Ufa VS Barys Astana


Ufa

Barys Astana

Ufa (T1) VS Barys Astana (T2)

Ufa

Barys Astana

Zaujímavé

Ufa

  • Až 32 zápasov tímu Ufa skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 65%.
  • Ufa už 5 zápasov v rade neremízovali.

Barys Astana

  • 28% zápasov tímu Barys Astana skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 14 z celkového počtu 50 zápasov.
  • 34 z celkového počtu 50 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 68%.
  • Barys Astana už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Barys Astana ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 56% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 10 z 18 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
14.01.2020 14:30 Barys Astana Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
09.10.2019 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
04.02.2019 15:00 Ufa Barys Astana under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
17.01.2019 14:30 Barys Astana Ufa under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
18.11.2018 12:00 Barys Astana Ufa under 0:3 0:0,0:2,0:1
22.09.2018 13:30 Ufa Barys Astana over 7:3 2:1,5:0,0:2
Rusko / KHL / 2017/2018
25.12.2017 14:30 Barys Astana Ufa under 0:2 0:0,0:1,0:1
05.09.2017 16:00 Ufa Barys Astana over 3:5 0:2,2:0,1:3
Rusko / KHL / 2016/2017
16.01.2017 14:30 Barys Astana Ufa over 4:3pp 0:1,3:2,0:0,1:0
15.10.2016 13:30 Ufa Barys Astana over 5:2 0:1,2:0,3:1
Rusko / KHL / 2015/2016
01.02.2016 15:00 Ufa Barys Astana over 5:4 3:1,1:2,1:1
27.11.2015 14:30 Barys Astana Ufa under 1:4 0:2,0:0,1:2
16.09.2015 16:00 Ufa Barys Astana under 2:1ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
27.08.2015 15:30 Barys Astana Ufa over 5:3 1:1,2:1,2:1
Rusko / KHL / 2011/2012
01.02.2012 14:00 Barys Astana Ufa over 3:4 1:0,1:3,1:1
30.12.2011 14:00 Ufa Barys Astana over 4:2 0:0,2:2,2:0
06.11.2011 12:00 Ufa Barys Astana over 2:4 1:0,0:2,1:2
08.10.2011 13:00 Barys Astana Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1

Ufa

9 - 4 - 5

Barys Astana

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.01.20 15:00 Ufa Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,2:0,0:0
16.01.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa over 4:2 0:0,2:0,2:2
14.01.20 14:30 Barys Astana Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
12.01.20 12:30 Ufa Dinamo Riga under 5:0 1:0,2:0,2:0
10.01.20 15:00 Ufa Dynamo Moskva over 3:4 0:1,1:1,2:2
08.01.20 12:30 Ufa Jaroslavl under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
06.01.20 12:30 Ufa CSKA Moskva over 4:2 3:1,0:1,1:0
23.12.19 19:30 Ufa Kazaň over 4:3pp 2:2,1:1,0:0,1:0
21.12.19 15:30 Omsk Ufa under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.12.19 17:30 Kazaň Ufa under 2:1 0:0,2:1,0:0
17.12.19 15:00 Ufa Novosibirsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
08.12.19 15:00 Nižněkamsk Ufa under 1:2 0:0,0:0,1:2
05.12.19 15:00 Ufa Magnitogorsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
03.12.19 15:00 Ufa Čeljabinsk over 5:2 2:1,2:1,1:0
02.12.19 15:00 Ufa Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:1,1:1
30.11.19 13:00 Magnitogorsk Ufa under 1:0 0:0,0:0,1:0
28.11.19 15:00 Čeljabinsk Ufa over 4:2 2:0,0:1,2:1
24.11.19 12:30 Ufa Kazaň over 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,2:3
22.11.19 15:00 Ufa Chabarovsk Amur over 5:3 1:1,1:1,3:1
20.11.19 15:00 Ufa Red Star Kunlun under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.11.19 17:30 Omsk Ufa under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.11.19 15:00 Jaroslavl Ufa over 5:1 2:0,1:1,2:0
14.11.19 17:30 CSKA Moskva Ufa over 2:5 2:2,0:0,0:3
12.11.19 18:30 Dinamo Riga Ufa under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
03.11.19 12:30 Ufa Dynamo Minsk over 9:1 4:0,3:1,2:0
31.10.19 17:30 Dynamo Moskva Ufa under 4:1 1:0,3:0,0:1
29.10.19 17:30 Sochi Ufa under 3:1 0:1,0:0,3:0
27.10.19 15:10 Dynamo Minsk Ufa under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
24.10.19 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
15.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
13.10.19 15:00 Jokerit Helsinki Ufa under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:2
11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
07.10.19 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:30 Petrohrad Ufa under 4:1 1:0,1:1,2:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Ufa Nižněkamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Ufa Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:2,2:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
12.09.19 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:1,0:0,0:1
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Barys Astana over 1:5 1:1,0:1,0:3
16.01.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk over 4:3 0:0,2:1,2:2
14.01.20 14:30 Barys Astana Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
12.01.20 12:00 Barys Astana Jaroslavl over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
11.01.20 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
08.01.20 15:00 Nižněkamsk Barys Astana over 1:5 0:0,1:3,0:2
06.01.20 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
04.01.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 1:0 1:0,0:0,0:0
30.12.19 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 2:1 2:1,0:0,0:0
29.12.19 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 4:2 2:1,2:1,0:0
27.12.19 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
25.12.19 14:30 Barys Astana Petrohrad over 2:6 2:3,0:3,0:0
22.12.19 15:15 Spartak Moskva Barys Astana under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 2:5 1:1,0:3,1:1
18.12.19 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 0:4 0:0,0:1,0:3
09.12.19 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
07.12.19 15:30 Sochi Barys Astana under 1:4 0:0,1:2,0:2
04.12.19 14:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 2:4 0:0,0:2,2:2
01.12.19 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk over 5:1 0:0,3:1,2:0
28.11.19 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
26.11.19 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
24.11.19 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
22.11.19 14:30 Barys Astana Kazaň over 1:5 0:3,0:0,1:2
19.11.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
24.10.19 18:30 Jaroslavl Barys Astana under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.01.2020 17:30 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 12:30 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
28.01.2020 10:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 10:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 10:30 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
02.02.2020 08:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
11.02.2020 15:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
13.02.2020 13:30 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 12:30 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy

Barys Astana


Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 50 10 11 5 8 32 131 99 69
2. Dynamo Moskva 51 19 5 7 8 27 145 118 65
3. Jokerit Helsinki 49 15 7 7 6 19 146 127 65
4. Spartak Moskva 50 11 8 8 7 20 136 116 62
5. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
6. Dinamo Riga 49 4 5 5 25 -71 81 152 33

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 48 23 5 4 7 45 134 89 70
2. Omsk 50 20 6 6 6 39 132 93 70
3. Barys Astana 50 16 7 7 6 20 124 104 67
4. Jekatěrinburg 49 8 10 7 7 11 127 116 63
5. Novosibirsk 49 17 5 5 12 2 113 111 59
6. Red Star Kunlun 52 12 6 7 14 -11 119 130 55
7. Ufa 49 14 5 6 13 8 119 111 54
8. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
9. Admiral Vladivostok 48 7 8 3 19 -19 103 122 49
10. Nižněkamsk 49 8 6 8 13 -16 113 129 48
11. Čeljabinsk 51 12 4 5 21 -29 106 135 45
12. Chabarovsk Amur 49 10 4 8 15 -19 93 112 44

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 50 20 6 6 6 39 132 93 70
2. Barys Astana 50 16 7 7 6 20 124 104 67
3. Red Star Kunlun 52 12 6 7 14 -11 119 130 55
4. Ufa 49 14 5 6 13 8 119 111 54
5. Admiral Vladivostok 48 7 8 3 19 -19 103 122 49
6. Chabarovsk Amur 49 10 4 8 15 -19 93 112 44

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 48 23 5 4 7 45 134 89 70
2. Jekatěrinburg 49 8 10 7 7 11 127 116 63
3. Novosibirsk 49 17 5 5 12 2 113 111 59
4. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
5. Nižněkamsk 49 8 6 8 13 -16 113 129 48
6. Čeljabinsk 51 12 4 5 21 -29 106 135 45

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 26 5 4 6 73 156 83 76
2. Nižnyj Novgorod 50 12 7 4 16 11 142 131 56
3. Vitiaz Chekhov 49 12 6 8 9 -14 106 120 56
4. Jaroslavl 49 8 9 4 15 5 128 123 56
5. Sochi 50 6 7 8 14 -31 100 131 48
6. Dynamo Minsk 50 6 3 10 18 -72 107 179 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 26 5 4 6 73 156 83 76
2. Petrohrad 50 10 11 5 8 32 131 99 69
3. Dynamo Moskva 51 19 5 7 8 27 145 118 65
4. Jokerit Helsinki 49 15 7 7 6 19 146 127 65
5. Spartak Moskva 50 11 8 8 7 20 136 116 62
6. Nižnyj Novgorod 50 12 7 4 16 11 142 131 56
7. Vitiaz Chekhov 49 12 6 8 9 -14 106 120 56
8. Jaroslavl 49 8 9 4 15 5 128 123 56
9. Sochi 50 6 7 8 14 -31 100 131 48
10. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
11. Dynamo Minsk 50 6 3 10 18 -72 107 179 34
12. Dinamo Riga 49 4 5 5 25 -71 81 152 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 26 5 4 6 73 156 83 76
2. Kazaň 48 23 5 4 7 45 134 89 70
3. Omsk 50 20 6 6 6 39 132 93 70
4. Petrohrad 50 10 11 5 8 32 131 99 69
5. Barys Astana 50 16 7 7 6 20 124 104 67
6. Dynamo Moskva 51 19 5 7 8 27 145 118 65
7. Jokerit Helsinki 49 15 7 7 6 19 146 127 65
8. Jekatěrinburg 49 8 10 7 7 11 127 116 63
9. Spartak Moskva 50 11 8 8 7 20 136 116 62
10. Novosibirsk 49 17 5 5 12 2 113 111 59
11. Nižnyj Novgorod 50 12 7 4 16 11 142 131 56
12. Vitiaz Chekhov 49 12 6 8 9 -14 106 120 56
13. Jaroslavl 49 8 9 4 15 5 128 123 56
14. Red Star Kunlun 52 12 6 7 14 -11 119 130 55
15. Ufa 49 14 5 6 13 8 119 111 54
16. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
17. Admiral Vladivostok 48 7 8 3 19 -19 103 122 49
18. Nižněkamsk 49 8 6 8 13 -16 113 129 48
19. Sochi 50 6 7 8 14 -31 100 131 48
20. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
21. Čeljabinsk 51 12 4 5 21 -29 106 135 45
22. Chabarovsk Amur 49 10 4 8 15 -19 93 112 44
23. Dynamo Minsk 50 6 3 10 18 -72 107 179 34
24. Dinamo Riga 49 4 5 5 25 -71 81 152 33

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
2. Dynamo Moskva 25 12 2 4 1 22 72 50 36
3. Jokerit Helsinki 24 9 2 3 5 6 72 66 29
4. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
5. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
6. Dinamo Riga 24 4 2 4 8 -20 39 59 20

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
3. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
4. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
5. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
6. Red Star Kunlun 28 5 5 4 5 1 69 68 34
7. Ufa 26 11 2 4 3 21 72 51 34
8. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
9. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
10. Nižněkamsk 25 5 4 3 6 2 70 68 29
11. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18
12. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
2. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
3. Red Star Kunlun 28 5 5 4 5 1 69 68 34
4. Ufa 26 11 2 4 3 21 72 51 34
5. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
6. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
3. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
4. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
5. Nižněkamsk 25 5 4 3 6 2 70 68 29
6. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 12 2 3 3 25 73 48 35
2. Nižnyj Novgorod 26 7 4 3 5 9 71 62 33
3. Vitiaz Chekhov 25 5 5 5 0 10 62 52 35
4. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
5. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
6. Dynamo Minsk 26 3 3 6 5 -23 58 81 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 12 2 3 3 25 73 48 35
2. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
3. Dynamo Moskva 25 12 2 4 1 22 72 50 36
4. Jokerit Helsinki 24 9 2 3 5 6 72 66 29
5. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
6. Nižnyj Novgorod 26 7 4 3 5 9 71 62 33
7. Vitiaz Chekhov 25 5 5 5 0 10 62 52 35
8. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
9. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
10. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
11. Dynamo Minsk 26 3 3 6 5 -23 58 81 24
12. Dinamo Riga 24 4 2 4 8 -20 39 59 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Dynamo Moskva 25 12 2 4 1 22 72 50 36
3. CSKA Moskva 25 12 2 3 3 25 73 48 35
4. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
5. Vitiaz Chekhov 25 5 5 5 0 10 62 52 35
6. Ufa 26 11 2 4 3 21 72 51 34
7. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
8. Red Star Kunlun 28 5 5 4 5 1 69 68 34
9. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
10. Nižnyj Novgorod 26 7 4 3 5 9 71 62 33
11. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
12. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
13. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
14. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29
15. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
16. Jokerit Helsinki 24 9 2 3 5 6 72 66 29
17. Nižněkamsk 25 5 4 3 6 2 70 68 29
18. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
19. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
20. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
21. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
22. Dynamo Minsk 26 3 3 6 5 -23 58 81 24
23. Dinamo Riga 24 4 2 4 8 -20 39 59 20
24. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
2. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
3. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
4. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
5. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
6. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 10 2 4 3 18 71 53 32
2. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
3. Barys Astana 24 9 4 2 3 23 59 36 36
4. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
5. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
6. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
7. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
8. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
9. Admiral Vladivostok 24 1 5 0 13 -17 48 65 22
10. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
11. Čeljabinsk 27 7 3 1 12 -10 55 65 27
12. Chabarovsk Amur 25 0 3 3 13 -23 42 65 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
2. Barys Astana 24 9 4 2 3 23 59 36 36
3. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
4. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
5. Admiral Vladivostok 24 1 5 0 13 -17 48 65 22
6. Chabarovsk Amur 25 0 3 3 13 -23 42 65 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 10 2 4 3 18 71 53 32
2. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
3. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
4. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
5. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
6. Čeljabinsk 27 7 3 1 12 -10 55 65 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
3. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
4. Jaroslavl 24 -1 6 3 7 -6 61 67 25
5. Sochi 24 3 2 5 7 -21 40 61 19
6. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
3. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
4. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
5. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
6. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
7. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
8. Jaroslavl 24 -1 6 3 7 -6 61 67 25
9. Sochi 24 3 2 5 7 -21 40 61 19
10. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
11. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10
12. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
3. Barys Astana 24 9 4 2 3 23 59 36 36
4. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
5. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
6. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
7. Kazaň 25 10 2 4 3 18 71 53 32
8. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
9. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
10. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
11. Čeljabinsk 27 7 3 1 12 -10 55 65 27
12. Jaroslavl 24 -1 6 3 7 -6 61 67 25
13. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
14. Admiral Vladivostok 24 1 5 0 13 -17 48 65 22
15. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
16. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
17. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
18. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
19. Sochi 24 3 2 5 7 -21 40 61 19
20. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
21. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
22. Chabarovsk Amur 25 0 3 3 13 -23 42 65 15
23. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
24. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10