Vitiaz Chekhov VS Omsk


Vitiaz Chekhov

Omsk

Vitiaz Chekhov (T1) VS Omsk (T2)

Vitiaz Chekhov

Omsk

Zaujímavé

Vitiaz Chekhov

  • Počet remíz tímu Vitiaz Chekhov je až 13 z celkového počtu 34 zápasov, čo je až 38%.
  • Až 27 zápasov tímu Vitiaz Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 79%.
  • Vitiaz Chekhov už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Vitiaz Chekhov už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Vitiaz Chekhov už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Vitiaz Chekhov ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Omsk

  • 28% zápasov tímu Omsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 10 z celkového počtu 36 zápasov.
  • 26 z celkového počtu 36 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 72%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 64% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 11 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 11 vzájomných zápasov, čo je 82%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
25.11.2019 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
09.01.2019 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
02.10.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Omsk over 0:6 0:0,0:3,0:3
Rusko / KHL / 2017/2018
01.11.2017 14:00 Omsk Vitiaz Chekhov under 2:3ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,3:4
03.09.2017 16:30 Vitiaz Chekhov Omsk over 6:2 3:1,3:0,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
05.01.2017 12:00 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:2 0:2,2:0,1:0
02.09.2016 18:30 Vitiaz Chekhov Omsk under 2:3 0:1,1:1,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
01.12.2015 14:00 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:1 1:1,0:0,2:0
19.10.2015 18:30 Vitiaz Chekhov Omsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
25.12.2011 14:00 Vitiaz Chekhov Omsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
26.09.2011 14:00 Omsk Vitiaz Chekhov under 4:0 1:0,2:0,1:0

Vitiaz Chekhov

2 - 2 - 7

Omsk

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
02.12.19 12:30 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:1
27.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
25.11.19 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 4:1 2:0,1:1,1:0
20.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
17.11.19 15:30 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 6:2 0:1,5:1,1:0
15.11.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 4:0 1:0,1:0,2:0
13.11.19 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov over 4:3 2:2,2:1,0:0
04.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod over 3:4sn 0:0,1:0,2:3,0:0,1:3
02.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
30.10.19 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
27.10.19 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun over 2:4 0:2,2:1,0:1
24.10.19 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
22.10.19 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,3:1,1:0
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
17.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 3:1 1:0,2:0,0:1
15.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
13.10.19 16:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,2:1,2:0
07.10.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:0,0:2
05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
03.10.19 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:2,0:0
28.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,2:1
24.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
22.09.19 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 2:4 0:1,1:1,1:2
20.09.19 18:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.09.19 16:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,1:1,0:2

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.12.19 13:30 Novosibirsk Omsk over 5:2 2:1,3:0,0:1
02.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
30.11.19 08:00 Red Star Kunlun Omsk under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
28.11.19 12:30 Red Star Kunlun Omsk under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
25.11.19 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.11.19 15:00 Omsk Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.11.19 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
18.11.19 17:30 Omsk Ufa under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.11.19 17:10 Dynamo Minsk Omsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
14.11.19 17:00 Čerepovec Omsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
12.11.19 17:30 Kazaň Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
03.11.19 15:30 Omsk Dynamo Moskva over 4:3 1:1,1:0,2:2
01.11.19 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
29.10.19 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
27.10.19 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
25.10.19 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:2,0:1
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
20.10.19 14:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
18.10.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 1:3 1:2,0:0,0:1
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
12.10.19 16:00 Omsk Dinamo Riga under 4:1 1:1,3:0,0:0
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.10.19 16:00 Jaroslavl Omsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
02.10.19 18:30 Dinamo Riga Omsk over 0:7 0:2,0:3,0:2
30.09.19 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
06.12.2019 10:30 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
17.12.2019 17:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
19.12.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
20.12.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
28.12.2019 15:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
ukáž viac

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
08.12.2019 15:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
09.12.2019 17:30 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
19.12.2019 17:30 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
21.12.2019 15:30 Omsk Ufa porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
28.12.2019 15:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 36 7 8 4 5 24 96 72 50
2. Dynamo Moskva 35 12 4 3 9 13 97 84 43
3. Spartak Moskva 35 7 6 5 6 5 92 87 43
4. Jokerit Helsinki 33 10 4 5 5 4 90 86 41
5. Čerepovec 35 1 5 7 10 -28 66 94 29
6. Dinamo Riga 35 2 5 3 17 -41 64 105 27

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 34 20 3 2 4 51 107 56 54
2. Omsk 36 13 4 6 3 16 89 73 48
3. Ufa 37 11 4 5 8 6 89 83 43
4. Barys Astana 33 6 6 6 3 4 70 66 42
5. Jekatěrinburg 34 4 7 5 6 -1 81 82 41
6. Novosibirsk 33 15 1 5 6 1 74 73 39
7. Magnitogorsk 36 8 4 7 6 -1 80 81 39
8. Nižněkamsk 36 7 5 4 11 -2 88 90 38
9. Admiral Vladivostok 32 4 7 2 10 -2 70 72 38
10. Red Star Kunlun 35 5 6 4 10 -5 75 80 38
11. Chabarovsk Amur 34 9 2 5 11 -11 64 75 31
12. Čeljabinsk 36 8 2 2 20 -30 69 99 26

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 36 13 4 6 3 16 89 73 48
2. Ufa 37 11 4 5 8 6 89 83 43
3. Barys Astana 33 6 6 6 3 4 70 66 42
4. Admiral Vladivostok 32 4 7 2 10 -2 70 72 38
5. Red Star Kunlun 35 5 6 4 10 -5 75 80 38
6. Chabarovsk Amur 34 9 2 5 11 -11 64 75 31

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 34 20 3 2 4 51 107 56 54
2. Jekatěrinburg 34 4 7 5 6 -1 81 82 41
3. Novosibirsk 33 15 1 5 6 1 74 73 39
4. Magnitogorsk 36 8 4 7 6 -1 80 81 39
5. Nižněkamsk 36 7 5 4 11 -2 88 90 38
6. Čeljabinsk 36 8 2 2 20 -30 69 99 26

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 34 15 4 3 5 40 98 58 49
2. Vitiaz Chekhov 34 6 6 7 2 2 77 75 43
3. Nižnyj Novgorod 36 7 6 4 9 6 101 95 42
4. Jaroslavl 35 9 5 1 14 6 94 88 39
5. Sochi 36 10 2 6 10 -17 72 89 34
6. Dynamo Minsk 34 3 3 8 9 -40 78 118 26

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 36 7 8 4 5 24 96 72 50
2. CSKA Moskva 34 15 4 3 5 40 98 58 49
3. Dynamo Moskva 35 12 4 3 9 13 97 84 43
4. Spartak Moskva 35 7 6 5 6 5 92 87 43
5. Vitiaz Chekhov 34 6 6 7 2 2 77 75 43
6. Nižnyj Novgorod 36 7 6 4 9 6 101 95 42
7. Jokerit Helsinki 33 10 4 5 5 4 90 86 41
8. Jaroslavl 35 9 5 1 14 6 94 88 39
9. Sochi 36 10 2 6 10 -17 72 89 34
10. Čerepovec 35 1 5 7 10 -28 66 94 29
11. Dinamo Riga 35 2 5 3 17 -41 64 105 27
12. Dynamo Minsk 34 3 3 8 9 -40 78 118 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 34 20 3 2 4 51 107 56 54
2. Petrohrad 36 7 8 4 5 24 96 72 50
3. CSKA Moskva 34 15 4 3 5 40 98 58 49
4. Omsk 36 13 4 6 3 16 89 73 48
5. Dynamo Moskva 35 12 4 3 9 13 97 84 43
6. Ufa 37 11 4 5 8 6 89 83 43
7. Spartak Moskva 35 7 6 5 6 5 92 87 43
8. Vitiaz Chekhov 34 6 6 7 2 2 77 75 43
9. Nižnyj Novgorod 36 7 6 4 9 6 101 95 42
10. Barys Astana 33 6 6 6 3 4 70 66 42
11. Jokerit Helsinki 33 10 4 5 5 4 90 86 41
12. Jekatěrinburg 34 4 7 5 6 -1 81 82 41
13. Novosibirsk 33 15 1 5 6 1 74 73 39
14. Jaroslavl 35 9 5 1 14 6 94 88 39
15. Magnitogorsk 36 8 4 7 6 -1 80 81 39
16. Nižněkamsk 36 7 5 4 11 -2 88 90 38
17. Admiral Vladivostok 32 4 7 2 10 -2 70 72 38
18. Red Star Kunlun 35 5 6 4 10 -5 75 80 38
19. Sochi 36 10 2 6 10 -17 72 89 34
20. Chabarovsk Amur 34 9 2 5 11 -11 64 75 31
21. Čerepovec 35 1 5 7 10 -28 66 94 29
22. Dinamo Riga 35 2 5 3 17 -41 64 105 27
23. Čeljabinsk 36 8 2 2 20 -30 69 99 26
24. Dynamo Minsk 34 3 3 8 9 -40 78 118 26

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
2. Dynamo Moskva 17 8 2 2 1 16 51 35 26
3. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
4. Jokerit Helsinki 16 4 2 2 4 -1 43 44 18
5. Čerepovec 18 2 2 5 2 -13 34 47 17
6. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Omsk 16 10 0 3 0 8 41 33 23
3. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
4. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
5. Jekatěrinburg 17 2 4 1 5 2 45 43 21
6. Novosibirsk 17 9 1 1 4 10 40 30 23
7. Magnitogorsk 18 6 2 3 2 6 41 35 23
8. Nižněkamsk 17 5 3 1 4 11 54 43 23
9. Admiral Vladivostok 15 4 2 2 3 0 33 33 18
10. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
11. Chabarovsk Amur 17 9 0 2 4 4 35 31 20
12. Čeljabinsk 17 5 0 2 8 -11 39 50 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 10 0 3 0 8 41 33 23
2. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
3. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
4. Admiral Vladivostok 15 4 2 2 3 0 33 33 18
5. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
6. Chabarovsk Amur 17 9 0 2 4 4 35 31 20

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Jekatěrinburg 17 2 4 1 5 2 45 43 21
3. Novosibirsk 17 9 1 1 4 10 40 30 23
4. Magnitogorsk 18 6 2 3 2 6 41 35 23
5. Nižněkamsk 17 5 3 1 4 11 54 43 23
6. Čeljabinsk 17 5 0 2 8 -11 39 50 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
2. Vitiaz Chekhov 17 1 5 4 -2 13 43 30 26
3. Nižnyj Novgorod 18 5 3 3 1 12 50 38 25
4. Jaroslavl 20 6 3 0 8 8 54 46 24
5. Sochi 20 6 2 3 4 -2 51 53 23
6. Dynamo Minsk 16 1 3 4 1 -4 39 43 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
2. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
3. Dynamo Moskva 17 8 2 2 1 16 51 35 26
4. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
5. Vitiaz Chekhov 17 1 5 4 -2 13 43 30 26
6. Nižnyj Novgorod 18 5 3 3 1 12 50 38 25
7. Jokerit Helsinki 16 4 2 2 4 -1 43 44 18
8. Jaroslavl 20 6 3 0 8 8 54 46 24
9. Sochi 20 6 2 3 4 -2 51 53 23
10. Čerepovec 18 2 2 5 2 -13 34 47 17
11. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16
12. Dynamo Minsk 16 1 3 4 1 -4 39 43 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Vitiaz Chekhov 17 1 5 4 -2 13 43 30 26
3. Dynamo Moskva 17 8 2 2 1 16 51 35 26
4. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
5. Nižnyj Novgorod 18 5 3 3 1 12 50 38 25
6. Jaroslavl 20 6 3 0 8 8 54 46 24
7. Novosibirsk 17 9 1 1 4 10 40 30 23
8. Omsk 16 10 0 3 0 8 41 33 23
9. Magnitogorsk 18 6 2 3 2 6 41 35 23
10. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
11. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
12. Nižněkamsk 17 5 3 1 4 11 54 43 23
13. Sochi 20 6 2 3 4 -2 51 53 23
14. Jekatěrinburg 17 2 4 1 5 2 45 43 21
15. Chabarovsk Amur 17 9 0 2 4 4 35 31 20
16. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
17. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
18. Admiral Vladivostok 15 4 2 2 3 0 33 33 18
19. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
20. Dynamo Minsk 16 1 3 4 1 -4 39 43 18
21. Jokerit Helsinki 16 4 2 2 4 -1 43 44 18
22. Čerepovec 18 2 2 5 2 -13 34 47 17
23. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16
24. Čeljabinsk 17 5 0 2 8 -11 39 50 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 3 5 1 3 15 48 33 27
2. Dynamo Moskva 18 4 2 1 8 -3 46 49 17
3. Spartak Moskva 19 3 4 3 2 3 48 45 25
4. Jokerit Helsinki 17 6 2 3 1 5 47 42 23
5. Čerepovec 17 -1 3 2 8 -15 32 47 12
6. Dinamo Riga 17 -1 3 1 10 -34 30 64 11

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 9 1 2 2 25 56 31 24
2. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
3. Ufa 18 2 3 2 6 -8 38 46 18
4. Barys Astana 15 2 4 2 1 6 29 23 22
5. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
6. Novosibirsk 16 6 0 4 2 -9 34 43 16
7. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
8. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
9. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
10. Red Star Kunlun 16 5 1 1 7 -4 35 39 15
11. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11
12. Čeljabinsk 19 3 2 0 12 -19 30 49 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
2. Ufa 18 2 3 2 6 -8 38 46 18
3. Barys Astana 15 2 4 2 1 6 29 23 22
4. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
5. Red Star Kunlun 16 5 1 1 7 -4 35 39 15
6. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 9 1 2 2 25 56 31 24
2. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
3. Novosibirsk 16 6 0 4 2 -9 34 43 16
4. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
5. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
6. Čeljabinsk 19 3 2 0 12 -19 30 49 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 8 3 1 2 29 54 25 29
2. Vitiaz Chekhov 17 5 1 3 4 -11 34 45 17
3. Nižnyj Novgorod 18 2 3 1 8 -6 51 57 17
4. Jaroslavl 15 3 2 1 6 -2 40 42 15
5. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
6. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 3 5 1 3 15 48 33 27
2. CSKA Moskva 18 8 3 1 2 29 54 25 29
3. Dynamo Moskva 18 4 2 1 8 -3 46 49 17
4. Spartak Moskva 19 3 4 3 2 3 48 45 25
5. Vitiaz Chekhov 17 5 1 3 4 -11 34 45 17
6. Nižnyj Novgorod 18 2 3 1 8 -6 51 57 17
7. Jokerit Helsinki 17 6 2 3 1 5 47 42 23
8. Jaroslavl 15 3 2 1 6 -2 40 42 15
9. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
10. Čerepovec 17 -1 3 2 8 -15 32 47 12
11. Dinamo Riga 17 -1 3 1 10 -34 30 64 11
12. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 8 3 1 2 29 54 25 29
2. Petrohrad 18 3 5 1 3 15 48 33 27
3. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
4. Spartak Moskva 19 3 4 3 2 3 48 45 25
5. Kazaň 17 9 1 2 2 25 56 31 24
6. Jokerit Helsinki 17 6 2 3 1 5 47 42 23
7. Barys Astana 15 2 4 2 1 6 29 23 22
8. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
9. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
10. Ufa 18 2 3 2 6 -8 38 46 18
11. Vitiaz Chekhov 17 5 1 3 4 -11 34 45 17
12. Dynamo Moskva 18 4 2 1 8 -3 46 49 17
13. Nižnyj Novgorod 18 2 3 1 8 -6 51 57 17
14. Novosibirsk 16 6 0 4 2 -9 34 43 16
15. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
16. Red Star Kunlun 16 5 1 1 7 -4 35 39 15
17. Jaroslavl 15 3 2 1 6 -2 40 42 15
18. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
19. Čeljabinsk 19 3 2 0 12 -19 30 49 14
20. Čerepovec 17 -1 3 2 8 -15 32 47 12
21. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
22. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11
23. Dinamo Riga 17 -1 3 1 10 -34 30 64 11
24. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8