Spartak Moskva VS Jokerit Helsinki


Spartak Moskva

Jokerit Helsinki

Spartak Moskva (T1) VS Jokerit Helsinki (T2)

Spartak Moskva

Jokerit Helsinki

Zaujímavé

Spartak Moskva

  • Počet remíz tímu Spartak Moskva je až 7 z celkového počtu 20 zápasov, čo je až 35%.
  • Až 12 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 20 zápasov, to je až 60%.
  • Spartak Moskva už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Spartak Moskva už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Spartak Moskva už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Spartak Moskva ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Jokerit Helsinki

  • 35% zápasov tímu Jokerit Helsinki skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 6 z celkového počtu 17 zápasov.
  • 10 z celkového počtu 17 zápasov tímu Jokerit Helsinki skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 59%.
  • Jokerit Helsinki už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 10 zápasov.
  • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 10 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
18.02.2019 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 5:4 2:1,1:2,2:1
18.12.2018 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 5:0 2:0,1:0,2:0
05.12.2018 18:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki over 5:1 0:0,1:1,4:0
26.10.2018 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 4:3pp 1:3,2:0,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
29.09.2017 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 5:1 2:0,2:0,1:1
06.09.2017 18:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki over 3:4 0:0,2:2,1:2
Rusko / KHL / 2016/2017
21.10.2016 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
23.08.2016 18:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 1:2 0:0,1:0,0:2
Rusko / KHL / 2015/2016
18.02.2016 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 2:4 0:2,1:1,1:1
22.12.2015 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 1:3 0:2,0:0,1:1

Spartak Moskva

3 - 1 - 6

Jokerit Helsinki

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.19 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
26.09.19 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 2:4 1:1,1:3,0:0
19.09.19 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Jokerit Helsinki


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.10.19 16:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
17.10.19 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
13.10.19 15:00 Jokerit Helsinki Ufa under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:2
11.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
08.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
02.10.19 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 1:2 0:0,0:0,1:2
30.09.19 18:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg over 4:2 2:1,1:0,1:1
25.09.19 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 1:5 0:2,1:1,0:2
23.09.19 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki under 1:4 0:3,1:0,0:1
21.09.19 16:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki under 5:0 0:0,3:0,2:0
15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.10.2019 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
24.10.2019 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
27.10.2019 15:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
29.10.2019 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
31.10.2019 17:30 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
02.11.2019 15:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Jokerit Helsinki


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.10.2019 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
24.10.2019 18:30 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
26.10.2019 16:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
29.10.2019 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
31.10.2019 17:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
02.11.2019 11:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 21 7 2 2 6 7 49 42 24
2. Dynamo Moskva 20 8 1 3 4 2 50 48 23
3. Jokerit Helsinki 17 3 3 3 2 0 49 49 21
4. Spartak Moskva 20 2 3 4 4 -6 48 54 20
5. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
6. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 18 12 1 0 4 26 61 35 28
2. Omsk 19 10 1 3 1 14 54 40 27
3. Barys Astana 18 10 1 2 2 10 39 29 26
4. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
5. Ufa 19 9 1 2 4 5 44 39 24
6. Novosibirsk 18 10 0 4 0 4 38 34 24
7. Jekatěrinburg 19 2 4 2 5 1 47 46 22
8. Nižněkamsk 21 4 2 3 7 -7 42 49 19
9. Čeljabinsk 22 4 2 2 10 -18 36 54 18
10. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18
11. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
12. Red Star Kunlun 19 1 3 2 8 -12 39 51 16

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 19 10 1 3 1 14 54 40 27
2. Barys Astana 18 10 1 2 2 10 39 29 26
3. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
4. Ufa 19 9 1 2 4 5 44 39 24
5. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
6. Red Star Kunlun 19 1 3 2 8 -12 39 51 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 18 12 1 0 4 26 61 35 28
2. Novosibirsk 18 10 0 4 0 4 38 34 24
3. Jekatěrinburg 19 2 4 2 5 1 47 46 22
4. Nižněkamsk 21 4 2 3 7 -7 42 49 19
5. Čeljabinsk 22 4 2 2 10 -18 36 54 18
6. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 12 2 1 1 43 67 24 33
2. Vitiaz Chekhov 19 6 4 2 1 18 49 31 30
3. Nižnyj Novgorod 21 2 5 1 7 6 59 53 25
4. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
5. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
6. Sochi 19 3 1 5 4 -16 37 53 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 12 2 1 1 43 67 24 33
2. Vitiaz Chekhov 19 6 4 2 1 18 49 31 30
3. Nižnyj Novgorod 21 2 5 1 7 6 59 53 25
4. Petrohrad 21 7 2 2 6 7 49 42 24
5. Dynamo Moskva 20 8 1 3 4 2 50 48 23
6. Jokerit Helsinki 17 3 3 3 2 0 49 49 21
7. Spartak Moskva 20 2 3 4 4 -6 48 54 20
8. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
9. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
10. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
11. Sochi 19 3 1 5 4 -16 37 53 15
12. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 12 2 1 1 43 67 24 33
2. Vitiaz Chekhov 19 6 4 2 1 18 49 31 30
3. Kazaň 18 12 1 0 4 26 61 35 28
4. Omsk 19 10 1 3 1 14 54 40 27
5. Barys Astana 18 10 1 2 2 10 39 29 26
6. Nižnyj Novgorod 21 2 5 1 7 6 59 53 25
7. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
8. Ufa 19 9 1 2 4 5 44 39 24
9. Novosibirsk 18 10 0 4 0 4 38 34 24
10. Petrohrad 21 7 2 2 6 7 49 42 24
11. Dynamo Moskva 20 8 1 3 4 2 50 48 23
12. Jekatěrinburg 19 2 4 2 5 1 47 46 22
13. Jokerit Helsinki 17 3 3 3 2 0 49 49 21
14. Spartak Moskva 20 2 3 4 4 -6 48 54 20
15. Nižněkamsk 21 4 2 3 7 -7 42 49 19
16. Čeljabinsk 22 4 2 2 10 -18 36 54 18
17. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18
18. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
19. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
20. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
21. Red Star Kunlun 19 1 3 2 8 -12 39 51 16
22. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
23. Sochi 19 3 1 5 4 -16 37 53 15
24. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 11 3 1 2 2 1 26 25 12
2. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
3. Jokerit Helsinki 9 1 2 1 2 0 27 27 11
4. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
4. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
5. Ufa 10 6 0 0 4 3 22 19 12
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. Jekatěrinburg 11 0 4 0 3 7 33 26 16
8. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
9. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
10. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10
11. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
12. Red Star Kunlun 11 1 2 1 4 -4 19 23 11

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
3. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
4. Ufa 10 6 0 0 4 3 22 19 12
5. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
6. Red Star Kunlun 11 1 2 1 4 -4 19 23 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
3. Jekatěrinburg 11 0 4 0 3 7 33 26 16
4. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
5. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
6. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 5 1 0 2 17 30 13 14
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
5. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
6. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 5 1 0 2 17 30 13 14
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Petrohrad 11 3 1 2 2 1 26 25 12
5. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
6. Jokerit Helsinki 9 1 2 1 2 0 27 27 11
7. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
10. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
11. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
12. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
2. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
3. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
4. Jekatěrinburg 11 0 4 0 3 7 33 26 16
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. CSKA Moskva 9 5 1 0 2 17 30 13 14
7. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
8. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
9. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
10. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
11. Ufa 10 6 0 0 4 3 22 19 12
12. Petrohrad 11 3 1 2 2 1 26 25 12
13. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
14. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
15. Red Star Kunlun 11 1 2 1 4 -4 19 23 11
16. Jokerit Helsinki 9 1 2 1 2 0 27 27 11
17. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
18. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
19. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
20. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10
21. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
22. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
2. Dynamo Moskva 9 3 0 1 4 -7 18 25 7
3. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
4. Spartak Moskva 11 0 3 2 1 2 29 27 14
5. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 0 0 3 14 32 18 12
2. Omsk 11 4 1 2 1 8 30 22 14
3. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
6. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Nižněkamsk 13 3 0 2 6 -13 19 32 8
9. Čeljabinsk 13 2 2 0 7 -7 19 26 12
10. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
11. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
12. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 11 4 1 2 1 8 30 22 14
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
4. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
5. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
6. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 0 0 3 14 32 18 12
2. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Nižněkamsk 13 3 0 2 6 -13 19 32 8
5. Čeljabinsk 13 2 2 0 7 -7 19 26 12
6. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 9 6 0 1 1 5 23 18 13
3. Nižnyj Novgorod 11 1 2 0 6 -1 31 32 10
4. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
5. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
6. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 9 6 0 1 1 5 23 18 13
3. Nižnyj Novgorod 11 1 2 0 6 -1 31 32 10
4. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
5. Dynamo Moskva 9 3 0 1 4 -7 18 25 7
6. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
7. Spartak Moskva 11 0 3 2 1 2 29 27 14
8. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
9. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
10. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
11. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Omsk 11 4 1 2 1 8 30 22 14
3. Spartak Moskva 11 0 3 2 1 2 29 27 14
4. Vitiaz Chekhov 9 6 0 1 1 5 23 18 13
5. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
6. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
7. Kazaň 9 6 0 0 3 14 32 18 12
8. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
9. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
10. Čeljabinsk 13 2 2 0 7 -7 19 26 12
11. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
12. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
13. Nižnyj Novgorod 11 1 2 0 6 -1 31 32 10
14. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
15. Nižněkamsk 13 3 0 2 6 -13 19 32 8
16. Dynamo Moskva 9 3 0 1 4 -7 18 25 7
17. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
18. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
19. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
20. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
21. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
22. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
23. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4