Red Star Kunlun VS Barys Astana


Red Star Kunlun

Barys Astana

Red Star Kunlun (T1) VS Barys Astana (T2)

Red Star Kunlun

Barys Astana

Zaujímavé

Red Star Kunlun

  • Počet remíz tímu Red Star Kunlun je až 11 z celkového počtu 37 zápasov, čo je až 30%.
  • Až 28 zápasov tímu Red Star Kunlun skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 37 zápasov, to je až 76%.
  • Red Star Kunlun už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Red Star Kunlun už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Red Star Kunlun už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Barys Astana

  • 34% zápasov tímu Barys Astana skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 12 z celkového počtu 35 zápasov.
  • 28 z celkového počtu 35 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 80%.
  • Barys Astana už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 11 vzájomných zápasov, čo je 73%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
30.09.2019 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
09.09.2019 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.2019 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
22.02.2019 12:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:2
14.02.2019 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 3:1 1:0,1:0,1:1
10.01.2019 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 1:3 1:2,0:0,0:1
12.12.2018 12:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:4 0:1,1:2,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
28.01.2018 12:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 0:4 0:0,0:2,0:2
14.10.2017 13:00 Barys Astana Red Star Kunlun over 4:3pp 2:0,0:2,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
12.12.2016 12:30 Red Star Kunlun Barys Astana over 5:1 1:0,2:0,2:1
23.11.2016 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 4:1 2:0,0:1,2:0

Red Star Kunlun

4 - 2 - 5

Barys Astana

Red Star Kunlun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 2:3 1:1,1:1,0:1
07.12.19 08:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun over 5:4sn 1:0,2:2,1:2,0:0,3:2
04.12.19 12:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva over 4:3pp 2:0,0:3,1:0,1:0
02.12.19 12:30 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:1
30.11.19 08:00 Red Star Kunlun Omsk under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
28.11.19 12:30 Red Star Kunlun Omsk under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
25.11.19 17:30 Petrohrad Red Star Kunlun under 4:1 1:1,2:0,1:0
22.11.19 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun under 0:2 0:0,0:0,0:2
20.11.19 15:00 Ufa Red Star Kunlun under 1:0 1:0,0:0,0:0
17.11.19 10:30 Red Star Kunlun Magnitogorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
15.11.19 12:30 Red Star Kunlun Petrohrad under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
13.11.19 12:30 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:1,1:1
03.11.19 15:00 Sochi Red Star Kunlun under 2:0 2:0,0:0,0:0
31.10.19 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 1:2 0:1,1:0,0:1
29.10.19 18:30 Dinamo Riga Red Star Kunlun under 1:3 1:2,0:0,0:1
27.10.19 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun over 2:4 0:2,2:1,0:1
25.10.19 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:2,0:1
21.10.19 13:30 Red Star Kunlun Sochi under 3:2 2:1,1:0,0:1
19.10.19 09:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 1:2 1:1,0:0,0:1
15.10.19 13:30 Red Star Kunlun Čerepovec under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
13.10.19 09:00 Red Star Kunlun Jaroslavl over 3:6 0:1,2:4,1:1
10.10.19 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
09.10.19 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1 2:0,0:0,0:1
05.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:0,1:1
03.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2 2:1,0:1,1:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
26.09.19 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 5:4pp 1:2,3:1,0:1,1:0
17.09.19 16:00 Ufa Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:2,2:0
15.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
14.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.12.19 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
07.12.19 15:30 Sochi Barys Astana under 1:4 0:0,1:2,0:2
04.12.19 14:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 2:4 0:0,0:2,2:2
01.12.19 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk over 5:1 0:0,3:1,2:0
28.11.19 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
26.11.19 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
24.11.19 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
22.11.19 14:30 Barys Astana Kazaň over 1:5 0:3,0:0,1:2
19.11.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
24.10.19 18:30 Jaroslavl Barys Astana under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Red Star Kunlun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
21.12.2019 08:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Jekatěrinburg porovnaj tímy
25.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Dynamo Minsk porovnaj tímy
28.12.2019 11:30 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.12.2019 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 15:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
05.01.2020 15:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
20.12.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 15:30 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 14:30 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
27.12.2019 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
30.12.2019 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
04.01.2020 16:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 37 6 9 4 5 25 99 74 52
2. Dynamo Moskva 37 13 4 4 8 16 103 87 46
3. Jokerit Helsinki 35 12 4 5 5 6 97 91 45
4. Spartak Moskva 36 7 6 5 7 4 94 90 43
5. Čerepovec 37 0 6 8 9 -28 72 100 32
6. Dinamo Riga 37 2 5 3 19 -46 69 115 27

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 36 21 3 2 5 49 111 62 56
2. Omsk 38 14 4 6 4 18 94 76 50
3. Barys Astana 35 8 6 6 3 8 77 69 46
4. Ufa 38 12 4 5 8 7 91 84 45
5. Jekatěrinburg 35 5 7 5 6 0 86 86 43
6. Admiral Vladivostok 34 4 8 2 10 1 78 77 42
7. Novosibirsk 35 16 1 5 7 1 79 78 41
8. Magnitogorsk 38 9 4 7 7 2 85 83 41
9. Red Star Kunlun 37 6 6 5 9 -5 82 87 41
10. Nižněkamsk 37 7 5 4 12 -3 89 92 38
11. Chabarovsk Amur 35 9 2 5 12 -12 66 78 31
12. Čeljabinsk 38 9 2 2 21 -30 71 101 28

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 38 14 4 6 4 18 94 76 50
2. Barys Astana 35 8 6 6 3 8 77 69 46
3. Ufa 38 12 4 5 8 7 91 84 45
4. Admiral Vladivostok 34 4 8 2 10 1 78 77 42
5. Red Star Kunlun 37 6 6 5 9 -5 82 87 41
6. Chabarovsk Amur 35 9 2 5 12 -12 66 78 31

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 36 21 3 2 5 49 111 62 56
2. Jekatěrinburg 35 5 7 5 6 0 86 86 43
3. Novosibirsk 35 16 1 5 7 1 79 78 41
4. Magnitogorsk 38 9 4 7 7 2 85 83 41
5. Nižněkamsk 37 7 5 4 12 -3 89 92 38
6. Čeljabinsk 38 9 2 2 21 -30 71 101 28

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 35 16 4 3 5 43 103 60 51
2. Vitiaz Chekhov 36 7 6 7 3 1 81 80 45
3. Nižnyj Novgorod 38 7 6 4 11 4 106 102 42
4. Jaroslavl 37 8 6 1 15 3 97 94 41
5. Sochi 37 10 2 6 11 -20 73 93 34
6. Dynamo Minsk 36 3 3 9 9 -44 83 127 27

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 37 6 9 4 5 25 99 74 52
2. CSKA Moskva 35 16 4 3 5 43 103 60 51
3. Dynamo Moskva 37 13 4 4 8 16 103 87 46
4. Jokerit Helsinki 35 12 4 5 5 6 97 91 45
5. Vitiaz Chekhov 36 7 6 7 3 1 81 80 45
6. Spartak Moskva 36 7 6 5 7 4 94 90 43
7. Nižnyj Novgorod 38 7 6 4 11 4 106 102 42
8. Jaroslavl 37 8 6 1 15 3 97 94 41
9. Sochi 37 10 2 6 11 -20 73 93 34
10. Čerepovec 37 0 6 8 9 -28 72 100 32
11. Dinamo Riga 37 2 5 3 19 -46 69 115 27
12. Dynamo Minsk 36 3 3 9 9 -44 83 127 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 36 21 3 2 5 49 111 62 56
2. Petrohrad 37 6 9 4 5 25 99 74 52
3. CSKA Moskva 35 16 4 3 5 43 103 60 51
4. Omsk 38 14 4 6 4 18 94 76 50
5. Dynamo Moskva 37 13 4 4 8 16 103 87 46
6. Barys Astana 35 8 6 6 3 8 77 69 46
7. Ufa 38 12 4 5 8 7 91 84 45
8. Jokerit Helsinki 35 12 4 5 5 6 97 91 45
9. Vitiaz Chekhov 36 7 6 7 3 1 81 80 45
10. Spartak Moskva 36 7 6 5 7 4 94 90 43
11. Jekatěrinburg 35 5 7 5 6 0 86 86 43
12. Nižnyj Novgorod 38 7 6 4 11 4 106 102 42
13. Admiral Vladivostok 34 4 8 2 10 1 78 77 42
14. Novosibirsk 35 16 1 5 7 1 79 78 41
15. Jaroslavl 37 8 6 1 15 3 97 94 41
16. Magnitogorsk 38 9 4 7 7 2 85 83 41
17. Red Star Kunlun 37 6 6 5 9 -5 82 87 41
18. Nižněkamsk 37 7 5 4 12 -3 89 92 38
19. Sochi 37 10 2 6 11 -20 73 93 34
20. Čerepovec 37 0 6 8 9 -28 72 100 32
21. Chabarovsk Amur 35 9 2 5 12 -12 66 78 31
22. Čeljabinsk 38 9 2 2 21 -30 71 101 28
23. Dinamo Riga 37 2 5 3 19 -46 69 115 27
24. Dynamo Minsk 36 3 3 9 9 -44 83 127 27

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
2. Dynamo Moskva 18 8 2 3 0 15 53 38 27
3. Jokerit Helsinki 17 5 2 2 4 0 46 46 20
4. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
5. Čerepovec 19 2 2 6 1 -14 36 50 18
6. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Omsk 18 11 0 3 1 10 46 36 25
3. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
4. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
5. Jekatěrinburg 18 3 4 1 5 3 50 47 23
6. Admiral Vladivostok 17 4 3 2 3 3 41 38 22
7. Novosibirsk 18 9 1 1 5 9 43 34 23
8. Magnitogorsk 20 7 2 3 3 9 46 37 25
9. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
10. Nižněkamsk 18 5 3 1 5 10 55 45 23
11. Chabarovsk Amur 18 9 0 2 5 3 37 34 20
12. Čeljabinsk 18 5 0 2 9 -12 40 52 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 18 11 0 3 1 10 46 36 25
2. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
3. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
4. Admiral Vladivostok 17 4 3 2 3 3 41 38 22
5. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
6. Chabarovsk Amur 18 9 0 2 5 3 37 34 20

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Jekatěrinburg 18 3 4 1 5 3 50 47 23
3. Novosibirsk 18 9 1 1 5 9 43 34 23
4. Magnitogorsk 20 7 2 3 3 9 46 37 25
5. Nižněkamsk 18 5 3 1 5 10 55 45 23
6. Čeljabinsk 18 5 0 2 9 -12 40 52 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
2. Vitiaz Chekhov 18 2 5 4 -2 14 46 32 28
3. Nižnyj Novgorod 19 5 3 3 2 11 53 42 25
4. Jaroslavl 21 6 3 0 9 4 54 50 24
5. Sochi 21 6 2 3 5 -5 52 57 23
6. Dynamo Minsk 18 1 3 5 1 -8 44 52 19

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
2. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
3. Dynamo Moskva 18 8 2 3 0 15 53 38 27
4. Jokerit Helsinki 17 5 2 2 4 0 46 46 20
5. Vitiaz Chekhov 18 2 5 4 -2 14 46 32 28
6. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
7. Nižnyj Novgorod 19 5 3 3 2 11 53 42 25
8. Jaroslavl 21 6 3 0 9 4 54 50 24
9. Sochi 21 6 2 3 5 -5 52 57 23
10. Čerepovec 19 2 2 6 1 -14 36 50 18
11. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16
12. Dynamo Minsk 18 1 3 5 1 -8 44 52 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Vitiaz Chekhov 18 2 5 4 -2 14 46 32 28
3. Dynamo Moskva 18 8 2 3 0 15 53 38 27
4. Omsk 18 11 0 3 1 10 46 36 25
5. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
6. Magnitogorsk 20 7 2 3 3 9 46 37 25
7. Nižnyj Novgorod 19 5 3 3 2 11 53 42 25
8. Jaroslavl 21 6 3 0 9 4 54 50 24
9. Novosibirsk 18 9 1 1 5 9 43 34 23
10. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
11. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
12. Nižněkamsk 18 5 3 1 5 10 55 45 23
13. Jekatěrinburg 18 3 4 1 5 3 50 47 23
14. Sochi 21 6 2 3 5 -5 52 57 23
15. Admiral Vladivostok 17 4 3 2 3 3 41 38 22
16. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
17. Chabarovsk Amur 18 9 0 2 5 3 37 34 20
18. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
19. Jokerit Helsinki 17 5 2 2 4 0 46 46 20
20. Dynamo Minsk 18 1 3 5 1 -8 44 52 19
21. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
22. Čerepovec 19 2 2 6 1 -14 36 50 18
23. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16
24. Čeljabinsk 18 5 0 2 9 -12 40 52 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 19 2 6 1 3 16 51 35 29
2. Dynamo Moskva 19 5 2 1 8 1 50 49 19
3. Jokerit Helsinki 18 7 2 3 1 6 51 45 25
4. Spartak Moskva 20 3 4 3 3 2 50 48 25
5. Čerepovec 18 -2 4 2 8 -14 36 50 14
6. Dinamo Riga 19 -1 3 1 12 -39 35 74 11

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 19 10 1 2 3 23 60 37 26
2. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
3. Barys Astana 17 4 4 2 1 10 36 26 26
4. Ufa 19 3 3 2 6 -7 40 47 20
5. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
6. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
7. Novosibirsk 17 7 0 4 2 -8 36 44 18
8. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
9. Red Star Kunlun 18 6 1 2 6 -4 42 46 18
10. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
11. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11
12. Čeljabinsk 20 4 2 0 12 -18 31 49 16

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
2. Barys Astana 17 4 4 2 1 10 36 26 26
3. Ufa 19 3 3 2 6 -7 40 47 20
4. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
5. Red Star Kunlun 18 6 1 2 6 -4 42 46 18
6. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 19 10 1 2 3 23 60 37 26
2. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
3. Novosibirsk 17 7 0 4 2 -8 36 44 18
4. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
5. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
6. Čeljabinsk 20 4 2 0 12 -18 31 49 16

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 9 3 1 2 32 59 27 31
2. Vitiaz Chekhov 18 5 1 3 5 -13 35 48 17
3. Nižnyj Novgorod 19 2 3 1 9 -7 53 60 17
4. Jaroslavl 16 2 3 1 6 -1 43 44 17
5. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
6. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 19 2 6 1 3 16 51 35 29
2. CSKA Moskva 19 9 3 1 2 32 59 27 31
3. Dynamo Moskva 19 5 2 1 8 1 50 49 19
4. Jokerit Helsinki 18 7 2 3 1 6 51 45 25
5. Vitiaz Chekhov 18 5 1 3 5 -13 35 48 17
6. Spartak Moskva 20 3 4 3 3 2 50 48 25
7. Nižnyj Novgorod 19 2 3 1 9 -7 53 60 17
8. Jaroslavl 16 2 3 1 6 -1 43 44 17
9. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
10. Čerepovec 18 -2 4 2 8 -14 36 50 14
11. Dinamo Riga 19 -1 3 1 12 -39 35 74 11
12. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 9 3 1 2 32 59 27 31
2. Petrohrad 19 2 6 1 3 16 51 35 29
3. Barys Astana 17 4 4 2 1 10 36 26 26
4. Kazaň 19 10 1 2 3 23 60 37 26
5. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
6. Jokerit Helsinki 18 7 2 3 1 6 51 45 25
7. Spartak Moskva 20 3 4 3 3 2 50 48 25
8. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
9. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
10. Ufa 19 3 3 2 6 -7 40 47 20
11. Dynamo Moskva 19 5 2 1 8 1 50 49 19
12. Novosibirsk 17 7 0 4 2 -8 36 44 18
13. Red Star Kunlun 18 6 1 2 6 -4 42 46 18
14. Jaroslavl 16 2 3 1 6 -1 43 44 17
15. Vitiaz Chekhov 18 5 1 3 5 -13 35 48 17
16. Nižnyj Novgorod 19 2 3 1 9 -7 53 60 17
17. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
18. Čeljabinsk 20 4 2 0 12 -18 31 49 16
19. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
20. Čerepovec 18 -2 4 2 8 -14 36 50 14
21. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
22. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11
23. Dinamo Riga 19 -1 3 1 12 -39 35 74 11
24. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8