Vitiaz Chekhov VS Barys Astana


Vitiaz Chekhov

Barys Astana

Vitiaz Chekhov (T1) VS Barys Astana (T2)

Vitiaz Chekhov

Barys Astana

Zaujímavé

Vitiaz Chekhov

  • Vitiaz Chekhov už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Vitiaz Chekhov už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Vitiaz Chekhov už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Barys Astana

    H2H

    • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 10 zápasov.
    • 30% vzájomných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    26.10.2018 15:30 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:1 1:1,2:0,0:0
    26.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 3:4ppsn 1:1,0:2,2:0,0:0,1:2
    Rusko / KHL / 2017/2018
    03.11.2017 14:30 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
    10.09.2017 16:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 1:5 1:0,0:2,0:3
    Rusko / KHL / 2016/2017
    02.12.2016 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 4:2 1:0,0:1,3:1
    20.10.2016 15:30 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 5:0 2:0,3:0,0:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    29.11.2015 12:30 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 4:1 1:0,1:0,2:1
    17.10.2015 16:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 4:3ppsn 0:0,3:3,0:0,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2011/2012
    26.02.2012 12:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2 0:0,1:1,2:1
    30.11.2011 16:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 2:6 0:2,1:1,1:3

    Vitiaz Chekhov

    1 - 3 - 6

    Barys Astana

    Vitiaz Chekhov


    nenájdený žiadny zápas

    Barys Astana


    nenájdený žiadny zápas

    Vitiaz Chekhov


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    02.09.2019 17:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    04.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    06.09.2019 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    09.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Novosibirsk porovnaj tímy
    18.09.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
    20.09.2019 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    22.09.2019 15:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    24.09.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk porovnaj tímy
    03.10.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    05.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    13.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
    15.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk porovnaj tímy
    20.10.2019 17:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    27.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun porovnaj tímy
    30.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
    04.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    13.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
    25.11.2019 17:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    27.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
    02.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
    20.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
    ukáž viac

    Barys Astana


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    03.09.2019 13:00 Barys Astana Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    05.09.2019 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    08.09.2019 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
    09.09.2019 18:30 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
    11.09.2019 18:30 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
    13.09.2019 18:30 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
    17.09.2019 17:00 Barys Astana Spartak Moskva porovnaj tímy
    20.09.2019 17:00 Barys Astana Čeljabinsk porovnaj tímy
    25.09.2019 17:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
    27.09.2019 17:00 Čeljabinsk Barys Astana porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
    03.10.2019 17:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    06.10.2019 17:00 Barys Astana Čerepovec porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
    11.10.2019 17:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
    14.10.2019 17:00 Barys Astana Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    16.10.2019 17:00 Barys Astana Dinamo Riga porovnaj tímy
    20.10.2019 17:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Barys Astana porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
    26.10.2019 17:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Barys Astana CSKA Moskva porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
    28.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
    18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
    20.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
    30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
    04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
    06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
    11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
    21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
    24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
    26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0