Sochi VS Jokerit Helsinki


Sochi

Jokerit Helsinki

Sochi (T1) VS Jokerit Helsinki (T2)

Sochi

Jokerit Helsinki

Zaujímavé

Sochi

  • Počet remíz tímu Sochi je až 19 z celkového počtu 62 zápasov, čo je až 31%.
  • Až 42 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 62 zápasov, to je až 68%.
  • Sochi už 8 zápasov v rade nevyhrali.

Jokerit Helsinki

  • 41 z celkového počtu 72 zápasov tímu Jokerit Helsinki skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.
  • Jokerit Helsinki už 9 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 27% vzájomných zápasov (4 z 15) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 15 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
28.12.2019 15:00 Sochi Jokerit Helsinki over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
08.10.2019 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
28.12.2018 17:30 Sochi Jokerit Helsinki over 3:4 1:1,1:1,1:2
01.10.2018 17:30 Jokerit Helsinki Sochi over 4:2 1:1,3:0,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
09.03.2018 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 2:1 0:0,0:1,1:0
07.03.2018 17:30 Sochi Jokerit Helsinki under 2:3 1:1,0:0,1:1
06.03.2018 17:30 Sochi Jokerit Helsinki over 2:7 1:1,1:2,0:4
04.03.2018 15:00 Jokerit Helsinki Sochi over 7:2 2:1,4:0,1:1
03.03.2018 15:00 Jokerit Helsinki Sochi under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
19.01.2018 17:30 Sochi Jokerit Helsinki under 2:1 0:1,1:0,1:0
17.11.2017 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 2:3 2:1,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2016/2017
19.10.2016 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
25.08.2016 18:30 Sochi Jokerit Helsinki under 3:2 2:1,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
26.11.2015 17:30 Jokerit Helsinki Sochi over 2:5 1:0,1:3,0:2
20.10.2015 18:30 Sochi Jokerit Helsinki under 3:0 1:0,2:0,0:0

Sochi

5 - 4 - 6

Jokerit Helsinki

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.02.20 17:30 CSKA Moskva Sochi over 6:0 3:0,3:0,0:0
25.02.20 17:00 Čerepovec Sochi under 3:2 2:1,1:1,0:0
22.02.20 15:30 Sochi Nižnyj Novgorod under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
20.02.20 17:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
17.02.20 15:00 Ufa Sochi under 2:0 0:0,0:0,2:0
15.02.20 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2 1:0,1:1,1:1
13.02.20 13:30 Novosibirsk Sochi under 2:3sn 2:0,0:0,0:2,0:0,2:3
11.02.20 17:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
01.02.20 15:00 Sochi Vitiaz Chekhov over 5:4 0:2,4:2,1:0
30.01.20 17:30 Sochi Čerepovec under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.01.20 17:30 Sochi Jaroslavl over 2:4 1:1,1:0,0:3
23.01.20 17:30 Omsk Sochi over 5:2 0:1,1:1,4:0
21.01.20 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
16.01.20 17:30 CSKA Moskva Sochi over 6:1 1:0,0:0,5:1
14.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
12.01.20 13:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:2
10.01.20 17:30 Sochi Spartak Moskva under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
07.01.20 15:00 Sochi Čeljabinsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
04.01.20 15:00 Sochi CSKA Moskva over 1:7 0:1,1:2,0:4
29.12.19 15:00 Sochi Spartak Moskva under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.12.19 15:00 Sochi Jokerit Helsinki over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
25.12.19 17:00 Čerepovec Sochi over 4:2 2:2,1:0,1:0
22.12.19 15:00 Dynamo Moskva Sochi under 3:1 0:0,1:1,2:0
20.12.19 17:30 Spartak Moskva Sochi over 5:4pp 0:1,0:2,4:1,1:0
18.12.19 17:10 Dynamo Minsk Sochi over 2:5 0:3,2:1,0:1
07.12.19 15:30 Sochi Barys Astana under 1:4 0:0,1:2,0:2
05.12.19 17:30 Sochi Jekatěrinburg under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,3:0
03.12.19 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 4:1 2:0,2:1,0:0
01.12.19 15:00 Nižněkamsk Sochi under 4:1 3:1,0:0,1:0
29.11.19 17:00 Kazaň Sochi under 0:1 0:0,0:0,0:1
27.11.19 17:30 Petrohrad Sochi over 4:2 1:0,2:2,1:0
24.11.19 15:00 Sochi Dinamo Riga under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
22.11.19 17:30 Sochi Jaroslavl over 2:5 1:1,1:1,0:3
20.11.19 17:30 Sochi Čerepovec over 4:2 0:2,1:0,3:0
17.11.19 16:00 Dinamo Riga Sochi under 1:2 1:0,0:0,0:2
15.11.19 15:00 Magnitogorsk Sochi under 1:0 0:0,1:0,0:0
13.11.19 15:00 Jekatěrinburg Sochi over 5:1 1:0,0:1,4:0
03.11.19 15:00 Sochi Red Star Kunlun under 2:0 2:0,0:0,0:0
01.11.19 17:30 Sochi Dinamo Riga under 3:2 0:1,1:0,2:1
29.10.19 17:30 Sochi Ufa under 3:1 0:1,0:0,3:0
25.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Sochi under 1:3 0:1,1:1,0:1
23.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 13:30 Red Star Kunlun Sochi under 3:2 2:1,1:0,0:1
18.10.19 18:30 Sochi Novosibirsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 18:30 Sochi Magnitogorsk over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
13.10.19 16:00 Sochi CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:2,0:0
10.10.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
06.10.19 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
01.10.19 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
29.09.19 16:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 1:1,3:0,0:0
26.09.19 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 3:4 1:2,1:2,1:0
21.09.19 16:00 Sochi Admiral Vladivostok under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
19.09.19 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:4 1:0,3:1,1:3
17.09.19 18:30 Sochi Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
10.09.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 2:1 0:0,2:0,0:1
07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
06.09.19 18:30 Sochi Dynamo Minsk over 5:4 1:1,2:2,2:1
04.09.19 18:30 Sochi Nižněkamsk under 3:2 0:0,1:0,2:2

Jokerit Helsinki


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.03.20 17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki under 5:0 -:-,-:-,-:-
11.03.20 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki over 1:5 1:2,0:0,0:3
09.03.20 17:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl over 2:4 2:1,0:0,0:3
07.03.20 15:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki over 4:3 0:1,2:0,2:2
05.03.20 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki under 0:3 0:1,0:0,0:2
03.03.20 17:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl over 5:1 3:0,1:1,1:0
01.03.20 15:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl over 6:0 1:0,4:0,1:0
25.02.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki under 3:1 3:1,0:0,0:0
23.02.20 15:00 Jokerit Helsinki Petrohrad over 1:6 1:1,0:2,0:3
21.02.20 17:30 Omsk Jokerit Helsinki under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,3:4
17.02.20 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva under 5:0 2:0,3:0,0:0
15.02.20 15:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
13.02.20 15:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki over 3:4 0:1,0:2,3:1
11.02.20 17:30 Jokerit Helsinki Čeljabinsk under 3:2 0:0,1:2,2:0
03.02.20 18:30 Dinamo Riga Jokerit Helsinki over 2:4 0:3,1:0,1:1
01.02.20 15:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki under 5:0 2:0,1:0,2:0
30.01.20 15:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki over 3:4pp 0:2,3:0,0:1,0:1
26.01.20 15:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk under 3:2 2:2,1:0,0:0
25.01.20 15:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun over 4:3 0:2,1:1,3:0
23.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
21.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Barys Astana over 1:5 1:1,0:1,0:3
16.01.20 17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki under 4:1 0:0,3:0,1:1
14.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:0,1:2
11.01.20 14:00 Jokerit Helsinki Čerepovec over 2:5 1:1,1:3,0:1
10.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Čerepovec under 4:1 1:0,2:1,1:0
08.01.20 15:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
06.01.20 18:30 Dinamo Riga Jokerit Helsinki over 0:7 0:4,0:3,0:0
03.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Petrohrad over 6:0 0:0,5:0,1:0
30.12.19 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,3:0,1:0
28.12.19 15:00 Sochi Jokerit Helsinki over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
26.12.19 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
21.12.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 5:3 3:1,0:0,2:2
19.12.19 17:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl over 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,2:3
17.12.19 17:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
09.12.19 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 3:2 2:1,1:0,0:1
06.12.19 13:30 Novosibirsk Jokerit Helsinki over 3:4 0:2,3:1,0:1
04.12.19 14:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 2:4 0:0,0:2,2:2
02.12.19 15:00 Ufa Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:1,1:1
29.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Novosibirsk under 1:4 1:1,0:1,0:2
26.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,1:1,2:0
24.11.19 15:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:2
22.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.11.19 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:2,1:3,1:0
17.11.19 08:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 4:1 0:1,1:0,3:0
15.11.19 10:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
13.11.19 12:30 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:1,1:1
02.11.19 15:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod under 3:1 1:1,1:0,1:0
31.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.10.19 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki over 4:2 2:2,1:0,1:0
26.10.19 16:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
24.10.19 18:30 CSKA Moskva Jokerit Helsinki under 0:3 0:0,0:1,0:2
22.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 2:3 1:0,0:1,1:2
19.10.19 16:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
17.10.19 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
13.10.19 15:00 Jokerit Helsinki Ufa under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:2
11.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
08.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
02.10.19 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 1:2 0:0,0:0,1:2
30.09.19 18:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg over 4:2 2:1,1:0,1:1
25.09.19 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 1:5 0:2,1:1,0:2
23.09.19 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki under 1:4 0:3,1:0,0:1
21.09.19 16:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki under 5:0 0:0,3:0,2:0
15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
22.03.20 17:30 Jokerit Helsinki Petrohrad under 0:5 -:-,-:-,-:-
21.03.20 15:00 Jokerit Helsinki Petrohrad under 0:5 -:-,-:-,-:-
19.03.20 17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki under 5:0 -:-,-:-,-:-

Sochi


nenájdený žiadny zápas

Jokerit Helsinki


nenájdený žiadny zápas

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 62 16 14 5 8 61 179 118 93
2. Jokerit Helsinki 62 18 10 8 8 20 184 164 84
3. Dynamo Moskva 62 21 8 8 9 38 182 144 82
4. Spartak Moskva 62 18 8 9 10 30 173 143 77
5. Čerepovec 62 4 10 10 18 -45 126 171 58
6. Dinamo Riga 62 5 6 7 31 -84 103 187 41

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 62 32 6 5 8 57 178 121 93
2. Barys Astana 62 24 7 8 8 19 156 137 84
3. Omsk 62 23 7 9 7 43 163 120 83
4. Jekatěrinburg 62 13 11 8 11 17 168 151 78
5. Novosibirsk 62 20 7 6 16 -4 139 143 74
6. Ufa 62 17 6 10 13 9 153 144 68
7. Magnitogorsk 62 12 8 9 16 -7 138 145 65
8. Nižněkamsk 62 14 7 8 18 4 162 158 64
9. Chabarovsk Amur 62 14 6 10 16 -13 132 145 62
10. Red Star Kunlun 62 14 6 8 20 -19 139 158 60
11. Čeljabinsk 62 15 5 6 25 -29 132 161 56
12. Admiral Vladivostok 62 6 10 4 28 -51 126 177 56

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 62 24 7 8 8 19 156 137 84
2. Omsk 62 23 7 9 7 43 163 120 83
3. Ufa 62 17 6 10 13 9 153 144 68
4. Chabarovsk Amur 62 14 6 10 16 -13 132 145 62
5. Red Star Kunlun 62 14 6 8 20 -19 139 158 60
6. Admiral Vladivostok 62 6 10 4 28 -51 126 177 56

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 62 32 6 5 8 57 178 121 93
2. Jekatěrinburg 62 13 11 8 11 17 168 151 78
3. Novosibirsk 62 20 7 6 16 -4 139 143 74
4. Magnitogorsk 62 12 8 9 16 -7 138 145 65
5. Nižněkamsk 62 14 7 8 18 4 162 158 64
6. Čeljabinsk 62 15 5 6 25 -29 132 161 56

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 35 5 4 9 103 202 99 94
2. Jaroslavl 62 16 9 5 18 19 170 151 73
3. Vitiaz Chekhov 62 11 8 11 13 -29 137 166 65
4. Nižnyj Novgorod 62 15 7 6 21 -2 165 167 64
5. Sochi 62 5 10 9 19 -40 124 164 59
6. Dynamo Minsk 62 8 3 11 26 -97 135 232 39

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 35 5 4 9 103 202 99 94
2. Petrohrad 62 16 14 5 8 61 179 118 93
3. Jokerit Helsinki 62 18 10 8 8 20 184 164 84
4. Dynamo Moskva 62 21 8 8 9 38 182 144 82
5. Spartak Moskva 62 18 8 9 10 30 173 143 77
6. Jaroslavl 62 16 9 5 18 19 170 151 73
7. Vitiaz Chekhov 62 11 8 11 13 -29 137 166 65
8. Nižnyj Novgorod 62 15 7 6 21 -2 165 167 64
9. Sochi 62 5 10 9 19 -40 124 164 59
10. Čerepovec 62 4 10 10 18 -45 126 171 58
11. Dinamo Riga 62 5 6 7 31 -84 103 187 41
12. Dynamo Minsk 62 8 3 11 26 -97 135 232 39
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 35 5 4 9 103 202 99 94
2. Kazaň 62 32 6 5 8 57 178 121 93
3. Petrohrad 62 16 14 5 8 61 179 118 93
4. Barys Astana 62 24 7 8 8 19 156 137 84
5. Jokerit Helsinki 62 18 10 8 8 20 184 164 84
6. Omsk 62 23 7 9 7 43 163 120 83
7. Dynamo Moskva 62 21 8 8 9 38 182 144 82
8. Jekatěrinburg 62 13 11 8 11 17 168 151 78
9. Spartak Moskva 62 18 8 9 10 30 173 143 77
10. Novosibirsk 62 20 7 6 16 -4 139 143 74
11. Jaroslavl 62 16 9 5 18 19 170 151 73
12. Ufa 62 17 6 10 13 9 153 144 68
13. Magnitogorsk 62 12 8 9 16 -7 138 145 65
14. Vitiaz Chekhov 62 11 8 11 13 -29 137 166 65
15. Nižnyj Novgorod 62 15 7 6 21 -2 165 167 64
16. Nižněkamsk 62 14 7 8 18 4 162 158 64
17. Chabarovsk Amur 62 14 6 10 16 -13 132 145 62
18. Red Star Kunlun 62 14 6 8 20 -19 139 158 60
19. Sochi 62 5 10 9 19 -40 124 164 59
20. Čerepovec 62 4 10 10 18 -45 126 171 58
21. Čeljabinsk 62 15 5 6 25 -29 132 161 56
22. Admiral Vladivostok 62 6 10 4 28 -51 126 177 56
23. Dinamo Riga 62 5 6 7 31 -84 103 187 41
24. Dynamo Minsk 62 8 3 11 26 -97 135 232 39

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
2. Jokerit Helsinki 31 12 3 4 5 9 95 86 40
3. Dynamo Moskva 31 14 4 4 1 35 93 58 48
4. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
5. Čerepovec 31 4 5 7 3 -11 64 75 35
6. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 18 4 0 5 37 90 53 52
2. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
3. Omsk 31 17 1 4 4 22 82 60 42
4. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
5. Novosibirsk 31 13 3 2 8 10 73 63 40
6. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
7. Magnitogorsk 31 9 5 5 2 16 78 62 43
8. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
9. Chabarovsk Amur 31 12 2 7 1 3 68 65 39
10. Red Star Kunlun 31 6 5 4 7 -1 74 75 36
11. Čeljabinsk 31 8 2 4 11 -10 72 82 28
12. Admiral Vladivostok 31 6 4 3 11 -12 70 82 31

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
2. Omsk 31 17 1 4 4 22 82 60 42
3. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
4. Chabarovsk Amur 31 12 2 7 1 3 68 65 39
5. Red Star Kunlun 31 6 5 4 7 -1 74 75 36
6. Admiral Vladivostok 31 6 4 3 11 -12 70 82 31

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 18 4 0 5 37 90 53 52
2. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
3. Novosibirsk 31 13 3 2 8 10 73 63 40
4. Magnitogorsk 31 9 5 5 2 16 78 62 43
5. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
6. Čeljabinsk 31 8 2 4 11 -10 72 82 28

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 2 3 5 40 97 57 43
2. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
3. Vitiaz Chekhov 31 3 7 6 2 4 78 74 40
4. Nižnyj Novgorod 31 9 4 3 8 10 84 74 37
5. Sochi 31 3 7 3 8 -6 74 80 37
6. Dynamo Minsk 31 4 3 6 9 -31 71 102 26

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 2 3 5 40 97 57 43
2. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
3. Jokerit Helsinki 31 12 3 4 5 9 95 86 40
4. Dynamo Moskva 31 14 4 4 1 35 93 58 48
5. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
6. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
7. Vitiaz Chekhov 31 3 7 6 2 4 78 74 40
8. Nižnyj Novgorod 31 9 4 3 8 10 84 74 37
9. Sochi 31 3 7 3 8 -6 74 80 37
10. Čerepovec 31 4 5 7 3 -11 64 75 35
11. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
12. Dynamo Minsk 31 4 3 6 9 -31 71 102 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 18 4 0 5 37 90 53 52
2. Dynamo Moskva 31 14 4 4 1 35 93 58 48
3. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
4. CSKA Moskva 31 16 2 3 5 40 97 57 43
5. Magnitogorsk 31 9 5 5 2 16 78 62 43
6. Omsk 31 17 1 4 4 22 82 60 42
7. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
8. Novosibirsk 31 13 3 2 8 10 73 63 40
9. Vitiaz Chekhov 31 3 7 6 2 4 78 74 40
10. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
11. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
12. Jokerit Helsinki 31 12 3 4 5 9 95 86 40
13. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
14. Chabarovsk Amur 31 12 2 7 1 3 68 65 39
15. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
16. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
17. Nižnyj Novgorod 31 9 4 3 8 10 84 74 37
18. Sochi 31 3 7 3 8 -6 74 80 37
19. Red Star Kunlun 31 6 5 4 7 -1 74 75 36
20. Čerepovec 31 4 5 7 3 -11 64 75 35
21. Admiral Vladivostok 31 6 4 3 11 -12 70 82 31
22. Čeljabinsk 31 8 2 4 11 -10 72 82 28
23. Dynamo Minsk 31 4 3 6 9 -31 71 102 26
24. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 8 7 2 5 26 87 61 46
2. Jokerit Helsinki 31 6 7 4 3 11 89 78 44
3. Dynamo Moskva 31 7 4 4 8 3 89 86 34
4. Spartak Moskva 31 7 5 6 2 13 82 69 40
5. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
6. Dinamo Riga 31 0 4 1 21 -58 51 109 17

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
2. Barys Astana 31 13 4 2 6 19 79 60 44
3. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
4. Jekatěrinburg 31 4 6 6 3 3 74 71 38
5. Novosibirsk 31 7 4 4 8 -14 66 80 34
6. Ufa 31 3 4 5 10 -16 65 81 27
7. Magnitogorsk 31 3 3 4 14 -23 60 83 22
8. Nižněkamsk 31 4 3 5 11 -13 63 76 25
9. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
10. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
11. Čeljabinsk 31 7 3 2 14 -19 60 79 28
12. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 13 4 2 6 19 79 60 44
2. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
3. Ufa 31 3 4 5 10 -16 65 81 27
4. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
5. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
6. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
2. Jekatěrinburg 31 4 6 6 3 3 74 71 38
3. Novosibirsk 31 7 4 4 8 -14 66 80 34
4. Magnitogorsk 31 3 3 4 14 -23 60 83 22
5. Nižněkamsk 31 4 3 5 11 -13 63 76 25
6. Čeljabinsk 31 7 3 2 14 -19 60 79 28

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Jaroslavl 31 3 6 4 8 -2 84 86 34
3. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -33 59 92 25
4. Nižnyj Novgorod 31 6 3 3 13 -12 81 93 27
5. Sochi 31 2 3 6 11 -34 50 84 22
6. Dynamo Minsk 31 4 0 5 17 -66 64 130 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Petrohrad 31 8 7 2 5 26 87 61 46
3. Jokerit Helsinki 31 6 7 4 3 11 89 78 44
4. Dynamo Moskva 31 7 4 4 8 3 89 86 34
5. Spartak Moskva 31 7 5 6 2 13 82 69 40
6. Jaroslavl 31 3 6 4 8 -2 84 86 34
7. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -33 59 92 25
8. Nižnyj Novgorod 31 6 3 3 13 -12 81 93 27
9. Sochi 31 2 3 6 11 -34 50 84 22
10. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
11. Dinamo Riga 31 0 4 1 21 -58 51 109 17
12. Dynamo Minsk 31 4 0 5 17 -66 64 130 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Petrohrad 31 8 7 2 5 26 87 61 46
3. Barys Astana 31 13 4 2 6 19 79 60 44
4. Jokerit Helsinki 31 6 7 4 3 11 89 78 44
5. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
6. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
7. Spartak Moskva 31 7 5 6 2 13 82 69 40
8. Jekatěrinburg 31 4 6 6 3 3 74 71 38
9. Novosibirsk 31 7 4 4 8 -14 66 80 34
10. Dynamo Moskva 31 7 4 4 8 3 89 86 34
11. Jaroslavl 31 3 6 4 8 -2 84 86 34
12. Čeljabinsk 31 7 3 2 14 -19 60 79 28
13. Ufa 31 3 4 5 10 -16 65 81 27
14. Nižnyj Novgorod 31 6 3 3 13 -12 81 93 27
15. Nižněkamsk 31 4 3 5 11 -13 63 76 25
16. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -33 59 92 25
17. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25
18. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
19. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
20. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
21. Magnitogorsk 31 3 3 4 14 -23 60 83 22
22. Sochi 31 2 3 6 11 -34 50 84 22
23. Dinamo Riga 31 0 4 1 21 -58 51 109 17
24. Dynamo Minsk 31 4 0 5 17 -66 64 130 13