Spartak Moskva VS Dinamo Riga


Spartak Moskva

Dinamo Riga

Spartak Moskva (T1) VS Dinamo Riga (T2)

Spartak Moskva

Dinamo Riga

Zaujímavé

Spartak Moskva

  • Počet remíz tímu Spartak Moskva je až 3 z celkového počtu 8 zápasov, čo je až 38%.
  • Až 5 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 8 zápasov, to je až 63%.
  • Spartak Moskva už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Spartak Moskva už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Spartak Moskva už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Dinamo Riga

  • 33% zápasov tímu Dinamo Riga skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 6 zápasov.

H2H

  • 38% vzájomných zápasov (6 z 16) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 16 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
12.09.2019 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
02.09.2019 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
31.01.2019 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
03.12.2018 18:00 Spartak Moskva Dinamo Riga under 3:2ppsn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
18.10.2018 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga under 2:3 0:2,1:0,1:1
23.09.2018 16:00 Dinamo Riga Spartak Moskva under 1:3 0:3,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
24.01.2018 17:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:2 1:1,3:1,1:0
31.08.2017 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 1:3 0:0,0:0,1:3
Rusko / KHL / 2016/2017
17.10.2016 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 1:2ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
27.08.2016 16:00 Spartak Moskva Dinamo Riga over 4:3 0:2,2:1,2:0
Rusko / KHL / 2015/2016
01.10.2015 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva over 4:3ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,-:-
27.09.2015 16:00 Spartak Moskva Dinamo Riga under 3:2 2:1,0:0,1:1
Rusko / KHL / 2011/2012
17.02.2012 16:30 Spartak Moskva Dinamo Riga under 1:2 1:0,0:2,0:0
05.01.2012 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
20.11.2011 16:00 Dinamo Riga Spartak Moskva under 4:1 0:0,3:0,1:1
05.10.2011 17:30 Spartak Moskva Dinamo Riga under 3:0 1:0,2:0,0:0

Spartak Moskva

7 - 6 - 3

Dinamo Riga

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Dinamo Riga


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
09.09.19 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 4:0 2:0,2:0,0:0
07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
04.09.19 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:0 0:0,2:0,1:0
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.09.2019 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva porovnaj tímy
21.09.2019 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva porovnaj tímy
24.09.2019 18:00 Spartak Moskva Ufa porovnaj tímy
26.09.2019 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
28.09.2019 16:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
01.10.2019 17:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Dinamo Riga


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.09.2019 18:30 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
21.09.2019 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
23.09.2019 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
25.09.2019 18:30 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Dinamo Riga Omsk porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Omsk Dinamo Riga porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dinamo Riga porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Barys Astana Dinamo Riga porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
23.10.2019 17:00 Dinamo Riga Čeljabinsk porovnaj tímy
25.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Dinamo Riga Red Star Kunlun porovnaj tímy
01.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
03.11.2019 17:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Dinamo Riga Magnitogorsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dinamo Riga Admiral Vladivostok porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Dinamo Riga porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
2. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
3. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
4. Dinamo Riga 6 -1 2 0 3 -8 12 20 6
5. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
6. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 16 22 5

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
3. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
4. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
5. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
6. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
7. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
8. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
9. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
10. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
11. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
12. Chabarovsk Amur 7 0 0 2 3 -8 11 19 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
2. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
3. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
4. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
5. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
6. Chabarovsk Amur 7 0 0 2 3 -8 11 19 2

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
3. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
4. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
5. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
6. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
2. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
3. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
4. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
5. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
6. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -3 14 17 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
2. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
3. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
4. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
5. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
6. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
7. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
8. Dinamo Riga 6 -1 2 0 3 -8 12 20 6
9. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
10. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 16 22 5
11. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
12. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -3 14 17 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
2. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
3. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
4. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
5. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
6. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
7. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
8. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
9. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
10. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
11. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
12. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
13. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
14. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
15. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
16. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
17. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
18. Dinamo Riga 6 -1 2 0 3 -8 12 20 6
19. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
20. Čerepovec 7 0 1 1 3 -6 16 22 5
21. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
22. Jaroslavl 5 2 0 0 3 -3 14 17 4
23. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
24. Chabarovsk Amur 7 0 0 2 3 -8 11 19 2

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
2. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
4. Dinamo Riga 3 -1 2 0 0 5 9 4 6
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
6. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
4. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
5. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
6. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
7. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
8. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
9. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
2. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
3. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
4. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
4. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
5. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
2. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
3. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
4. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
5. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
6. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
2. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
4. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
5. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
6. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
8. Dinamo Riga 3 -1 2 0 0 5 9 4 6
9. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
10. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
12. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
2. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
3. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
4. Dinamo Riga 3 -1 2 0 0 5 9 4 6
5. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
6. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
7. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
8. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
9. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
10. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
11. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
12. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
13. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
14. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
15. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
16. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
17. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
18. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
19. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
20. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
22. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
3. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
4. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
6. Čerepovec 4 1 0 1 1 0 12 12 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
3. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
4. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
6. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
7. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
8. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
9. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
10. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
12. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -4 8 12 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
2. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
3. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
4. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
5. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
6. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -4 8 12 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
3. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
5. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
2. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
3. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
5. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
6. Jaroslavl 1 0 0 0 1 -3 2 5 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
2. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
3. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
4. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
5. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
6. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
7. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
8. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
9. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
10. Čerepovec 4 1 0 1 1 0 12 12 3
11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
12. Jaroslavl 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
2. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
3. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
4. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
7. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
10. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
12. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
13. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
14. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
15. Čerepovec 4 1 0 1 1 0 12 12 3
16. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
17. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
18. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
19. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
20. Chabarovsk Amur 4 0 0 1 2 -4 8 12 1
21. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
22. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
23. Jaroslavl 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0