Sochi VS Admiral Vladivostok


Sochi

Admiral Vladivostok

Sochi (T1) VS Admiral Vladivostok (T2)

Sochi

Admiral Vladivostok

Zaujímavé

Sochi

    Admiral Vladivostok

      H2H

      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      25.10.2019 11:30 Admiral Vladivostok Sochi under 1:3 0:1,1:1,0:1
      21.09.2019 16:00 Sochi Admiral Vladivostok under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      27.11.2018 10:30 Admiral Vladivostok Sochi over 4:2 1:1,1:0,2:1
      03.09.2018 18:30 Sochi Admiral Vladivostok over 4:5ppsn 1:3,1:0,2:1,0:0,2:3
      Rusko / KHL / 2017/2018
      02.11.2017 10:00 Admiral Vladivostok Sochi under 4:0 2:0,1:0,1:0
      28.08.2017 18:30 Sochi Admiral Vladivostok under 3:1 2:1,0:0,1:0
      Rusko / KHL / 2016/2017
      06.10.2016 11:30 Admiral Vladivostok Sochi under 1:0 1:0,0:0,0:0
      10.09.2016 16:00 Sochi Admiral Vladivostok over 6:5 2:1,3:2,1:2
      Rusko / KHL / 2015/2016
      23.12.2015 17:30 Sochi Admiral Vladivostok under 1:4 0:0,1:3,0:1
      25.09.2015 11:30 Admiral Vladivostok Sochi under 0:2 0:0,0:0,0:2

      Sochi

      4 - 2 - 4

      Admiral Vladivostok

      Sochi


      nenájdený žiadny zápas

      Admiral Vladivostok


      nenájdený žiadny zápas

      Sochi


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      04.09.2020 18:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
      06.09.2020 18:00 Magnitogorsk Sochi porovnaj tímy
      08.09.2020 18:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Sochi Kazaň porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Sochi Magnitogorsk porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 Sochi Dynamo Moskva porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
      05.10.2020 18:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
      09.10.2020 18:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Sochi Omsk porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Sochi Petrohrad porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Sochi Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
      25.10.2020 18:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Sochi Red Star Kunlun porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
      23.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
      25.12.2020 18:00 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Sochi Petrohrad porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
      16.01.2021 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
      29.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Sochi porovnaj tímy
      21.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy

      Admiral Vladivostok


      nenájdený žiadny zápas

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0