Red Star Kunlun VS Vitiaz Chekhov


Red Star Kunlun

Vitiaz Chekhov

Red Star Kunlun (T1) VS Vitiaz Chekhov (T2)

Red Star Kunlun

Vitiaz Chekhov

Zaujímavé

Red Star Kunlun

  • Až 21 zápasov tímu Red Star Kunlun skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 28 zápasov, to je až 75%.
  • Red Star Kunlun už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Red Star Kunlun už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Red Star Kunlun už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Red Star Kunlun ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Vitiaz Chekhov

  • 32% zápasov tímu Vitiaz Chekhov skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 9 z celkového počtu 28 zápasov.
  • 21 z celkového počtu 28 zápasov tímu Vitiaz Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.
  • Vitiaz Chekhov už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 57% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 7 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 7 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
27.10.2019 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun over 2:4 0:2,2:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
23.12.2018 08:00 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov under 1:3 1:0,0:1,0:2
03.11.2018 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun under 1:2 0:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
01.12.2017 17:30 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:1,1:0
15.09.2017 13:30 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov under 2:0 1:0,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
14.02.2017 17:30 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun over 5:3 1:1,1:1,3:1
10.01.2017 12:30 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov under 1:2 0:2,1:0,0:0

Red Star Kunlun

3 - 0 - 4

Vitiaz Chekhov

Red Star Kunlun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.11.19 10:30 Red Star Kunlun Magnitogorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
15.11.19 12:30 Red Star Kunlun Petrohrad under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
13.11.19 12:30 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:1,1:1
03.11.19 15:00 Sochi Red Star Kunlun under 2:0 2:0,0:0,0:0
31.10.19 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 1:2 0:1,1:0,0:1
29.10.19 18:30 Dinamo Riga Red Star Kunlun under 1:3 1:2,0:0,0:1
27.10.19 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun over 2:4 0:2,2:1,0:1
25.10.19 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:2,0:1
21.10.19 13:30 Red Star Kunlun Sochi under 3:2 2:1,1:0,0:1
19.10.19 09:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 1:2 1:1,0:0,0:1
15.10.19 13:30 Red Star Kunlun Čerepovec under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
13.10.19 09:00 Red Star Kunlun Jaroslavl over 3:6 0:1,2:4,1:1
10.10.19 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
09.10.19 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1 2:0,0:0,0:1
05.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:0,1:1
03.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2 2:1,0:1,1:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
26.09.19 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 5:4pp 1:2,3:1,0:1,1:0
17.09.19 16:00 Ufa Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:2,2:0
15.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
14.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.11.19 15:30 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 6:2 0:1,5:1,1:0
15.11.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 4:0 1:0,1:0,2:0
13.11.19 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov over 4:3 2:2,2:1,0:0
04.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod over 3:4sn 0:0,1:0,2:3,0:0,1:3
02.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
30.10.19 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
27.10.19 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun over 2:4 0:2,2:1,0:1
24.10.19 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
22.10.19 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,3:1,1:0
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
17.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 3:1 1:0,2:0,0:1
15.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
13.10.19 16:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,2:1,2:0
07.10.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:0,0:2
05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
03.10.19 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:2,0:0
28.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,2:1
24.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
22.09.19 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 2:4 0:1,1:1,1:2
20.09.19 18:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.09.19 16:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,1:1,0:2

Red Star Kunlun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.11.2019 15:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
25.11.2019 17:30 Petrohrad Red Star Kunlun porovnaj tímy
28.11.2019 12:30 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
02.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
04.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
21.12.2019 08:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Dynamo Minsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.11.2019 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
25.11.2019 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.11.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
02.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
04.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
06.12.2019 10:30 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
2. Dynamo Moskva 28 12 2 3 6 12 77 65 35
3. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
4. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
5. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22
6. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Omsk 28 11 3 4 3 14 71 57 38
3. Ufa 28 8 4 3 6 9 69 60 35
4. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
5. Magnitogorsk 29 8 3 5 5 3 67 64 33
6. Nižněkamsk 30 5 5 3 9 -1 73 74 33
7. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
8. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
9. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
10. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
11. Chabarovsk Amur 27 8 1 4 9 -11 46 57 24
12. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 11 3 4 3 14 71 57 38
2. Ufa 28 8 4 3 6 9 69 60 35
3. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
4. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
5. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
6. Chabarovsk Amur 27 8 1 4 9 -11 46 57 24

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Magnitogorsk 29 8 3 5 5 3 67 64 33
3. Nižněkamsk 30 5 5 3 9 -1 73 74 33
4. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
5. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
6. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
2. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
3. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
4. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
5. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
6. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
2. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
3. Dynamo Moskva 28 12 2 3 6 12 77 65 35
4. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
5. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
6. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
7. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
8. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
9. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
10. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23
11. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22
12. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
3. Omsk 28 11 3 4 3 14 71 57 38
4. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
5. Dynamo Moskva 28 12 2 3 6 12 77 65 35
6. Ufa 28 8 4 3 6 9 69 60 35
7. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
8. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
9. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
10. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
11. Magnitogorsk 29 8 3 5 5 3 67 64 33
12. Nižněkamsk 30 5 5 3 9 -1 73 74 33
13. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
14. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
15. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
16. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
17. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
18. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
19. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
20. Chabarovsk Amur 27 8 1 4 9 -11 46 57 24
21. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23
22. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22
23. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22
24. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
6. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
4. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
5. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
6. Nižněkamsk 13 3 3 1 2 10 40 30 19
7. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
8. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
11. Chabarovsk Amur 13 7 0 1 4 0 24 24 15
12. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
5. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
6. Chabarovsk Amur 13 7 0 1 4 0 24 24 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
3. Nižněkamsk 13 3 3 1 2 10 40 30 19
4. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
5. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
6. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
4. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
2. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
3. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
6. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
7. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
8. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
11. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
12. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
6. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
7. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
8. Nižněkamsk 13 3 3 1 2 10 40 30 19
9. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
10. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
11. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
12. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
13. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
14. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
15. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
16. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
17. Chabarovsk Amur 13 7 0 1 4 0 24 24 15
18. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
19. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
20. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
21. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
22. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
23. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
24. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
2. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
5. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
6. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
3. Ufa 15 2 3 2 3 -2 35 37 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Magnitogorsk 14 3 1 3 3 -5 29 34 13
6. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
7. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
10. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
11. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
2. Ufa 15 2 3 2 3 -2 35 37 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Magnitogorsk 14 3 1 3 3 -5 29 34 13
3. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
4. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
5. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
3. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
4. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
5. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
6. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
7. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
8. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
9. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
10. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
11. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
12. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
5. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
6. Ufa 15 2 3 2 3 -2 35 37 18
7. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
8. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
13. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
14. Magnitogorsk 14 3 1 3 3 -5 29 34 13
15. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
16. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
17. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
18. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
21. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
22. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6