Petrohrad VS Dinamo Riga


Petrohrad

Dinamo Riga

Petrohrad (T1) VS Dinamo Riga (T2)

Petrohrad

Dinamo Riga

Zaujímavé

Petrohrad

  • Počet remíz tímu Petrohrad je až 16 z celkového počtu 52 zápasov, čo je až 31%.
  • Až 37 zápasov tímu Petrohrad skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 52 zápasov, to je až 71%.
  • Petrohrad už 5 zápasov v rade neremízovali.

Dinamo Riga

  • 60% prehier (30 zápasov) z celkového počtu 50 tímu Dinamo Riga.
  • 34 z celkového počtu 50 zápasov tímu Dinamo Riga skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 68%.
  • Dinamo Riga už 6 zápasov v rade nevyhrali.
  • Dinamo Riga ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 18 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 12, čo je 67%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 18 vzájomných zápasov, čo je 61%.

Pravdepodobnosť výsledku

46.00%
46.00%
8.00%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
14.01.2020 17:30 Petrohrad Dinamo Riga under 3:0 0:0,1:0,2:0
30.11.2019 15:30 Dinamo Riga Petrohrad over 3:5 1:0,2:1,0:4
03.11.2019 15:00 Petrohrad Dinamo Riga over 4:3ppsn 1:0,2:3,0:0,0:0,2:0
30.09.2019 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 0:3 0:1,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2018/2019
26.01.2019 15:00 Petrohrad Dinamo Riga over 7:1 2:1,4:0,1:0
20.12.2018 17:30 Petrohrad Dinamo Riga under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
26.11.2018 19:30 Dinamo Riga Petrohrad under 1:3 0:1,1:0,0:2
26.10.2018 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 1:2 0:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
31.10.2017 17:30 Petrohrad Dinamo Riga under 3:2 1:1,1:0,1:1
06.09.2017 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 1:3 0:1,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
07.01.2017 16:00 Dinamo Riga Petrohrad over 1:6 0:0,0:4,1:2
13.10.2016 18:30 Petrohrad Dinamo Riga under 4:1 0:0,1:0,3:1
Rusko / KHL / 2015/2016
18.02.2016 18:30 Dinamo Riga Petrohrad over 4:2 2:0,1:1,1:1
29.09.2015 18:30 Petrohrad Dinamo Riga under 1:4 0:2,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
15.02.2012 16:00 Petrohrad Dinamo Riga under 2:1 1:0,0:1,1:0
07.01.2012 16:00 Dinamo Riga Petrohrad over 2:4 1:1,1:2,0:1
16.11.2011 18:30 Dinamo Riga Petrohrad over 5:4pp 2:2,2:0,0:2,1:0
03.10.2011 17:00 Petrohrad Dinamo Riga under 2:1ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-

Petrohrad

12 - 4 - 2

Dinamo Riga

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 15:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 4:3 1:0,3:1,0:2
23.01.20 17:30 Petrohrad Barys Astana over 7:4 1:0,2:3,4:1
21.01.20 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:2 0:0,1:2,2:0
16.01.20 17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki under 4:1 0:0,3:0,1:1
14.01.20 17:30 Petrohrad Dinamo Riga under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.01.20 15:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
07.01.20 15:00 Spartak Moskva Petrohrad under 3:1 2:1,0:0,1:0
05.01.20 15:10 Dynamo Minsk Petrohrad under 1:4 0:2,0:1,1:1
03.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Petrohrad over 6:0 0:0,5:0,1:0
29.12.19 15:30 Čerepovec Petrohrad under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
27.12.19 13:30 Novosibirsk Petrohrad under 0:2 0:0,0:0,0:2
25.12.19 14:30 Barys Astana Petrohrad over 2:6 2:3,0:3,0:0
22.12.19 15:00 Petrohrad Magnitogorsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
19.12.19 18:00 Petrohrad CSKA Moskva under 0:1 0:0,0:0,0:1
17.12.19 17:30 Petrohrad Čerepovec over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
09.12.19 17:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
04.12.19 17:30 Petrohrad Kazaň under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
02.12.19 17:30 CSKA Moskva Petrohrad over 2:4 1:1,1:0,0:3
30.11.19 15:30 Dinamo Riga Petrohrad over 3:5 1:0,2:1,0:4
27.11.19 17:30 Petrohrad Sochi over 4:2 1:0,2:2,1:0
25.11.19 17:30 Petrohrad Red Star Kunlun under 4:1 1:1,2:0,1:0
22.11.19 17:30 Petrohrad Čerepovec over 5:2 2:1,2:0,1:1
17.11.19 08:00 Admiral Vladivostok Petrohrad under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
15.11.19 12:30 Red Star Kunlun Petrohrad under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
13.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 1:0,0:1,0:2
03.11.19 15:00 Petrohrad Dinamo Riga over 4:3sn 1:0,2:3,0:0,0:0,2:0
02.11.19 15:00 Petrohrad Jaroslavl under 1:2 0:0,1:1,0:1
30.10.19 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
28.10.19 17:00 Čerepovec Petrohrad under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
26.10.19 16:30 Jaroslavl Petrohrad over 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
22.10.19 18:30 Petrohrad Nižněkamsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
20.10.19 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
17.10.19 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
13.10.19 16:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 1:4 1:2,0:2,0:0
10.10.19 18:30 Petrohrad Jekatěrinburg under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:2 1:2,0:0,0:0
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 0:3 0:1,0:0,0:2
28.09.19 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.09.19 18:30 Petrohrad Ufa under 4:1 1:0,1:1,2:0
23.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
22.09.19 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 2:4 0:1,1:1,1:2
19.09.19 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
17.09.19 18:30 Sochi Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
06.09.19 16:00 Jekatěrinburg Petrohrad over 5:2 0:0,3:1,2:1
04.09.19 16:00 Čeljabinsk Petrohrad over 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
02.09.19 16:00 Magnitogorsk Petrohrad under 1:3 0:1,1:1,0:1

Dinamo Riga


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 16:00 Dinamo Riga Admiral Vladivostok under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
21.01.20 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
14.01.20 17:30 Petrohrad Dinamo Riga under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.01.20 12:30 Ufa Dinamo Riga under 5:0 1:0,2:0,2:0
08.01.20 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:2
06.01.20 18:30 Dinamo Riga Jokerit Helsinki over 0:7 0:4,0:3,0:0
04.01.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 1:0 1:0,0:0,0:0
30.12.19 17:10 Dynamo Minsk Dinamo Riga under 0:2 0:1,0:0,0:1
28.12.19 15:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga over 5:2 2:2,3:0,0:0
26.12.19 16:00 Dinamo Riga Magnitogorsk under 0:2 0:1,0:0,0:1
21.12.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 5:3 3:1,0:0,2:2
19.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 1:0 0:0,0:0,1:0
17.12.19 18:30 Dinamo Riga CSKA Moskva under 1:4 1:1,0:2,0:1
09.12.19 15:00 Magnitogorsk Dinamo Riga over 5:1 2:0,3:0,0:1
07.12.19 13:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga over 5:4 2:0,1:0,2:4
04.12.19 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
30.11.19 15:30 Dinamo Riga Petrohrad over 3:5 1:0,2:1,0:4
26.11.19 17:00 Čerepovec Dinamo Riga under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
24.11.19 15:00 Sochi Dinamo Riga under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
22.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 4:1 2:0,1:1,1:0
20.11.19 18:30 Dinamo Riga Dynamo Moskva over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
17.11.19 16:00 Dinamo Riga Sochi under 1:2 1:0,0:0,0:2
15.11.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 4:0 1:0,1:0,2:0
14.11.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 3:1 1:0,0:0,2:1
12.11.19 18:30 Dinamo Riga Ufa under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
03.11.19 15:00 Petrohrad Dinamo Riga over 4:3sn 1:0,2:3,0:0,0:0,2:0
01.11.19 17:30 Sochi Dinamo Riga under 3:2 0:1,1:0,2:1
29.10.19 18:30 Dinamo Riga Red Star Kunlun under 1:3 1:2,0:0,0:1
27.10.19 15:00 Spartak Moskva Dinamo Riga under 3:2 2:0,1:0,0:2
25.10.19 18:30 Dynamo Minsk Dinamo Riga under 1:2 1:1,0:1,0:0
23.10.19 18:30 Dinamo Riga Čeljabinsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
20.10.19 16:30 Dinamo Riga Nižněkamsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 16:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 3:4 1:2,1:2,2:1
12.10.19 16:00 Omsk Dinamo Riga under 4:1 1:1,3:0,0:0
09.10.19 18:30 Dinamo Riga Dynamo Minsk under 3:2 3:1,0:0,0:1
07.10.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:0,0:2
05.10.19 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga over 6:1 1:1,4:0,1:0
02.10.19 18:30 Dinamo Riga Omsk over 0:7 0:2,0:3,0:2
30.09.19 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 0:3 0:1,0:0,0:2
25.09.19 18:30 Jaroslavl Dinamo Riga under 4:0 1:0,2:0,1:0
23.09.19 18:00 Čerepovec Dinamo Riga over 6:1 1:0,2:0,3:1
21.09.19 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga under 4:1 0:0,2:0,2:1
18.09.19 18:30 Dinamo Riga Jaroslavl under 2:3 1:1,1:1,0:1
16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
09.09.19 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 4:0 2:0,2:0,0:0
07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
04.09.19 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:0 0:0,2:0,1:0
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.01.2020 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:30 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:30 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2020 17:30 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad porovnaj tímy
15.02.2020 12:30 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Petrohrad Admiral Vladivostok porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy

Dinamo Riga


Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 52 12 11 5 8 36 142 106 73
2. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
3. Dynamo Moskva 52 20 5 7 8 29 148 119 67
4. Spartak Moskva 52 13 8 8 7 27 143 116 66
5. Čerepovec 52 3 8 10 13 -35 107 142 48
6. Dinamo Riga 50 4 5 6 24 -72 82 154 34

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 50 23 6 4 7 47 140 93 74
2. Omsk 52 22 6 6 6 47 143 96 74
3. Barys Astana 52 16 7 7 8 14 130 116 67
4. Jekatěrinburg 51 9 10 7 8 13 133 120 65
5. Novosibirsk 51 17 5 5 14 -4 116 120 59
6. Ufa 51 15 5 7 12 10 126 116 57
7. Red Star Kunlun 54 13 6 7 15 -10 126 136 57
8. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
9. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
10. Nižněkamsk 51 9 6 8 14 -14 121 135 50
11. Čeljabinsk 53 12 4 5 23 -36 107 143 45
12. Chabarovsk Amur 50 10 4 8 16 -21 95 116 44

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 52 22 6 6 6 47 143 96 74
2. Barys Astana 52 16 7 7 8 14 130 116 67
3. Ufa 51 15 5 7 12 10 126 116 57
4. Red Star Kunlun 54 13 6 7 15 -10 126 136 57
5. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
6. Chabarovsk Amur 50 10 4 8 16 -21 95 116 44

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 50 23 6 4 7 47 140 93 74
2. Jekatěrinburg 51 9 10 7 8 13 133 120 65
3. Novosibirsk 51 17 5 5 14 -4 116 120 59
4. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
5. Nižněkamsk 51 9 6 8 14 -14 121 135 50
6. Čeljabinsk 53 12 4 5 23 -36 107 143 45

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Jaroslavl 51 9 9 4 16 5 133 128 58
3. Nižnyj Novgorod 52 12 7 4 18 8 146 138 56
4. Vitiaz Chekhov 51 12 6 8 11 -19 109 128 56
5. Sochi 51 6 7 8 15 -34 102 136 48
6. Dynamo Minsk 51 6 3 10 19 -74 108 182 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Petrohrad 52 12 11 5 8 36 142 106 73
3. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
4. Dynamo Moskva 52 20 5 7 8 29 148 119 67
5. Spartak Moskva 52 13 8 8 7 27 143 116 66
6. Jaroslavl 51 9 9 4 16 5 133 128 58
7. Nižnyj Novgorod 52 12 7 4 18 8 146 138 56
8. Vitiaz Chekhov 51 12 6 8 11 -19 109 128 56
9. Sochi 51 6 7 8 15 -34 102 136 48
10. Čerepovec 52 3 8 10 13 -35 107 142 48
11. Dinamo Riga 50 4 5 6 24 -72 82 154 34
12. Dynamo Minsk 51 6 3 10 19 -74 108 182 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Kazaň 50 23 6 4 7 47 140 93 74
3. Omsk 52 22 6 6 6 47 143 96 74
4. Petrohrad 52 12 11 5 8 36 142 106 73
5. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
6. Dynamo Moskva 52 20 5 7 8 29 148 119 67
7. Barys Astana 52 16 7 7 8 14 130 116 67
8. Spartak Moskva 52 13 8 8 7 27 143 116 66
9. Jekatěrinburg 51 9 10 7 8 13 133 120 65
10. Novosibirsk 51 17 5 5 14 -4 116 120 59
11. Jaroslavl 51 9 9 4 16 5 133 128 58
12. Ufa 51 15 5 7 12 10 126 116 57
13. Red Star Kunlun 54 13 6 7 15 -10 126 136 57
14. Nižnyj Novgorod 52 12 7 4 18 8 146 138 56
15. Vitiaz Chekhov 51 12 6 8 11 -19 109 128 56
16. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
17. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
18. Nižněkamsk 51 9 6 8 14 -14 121 135 50
19. Sochi 51 6 7 8 15 -34 102 136 48
20. Čerepovec 52 3 8 10 13 -35 107 142 48
21. Čeljabinsk 53 12 4 5 23 -36 107 143 45
22. Chabarovsk Amur 50 10 4 8 16 -21 95 116 44
23. Dinamo Riga 50 4 5 6 24 -72 82 154 34
24. Dynamo Minsk 51 6 3 10 19 -74 108 182 34

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 7 5 3 3 21 74 53 37
2. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
3. Dynamo Moskva 26 13 2 4 1 24 75 51 38
4. Spartak Moskva 25 8 3 3 5 15 72 57 31
5. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
6. Dinamo Riga 25 4 2 5 7 -21 40 61 21

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Omsk 25 16 0 3 3 21 69 48 35
3. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
4. Jekatěrinburg 26 9 4 2 5 16 78 62 36
5. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
6. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
7. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
8. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
9. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
10. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
11. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18
12. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 25 16 0 3 3 21 69 48 35
2. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
3. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
4. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
5. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
6. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Jekatěrinburg 26 9 4 2 5 16 78 62 36
3. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
4. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
5. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
6. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
2. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
3. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
4. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
5. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
6. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
2. Petrohrad 26 7 5 3 3 21 74 53 37
3. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
4. Dynamo Moskva 26 13 2 4 1 24 75 51 38
5. Spartak Moskva 25 8 3 3 5 15 72 57 31
6. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
7. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
8. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
9. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
10. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
11. Dinamo Riga 25 4 2 5 7 -21 40 61 21
12. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Dynamo Moskva 26 13 2 4 1 24 75 51 38
3. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
4. Petrohrad 26 7 5 3 3 21 74 53 37
5. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
6. Jekatěrinburg 26 9 4 2 5 16 78 62 36
7. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
8. Omsk 25 16 0 3 3 21 69 48 35
9. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
10. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
11. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
12. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
13. Spartak Moskva 25 8 3 3 5 15 72 57 31
14. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
15. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
16. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
17. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29
18. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
19. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
20. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
21. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
22. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24
23. Dinamo Riga 25 4 2 5 7 -21 40 61 21
24. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
2. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
3. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
4. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
5. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
6. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 11 2 4 3 19 74 55 34
2. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
3. Barys Astana 26 9 4 2 5 17 65 48 36
4. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
5. Novosibirsk 27 7 3 4 6 -10 62 72 30
6. Ufa 24 3 3 3 9 -14 49 63 21
7. Red Star Kunlun 25 7 1 3 10 -13 53 66 21
8. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
9. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
10. Nižněkamsk 25 3 2 5 8 -19 45 64 19
11. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27
12. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
2. Barys Astana 26 9 4 2 5 17 65 48 36
3. Ufa 24 3 3 3 9 -14 49 63 21
4. Red Star Kunlun 25 7 1 3 10 -13 53 66 21
5. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
6. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 11 2 4 3 19 74 55 34
2. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
3. Novosibirsk 27 7 3 4 6 -10 62 72 30
4. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
5. Nižněkamsk 25 3 2 5 8 -19 45 64 19
6. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Jaroslavl 25 0 6 3 7 -3 66 69 27
3. Nižnyj Novgorod 25 5 3 1 12 1 74 73 23
4. Vitiaz Chekhov 25 7 1 3 10 -26 45 71 21
5. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
6. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
3. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
4. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
5. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
6. Jaroslavl 25 0 6 3 7 -3 66 69 27
7. Nižnyj Novgorod 25 5 3 1 12 1 74 73 23
8. Vitiaz Chekhov 25 7 1 3 10 -26 45 71 21
9. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
10. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
11. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
12. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
3. Barys Astana 26 9 4 2 5 17 65 48 36
4. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
5. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
6. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
7. Kazaň 26 11 2 4 3 19 74 55 34
8. Novosibirsk 27 7 3 4 6 -10 62 72 30
9. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
10. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
11. Jaroslavl 25 0 6 3 7 -3 66 69 27
12. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27
13. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
14. Nižnyj Novgorod 25 5 3 1 12 1 74 73 23
15. Ufa 24 3 3 3 9 -14 49 63 21
16. Red Star Kunlun 25 7 1 3 10 -13 53 66 21
17. Vitiaz Chekhov 25 7 1 3 10 -26 45 71 21
18. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
19. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
20. Nižněkamsk 25 3 2 5 8 -19 45 64 19
21. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
22. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15
23. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
24. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10