Novosibirsk VS Kazaň


Novosibirsk

Kazaň

Novosibirsk (T1) VS Kazaň (T2)

Novosibirsk

Kazaň

Zaujímavé

Novosibirsk

  • Novosibirsk vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 17 vyhral 9 zápasov).
  • Až 13 zápasov tímu Novosibirsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 17 zápasov, to je až 76%.
  • Novosibirsk už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Novosibirsk už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Novosibirsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Novosibirsk ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Kazaň

  • 81% (13 z 16) výhier mužstva Kazaň.
  • 9 z celkového počtu 16 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
  • Kazaň už 16 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 64% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 11 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 11 vzájomných zápasov, čo je 73%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
23.09.2019 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
22.10.2018 14:30 Novosibirsk Kazaň under 0:1 0:0,0:0,0:1
24.09.2018 18:30 Kazaň Novosibirsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
29.12.2017 13:30 Novosibirsk Kazaň under 4:1 2:0,0:1,2:0
02.10.2017 18:30 Kazaň Novosibirsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
25.01.2017 17:00 Kazaň Novosibirsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
22.11.2016 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:2 0:0,0:2,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
03.02.2016 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
25.09.2015 15:30 Novosibirsk Kazaň over 5:4pp 0:2,2:1,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
25.12.2011 14:00 Kazaň Novosibirsk under 3:1 1:0,2:0,0:1
26.09.2011 14:00 Novosibirsk Kazaň over 3:4 2:1,1:1,0:2

Novosibirsk

2 - 2 - 7

Kazaň

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.10.19 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.19 18:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 0:1,2:0,1:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:00 Jaroslavl Kazaň under 0:4 0:1,0:2,0:1
06.10.19 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 2:4 0:0,1:2,1:2
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.09.19 18:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.10.2019 18:30 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
22.10.2019 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.10.2019 12:30 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
29.10.2019 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
31.10.2019 14:30 Novosibirsk CSKA Moskva porovnaj tímy
03.11.2019 14:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Jaroslavl Novosibirsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Novosibirsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.10.2019 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.10.2019 13:30 Ufa Kazaň porovnaj tímy
21.10.2019 16:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
23.10.2019 16:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
26.10.2019 16:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2019 18:00 Kazaň Admiral Vladivostok porovnaj tímy
02.11.2019 16:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
04.11.2019 16:00 Čerepovec Kazaň porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 19 7 2 2 4 9 46 37 24
2. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
3. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
4. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
5. Čerepovec 18 0 4 1 8 -8 42 50 17
6. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
2. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
3. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
4. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
5. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
6. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
7. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
8. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
9. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
10. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
11. Chabarovsk Amur 18 4 1 3 6 -7 29 36 15
12. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
2. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
3. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
4. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
5. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
6. Chabarovsk Amur 18 4 1 3 6 -7 29 36 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
2. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
3. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
4. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
5. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
6. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 17 5 4 1 2 17 44 27 27
3. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
4. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
5. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
6. Jaroslavl 17 7 0 0 10 -8 39 47 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 17 5 4 1 2 17 44 27 27
3. Petrohrad 19 7 2 2 4 9 46 37 24
4. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
5. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
6. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
7. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
8. Čerepovec 18 0 4 1 8 -8 42 50 17
9. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
10. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
11. Jaroslavl 17 7 0 0 10 -8 39 47 14
12. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 17 5 4 1 2 17 44 27 27
3. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
4. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
5. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
6. Petrohrad 19 7 2 2 4 9 46 37 24
7. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
8. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
9. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
10. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
11. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
12. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
13. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
14. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
15. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
16. Čerepovec 18 0 4 1 8 -8 42 50 17
17. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
18. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
19. Chabarovsk Amur 18 4 1 3 6 -7 29 36 15
20. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
21. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
22. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
23. Jaroslavl 17 7 0 0 10 -8 39 47 14
24. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
2. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
3. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
4. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
4. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
5. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
6. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
7. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
8. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
9. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
10. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
11. Chabarovsk Amur 8 4 0 1 2 1 15 14 9
12. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
3. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
4. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
5. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
6. Chabarovsk Amur 8 4 0 1 2 1 15 14 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
2. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
3. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
4. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
5. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
6. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 9 -1 4 1 0 11 23 12 15
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
5. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
6. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 9 -1 4 1 0 11 23 12 15
3. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
4. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
7. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
10. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
11. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
12. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
2. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
3. Vitiaz Chekhov 9 -1 4 1 0 11 23 12 15
4. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
5. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
8. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
9. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
10. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
11. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
12. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
13. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
14. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
15. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
16. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
17. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
18. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
19. Chabarovsk Amur 8 4 0 1 2 1 15 14 9
20. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
21. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
22. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 9 4 1 0 3 7 22 15 12
2. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
3. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
4. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
5. Čerepovec 9 -1 2 1 4 -7 19 26 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
3. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
4. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
5. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
6. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
9. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
10. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
11. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
12. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
6. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
5. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
6. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
4. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
5. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
6. Jaroslavl 7 2 0 0 5 -6 17 23 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Petrohrad 9 4 1 0 3 7 22 15 12
4. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
5. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
6. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
7. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
8. Čerepovec 9 -1 2 1 4 -7 19 26 7
9. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
10. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
11. Jaroslavl 7 2 0 0 5 -6 17 23 4
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
4. Petrohrad 9 4 1 0 3 7 22 15 12
5. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
6. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
7. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
8. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
9. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
10. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
11. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
12. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
13. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
14. Čerepovec 9 -1 2 1 4 -7 19 26 7
15. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
16. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
17. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
18. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
19. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
20. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
21. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
22. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
23. Jaroslavl 7 2 0 0 5 -6 17 23 4
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4