Sochi VS Ufa


Sochi

Ufa

Sochi (T1) VS Ufa (T2)

Sochi

Ufa

Zaujímavé

Sochi

  • 60% prehier (3 zápasov) z celkového počtu 5 tímu Sochi.
  • Počet remíz tímu Sochi je až 2 z celkového počtu 5 zápasov, čo je až 40%.
  • Až 4 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 80%.
  • Sochi už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Ufa

  • 71% (5 z 7) výhier mužstva Ufa.
  • 4 z celkového počtu 7 zápasov tímu Ufa skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.
  • Ufa už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 12 vzájomných zápasov, čo je 58%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
17.02.2020 15:00 Ufa Sochi under 2:0 0:0,0:0,2:0
29.10.2019 17:30 Sochi Ufa under 3:1 0:1,0:0,3:0
Rusko / KHL / 2018/2019
11.01.2019 15:00 Ufa Sochi over 5:4pp 2:0,1:1,1:3,1:0
18.12.2018 17:30 Sochi Ufa over 5:2 1:0,2:0,2:2
Rusko / KHL / 2017/2018
27.02.2018 15:00 Ufa Sochi under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.12.2017 17:30 Sochi Ufa under 2:1 1:0,1:0,0:1
19.11.2017 15:00 Sochi Ufa under 1:3 1:0,0:2,0:1
31.08.2017 16:00 Ufa Sochi over 11:3 4:1,6:2,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
19.11.2016 15:00 Sochi Ufa over 4:3ppsn 0:1,1:1,2:1,0:0,-:-
20.09.2016 16:00 Ufa Sochi under 1:3 1:0,0:3,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
21.01.2016 15:00 Ufa Sochi under 0:3 0:0,0:0,0:3
05.12.2015 15:00 Sochi Ufa over 7:5 5:1,2:3,0:1

Sochi

6 - 2 - 4

Ufa

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.09.20 18:30 Sochi Magnitogorsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:3
13.09.20 16:00 Sochi Kazaň under 0:4 0:0,0:2,0:2
08.09.20 16:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
06.09.20 14:00 Magnitogorsk Sochi over 6:0 1:0,3:0,2:0
04.09.20 18:30 CSKA Moskva Sochi under 3:1 0:0,1:1,2:0

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.09.20 18:00 Kazaň Ufa under 4:1 1:1,1:0,2:0
15.09.20 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 6:2 1:0,3:1,2:1
13.09.20 13:30 Ufa Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
09.09.20 18:30 Spartak Moskva Ufa over 5:3 2:2,2:1,1:0
07.09.20 18:10 Dynamo Minsk Ufa over 3:4 2:2,0:2,1:0
05.09.20 16:30 Čerepovec Ufa under 1:4 0:2,0:1,1:1
03.09.20 18:30 Nižnyj Novgorod Ufa under 2:3 0:2,1:0,1:1

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.09.2020 16:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
22.09.2020 16:30 Ufa Sochi porovnaj tímy
24.09.2020 18:30 Sochi Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.09.2020 18:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
01.10.2020 18:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
05.10.2020 18:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
07.10.2020 18:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
09.10.2020 18:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
12.10.2020 18:00 Sochi Omsk porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Sochi Petrohrad porovnaj tímy
16.10.2020 18:00 Sochi Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.10.2020 18:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
21.10.2020 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
23.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
25.10.2020 18:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
30.10.2020 18:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
01.11.2020 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
10.11.2020 18:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
12.11.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
19.11.2020 18:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
21.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
24.11.2020 18:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
26.11.2020 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
01.12.2020 18:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
03.12.2020 18:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
05.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Sochi Red Star Kunlun porovnaj tímy
11.12.2020 18:00 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
13.12.2020 18:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
23.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
25.12.2020 18:00 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Sochi Petrohrad porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
03.01.2021 18:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
08.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
16.01.2021 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
29.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
31.01.2021 18:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Sochi porovnaj tímy
21.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.09.2020 16:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
22.09.2020 16:30 Ufa Sochi porovnaj tímy
24.09.2020 16:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
26.09.2020 13:30 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.09.2020 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.10.2020 18:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
05.10.2020 18:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
08.10.2020 18:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
10.10.2020 18:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
12.10.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
15.10.2020 18:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
17.10.2020 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
19.10.2020 18:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
21.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
26.10.2020 18:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
28.10.2020 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2020 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
01.11.2020 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
12.11.2020 18:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
16.11.2020 18:00 Petrohrad Ufa porovnaj tímy
20.11.2020 18:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
22.11.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
25.11.2020 18:00 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
30.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
02.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
05.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
11.12.2020 18:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
13.12.2020 18:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
03.01.2021 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
14.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2021 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
26.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
28.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
04.02.2021 18:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 5 0 1 -1 15 25 10 11
2. Omsk 6 5 0 0 1 12 21 9 10
3. Ufa 7 5 0 0 2 5 24 19 10
4. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 15 7 10
5. Kazaň 6 1 2 0 1 6 19 13 10
6. Čeljabinsk 6 3 0 1 1 1 12 11 7
7. Barys Astana 6 2 0 3 -2 -3 16 19 7
8. Novosibirsk 7 0 1 1 3 -4 16 20 5
9. Nižnyj Novgorod 7 0 1 1 3 -8 20 28 5
10. Nižněkamsk 5 1 0 0 4 -12 10 22 2
11. Chabarovsk Amur 7 1 0 0 6 -17 12 29 2
12. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -15 10 25 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 7 5 0 1 0 8 24 16 11
2. CSKA Moskva 6 1 2 1 -1 9 17 8 11
3. Jaroslavl 5 4 0 0 1 7 16 9 8
4. Dynamo Minsk 6 0 2 0 2 7 25 18 8
5. Čerepovec 5 1 1 1 0 0 14 14 7
6. Dynamo Moskva 6 1 1 0 3 1 17 16 6
7. Spartak Moskva 7 2 0 1 3 -6 14 20 5
8. Jokerit Helsinki 3 2 0 0 1 3 9 6 4
9. Vitiaz Chekhov 6 0 1 0 4 -1 15 16 4
10. Dinamo Riga 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
11. Sochi 5 -1 1 1 2 -12 4 16 3

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 6 5 0 0 1 12 21 9 10
2. Ufa 7 5 0 0 2 5 24 19 10
3. Barys Astana 6 2 0 3 -2 -3 16 19 7
4. Novosibirsk 7 0 1 1 3 -4 16 20 5
5. Chabarovsk Amur 7 1 0 0 6 -17 12 29 2
6. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -15 10 25 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 7 5 0 1 0 8 24 16 11
2. Čerepovec 5 1 1 1 0 0 14 14 7
3. Spartak Moskva 7 2 0 1 3 -6 14 20 5
4. Jokerit Helsinki 3 2 0 0 1 3 9 6 4
5. Vitiaz Chekhov 6 0 1 0 4 -1 15 16 4
6. Sochi 5 -1 1 1 2 -12 4 16 3

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 5 0 1 -1 15 25 10 11
2. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 15 7 10
3. Kazaň 6 1 2 0 1 6 19 13 10
4. Čeljabinsk 6 3 0 1 1 1 12 11 7
5. Nižnyj Novgorod 7 0 1 1 3 -8 20 28 5
6. Nižněkamsk 5 1 0 0 4 -12 10 22 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 6 1 2 1 -1 9 17 8 11
2. Jaroslavl 5 4 0 0 1 7 16 9 8
3. Dynamo Minsk 6 0 2 0 2 7 25 18 8
4. Dynamo Moskva 6 1 1 0 3 1 17 16 6
5. Dinamo Riga 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 5 0 1 -1 15 25 10 11
2. Petrohrad 7 5 0 1 0 8 24 16 11
3. CSKA Moskva 6 1 2 1 -1 9 17 8 11
4. Omsk 6 5 0 0 1 12 21 9 10
5. Ufa 7 5 0 0 2 5 24 19 10
6. Magnitogorsk 6 3 1 0 1 8 15 7 10
7. Kazaň 6 1 2 0 1 6 19 13 10
8. Jaroslavl 5 4 0 0 1 7 16 9 8
9. Dynamo Minsk 6 0 2 0 2 7 25 18 8
10. Čeljabinsk 6 3 0 1 1 1 12 11 7
11. Čerepovec 5 1 1 1 0 0 14 14 7
12. Barys Astana 6 2 0 3 -2 -3 16 19 7
13. Dynamo Moskva 6 1 1 0 3 1 17 16 6
14. Spartak Moskva 7 2 0 1 3 -6 14 20 5
15. Novosibirsk 7 0 1 1 3 -4 16 20 5
16. Nižnyj Novgorod 7 0 1 1 3 -8 20 28 5
17. Jokerit Helsinki 3 2 0 0 1 3 9 6 4
18. Vitiaz Chekhov 6 0 1 0 4 -1 15 16 4
19. Dinamo Riga 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
20. Sochi 5 -1 1 1 2 -12 4 16 3
21. Nižněkamsk 5 1 0 0 4 -12 10 22 2
22. Chabarovsk Amur 7 1 0 0 6 -17 12 29 2
23. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -15 10 25 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 3 2 0 1 -1 7 11 4 5
2. Omsk 4 4 0 0 0 9 15 6 8
3. Ufa 2 2 0 0 0 5 9 4 4
4. Magnitogorsk 5 4 0 0 1 7 14 7 8
5. Kazaň 3 0 1 0 1 0 7 7 4
6. Čeljabinsk 3 1 0 1 0 -1 6 7 3
7. Barys Astana 3 1 0 2 -2 -1 8 9 4
8. Novosibirsk 4 0 1 1 0 -1 12 13 5
9. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -3 13 16 3
10. Nižněkamsk 3 1 0 0 2 -3 8 11 2
11. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -5 5 10 2
12. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -3 2 5 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 2 2 0 0 0 5 9 4 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
3. Jaroslavl 3 3 0 0 0 8 11 3 6
4. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 4 17 13 4
5. Čerepovec 3 2 0 0 1 0 9 9 4
6. Dynamo Moskva 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
8. Jokerit Helsinki 1 1 0 0 0 6 6 0 2
9. Vitiaz Chekhov 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
10. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
11. Sochi 2 0 0 1 0 -5 0 5 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 4 0 0 0 9 15 6 8
2. Ufa 2 2 0 0 0 5 9 4 4
3. Barys Astana 3 1 0 2 -2 -1 8 9 4
4. Novosibirsk 4 0 1 1 0 -1 12 13 5
5. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -5 5 10 2
6. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -3 2 5 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 2 2 0 0 0 5 9 4 4
2. Čerepovec 3 2 0 0 1 0 9 9 4
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
4. Jokerit Helsinki 1 1 0 0 0 6 6 0 2
5. Vitiaz Chekhov 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
6. Sochi 2 0 0 1 0 -5 0 5 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 3 2 0 1 -1 7 11 4 5
2. Magnitogorsk 5 4 0 0 1 7 14 7 8
3. Kazaň 3 0 1 0 1 0 7 7 4
4. Čeljabinsk 3 1 0 1 0 -1 6 7 3
5. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -3 13 16 3
6. Nižněkamsk 3 1 0 0 2 -3 8 11 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
2. Jaroslavl 3 3 0 0 0 8 11 3 6
3. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 4 17 13 4
4. Dynamo Moskva 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
5. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 4 0 0 0 9 15 6 8
2. Magnitogorsk 5 4 0 0 1 7 14 7 8
3. Jaroslavl 3 3 0 0 0 8 11 3 6
4. Jekatěrinburg 3 2 0 1 -1 7 11 4 5
5. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Novosibirsk 4 0 1 1 0 -1 12 13 5
7. Petrohrad 2 2 0 0 0 5 9 4 4
8. Ufa 2 2 0 0 0 5 9 4 4
9. Kazaň 3 0 1 0 1 0 7 7 4
10. Čerepovec 3 2 0 0 1 0 9 9 4
11. Barys Astana 3 1 0 2 -2 -1 8 9 4
12. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 4 17 13 4
13. Čeljabinsk 3 1 0 1 0 -1 6 7 3
14. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 -2 9 11 3
15. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -3 13 16 3
16. Jokerit Helsinki 1 1 0 0 0 6 6 0 2
17. Vitiaz Chekhov 3 -1 1 0 2 -3 5 8 2
18. Dinamo Riga 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
19. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -5 5 10 2
20. Nižněkamsk 3 1 0 0 2 -3 8 11 2
21. Sochi 2 0 0 1 0 -5 0 5 1
22. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
23. Dynamo Moskva 2 0 0 0 2 -3 3 6 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 3 3 0 0 0 8 14 6 6
2. Omsk 2 1 0 0 1 3 6 3 2
3. Ufa 5 3 0 0 2 0 15 15 6
4. Magnitogorsk 1 -1 1 0 0 1 1 0 2
5. Kazaň 3 1 1 0 0 6 12 6 6
6. Čeljabinsk 3 2 0 0 1 2 6 4 4
7. Barys Astana 3 1 0 1 0 -2 8 10 3
8. Novosibirsk 3 0 0 0 3 -3 4 7 0
9. Nižnyj Novgorod 3 -1 1 0 2 -5 7 12 2
10. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -9 2 11 0
11. Chabarovsk Amur 4 0 0 0 4 -12 7 19 0
12. Red Star Kunlun 5 0 0 0 5 -12 8 20 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 3 0 1 0 3 15 12 7
2. CSKA Moskva 3 -1 2 0 0 6 9 3 6
3. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -1 5 6 2
4. Dynamo Minsk 2 0 1 0 0 3 8 5 4
5. Čerepovec 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
6. Dynamo Moskva 4 1 1 0 1 4 14 10 6
7. Spartak Moskva 3 1 0 0 2 -4 5 9 2
8. Jokerit Helsinki 2 1 0 0 1 -3 3 6 2
9. Vitiaz Chekhov 3 1 0 0 2 2 10 8 2
10. Dinamo Riga 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
11. Sochi 3 -1 1 0 2 -7 4 11 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 2 1 0 0 1 3 6 3 2
2. Ufa 5 3 0 0 2 0 15 15 6
3. Barys Astana 3 1 0 1 0 -2 8 10 3
4. Novosibirsk 3 0 0 0 3 -3 4 7 0
5. Chabarovsk Amur 4 0 0 0 4 -12 7 19 0
6. Red Star Kunlun 5 0 0 0 5 -12 8 20 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 3 0 1 0 3 15 12 7
2. Čerepovec 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
3. Spartak Moskva 3 1 0 0 2 -4 5 9 2
4. Jokerit Helsinki 2 1 0 0 1 -3 3 6 2
5. Vitiaz Chekhov 3 1 0 0 2 2 10 8 2
6. Sochi 3 -1 1 0 2 -7 4 11 2

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 3 3 0 0 0 8 14 6 6
2. Magnitogorsk 1 -1 1 0 0 1 1 0 2
3. Kazaň 3 1 1 0 0 6 12 6 6
4. Čeljabinsk 3 2 0 0 1 2 6 4 4
5. Nižnyj Novgorod 3 -1 1 0 2 -5 7 12 2
6. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -9 2 11 0

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 -1 2 0 0 6 9 3 6
2. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -1 5 6 2
3. Dynamo Minsk 2 0 1 0 0 3 8 5 4
4. Dynamo Moskva 4 1 1 0 1 4 14 10 6
5. Dinamo Riga 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 3 0 1 0 3 15 12 7
2. CSKA Moskva 3 -1 2 0 0 6 9 3 6
3. Jekatěrinburg 3 3 0 0 0 8 14 6 6
4. Kazaň 3 1 1 0 0 6 12 6 6
5. Dynamo Moskva 4 1 1 0 1 4 14 10 6
6. Ufa 5 3 0 0 2 0 15 15 6
7. Čeljabinsk 3 2 0 0 1 2 6 4 4
8. Dynamo Minsk 2 0 1 0 0 3 8 5 4
9. Čerepovec 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
10. Barys Astana 3 1 0 1 0 -2 8 10 3
11. Magnitogorsk 1 -1 1 0 0 1 1 0 2
12. Omsk 2 1 0 0 1 3 6 3 2
13. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -1 5 6 2
14. Jokerit Helsinki 2 1 0 0 1 -3 3 6 2
15. Vitiaz Chekhov 3 1 0 0 2 2 10 8 2
16. Spartak Moskva 3 1 0 0 2 -4 5 9 2
17. Sochi 3 -1 1 0 2 -7 4 11 2
18. Nižnyj Novgorod 3 -1 1 0 2 -5 7 12 2
19. Dinamo Riga 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
20. Novosibirsk 3 0 0 0 3 -3 4 7 0
21. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -9 2 11 0
22. Chabarovsk Amur 4 0 0 0 4 -12 7 19 0
23. Red Star Kunlun 5 0 0 0 5 -12 8 20 0