Vitiaz Chekhov VS Jokerit Helsinki


Vitiaz Chekhov

Jokerit Helsinki

Vitiaz Chekhov (T1) VS Jokerit Helsinki (T2)

Vitiaz Chekhov

Jokerit Helsinki

Zaujímavé

Vitiaz Chekhov

    Jokerit Helsinki

      H2H

      • Hosťujúce mužstvo vyhralo 80% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 10 zápasov.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 10 vzájomných zápasov, čo je 80%.

      Pravdepodobnosť výsledku

      14.00%
      45.00%
      41.00%
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      14.01.2020 17:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:0,1:2
      30.12.2019 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,3:0,1:0
      Rusko / KHL / 2018/2019
      10.10.2018 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,1:1,3:0
      14.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 1:4 0:2,0:2,1:0
      Rusko / KHL / 2017/2018
      28.12.2017 17:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 1:4 1:0,0:1,0:3
      25.09.2017 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov over 5:2 0:2,2:0,3:0
      Rusko / KHL / 2016/2017
      26.10.2016 18:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 1:2 0:0,0:1,1:1
      04.10.2016 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov over 3:4ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,-:-
      Rusko / KHL / 2015/2016
      10.01.2016 15:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 1:3 0:1,1:1,0:1
      19.09.2015 15:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-

      Vitiaz Chekhov

      0 - 2 - 8

      Jokerit Helsinki

      Vitiaz Chekhov


      nenájdený žiadny zápas

      Jokerit Helsinki


      nenájdený žiadny zápas

      Vitiaz Chekhov


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      04.09.2020 18:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      06.09.2020 18:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      08.09.2020 18:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
      20.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      30.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      10.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
      23.12.2020 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      27.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      16.01.2021 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad porovnaj tímy
      25.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
      03.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk porovnaj tímy
      22.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      24.02.2021 18:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy

      Jokerit Helsinki


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
      11.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      21.09.2020 18:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      25.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
      09.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
      18.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      30.11.2020 18:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      02.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
      07.12.2020 18:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
      11.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      13.01.2021 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      15.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
      25.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Omsk porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
      29.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      03.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
      22.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0