Ufa VS Jaroslavl


Ufa

Jaroslavl

Ufa (T1) VS Jaroslavl (T2)

Ufa

Jaroslavl

Zaujímavé

Ufa

  • Ufa už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Ufa už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Ufa už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Jaroslavl

    H2H

    • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    24.12.2018 15:00 Ufa Yaroslavl over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
    06.09.2018 18:30 Yaroslavl Ufa over 4:2 1:2,2:0,1:0
    Rusko / KHL / 2017/2018
    10.12.2017 12:30 Ufa Yaroslavl under 3:2 0:2,2:0,1:0
    17.11.2017 17:00 Yaroslavl Ufa under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
    Rusko / KHL / 2016/2017
    27.01.2017 17:00 Yaroslavl Ufa over 5:3 1:1,2:1,2:1
    27.11.2016 12:30 Ufa Yaroslavl under 1:2 0:0,1:2,0:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    07.12.2015 17:00 Yaroslavl Ufa under 1:3 0:0,0:1,1:2
    17.11.2015 15:00 Ufa Yaroslavl over 2:4 0:0,0:3,2:1

    Ufa

    2 - 2 - 4

    Jaroslavl

    Ufa


    nenájdený žiadny zápas

    Jaroslavl


    nenájdený žiadny zápas

    Ufa


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    03.09.2019 13:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
    04.09.2019 13:30 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
    07.09.2019 12:30 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    17.09.2019 17:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
    24.09.2019 17:00 Spartak Moskva Ufa porovnaj tímy
    26.09.2019 17:00 Petrohrad Ufa porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Čerepovec Ufa porovnaj tímy
    01.10.2019 17:00 Ufa Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    04.10.2019 17:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
    11.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Ufa porovnaj tímy
    13.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
    15.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
    19.10.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    27.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Ufa porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy
    18.11.2019 17:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    28.11.2019 17:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
    30.11.2019 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
    02.12.2019 17:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
    08.12.2019 17:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
    29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
    31.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
    02.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
    21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    ukáž viac

    Jaroslavl


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    04.09.2019 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva porovnaj tímy
    06.09.2019 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    10.09.2019 18:30 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
    16.09.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    18.09.2019 17:00 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
    20.09.2019 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    23.09.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    25.09.2019 17:00 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
    29.09.2019 15:00 Čeljabinsk Jaroslavl porovnaj tímy
    01.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Jaroslavl porovnaj tímy
    03.10.2019 17:00 Magnitogorsk Jaroslavl porovnaj tímy
    06.10.2019 17:00 Jaroslavl Omsk porovnaj tímy
    08.10.2019 17:00 Jaroslavl Kazaň porovnaj tímy
    10.10.2019 17:00 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
    13.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Jaroslavl porovnaj tímy
    15.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jaroslavl porovnaj tímy
    21.10.2019 17:00 Jaroslavl Čeljabinsk porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
    26.10.2019 17:00 Jaroslavl Petrohrad porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Petrohrad Jaroslavl porovnaj tímy
    04.11.2019 17:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Jaroslavl Novosibirsk porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Jaroslavl Nižněkamsk porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Jaroslavl Jekatěrinburg porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Jaroslavl Magnitogorsk porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    08.12.2019 17:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
    26.12.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
    30.12.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0