaj tímy
05.12.2020 12:30 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
09.12.2020 17:30 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
11.12.2020 15:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.01.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
15.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
29.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
01.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 10 5 4 2 21 91 70 44
2. Čeljabinsk 29 15 2 2 6 23 78 55 40
3. Omsk 28 15 1 6 -1 26 82 56 40
4. Jekatěrinburg 27 9 4 4 2 19 87 68 38
5. Ufa 30 6 6 2 8 7 90 83 38
6. Magnitogorsk 28 7 4 3 7 6 73 67 33
7. Nižnyj Novgorod 28 2 5 4 8 -8 78 86 28
8. Novosibirsk 29 10 1 3 11 -8 78 86 27
9. Chabarovsk Amur 31 4 4 2 15 -24 69 93 26
10. Barys Astana 26 2 4 5 6 -18 56 74 25
11. Nižněkamsk 27 5 2 0 18 -32 60 92 18
12. Red Star Kunlun 27 4 0 3 17 -39 63 102 11

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 15 3 3 2 35 98 63 45
2. Petrohrad 29 16 1 3 5 24 91 67 39
3. Jaroslavl 27 10 4 3 3 29 77 48 39
4. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 7 80 73 34
5. Spartak Moskva 29 6 4 6 3 -2 80 82 34
6. Dynamo Moskva 27 10 2 4 5 9 81 72 32
7. Čerepovec 28 5 5 2 9 -12 61 73 32
8. Jokerit Helsinki 22 10 2 1 6 20 76 56 29
9. Vitiaz Chekhov 27 4 4 1 13 -6 77 83 25
10. Sochi 28 5 1 5 11 -38 55 93 19
11. Dinamo Riga 22 0 2 4 10 -39 43 82 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 15 1 6 -1 26 82 56 40
2. Ufa 30 6 6 2 8 7 90 83 38
3. Novosibirsk 29 10 1 3 11 -8 78 86 27
4. Chabarovsk Amur 31 4 4 2 15 -24 69 93 26
5. Barys Astana 26 2 4 5 6 -18 56 74 25
6. Red Star Kunlun 27 4 0 3 17 -39 63 102 11

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 16 1 3 5 24 91 67 39
2. Spartak Moskva 29 6 4 6 3 -2 80 82 34
3. Čerepovec 28 5 5 2 9 -12 61 73 32
4. Jokerit Helsinki 22 10 2 1 6 20 76 56 29
5. Vitiaz Chekhov 27 4 4 1 13 -6 77 83 25
6. Sochi 28 5 1 5 11 -38 55 93 19

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 10 5 4 2 21 91 70 44
2. Čeljabinsk 29 15 2 2 6 23 78 55 40
3. Jekatěrinburg 27 9 4 4 2 19 87 68 38
4. Magnitogorsk 28 7 4 3 7 6 73 67 33
5. Nižnyj Novgorod 28 2 5 4 8 -8 78 86 28
6. Nižněkamsk 27 5 2 0 18 -32 60 92 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 15 3 3 2 35 98 63 45
2. Jaroslavl 27 10 4 3 3 29 77 48 39
3. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 7 80 73 34
4. Dynamo Moskva 27 10 2 4 5 9 81 72 32
5. Dinamo Riga 22 0 2 4 10 -39 43 82 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 15 3 3 2 35 98 63 45
2. Kazaň 30 10 5 4 2 21 91 70 44
3. Čeljabinsk 29 15 2 2 6 23 78 55 40
4. Omsk 28 15 1 6 -1 26 82 56 40
5. Petrohrad 29 16 1 3 5 24 91 67 39
6. Jaroslavl 27 10 4 3 3 29 77 48 39
7. Jekatěrinburg 27 9 4 4 2 19 87 68 38
8. Ufa 30 6 6 2 8 7 90 83 38
9. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 7 80 73 34
10. Spartak Moskva 29 6 4 6 3 -2 80 82 34
11. Magnitogorsk 28 7 4 3 7 6 73 67 33
12. Dynamo Moskva 27 10 2 4 5 9 81 72 32
13. Čerepovec 28 5 5 2 9 -12 61 73 32
14. Jokerit Helsinki 22 10 2 1 6 20 76 56 29
15. Nižnyj Novgorod 28 2 5 4 8 -8 78 86 28
16. Novosibirsk 29 10 1 3 11 -8 78 86 27
17. Chabarovsk Amur 31 4 4 2 15 -24 69 93 26
18. Vitiaz Chekhov 27 4 4 1 13 -6 77 83 25
19. Barys Astana 26 2 4 5 6 -18 56 74 25
20. Sochi 28 5 1 5 11 -38 55 93 19
21. Nižněkamsk 27 5 2 0 18 -32 60 92 18
22. Dinamo Riga 22 0 2 4 10 -39 43 82 12
23. Red Star Kunlun 27 4 0 3 17 -39 63 102 11

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 7 2 2 -1 17 45 28 24
2. Čeljabinsk 13 6 1 2 1 13 38 25 18
3. Omsk 13 9 1 2 -2 23 43 20 24
4. Jekatěrinburg 12 3 2 4 -3 13 40 27 18
5. Ufa 14 3 3 1 3 5 42 37 19
6. Magnitogorsk 15 7 0 1 6 0 37 37 15
7. Nižnyj Novgorod 14 7 0 4 -1 6 47 41 18
8. Novosibirsk 16 6 1 2 4 -5 45 50 18
9. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
10. Barys Astana 12 2 1 4 0 -7 27 34 12
11. Nižněkamsk 16 1 2 0 11 -16 36 52 10
12. Red Star Kunlun 11 3 0 2 4 -8 34 42 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 11 0 3 -1 22 52 30 25
2. Petrohrad 16 7 1 1 5 5 46 41 19
3. Jaroslavl 15 6 2 1 3 15 45 30 21
4. Dynamo Minsk 15 0 4 1 5 3 39 36 17
5. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
6. Dynamo Moskva 13 5 1 2 2 10 43 33 16
7. Čerepovec 15 5 1 0 8 -10 31 41 14
8. Jokerit Helsinki 11 7 0 0 4 20 42 22 14
9. Vitiaz Chekhov 15 3 1 1 8 -15 38 53 11
10. Sochi 13 2 0 4 3 -18 27 45 8
11. Dinamo Riga 9 1 1 2 2 -5 22 27 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 13 9 1 2 -2 23 43 20 24
2. Ufa 14 3 3 1 3 5 42 37 19
3. Novosibirsk 16 6 1 2 4 -5 45 50 18
4. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
5. Barys Astana 12 2 1 4 0 -7 27 34 12
6. Red Star Kunlun 11 3 0 2 4 -8 34 42 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 16 7 1 1 5 5 46 41 19
2. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
3. Čerepovec 15 5 1 0 8 -10 31 41 14
4. Jokerit Helsinki 11 7 0 0 4 20 42 22 14
5. Vitiaz Chekhov 15 3 1 1 8 -15 38 53 11
6. Sochi 13 2 0 4 3 -18 27 45 8

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 7 2 2 -1 17 45 28 24
2. Čeljabinsk 13 6 1 2 1 13 38 25 18
3. Jekatěrinburg 12 3 2 4 -3 13 40 27 18
4. Magnitogorsk 15 7 0 1 6 0 37 37 15
5. Nižnyj Novgorod 14 7 0 4 -1 6 47 41 18
6. Nižněkamsk 16 1 2 0 11 -16 36 52 10

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 11 0 3 -1 22 52 30 25
2. Jaroslavl 15 6 2 1 3 15 45 30 21
3. Dynamo Minsk 15 0 4 1 5 3 39 36 17
4. Dynamo Moskva 13 5 1 2 2 10 43 33 16
5. Dinamo Riga 9 1 1 2 2 -5 22 27 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 11 0 3 -1 22 52 30 25
2. Omsk 13 9 1 2 -2 23 43 20 24
3. Kazaň 14 7 2 2 -1 17 45 28 24
4. Jaroslavl 15 6 2 1 3 15 45 30 21
5. Ufa 14 3 3 1 3 5 42 37 19
6. Petrohrad 16 7 1 1 5 5 46 41 19
7. Čeljabinsk 13 6 1 2 1 13 38 25 18
8. Jekatěrinburg 12 3 2 4 -3 13 40 27 18
9. Nižnyj Novgorod 14 7 0 4 -1 6 47 41 18
10. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
11. Novosibirsk 16 6 1 2 4 -5 45 50 18
12. Dynamo Minsk 15 0 4 1 5 3 39 36 17
13. Dynamo Moskva 13 5 1 2 2 10 43 33 16
14. Chabarovsk Amur 15 5 1 1 6 1 34 33 15
15. Magnitogorsk 15 7 0 1 6 0 37 37 15
16. Jokerit Helsinki 11 7 0 0 4 20 42 22 14
17. Čerepovec 15 5 1 0 8 -10 31 41 14
18. Barys Astana 12 2 1 4 0 -7 27 34 12
19. Vitiaz Chekhov 15 3 1 1 8 -15 38 53 11
20. Nižněkamsk 16 1 2 0 11 -16 36 52 10
21. Dinamo Riga 9 1 1 2 2 -5 22 27 8
22. Red Star Kunlun 11 3 0 2 4 -8 34 42 8
23. Sochi 13 2 0 4 3 -18 27 45 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 3 3 2 3 4 46 42 20
2. Čeljabinsk 16 9 1 0 5 10 40 30 22
3. Omsk 15 6 0 4 1 3 39 36 16
4. Jekatěrinburg 15 6 2 0 5 6 47 41 20
5. Ufa 16 3 3 1 5 2 48 46 19
6. Magnitogorsk 13 0 4 2 1 6 36 30 18
7. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
8. Novosibirsk 13 4 0 1 7 -3 33 36 9
9. Chabarovsk Amur 16 -1 3 1 9 -25 35 60 11
10. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
11. Nižněkamsk 11 4 0 0 7 -16 24 40 8
12. Red Star Kunlun 16 1 0 1 13 -31 29 60 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 4 3 0 3 13 46 33 20
2. Petrohrad 13 9 0 2 0 19 45 26 20
3. Jaroslavl 12 4 2 2 0 14 32 18 18
4. Dynamo Minsk 13 4 2 1 3 4 41 37 17
5. Spartak Moskva 14 5 1 2 3 -5 35 40 16
6. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
7. Čerepovec 13 0 4 2 1 -2 30 32 18
8. Jokerit Helsinki 11 3 2 1 2 0 34 34 15
9. Vitiaz Chekhov 12 1 3 0 5 9 39 30 14
10. Sochi 15 3 1 1 8 -20 28 48 11
11. Dinamo Riga 13 -1 1 2 8 -34 21 55 4

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 15 6 0 4 1 3 39 36 16
2. Ufa 16 3 3 1 5 2 48 46 19
3. Novosibirsk 13 4 0 1 7 -3 33 36 9
4. Chabarovsk Amur 16 -1 3 1 9 -25 35 60 11
5. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
6. Red Star Kunlun 16 1 0 1 13 -31 29 60 3

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 13 9 0 2 0 19 45 26 20
2. Spartak Moskva 14 5 1 2 3 -5 35 40 16
3. Čerepovec 13 0 4 2 1 -2 30 32 18
4. Jokerit Helsinki 11 3 2 1 2 0 34 34 15
5. Vitiaz Chekhov 12 1 3 0 5 9 39 30 14
6. Sochi 15 3 1 1 8 -20 28 48 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 3 3 2 3 4 46 42 20
2. Čeljabinsk 16 9 1 0 5 10 40 30 22
3. Jekatěrinburg 15 6 2 0 5 6 47 41 20
4. Magnitogorsk 13 0 4 2 1 6 36 30 18
5. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
6. Nižněkamsk 11 4 0 0 7 -16 24 40 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 4 3 0 3 13 46 33 20
2. Jaroslavl 12 4 2 2 0 14 32 18 18
3. Dynamo Minsk 13 4 2 1 3 4 41 37 17
4. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
5. Dinamo Riga 13 -1 1 2 8 -34 21 55 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 16 9 1 0 5 10 40 30 22
2. Petrohrad 13 9 0 2 0 19 45 26 20
3. CSKA Moskva 13 4 3 0 3 13 46 33 20
4. Jekatěrinburg 15 6 2 0 5 6 47 41 20
5. Kazaň 16 3 3 2 3 4 46 42 20
6. Ufa 16 3 3 1 5 2 48 46 19
7. Jaroslavl 12 4 2 2 0 14 32 18 18
8. Magnitogorsk 13 0 4 2 1 6 36 30 18
9. Čerepovec 13 0 4 2 1 -2 30 32 18
10. Dynamo Minsk 13 4 2 1 3 4 41 37 17
11. Omsk 15 6 0 4 1 3 39 36 16
12. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
13. Spartak Moskva 14 5 1 2 3 -5 35 40 16
14. Jokerit Helsinki 11 3 2 1 2 0 34 34 15
15. Vitiaz Chekhov 12 1 3 0 5 9 39 30 14
16. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
17. Sochi 15 3 1 1 8 -20 28 48 11
18. Chabarovsk Amur 16 -1 3 1 9 -25 35 60 11
19. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
20. Novosibirsk 13 4 0 1 7 -3 33 36 9
21. Nižněkamsk 11 4 0 0 7 -16 24 40 8
22. Dinamo Riga 13 -1 1 2 8 -34 21 55 4
23. Red Star Kunlun 16 1 0 1 13 -31 29 60 3