Vitiaz Chekhov VS Dinamo Riga


Vitiaz Chekhov

Dinamo Riga

Vitiaz Chekhov (T1) VS Dinamo Riga (T2)

Vitiaz Chekhov

Dinamo Riga

Zaujímavé

Vitiaz Chekhov

  • Počet remíz tímu Vitiaz Chekhov je až 2 z celkového počtu 6 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 5 zápasov tímu Vitiaz Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 83%.
  • Vitiaz Chekhov už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Vitiaz Chekhov už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Vitiaz Chekhov už 2 zápasov v rade nevyhrali.
  • Vitiaz Chekhov ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Dinamo Riga

  • 60% prehier (3 zápasov) z celkového počtu 5 tímu Dinamo Riga.
  • 3 z celkového počtu 5 zápasov tímu Dinamo Riga skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.
  • Dinamo Riga už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 10 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 10 vzájomných zápasov, čo je 80%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
21.11.2018 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 1:2 0:1,0:1,1:0
20.10.2018 16:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 1:2 0:1,1:1,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
11.12.2017 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov over 4:2 1:0,1:1,2:1
05.10.2017 18:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 4:1 1:0,1:1,2:0
Rusko / KHL / 2016/2017
28.10.2016 18:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 3:2 1:0,2:1,0:1
09.10.2016 16:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 4:0 2:0,2:0,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
08.01.2016 15:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 1:3 1:1,0:0,0:2
17.09.2015 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 1:4 0:0,1:3,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
11.12.2011 16:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 2:0 0:0,2:0,0:0
09.10.2011 15:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga over 1:7 0:0,1:3,0:4

Vitiaz Chekhov

4 - 0 - 6

Dinamo Riga

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.09.19 16:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,1:1,0:2

Dinamo Riga


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
09.09.19 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 4:0 2:0,2:0,0:0
07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
04.09.19 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:0 0:0,2:0,1:0
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
20.09.2019 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.09.2019 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
24.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg porovnaj tímy
28.09.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk porovnaj tímy
03.10.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
ukáž viac

Dinamo Riga


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.09.2019 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur porovnaj tímy
18.09.2019 18:30 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
21.09.2019 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
23.09.2019 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
25.09.2019 18:30 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Dinamo Riga Omsk porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Omsk Dinamo Riga porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dinamo Riga porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Barys Astana Dinamo Riga porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
23.10.2019 17:00 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
25.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Dinamo Riga Red Star Kunlun porovnaj tímy
01.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
03.11.2019 17:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Dinamo Riga Magnitogorsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dinamo Riga Admiral Vladivostok porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Dinamo Riga porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
2. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
3. Petrohrad 5 1 1 0 2 -1 13 14 6
4. Jokerit Helsinki 5 2 0 1 1 2 19 17 5
5. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
6. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Omsk 5 2 1 0 1 3 14 11 8
4. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
5. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
6. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
7. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
8. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
9. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 6 1 0 1 3 -7 8 15 3
12. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 5 2 1 0 1 3 14 11 8
2. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
3. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
4. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
4. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
5. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
6. Magnitogorsk 6 1 0 1 3 -7 8 15 3

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
3. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
4. Nižnyj Novgorod 6 -1 2 0 3 -3 16 19 6
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 5 1 0 0 4 -4 15 19 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
3. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
4. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
5. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
6. Petrohrad 5 1 1 0 2 -1 13 14 6
7. Nižnyj Novgorod 6 -1 2 0 3 -3 16 19 6
8. Jokerit Helsinki 5 2 0 1 1 2 19 17 5
9. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
11. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
12. Dynamo Minsk 5 1 0 0 4 -4 15 19 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
3. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
4. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
5. Omsk 5 2 1 0 1 3 14 11 8
6. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
7. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
8. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
9. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
10. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
11. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
12. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
13. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
14. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
15. Petrohrad 5 1 1 0 2 -1 13 14 6
16. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
17. Nižnyj Novgorod 6 -1 2 0 3 -3 16 19 6
18. Jokerit Helsinki 5 2 0 1 1 2 19 17 5
19. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
20. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
21. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
22. Magnitogorsk 6 1 0 1 3 -7 8 15 3
23. Dynamo Minsk 5 1 0 0 4 -4 15 19 2
24. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
2. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
3. Petrohrad 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
4. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
5. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
6. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
4. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
5. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
6. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
8. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
9. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
2. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
3. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
4. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
4. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
5. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
3. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
4. Nižnyj Novgorod 2 -2 2 0 0 2 8 6 4
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
3. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
4. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
5. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
6. Petrohrad 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
7. Nižnyj Novgorod 2 -2 2 0 0 2 8 6 4
8. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
9. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
11. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
12. Dynamo Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
3. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
4. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
5. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
6. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
7. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
8. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
9. Nižnyj Novgorod 2 -2 2 0 0 2 8 6 4
10. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
11. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
12. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
13. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
14. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
15. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
16. Petrohrad 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
17. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
18. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
19. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
20. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
21. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
22. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
23. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
24. Dynamo Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
2. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
3. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
4. Jokerit Helsinki 2 1 0 1 -1 2 9 7 3
5. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
6. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Omsk 3 1 1 0 0 5 9 4 6
4. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
7. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
8. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
9. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
10. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Magnitogorsk 3 0 0 1 1 -5 3 8 1
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 3 1 1 0 0 5 9 4 6
2. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
3. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
4. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
6. Magnitogorsk 3 0 0 1 1 -5 3 8 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
4. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
4. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
5. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
6. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
7. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
8. Jokerit Helsinki 2 1 0 1 -1 2 9 7 3
9. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
12. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
2. Omsk 3 1 1 0 0 5 9 4 6
3. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
4. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
5. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
6. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
10. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
12. Jokerit Helsinki 2 1 0 1 -1 2 9 7 3
13. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
14. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
15. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
16. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
17. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
18. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
19. Magnitogorsk 3 0 0 1 1 -5 3 8 1
20. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
21. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0
24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0