Novosibirsk VS Nižněkamsk


Novosibirsk

Nižněkamsk

Novosibirsk (T1) VS Nižněkamsk (T2)

Novosibirsk

Nižněkamsk

Zaujímavé

Novosibirsk

  • Až 4 zápasov tímu Novosibirsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 67%.
  • Novosibirsk už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Novosibirsk už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Novosibirsk už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Nižněkamsk

  • 4 z celkového počtu 6 zápasov tímu Nižněkamsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 10 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
14.02.2019 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk over 5:4pp 4:1,0:2,0:1,1:0
14.09.2018 14:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 3:4 1:0,0:1,2:3
Rusko / KHL / 2017/2018
25.12.2017 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 6:2 2:1,2:1,2:0
13.11.2017 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 4:1 4:0,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
23.01.2017 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
26.11.2016 11:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 2:6 1:1,0:2,1:3
Rusko / KHL / 2015/2016
06.01.2016 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk under 2:1 0:0,0:0,2:1
16.09.2015 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
21.12.2011 16:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
24.09.2011 12:00 Novosibirsk Nižněkamsk under 1:4 0:3,0:0,1:1

Novosibirsk

3 - 2 - 5

Nižněkamsk

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.09.19 16:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:5 1:2,2:1,0:2
11.09.19 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
09.09.19 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 4:0 2:0,2:0,0:0
06.09.19 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
04.09.19 18:30 Sochi Nižněkamsk under 3:2 0:0,1:0,2:2
02.09.19 18:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk over 2:4 0:1,2:1,0:2

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.09.2019 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
20.09.2019 17:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
23.09.2019 14:30 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
28.09.2019 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk porovnaj tímy
05.10.2019 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Novosibirsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
11.10.2019 17:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
18.10.2019 17:00 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Novosibirsk CSKA Moskva porovnaj tímy
03.11.2019 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Jaroslavl Novosibirsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Novosibirsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.09.2019 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk porovnaj tímy
19.09.2019 18:30 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
21.09.2019 13:30 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
23.09.2019 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
26.09.2019 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
28.09.2019 16:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
05.10.2019 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Nižněkamsk Petrohrad porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Petrohrad Nižněkamsk porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Jaroslavl Nižněkamsk porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
2. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
3. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
4. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
5. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
6. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
4. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
5. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
6. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
7. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
8. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
9. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
12. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
2. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
3. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
4. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
4. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
5. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
6. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
3. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
4. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
3. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
4. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
5. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
6. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
7. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
8. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
9. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
11. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
12. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
3. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
4. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
5. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
6. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
7. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
8. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
9. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
10. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
11. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
12. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
13. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
14. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
15. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
16. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
17. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
18. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
19. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
20. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
21. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
22. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
23. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
24. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
2. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
4. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
5. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
6. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
4. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
5. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
6. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
8. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
9. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
2. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
3. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
4. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
4. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
5. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
3. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
4. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
3. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
4. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
5. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
6. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
8. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
9. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
12. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
3. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
4. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
7. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
8. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
9. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
10. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
11. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
12. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
13. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
14. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
15. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
16. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
17. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
18. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
19. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
20. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
22. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
3. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
4. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
5. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
6. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
4. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
7. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
8. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
9. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
10. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
2. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
3. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
4. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
4. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
5. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
6. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
8. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
9. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
12. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
2. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
3. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
4. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
5. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
6. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
10. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
12. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
13. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
14. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
15. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
16. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
17. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
18. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
19. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
20. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
21. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0
24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0