Sochi VS Omsk


Sochi

Omsk

Sochi (T1) VS Omsk (T2)

Sochi

Omsk

Zaujímavé

Sochi

    Omsk

      H2H

      • 30% vzájomných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      23.01.2020 17:30 Omsk Sochi over 5:2 0:1,1:1,4:0
      04.10.2019 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
      Rusko / KHL / 2018/2019
      17.01.2019 17:30 Omsk Sochi over 2:4 0:1,1:1,1:2
      08.12.2018 15:00 Sochi Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
      Rusko / KHL / 2017/2018
      23.12.2017 12:00 Omsk Sochi under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
      02.10.2017 18:30 Sochi Omsk over 0:6 0:1,0:4,0:1
      Rusko / KHL / 2016/2017
      10.11.2016 14:00 Omsk Sochi under 4:0 1:0,1:0,2:0
      15.10.2016 16:00 Sochi Omsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
      Rusko / KHL / 2015/2016
      05.02.2016 17:30 Sochi Omsk under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
      14.09.2015 15:30 Omsk Sochi over 5:1 3:0,1:0,1:1

      Sochi

      3 - 3 - 4

      Omsk

      Sochi


      nenájdený žiadny zápas

      Omsk


      nenájdený žiadny zápas

      Sochi


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      04.09.2020 18:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
      06.09.2020 14:00 Magnitogorsk Sochi porovnaj tímy
      08.09.2020 18:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Sochi Kazaň porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Sochi Magnitogorsk porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 Sochi Dynamo Moskva porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
      05.10.2020 18:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
      09.10.2020 18:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Sochi Omsk porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Sochi Petrohrad porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Sochi Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
      25.10.2020 18:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Sochi Red Star Kunlun porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
      23.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
      25.12.2020 18:00 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Sochi Petrohrad porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
      16.01.2021 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
      29.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Sochi porovnaj tímy
      21.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy

      Omsk


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Omsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      11.09.2020 18:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Omsk Petrohrad porovnaj tímy
      18.09.2020 18:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
      25.09.2020 18:00 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      04.10.2020 18:00 CSKA Moskva Omsk porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Sochi Omsk porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
      22.10.2020 18:00 Omsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Dynamo Moskva Omsk porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Spartak Moskva Omsk porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
      13.11.2020 18:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
      15.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
      17.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
      23.11.2020 18:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      10.12.2020 18:00 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
      23.12.2020 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Omsk porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
      07.01.2021 18:00 Omsk Čerepovec porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      13.01.2021 18:00 Omsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      15.01.2021 18:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
      25.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Omsk porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Dinamo Riga Omsk porovnaj tímy
      29.01.2021 18:00 Jaroslavl Omsk porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
      02.02.2021 18:00 Omsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0