Red Star Kunlun VS Jekatěrinburg


Red Star Kunlun

Jekatěrinburg

Red Star Kunlun (T1) VS Jekatěrinburg (T2)

Red Star Kunlun

Jekatěrinburg

Zaujímavé

Red Star Kunlun

  • Až 21 zápasov tímu Red Star Kunlun skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 28 zápasov, to je až 75%.
  • Red Star Kunlun už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Red Star Kunlun už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Red Star Kunlun už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Red Star Kunlun ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Jekatěrinburg

  • 30% zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 27 zápasov.
  • 16 z celkového počtu 27 zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 59%.

H2H

  • 29% vzájomných zápasov (2 z 7) skončilo remízou.
  • 71% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 7 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
19.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 5:4pp 1:2,3:1,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
09.12.2018 13:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 5:3 0:2,3:0,2:1
07.10.2018 11:30 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 2:5 1:0,1:2,0:3
Rusko / KHL / 2017/2018
30.09.2017 11:30 Red Star Kunlun Jekatěrinburg under 2:1 1:1,0:0,1:0
01.09.2017 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun under 1:2 0:0,0:2,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
17.12.2016 10:30 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
26.11.2016 13:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 4:3 0:0,2:0,2:3

Red Star Kunlun

2 - 2 - 3

Jekatěrinburg

Red Star Kunlun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.11.19 10:30 Red Star Kunlun Magnitogorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
15.11.19 12:30 Red Star Kunlun Petrohrad under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
13.11.19 12:30 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:1,1:1
03.11.19 15:00 Sochi Red Star Kunlun under 2:0 2:0,0:0,0:0
31.10.19 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 1:2 0:1,1:0,0:1
29.10.19 18:30 Dinamo Riga Red Star Kunlun under 1:3 1:2,0:0,0:1
27.10.19 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun over 2:4 0:2,2:1,0:1
25.10.19 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:2,0:1
21.10.19 13:30 Red Star Kunlun Sochi under 3:2 2:1,1:0,0:1
19.10.19 09:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 1:2 1:1,0:0,0:1
15.10.19 13:30 Red Star Kunlun Čerepovec under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
13.10.19 09:00 Red Star Kunlun Jaroslavl over 3:6 0:1,2:4,1:1
10.10.19 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
09.10.19 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1 2:0,0:0,0:1
05.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:0,1:1
03.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2 2:1,0:1,1:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
26.09.19 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 5:4pp 1:2,3:1,0:1,1:0
17.09.19 16:00 Ufa Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:2,2:0
15.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
14.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.11.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
17.11.19 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 2:4 0:1,1:0,1:3
13.11.19 15:00 Jekatěrinburg Sochi over 5:1 1:0,0:1,4:0
02.11.19 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 3:5 0:2,1:3,2:0
31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
29.10.19 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
25.10.19 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
21.10.19 16:00 Jekatěrinburg Kazaň over 1:6 0:2,1:1,0:3
18.10.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 1:3 1:2,0:0,0:1
14.10.19 18:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 0:1,2:0,1:0
12.10.19 16:30 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:3 0:2,2:0,4:1
10.10.19 18:30 Petrohrad Jekatěrinburg under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
07.10.19 16:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
05.10.19 14:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:4 1:1,0:1,0:2
01.10.19 16:00 Jekatěrinburg Jaroslavl under 4:1 2:0,0:1,2:0
28.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg over 4:2 2:1,1:0,1:1
26.09.19 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
24.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
21.09.19 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 2:4 1:1,1:3,0:0
19.09.19 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 5:4pp 1:2,3:1,0:1,1:0
17.09.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
14.09.19 16:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:5 1:2,2:1,0:2
12.09.19 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:1,0:0,0:1
09.09.19 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:1
06.09.19 16:00 Jekatěrinburg Petrohrad over 5:2 0:0,3:1,2:1
04.09.19 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.09.19 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

Red Star Kunlun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.11.2019 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
25.11.2019 17:30 Petrohrad Red Star Kunlun porovnaj tímy
28.11.2019 12:30 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
02.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
04.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
21.12.2019 08:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Dynamo Minsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.11.2019 17:30 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
24.11.2019 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Jaroslavl Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
05.12.2019 17:30 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.12.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
2. Dynamo Moskva 29 13 2 3 6 14 83 69 37
3. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
4. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
5. Čerepovec 29 -1 5 6 8 -22 55 77 24
6. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
3. Ufa 29 8 4 3 7 6 70 64 35
4. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
5. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
6. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
7. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
8. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
9. Jekatěrinburg 27 4 5 3 7 -2 68 70 31
10. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
11. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
12. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
2. Ufa 29 8 4 3 7 6 70 64 35
3. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
4. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
5. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
6. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
3. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
4. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
5. Jekatěrinburg 27 4 5 3 7 -2 68 70 31
6. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 13 3 3 3 38 84 46 41
2. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
3. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
4. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
5. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
6. Dynamo Minsk 28 2 3 7 6 -25 67 92 23

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 13 3 3 3 38 84 46 41
2. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
3. Dynamo Moskva 29 13 2 3 6 14 83 69 37
4. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
5. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
6. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
7. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
8. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
9. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
10. Čerepovec 29 -1 5 6 8 -22 55 77 24
11. Dynamo Minsk 28 2 3 7 6 -25 67 92 23
12. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. CSKA Moskva 28 13 3 3 3 38 84 46 41
3. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
4. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
5. Dynamo Moskva 29 13 2 3 6 14 83 69 37
6. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
7. Ufa 29 8 4 3 7 6 70 64 35
8. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
9. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
10. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
11. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
12. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
13. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
14. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
15. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
16. Jekatěrinburg 27 4 5 3 7 -2 68 70 31
17. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
18. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
19. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
20. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
21. Čerepovec 29 -1 5 6 8 -22 55 77 24
22. Dynamo Minsk 28 2 3 7 6 -25 67 92 23
23. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22
24. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
6. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
4. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
5. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
6. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
7. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
8. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
11. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
12. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
4. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
5. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
6. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
3. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
4. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
5. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
6. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
3. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
4. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
3. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
4. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
5. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
6. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
11. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
12. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
4. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
5. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
6. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
7. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
10. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
11. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
12. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
13. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
14. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
15. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
16. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
17. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
18. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
19. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
20. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
21. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
22. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
23. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
24. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
2. Dynamo Moskva 13 6 0 1 5 1 36 35 13
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
5. Čerepovec 14 -2 3 2 6 -11 27 38 10
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
3. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
6. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
7. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Jekatěrinburg 13 3 1 3 2 -5 29 34 13
10. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
11. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
2. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
3. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
4. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
5. Jekatěrinburg 13 3 1 3 2 -5 29 34 13
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
3. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
6. Dynamo Minsk 13 1 0 4 4 -22 30 52 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Dynamo Moskva 13 6 0 1 5 1 36 35 13
4. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
5. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
6. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
7. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
8. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
9. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
10. Čerepovec 14 -2 3 2 6 -11 27 38 10
11. Dynamo Minsk 13 1 0 4 4 -22 30 52 6
12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
5. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
6. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
7. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
8. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
13. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
14. Jekatěrinburg 13 3 1 3 2 -5 29 34 13
15. Dynamo Moskva 13 6 0 1 5 1 36 35 13
16. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
17. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
18. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Čerepovec 14 -2 3 2 6 -11 27 38 10
21. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
22. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 13 1 0 4 4 -22 30 52 6