Omsk VS Admiral Vladivostok


Omsk

Admiral Vladivostok

Omsk (T1) VS Admiral Vladivostok (T2)

Omsk

Admiral Vladivostok

Zaujímavé

Omsk

  • Omsk vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 29 vyhral 15 zápasov).
  • Až 20 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 29 zápasov, to je až 69%.
  • Omsk už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Omsk už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Omsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Admiral Vladivostok

  • 30% zápasov tímu Admiral Vladivostok skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 27 zápasov.
  • 19 z celkového počtu 27 zápasov tímu Admiral Vladivostok skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 70%.

H2H

  • Z 16 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 56%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 16 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
12.02.2019 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
22.01.2019 10:00 Admiral Vladivostok Omsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
03.11.2018 15:00 Omsk Admiral Vladivostok under 3:1 2:0,1:0,0:1
01.11.2018 17:30 Omsk Admiral Vladivostok over 4:3 2:0,1:2,1:1
Rusko / KHL / 2017/2018
07.01.2018 08:00 Admiral Vladivostok Omsk over 5:4 4:1,0:1,1:2
16.10.2017 15:00 Omsk Admiral Vladivostok under 3:2 0:1,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
04.03.2017 08:00 Admiral Vladivostok Omsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
02.03.2017 14:00 Omsk Admiral Vladivostok over 6:0 3:0,2:0,1:0
28.02.2017 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
26.02.2017 08:00 Admiral Vladivostok Omsk over 4:3 1:0,2:2,1:1
24.02.2017 12:00 Omsk Admiral Vladivostok over 6:3 1:2,2:1,3:0
22.02.2017 14:00 Omsk Admiral Vladivostok under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
04.02.2017 12:00 Omsk Admiral Vladivostok under 1:3 0:1,1:1,0:1
19.11.2016 08:00 Admiral Vladivostok Omsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
08.12.2015 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
14.10.2015 15:00 Omsk Admiral Vladivostok over 6:5ppsn 1:1,2:2,2:2,0:0,-:-

Omsk

9 - 3 - 4

Admiral Vladivostok

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.11.19 17:30 Omsk Ufa under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.11.19 17:10 Dynamo Minsk Omsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
14.11.19 17:00 Čerepovec Omsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
12.11.19 17:30 Kazaň Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
03.11.19 15:30 Omsk Dynamo Moskva over 4:3 1:1,1:0,2:2
01.11.19 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
29.10.19 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
27.10.19 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
25.10.19 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:2,0:1
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
20.10.19 14:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
18.10.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 1:3 1:2,0:0,0:1
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
12.10.19 16:00 Omsk Dinamo Riga under 4:1 1:1,3:0,0:0
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.10.19 16:00 Jaroslavl Omsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
02.10.19 18:30 Dinamo Riga Omsk over 0:7 0:2,0:3,0:2
30.09.19 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Admiral Vladivostok


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.11.19 08:00 Admiral Vladivostok Petrohrad under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
15.11.19 10:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
04.11.19 15:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok over 2:5 1:1,1:2,0:2
02.11.19 15:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok over 3:4 1:1,2:1,0:2
30.10.19 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,1:0,1:0
28.10.19 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok over 4:3 0:0,1:3,3:0
25.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Sochi under 1:3 0:1,1:1,0:1
23.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
19.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 5:3 1:1,1:2,3:0
17.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Jaroslavl over 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
12.10.19 14:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:2
10.10.19 16:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
07.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Nižněkamsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
05.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:0,1:1
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
26.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:0,1:0,1:2
21.09.19 16:00 Sochi Admiral Vladivostok under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
19.09.19 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:0 0:0,3:0,1:0
17.09.19 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:1,3:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
10.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.11.2019 17:30 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
23.11.2019 15:00 Omsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.11.2019 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
28.11.2019 12:30 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
02.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
04.12.2019 13:30 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
19.12.2019 17:30 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
21.12.2019 15:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
ukáž viac

Admiral Vladivostok


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.11.2019 10:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk porovnaj tímy
24.11.2019 11:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
26.11.2019 17:10 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
28.11.2019 17:30 Čerepovec Admiral Vladivostok porovnaj tímy
02.12.2019 10:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
06.12.2019 10:30 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok porovnaj tímy
21.12.2019 08:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dinamo Riga Admiral Vladivostok porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok CSKA Moskva porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Petrohrad Admiral Vladivostok porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Dinamo Riga porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 30 12 3 3 6 15 87 72 39
2. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
3. Spartak Moskva 30 4 6 4 6 3 79 76 36
4. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
5. Čerepovec 30 -1 5 6 9 -24 57 81 24
6. Dinamo Riga 30 4 3 3 14 -37 55 92 23

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 20 1 1 4 44 90 46 45
2. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
3. Ufa 30 9 4 3 7 7 71 64 37
4. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
5. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
6. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
7. Novosibirsk 27 12 1 4 5 -2 56 58 32
8. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
9. Jekatěrinburg 27 4 5 3 7 -2 68 70 31
10. Red Star Kunlun 29 7 3 3 10 -6 61 67 29
11. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
12. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
2. Ufa 30 9 4 3 7 7 71 64 37
3. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
4. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
5. Red Star Kunlun 29 7 3 3 10 -6 61 67 29
6. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 20 1 1 4 44 90 46 45
2. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
3. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
4. Novosibirsk 27 12 1 4 5 -2 56 58 32
5. Jekatěrinburg 27 4 5 3 7 -2 68 70 31
6. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
2. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
3. Vitiaz Chekhov 29 7 4 6 2 1 67 66 36
4. Jaroslavl 29 9 3 1 12 2 76 74 31
5. Sochi 29 9 1 5 8 -13 58 71 27
6. Dynamo Minsk 28 2 3 7 6 -25 67 92 23

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
2. Dynamo Moskva 30 12 3 3 6 15 87 72 39
3. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
4. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
5. Vitiaz Chekhov 29 7 4 6 2 1 67 66 36
6. Spartak Moskva 30 4 6 4 6 3 79 76 36
7. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
8. Jaroslavl 29 9 3 1 12 2 76 74 31
9. Sochi 29 9 1 5 8 -13 58 71 27
10. Čerepovec 30 -1 5 6 9 -24 57 81 24
11. Dinamo Riga 30 4 3 3 14 -37 55 92 23
12. Dynamo Minsk 28 2 3 7 6 -25 67 92 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 20 1 1 4 44 90 46 45
2. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
3. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
4. Dynamo Moskva 30 12 3 3 6 15 87 72 39
5. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
6. Ufa 30 9 4 3 7 7 71 64 37
7. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
8. Vitiaz Chekhov 29 7 4 6 2 1 67 66 36
9. Spartak Moskva 30 4 6 4 6 3 79 76 36
10. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
11. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
12. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
13. Novosibirsk 27 12 1 4 5 -2 56 58 32
14. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
15. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
16. Jaroslavl 29 9 3 1 12 2 76 74 31
17. Jekatěrinburg 27 4 5 3 7 -2 68 70 31
18. Red Star Kunlun 29 7 3 3 10 -6 61 67 29
19. Sochi 29 9 1 5 8 -13 58 71 27
20. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
21. Čerepovec 30 -1 5 6 9 -24 57 81 24
22. Dinamo Riga 30 4 3 3 14 -37 55 92 23
23. Dynamo Minsk 28 2 3 7 6 -25 67 92 23
24. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
2. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
3. Spartak Moskva 14 2 2 2 4 -4 36 40 14
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
6. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
3. Ufa 14 7 1 1 3 12 35 23 19
4. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
5. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
6. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
7. Novosibirsk 14 8 1 1 2 11 33 22 21
8. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
11. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
12. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
2. Ufa 14 7 1 1 3 12 35 23 19
3. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
4. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
5. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
6. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
3. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
4. Novosibirsk 14 8 1 1 2 11 33 22 21
5. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
6. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
3. Vitiaz Chekhov 15 1 4 4 -2 9 37 28 22
4. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
5. Sochi 16 6 1 2 4 -2 41 43 18
6. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
4. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
5. Vitiaz Chekhov 15 1 4 4 -2 9 37 28 22
6. Spartak Moskva 14 2 2 2 4 -4 36 40 14
7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Sochi 16 6 1 2 4 -2 41 43 18
10. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
11. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16
12. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
4. Vitiaz Chekhov 15 1 4 4 -2 9 37 28 22
5. Novosibirsk 14 8 1 1 2 11 33 22 21
6. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
7. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Ufa 14 7 1 1 3 12 35 23 19
10. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
11. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
12. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
13. Sochi 16 6 1 2 4 -2 41 43 18
14. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
15. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
16. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
17. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
18. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
19. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16
20. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
21. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
22. Spartak Moskva 14 2 2 2 4 -4 36 40 14
23. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
24. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 14 5 1 1 5 2 40 38 15
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
5. Čerepovec 15 -2 3 2 7 -13 29 42 10
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 9 0 1 3 21 46 25 19
2. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
3. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
6. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
7. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Jekatěrinburg 13 3 1 3 2 -5 29 34 13
10. Red Star Kunlun 14 4 1 1 6 -3 32 35 13
11. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
2. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 14 4 1 1 6 -3 32 35 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 9 0 1 3 21 46 25 19
2. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
3. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
4. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
5. Jekatěrinburg 13 3 1 3 2 -5 29 34 13
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
3. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
4. Jaroslavl 12 3 1 1 5 -3 31 34 11
5. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
6. Dynamo Minsk 13 1 0 4 4 -22 30 52 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Dynamo Moskva 14 5 1 1 5 2 40 38 15
3. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
4. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
5. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
6. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
7. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
8. Jaroslavl 12 3 1 1 5 -3 31 34 11
9. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
10. Čerepovec 15 -2 3 2 7 -13 29 42 10
11. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
12. Dynamo Minsk 13 1 0 4 4 -22 30 52 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
5. Kazaň 14 9 0 1 3 21 46 25 19
6. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
7. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
8. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Dynamo Moskva 14 5 1 1 5 2 40 38 15
11. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
13. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
14. Jekatěrinburg 13 3 1 3 2 -5 29 34 13
15. Red Star Kunlun 14 4 1 1 6 -3 32 35 13
16. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
17. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
18. Jaroslavl 12 3 1 1 5 -3 31 34 11
19. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
20. Čerepovec 15 -2 3 2 7 -13 29 42 10
21. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
22. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 13 1 0 4 4 -22 30 52 6