Novosibirsk VS Nižněkamsk


Novosibirsk

Nižněkamsk

Novosibirsk (T1) VS Nižněkamsk (T2)

Novosibirsk

Nižněkamsk

Zaujímavé

Novosibirsk

  • Až 26 zápasov tímu Novosibirsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 35 zápasov, to je až 74%.
  • Novosibirsk už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Novosibirsk už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Novosibirsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Nižněkamsk

  • 25 z celkového počtu 37 zápasov tímu Nižněkamsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 68%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 12 vzájomných zápasov, čo je 58%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
14.10.2019 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
05.10.2019 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
14.02.2019 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk over 5:4pp 4:1,0:2,0:1,1:0
14.09.2018 14:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 3:4 1:0,0:1,2:3
Rusko / KHL / 2017/2018
25.12.2017 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 6:2 2:1,2:1,2:0
13.11.2017 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 4:1 4:0,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
23.01.2017 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
26.11.2016 11:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 2:6 1:1,0:2,1:3
Rusko / KHL / 2015/2016
06.01.2016 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk under 2:1 0:0,0:0,2:1
16.09.2015 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
21.12.2011 16:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
24.09.2011 12:00 Novosibirsk Nižněkamsk under 1:4 0:3,0:0,1:1

Novosibirsk

4 - 3 - 5

Nižněkamsk

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.12.19 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
06.12.19 13:30 Novosibirsk Jokerit Helsinki over 3:4 0:2,3:1,0:1
04.12.19 13:30 Novosibirsk Omsk over 5:2 2:1,3:0,0:1
01.12.19 15:00 Čerepovec Novosibirsk over 4:6 1:4,1:0,2:2
29.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Novosibirsk under 1:4 1:1,0:1,0:2
27.11.19 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
24.11.19 11:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,1:2,0:0
22.11.19 13:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 1:4 0:0,1:0,0:4
20.11.19 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:4 0:1,0:1,1:2
16.11.19 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:2 2:0,0:0,2:2
14.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 6:2 1:1,2:1,3:0
12.11.19 17:00 Jaroslavl Novosibirsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
03.11.19 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
31.10.19 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
29.10.19 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.10.19 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
22.10.19 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,3:1,1:0
18.10.19 18:30 Sochi Novosibirsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.10.19 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.12.19 15:00 Nižněkamsk Ufa under 1:2 0:0,0:0,1:2
05.12.19 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk over 6:4 1:1,3:1,2:2
01.12.19 15:00 Nižněkamsk Sochi under 4:1 3:1,0:0,1:0
27.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
25.11.19 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
22.11.19 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun under 0:2 0:0,0:0,0:2
18.11.19 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva over 4:6 1:2,0:3,3:1
16.11.19 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
14.11.19 17:00 Jaroslavl Nižněkamsk over 6:3 3:0,3:0,0:3
12.11.19 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk over 3:6 0:1,0:2,3:3
04.11.19 15:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 4:1 2:0,0:0,2:1
02.11.19 15:30 Nižněkamsk Kazaň over 4:2 1:0,3:0,0:2
30.10.19 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur over 4:3sn 0:2,1:1,2:0,0:0,2:1
28.10.19 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok over 4:3 0:0,1:3,3:0
24.10.19 18:00 Čerepovec Nižněkamsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
22.10.19 18:30 Petrohrad Nižněkamsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
20.10.19 16:30 Dinamo Riga Nižněkamsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
17.10.19 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
14.10.19 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
10.10.19 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
09.10.19 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1 2:0,0:0,0:1
07.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Nižněkamsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
05.10.19 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
02.10.19 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 1:2 0:0,0:0,1:2
30.09.19 18:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
28.09.19 16:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk over 5:4sn 2:1,2:2,0:1,0:0,2:1
26.09.19 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
23.09.19 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
21.09.19 13:30 Ufa Nižněkamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
19.09.19 18:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
17.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
14.09.19 16:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:5 1:2,2:1,0:2
11.09.19 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
09.09.19 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 4:0 2:0,2:0,0:0
06.09.19 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
04.09.19 18:30 Sochi Nižněkamsk under 3:2 0:0,1:0,2:2
02.09.19 18:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk over 2:4 0:1,2:1,0:2

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2019 15:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:30 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
21.12.2019 15:30 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
25.12.2019 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 13:30 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
28.12.2019 11:30 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2019 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
19.12.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
21.12.2019 13:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
28.12.2019 15:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 37 6 9 4 5 25 99 74 52
2. Dynamo Moskva 37 13 4 4 8 16 103 87 46
3. Jokerit Helsinki 35 12 4 5 5 6 97 91 45
4. Spartak Moskva 36 7 6 5 7 4 94 90 43
5. Čerepovec 37 0 6 8 9 -28 72 100 32
6. Dinamo Riga 37 2 5 3 19 -46 69 115 27

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 36 21 3 2 5 49 111 62 56
2. Omsk 38 14 4 6 4 18 94 76 50
3. Barys Astana 35 8 6 6 3 8 77 69 46
4. Ufa 38 12 4 5 8 7 91 84 45
5. Jekatěrinburg 35 5 7 5 6 0 86 86 43
6. Admiral Vladivostok 34 4 8 2 10 1 78 77 42
7. Novosibirsk 35 16 1 5 7 1 79 78 41
8. Magnitogorsk 38 9 4 7 7 2 85 83 41
9. Red Star Kunlun 37 6 6 5 9 -5 82 87 41
10. Nižněkamsk 37 7 5 4 12 -3 89 92 38
11. Chabarovsk Amur 35 9 2 5 12 -12 66 78 31
12. Čeljabinsk 38 9 2 2 21 -30 71 101 28

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 38 14 4 6 4 18 94 76 50
2. Barys Astana 35 8 6 6 3 8 77 69 46
3. Ufa 38 12 4 5 8 7 91 84 45
4. Admiral Vladivostok 34 4 8 2 10 1 78 77 42
5. Red Star Kunlun 37 6 6 5 9 -5 82 87 41
6. Chabarovsk Amur 35 9 2 5 12 -12 66 78 31

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 36 21 3 2 5 49 111 62 56
2. Jekatěrinburg 35 5 7 5 6 0 86 86 43
3. Novosibirsk 35 16 1 5 7 1 79 78 41
4. Magnitogorsk 38 9 4 7 7 2 85 83 41
5. Nižněkamsk 37 7 5 4 12 -3 89 92 38
6. Čeljabinsk 38 9 2 2 21 -30 71 101 28

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 35 16 4 3 5 43 103 60 51
2. Vitiaz Chekhov 36 7 6 7 3 1 81 80 45
3. Nižnyj Novgorod 38 7 6 4 11 4 106 102 42
4. Jaroslavl 37 8 6 1 15 3 97 94 41
5. Sochi 37 10 2 6 11 -20 73 93 34
6. Dynamo Minsk 36 3 3 9 9 -44 83 127 27

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 37 6 9 4 5 25 99 74 52
2. CSKA Moskva 35 16 4 3 5 43 103 60 51
3. Dynamo Moskva 37 13 4 4 8 16 103 87 46
4. Jokerit Helsinki 35 12 4 5 5 6 97 91 45
5. Vitiaz Chekhov 36 7 6 7 3 1 81 80 45
6. Spartak Moskva 36 7 6 5 7 4 94 90 43
7. Nižnyj Novgorod 38 7 6 4 11 4 106 102 42
8. Jaroslavl 37 8 6 1 15 3 97 94 41
9. Sochi 37 10 2 6 11 -20 73 93 34
10. Čerepovec 37 0 6 8 9 -28 72 100 32
11. Dinamo Riga 37 2 5 3 19 -46 69 115 27
12. Dynamo Minsk 36 3 3 9 9 -44 83 127 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 36 21 3 2 5 49 111 62 56
2. Petrohrad 37 6 9 4 5 25 99 74 52
3. CSKA Moskva 35 16 4 3 5 43 103 60 51
4. Omsk 38 14 4 6 4 18 94 76 50
5. Dynamo Moskva 37 13 4 4 8 16 103 87 46
6. Barys Astana 35 8 6 6 3 8 77 69 46
7. Ufa 38 12 4 5 8 7 91 84 45
8. Jokerit Helsinki 35 12 4 5 5 6 97 91 45
9. Vitiaz Chekhov 36 7 6 7 3 1 81 80 45
10. Spartak Moskva 36 7 6 5 7 4 94 90 43
11. Jekatěrinburg 35 5 7 5 6 0 86 86 43
12. Nižnyj Novgorod 38 7 6 4 11 4 106 102 42
13. Admiral Vladivostok 34 4 8 2 10 1 78 77 42
14. Novosibirsk 35 16 1 5 7 1 79 78 41
15. Jaroslavl 37 8 6 1 15 3 97 94 41
16. Magnitogorsk 38 9 4 7 7 2 85 83 41
17. Red Star Kunlun 37 6 6 5 9 -5 82 87 41
18. Nižněkamsk 37 7 5 4 12 -3 89 92 38
19. Sochi 37 10 2 6 11 -20 73 93 34
20. Čerepovec 37 0 6 8 9 -28 72 100 32
21. Chabarovsk Amur 35 9 2 5 12 -12 66 78 31
22. Čeljabinsk 38 9 2 2 21 -30 71 101 28
23. Dinamo Riga 37 2 5 3 19 -46 69 115 27
24. Dynamo Minsk 36 3 3 9 9 -44 83 127 27

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
2. Dynamo Moskva 18 8 2 3 0 15 53 38 27
3. Jokerit Helsinki 17 5 2 2 4 0 46 46 20
4. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
5. Čerepovec 19 2 2 6 1 -14 36 50 18
6. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Omsk 18 11 0 3 1 10 46 36 25
3. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
4. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
5. Jekatěrinburg 18 3 4 1 5 3 50 47 23
6. Admiral Vladivostok 17 4 3 2 3 3 41 38 22
7. Novosibirsk 18 9 1 1 5 9 43 34 23
8. Magnitogorsk 20 7 2 3 3 9 46 37 25
9. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
10. Nižněkamsk 18 5 3 1 5 10 55 45 23
11. Chabarovsk Amur 18 9 0 2 5 3 37 34 20
12. Čeljabinsk 18 5 0 2 9 -12 40 52 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 18 11 0 3 1 10 46 36 25
2. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
3. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
4. Admiral Vladivostok 17 4 3 2 3 3 41 38 22
5. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
6. Chabarovsk Amur 18 9 0 2 5 3 37 34 20

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Jekatěrinburg 18 3 4 1 5 3 50 47 23
3. Novosibirsk 18 9 1 1 5 9 43 34 23
4. Magnitogorsk 20 7 2 3 3 9 46 37 25
5. Nižněkamsk 18 5 3 1 5 10 55 45 23
6. Čeljabinsk 18 5 0 2 9 -12 40 52 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
2. Vitiaz Chekhov 18 2 5 4 -2 14 46 32 28
3. Nižnyj Novgorod 19 5 3 3 2 11 53 42 25
4. Jaroslavl 21 6 3 0 9 4 54 50 24
5. Sochi 21 6 2 3 5 -5 52 57 23
6. Dynamo Minsk 18 1 3 5 1 -8 44 52 19

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
2. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
3. Dynamo Moskva 18 8 2 3 0 15 53 38 27
4. Jokerit Helsinki 17 5 2 2 4 0 46 46 20
5. Vitiaz Chekhov 18 2 5 4 -2 14 46 32 28
6. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
7. Nižnyj Novgorod 19 5 3 3 2 11 53 42 25
8. Jaroslavl 21 6 3 0 9 4 54 50 24
9. Sochi 21 6 2 3 5 -5 52 57 23
10. Čerepovec 19 2 2 6 1 -14 36 50 18
11. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16
12. Dynamo Minsk 18 1 3 5 1 -8 44 52 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Vitiaz Chekhov 18 2 5 4 -2 14 46 32 28
3. Dynamo Moskva 18 8 2 3 0 15 53 38 27
4. Omsk 18 11 0 3 1 10 46 36 25
5. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
6. Magnitogorsk 20 7 2 3 3 9 46 37 25
7. Nižnyj Novgorod 19 5 3 3 2 11 53 42 25
8. Jaroslavl 21 6 3 0 9 4 54 50 24
9. Novosibirsk 18 9 1 1 5 9 43 34 23
10. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
11. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
12. Nižněkamsk 18 5 3 1 5 10 55 45 23
13. Jekatěrinburg 18 3 4 1 5 3 50 47 23
14. Sochi 21 6 2 3 5 -5 52 57 23
15. Admiral Vladivostok 17 4 3 2 3 3 41 38 22
16. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
17. Chabarovsk Amur 18 9 0 2 5 3 37 34 20
18. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
19. Jokerit Helsinki 17 5 2 2 4 0 46 46 20
20. Dynamo Minsk 18 1 3 5 1 -8 44 52 19
21. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
22. Čerepovec 19 2 2 6 1 -14 36 50 18
23. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16
24. Čeljabinsk 18 5 0 2 9 -12 40 52 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 19 2 6 1 3 16 51 35 29
2. Dynamo Moskva 19 5 2 1 8 1 50 49 19
3. Jokerit Helsinki 18 7 2 3 1 6 51 45 25
4. Spartak Moskva 20 3 4 3 3 2 50 48 25
5. Čerepovec 18 -2 4 2 8 -14 36 50 14
6. Dinamo Riga 19 -1 3 1 12 -39 35 74 11

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 19 10 1 2 3 23 60 37 26
2. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
3. Barys Astana 17 4 4 2 1 10 36 26 26
4. Ufa 19 3 3 2 6 -7 40 47 20
5. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
6. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
7. Novosibirsk 17 7 0 4 2 -8 36 44 18
8. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
9. Red Star Kunlun 18 6 1 2 6 -4 42 46 18
10. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
11. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11
12. Čeljabinsk 20 4 2 0 12 -18 31 49 16

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
2. Barys Astana 17 4 4 2 1 10 36 26 26
3. Ufa 19 3 3 2 6 -7 40 47 20
4. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
5. Red Star Kunlun 18 6 1 2 6 -4 42 46 18
6. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 19 10 1 2 3 23 60 37 26
2. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
3. Novosibirsk 17 7 0 4 2 -8 36 44 18
4. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
5. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
6. Čeljabinsk 20 4 2 0 12 -18 31 49 16

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 9 3 1 2 32 59 27 31
2. Vitiaz Chekhov 18 5 1 3 5 -13 35 48 17
3. Nižnyj Novgorod 19 2 3 1 9 -7 53 60 17
4. Jaroslavl 16 2 3 1 6 -1 43 44 17
5. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
6. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 19 2 6 1 3 16 51 35 29
2. CSKA Moskva 19 9 3 1 2 32 59 27 31
3. Dynamo Moskva 19 5 2 1 8 1 50 49 19
4. Jokerit Helsinki 18 7 2 3 1 6 51 45 25
5. Vitiaz Chekhov 18 5 1 3 5 -13 35 48 17
6. Spartak Moskva 20 3 4 3 3 2 50 48 25
7. Nižnyj Novgorod 19 2 3 1 9 -7 53 60 17
8. Jaroslavl 16 2 3 1 6 -1 43 44 17
9. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
10. Čerepovec 18 -2 4 2 8 -14 36 50 14
11. Dinamo Riga 19 -1 3 1 12 -39 35 74 11
12. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 9 3 1 2 32 59 27 31
2. Petrohrad 19 2 6 1 3 16 51 35 29
3. Barys Astana 17 4 4 2 1 10 36 26 26
4. Kazaň 19 10 1 2 3 23 60 37 26
5. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
6. Jokerit Helsinki 18 7 2 3 1 6 51 45 25
7. Spartak Moskva 20 3 4 3 3 2 50 48 25
8. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
9. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
10. Ufa 19 3 3 2 6 -7 40 47 20
11. Dynamo Moskva 19 5 2 1 8 1 50 49 19
12. Novosibirsk 17 7 0 4 2 -8 36 44 18
13. Red Star Kunlun 18 6 1 2 6 -4 42 46 18
14. Jaroslavl 16 2 3 1 6 -1 43 44 17
15. Vitiaz Chekhov 18 5 1 3 5 -13 35 48 17
16. Nižnyj Novgorod 19 2 3 1 9 -7 53 60 17
17. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
18. Čeljabinsk 20 4 2 0 12 -18 31 49 16
19. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
20. Čerepovec 18 -2 4 2 8 -14 36 50 14
21. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
22. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11
23. Dinamo Riga 19 -1 3 1 12 -39 35 74 11
24. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8