Spartak Moskva VS Omsk


Spartak Moskva

Omsk

Spartak Moskva (T1) VS Omsk (T2)

Spartak Moskva

Omsk

Zaujímavé

Spartak Moskva

    Omsk

      H2H

      • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 12 vzájomných zápasov, čo je 75%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      28.09.2019 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4ppsn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
      10.09.2019 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      13.01.2019 15:00 Omsk Spartak Moskva under 3:1 0:1,2:0,1:0
      07.01.2019 15:30 Spartak Moskva Omsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
      Rusko / KHL / 2017/2018
      19.10.2017 18:30 Spartak Moskva Omsk under 3:2 0:2,2:0,1:0
      28.08.2017 15:00 Omsk Spartak Moskva over 4:2 1:1,1:0,2:1
      Rusko / KHL / 2016/2017
      12.11.2016 12:00 Omsk Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:2,1:0
      11.10.2016 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3 0:0,0:2,2:1
      Rusko / KHL / 2015/2016
      21.11.2015 15:00 Spartak Moskva Omsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
      28.10.2015 14:00 Omsk Spartak Moskva under 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
      Rusko / KHL / 2011/2012
      23.12.2011 16:30 Spartak Moskva Omsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
      24.09.2011 12:00 Omsk Spartak Moskva over 4:3 1:1,2:2,1:0

      Spartak Moskva

      3 - 3 - 6

      Omsk

      Spartak Moskva


      nenájdený žiadny zápas

      Omsk


      nenájdený žiadny zápas

      Spartak Moskva


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Spartak Moskva Ufa porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      28.09.2020 18:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
      18.10.2020 18:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      20.10.2020 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva porovnaj tímy
      22.10.2020 18:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
      25.10.2020 18:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
      27.10.2020 18:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
      29.10.2020 18:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Spartak Moskva Omsk porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
      18.11.2020 18:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
      20.11.2020 18:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Barys Astana Spartak Moskva porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
      07.12.2020 18:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
      23.12.2020 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
      04.01.2021 18:00 Magnitogorsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
      11.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      13.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
      15.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
      25.01.2021 18:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
      30.01.2021 18:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
      03.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy

      Omsk


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Omsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      11.09.2020 18:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Omsk Petrohrad porovnaj tímy
      18.09.2020 18:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
      25.09.2020 18:00 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      04.10.2020 18:00 CSKA Moskva Omsk porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Sochi Omsk porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
      22.10.2020 18:00 Omsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Dynamo Moskva Omsk porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Spartak Moskva Omsk porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
      13.11.2020 18:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
      15.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
      17.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
      23.11.2020 18:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      10.12.2020 18:00 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
      23.12.2020 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Omsk porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
      07.01.2021 18:00 Omsk Čerepovec porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      13.01.2021 18:00 Omsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      15.01.2021 18:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
      25.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Omsk porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Dinamo Riga Omsk porovnaj tímy
      29.01.2021 18:00 Jaroslavl Omsk porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
      02.02.2021 18:00 Omsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0