Novosibirsk VS Spartak Moskva


Novosibirsk

Spartak Moskva

Novosibirsk (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Novosibirsk

Spartak Moskva

Zaujímavé

Novosibirsk

  • Až 12 zápasov tímu Novosibirsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 16 zápasov, to je až 75%.
  • Novosibirsk už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Novosibirsk už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Novosibirsk už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Spartak Moskva

  • 39% zápasov tímu Spartak Moskva skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 7 z celkového počtu 18 zápasov.
  • 10 z celkového počtu 18 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
  • Spartak Moskva ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 30% vzájomných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 10 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
17.01.2019 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
05.01.2019 15:30 Spartak Moskva Novosibirsk over 7:0 0:0,5:0,2:0
Rusko / KHL / 2017/2018
25.10.2017 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 4:0 1:0,2:0,1:0
22.08.2017 14:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 3:1 0:0,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
08.11.2016 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 0:2 0:1,0:0,0:1
15.10.2016 12:00 Spartak Moskva Novosibirsk under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
19.01.2016 17:30 Spartak Moskva Novosibirsk over 3:4ppsn 2:2,0:0,1:1,0:0,-:-
06.09.2015 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2011/2012
16.01.2012 16:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 2:3 0:0,0:0,2:3
12.10.2011 14:00 Novosibirsk Spartak Moskva over 3:4 1:1,1:2,1:1

Novosibirsk

3 - 3 - 4

Spartak Moskva

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.19 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
26.09.19 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 2:4 1:1,1:3,0:0
19.09.19 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.10.2019 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
18.10.2019 18:30 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
22.10.2019 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.10.2019 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
29.10.2019 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
31.10.2019 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva porovnaj tímy
03.11.2019 12:30 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Jaroslavl Novosibirsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Novosibirsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.10.2019 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
20.10.2019 16:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
22.10.2019 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
24.10.2019 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
27.10.2019 15:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
29.10.2019 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
31.10.2019 17:30 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
02.11.2019 15:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 7 2 2 3 10 44 34 24
2. Dynamo Moskva 18 7 1 3 3 2 47 45 21
3. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
4. Spartak Moskva 18 1 3 4 3 -6 44 50 18
5. Čerepovec 17 1 3 1 8 -9 40 49 15
6. Dinamo Riga 17 1 2 0 12 -38 26 64 10

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
2. Barys Astana 16 11 0 1 3 10 33 23 23
3. Omsk 16 8 1 3 0 14 48 34 23
4. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
5. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
6. Ufa 17 7 1 2 4 2 39 37 20
7. Novosibirsk 16 8 0 4 0 0 32 32 20
8. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
9. Red Star Kunlun 17 1 3 1 8 -10 37 47 15
10. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
11. Magnitogorsk 18 5 0 4 5 -11 38 49 14
12. Chabarovsk Amur 17 3 1 3 6 -8 27 35 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 16 11 0 1 3 10 33 23 23
2. Omsk 16 8 1 3 0 14 48 34 23
3. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
4. Ufa 17 7 1 2 4 2 39 37 20
5. Red Star Kunlun 17 1 3 1 8 -10 37 47 15
6. Chabarovsk Amur 17 3 1 3 6 -8 27 35 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
2. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
3. Novosibirsk 16 8 0 4 0 0 32 32 20
4. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
5. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
6. Magnitogorsk 18 5 0 4 5 -11 38 49 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 1 1 39 62 23 29
2. Vitiaz Chekhov 16 5 4 1 1 18 43 25 27
3. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
4. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
5. Jaroslavl 16 7 0 0 9 -7 38 45 14
6. Sochi 17 3 1 4 4 -12 33 45 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 1 1 39 62 23 29
2. Vitiaz Chekhov 16 5 4 1 1 18 43 25 27
3. Petrohrad 18 7 2 2 3 10 44 34 24
4. Dynamo Moskva 18 7 1 3 3 2 47 45 21
5. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
6. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
7. Spartak Moskva 18 1 3 4 3 -6 44 50 18
8. Čerepovec 17 1 3 1 8 -9 40 49 15
9. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
10. Jaroslavl 16 7 0 0 9 -7 38 45 14
11. Sochi 17 3 1 4 4 -12 33 45 14
12. Dinamo Riga 17 1 2 0 12 -38 26 64 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 1 1 39 62 23 29
2. Vitiaz Chekhov 16 5 4 1 1 18 43 25 27
3. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
4. Petrohrad 18 7 2 2 3 10 44 34 24
5. Barys Astana 16 11 0 1 3 10 33 23 23
6. Omsk 16 8 1 3 0 14 48 34 23
7. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
8. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
9. Dynamo Moskva 18 7 1 3 3 2 47 45 21
10. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
11. Ufa 17 7 1 2 4 2 39 37 20
12. Novosibirsk 16 8 0 4 0 0 32 32 20
13. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
14. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
15. Spartak Moskva 18 1 3 4 3 -6 44 50 18
16. Red Star Kunlun 17 1 3 1 8 -10 37 47 15
17. Čerepovec 17 1 3 1 8 -9 40 49 15
18. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
19. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
20. Jaroslavl 16 7 0 0 9 -7 38 45 14
21. Magnitogorsk 18 5 0 4 5 -11 38 49 14
22. Sochi 17 3 1 4 4 -12 33 45 14
23. Chabarovsk Amur 17 3 1 3 6 -8 27 35 13
24. Dinamo Riga 17 1 2 0 12 -38 26 64 10

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
2. Dynamo Moskva 10 5 1 2 -1 10 31 21 16
3. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
4. Spartak Moskva 8 2 0 2 2 -7 18 25 6
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
2. Barys Astana 8 5 0 1 1 5 18 13 11
3. Omsk 7 5 0 1 0 5 21 16 11
4. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
5. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
6. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
7. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
8. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
9. Red Star Kunlun 9 1 2 0 4 -2 17 19 10
10. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
11. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
12. Chabarovsk Amur 7 3 0 1 2 0 13 13 7

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 8 5 0 1 1 5 18 13 11
2. Omsk 7 5 0 1 0 5 21 16 11
3. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
4. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
5. Red Star Kunlun 9 1 2 0 4 -2 17 19 10
6. Chabarovsk Amur 7 3 0 1 2 0 13 13 7

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
2. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
3. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
4. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
5. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
6. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 8 -1 4 1 -1 12 22 10 15
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
5. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
6. Sochi 10 2 1 1 4 -5 25 30 9

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 8 -1 4 1 -1 12 22 10 15
3. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
4. Dynamo Moskva 10 5 1 2 -1 10 31 21 16
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
7. Spartak Moskva 8 2 0 2 2 -7 18 25 6
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
10. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
11. Sochi 10 2 1 1 4 -5 25 30 9
12. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 10 5 1 2 -1 10 31 21 16
2. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
3. Vitiaz Chekhov 8 -1 4 1 -1 12 22 10 15
4. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
5. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
8. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
9. Barys Astana 8 5 0 1 1 5 18 13 11
10. Omsk 7 5 0 1 0 5 21 16 11
11. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
12. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
13. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
14. Red Star Kunlun 9 1 2 0 4 -2 17 19 10
15. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
16. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
17. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
18. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
19. Sochi 10 2 1 1 4 -5 25 30 9
20. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
21. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
22. Chabarovsk Amur 7 3 0 1 2 0 13 13 7
23. Spartak Moskva 8 2 0 2 2 -7 18 25 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 8 4 1 0 2 8 20 12 12
2. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
3. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
4. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
5. Čerepovec 8 0 1 1 4 -8 17 25 5
6. Dinamo Riga 9 1 0 0 8 -32 11 43 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
6. Ufa 8 2 1 2 0 1 20 19 10
7. Novosibirsk 7 2 0 3 -1 -6 12 18 7
8. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
9. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
10. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
11. Magnitogorsk 9 2 0 2 3 -7 17 24 6
12. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
2. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
3. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
4. Ufa 8 2 1 2 0 1 20 19 10
5. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
6. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
3. Novosibirsk 7 2 0 3 -1 -6 12 18 7
4. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
5. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
6. Magnitogorsk 9 2 0 2 3 -7 17 24 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 6 1 1 -1 25 35 10 17
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
4. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
5. Jaroslavl 6 2 0 0 4 -5 16 21 4
6. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 6 1 1 -1 25 35 10 17
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Petrohrad 8 4 1 0 2 8 20 12 12
4. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
5. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
6. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
7. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
8. Čerepovec 8 0 1 1 4 -8 17 25 5
9. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
10. Jaroslavl 6 2 0 0 4 -5 16 21 4
11. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
12. Dinamo Riga 9 1 0 0 8 -32 11 43 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 6 1 1 -1 25 35 10 17
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Petrohrad 8 4 1 0 2 8 20 12 12
4. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
5. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
6. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
7. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
8. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
9. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
10. Ufa 8 2 1 2 0 1 20 19 10
11. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
12. Novosibirsk 7 2 0 3 -1 -6 12 18 7
13. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
14. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
15. Magnitogorsk 9 2 0 2 3 -7 17 24 6
16. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
17. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
18. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
19. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
20. Čerepovec 8 0 1 1 4 -8 17 25 5
21. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
22. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
23. Jaroslavl 6 2 0 0 4 -5 16 21 4
24. Dinamo Riga 9 1 0 0 8 -32 11 43 2