Red Star Kunlun VS Admiral Vladivostok


Red Star Kunlun

Admiral Vladivostok

Red Star Kunlun (T1) VS Admiral Vladivostok (T2)

Red Star Kunlun

Admiral Vladivostok

Zaujímavé

Red Star Kunlun

  • Z celkového počtu 6 prehralo mužstvo Red Star Kunlun až 50% svojích zápasov. 3 prehraných zápasov.
  • Až 5 zápasov tímu Red Star Kunlun skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 83%.
  • Red Star Kunlun už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Red Star Kunlun už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Red Star Kunlun už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Red Star Kunlun ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Admiral Vladivostok

  • 3 víťazstiev z celkového počtu 5 (60% výhier).
  • 4 z celkového počtu 5 zápasov tímu Admiral Vladivostok skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 80%.
  • Admiral Vladivostok už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 13 vzájomných zápasov, čo je 69%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
20.02.2019 12:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok over 6:3 1:1,2:1,3:1
06.02.2019 10:30 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 3:2 1:0,0:2,2:0
05.01.2019 08:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok over 4:3 2:0,1:3,1:0
03.01.2019 12:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok under 2:3 1:0,1:3,0:0
09.10.2018 11:30 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 2:3 0:1,1:1,1:1
Rusko / KHL / 2017/2018
29.12.2017 10:30 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 0:2 0:1,0:0,0:1
07.12.2017 10:30 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun over 4:2 2:0,1:1,1:1
23.10.2017 13:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok under 2:3ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:2
21.10.2017 11:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok under 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2
Rusko / KHL / 2016/2017
29.12.2016 12:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok under 1:4 1:2,0:0,0:2
31.10.2016 10:30 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 2:3 1:3,0:0,1:0
29.10.2016 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 3:1 0:0,1:1,2:0
05.09.2016 13:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok over 6:3 3:1,2:2,1:0

Red Star Kunlun

6 - 2 - 5

Admiral Vladivostok

Red Star Kunlun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
14.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

Admiral Vladivostok


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
10.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Red Star Kunlun


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.09.2019 16:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
19.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun porovnaj tímy
22.09.2019 16:00 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
26.09.2019 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
28.09.2019 16:00 Kazaň Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
05.10.2019 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Jaroslavl porovnaj tímy
15.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Čerepovec porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Sochi porovnaj tímy
25.10.2019 17:00 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Dinamo Riga Red Star Kunlun porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.11.2019 17:00 Sochi Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Petrohrad porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Magnitogorsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Petrohrad Red Star Kunlun porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Dynamo Minsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Admiral Vladivostok


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
19.09.2019 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
21.09.2019 16:00 Sochi Admiral Vladivostok porovnaj tímy
24.09.2019 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok porovnaj tímy
26.09.2019 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk porovnaj tímy
05.10.2019 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Barys Astana Admiral Vladivostok porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jaroslavl porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Čerepovec porovnaj tímy
23.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva porovnaj tímy
25.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Sochi porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Kazaň Admiral Vladivostok porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Petrohrad porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Magnitogorsk porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Novosibirsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Čerepovec Admiral Vladivostok porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dinamo Riga Admiral Vladivostok porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok CSKA Moskva porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Petrohrad Admiral Vladivostok porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Dinamo Riga porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
2. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
3. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
4. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
5. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
6. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
4. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
5. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
6. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
7. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
8. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
9. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
12. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
2. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
3. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
4. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
4. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
5. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
6. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
3. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
4. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
3. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
4. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
5. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
6. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
7. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
8. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
9. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
11. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
12. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
3. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
4. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
5. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
6. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
7. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
8. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
9. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
10. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
11. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
12. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
13. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
14. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
15. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
16. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
17. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
18. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
19. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
20. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
21. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
22. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
23. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
24. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
2. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
4. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
5. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
6. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
4. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
5. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
6. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
8. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
9. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
2. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
3. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
4. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
4. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
5. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
3. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
4. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
3. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
4. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
5. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
6. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
8. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
9. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
12. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
3. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
4. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
7. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
8. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
9. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
10. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
11. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
12. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
13. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
14. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
15. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
16. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
17. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
18. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
19. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
20. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
22. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
3. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
4. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
5. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
6. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
4. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
7. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
8. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
9. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
10. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
2. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
3. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
4. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
4. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
5. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
6. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
8. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
9. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
12. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
2. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
3. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
4. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
5. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
6. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
10. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
12. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
13. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
14. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
15. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
16. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
17. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
18. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
19. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
20. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
21. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0
24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0