Ufa VS Vitiaz Chekhov


Ufa

Vitiaz Chekhov

Ufa (T1) VS Vitiaz Chekhov (T2)

Ufa

Vitiaz Chekhov

Zaujímavé

Ufa

    Vitiaz Chekhov

      H2H

      • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 12 vzájomných zápasov, čo je 83%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      24.10.2019 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
      15.10.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      28.10.2018 12:30 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1 0:0,1:1,1:0
      28.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 3:2 0:1,2:1,1:0
      Rusko / KHL / 2017/2018
      17.01.2018 15:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 4:1 1:1,2:0,1:0
      08.09.2017 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa over 2:4 1:1,0:1,1:2
      Rusko / KHL / 2016/2017
      23.01.2017 17:30 Vitiaz Chekhov Ufa over 4:3ppsn 0:1,1:2,2:0,0:0,-:-
      23.11.2016 15:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:0,0:2
      Rusko / KHL / 2015/2016
      28.12.2015 15:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 3:0 0:0,2:0,1:0
      30.09.2015 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 3:0 0:0,2:0,1:0
      Rusko / KHL / 2011/2012
      24.01.2012 14:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 3:0 2:0,1:0,0:0
      26.10.2011 17:45 Vitiaz Chekhov Ufa under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-

      Ufa

      6 - 3 - 3

      Vitiaz Chekhov

      Ufa


      nenájdený žiadny zápas

      Vitiaz Chekhov


      nenájdený žiadny zápas

      Ufa


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Čerepovec Ufa porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 Dynamo Minsk Ufa porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Spartak Moskva Ufa porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Ufa Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
      05.10.2020 18:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
      15.10.2020 18:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Petrohrad Ufa porovnaj tímy
      20.11.2020 18:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
      30.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
      02.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
      07.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
      16.01.2021 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
      30.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
      04.02.2021 18:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy

      Vitiaz Chekhov


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      04.09.2020 18:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      06.09.2020 18:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      08.09.2020 18:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
      20.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      30.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      10.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
      23.12.2020 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      27.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      16.01.2021 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad porovnaj tímy
      25.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
      03.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk porovnaj tímy
      22.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      24.02.2021 18:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0